Opinie o Katering U Lusi Lucyna Płochocka w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Katering U Lusi Lucyna Płochocka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Katering U Lusi Lucyna Płochocka o rekrutacji.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katering U Lusi Lucyna Płochocka w Warszawa

Tadek Nowy wpis

Jadłem z tąd żarcie tyłka nie urywa bez fajerwerków są lepsze cateringi na terenie warszawy jest tyle firm cateringowych lepszych na terenie wawy że jest w czym.wybierać babka luci jest miła fajna wygadana pozytywnie zakręcona ale smykałki do gotowania z córką nie ma ale dajmy om szanse może z czasem zatrudnią dobrego kucharza który tknie ducha w ten jak na razie.pseudo catering

Robert Nowy wpis

Ile kosztowałby gar 30 litrowy zupy pomidorowej bo jestem kierownikiem na budowie i chciałbym zamówić z dowozem chlipajkę dla moich ogrów pracowników bez drugiego.dania 30 litrowy gar zuph 4 kg chleba i wsio

Nnn Nowy wpis

Ja tez myślałem że to jakiś poważny biznes że to jest sieć restauracji a tu ktos kiedys miał po prostu bujną fantazje i nakłamał ale.nie mowi się żle.o.tych osobach mimo.to zycze powodzenia w.tym.całym cateringu

Rr Nowy wpis

Panie udawały takie biznes women ja myslałam myslałem ze to sieć restauracji jest prowadzona przez nich na.terenie warszawy a to zwykły catering gotuje gar zupy i rozwozi po budowach czuje się zniesmaczony zniesmaczona zmieniam zdanie

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Katering U Lusi Lucyna Płochocka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ttt

To jest restauracja czy tania jadłodalnia połączona z cateringiem dla firm roboli na budowie mam rozumieć ze to taka obwożna kuchnia polowa żeby zapchać kichy pracownikom i robotnikom w bagaznik do samochodu i heja banana po stolicy z zupiną i drugim danie w kartonowych jednorazówkach

Stary znajomy

Serdeczne pozdrawiam Panią Lucynę i córkę Katarzynę życzę wszystkiego Naj Naj lepszego jak i w życiu prywatnym i zawodowym

Zostaw merytoryczną opinię o Katering U Lusi Lucyna Płochocka - Warszawa

• Jak się pracuje w Katering U Lusi Lucyna Płochocka?

Zobacz opinie na temat firmy Katering U Lusi Lucyna Płochocka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Katering U Lusi Lucyna Płochocka?

Katering U Lusi Lucyna Płochocka
  • Wincentego Rzymowskiego 34