Artur Woltyński Arturex

Artur Woltyński Arturex

Opinie o Artur Woltyński Arturex

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Robert

Miła rodzinna atmosfera... Prawie, ponieważ połowa pracowników to rodzina p. [usunięte przez moderatora] .Dzień w pracy można zaliczyć do udanych pod warunkiem że szef ma dobry humor, jeśli akurat nie to czepia się o byle bzdurę i wymyśla dziwne zadania.Finansowo bez zastrzeżeń jak na tego typu pracę.Jeżeli ktoś jest zdesperowany lub na wyjątkowo silną psychikę na głupotę ,absurdy i fochy szefa to może popracuję dłużej niż miesiąc . Dlatego często poszukują pracowników...

Zostaw opinię o Artur Woltyński Arturex - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artur Woltyński Arturex