Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne

Adres: Ziemowita 31, 43-144 Lędziny

NIP: 6381676392 REGON: 241262791

Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne

Opinie o Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe wieści na temat przedsiębiorstwa Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne w mieście Lędziny. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw opinię o Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne - Lędziny

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danek Marcin Omegasolutions Usługi Informatyczne