Opinie o Firma Projektowo-Wykonawcza Klimenergy Andrzej Kamiński w Kędzierzyn-Koźle

counter
Jacek Nowy wpis

Od kilku lat cieszę się z klimatyzacji zamontowanej przez firmę KlimEnergy. Mieszkam w Gliwicach i za tą firmą przemawiało i przemawia rzetelność, fachowość doradztwo i montaż, bardzo dobra obsługa klienta po sprzedaży. Poprzedni klienci polecają następnych klientów i to przemawia o jakości usług i zaufaniu do pana Andrzeja. Klient nie jest pozostawiony samemu sobie. Podczas wszystkich prac zachowany porządek i czystość i dbałość o najmniejsze szczegóły. Polecam wszystkim model Etherea Panasonica - firma KlimEnergy specjalizuje się w Panasonicach, zna je na wylot i wg mnie bardzo dobre posunięcie. Jakość urządzeń jak i prac montażowych. Wszelkie pytanie nie pozostaja bez odpowiedzi. Miły kontakt i życzliwość oraz pomoc. POLECAM WSZYSTKIM W 100%!!!!

Pomocna?
TakNie

Czy poleciłbyś firmę Firma Projektowo-Wykonawcza Klimenergy Andrzej Kamiński w miejscowości Kędzierzyn-Koźle swoim znajomym jako pracodawcę? Czekamy na twoją opinię o tej firmie.

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Projektowo-Wykonawcza Klimenergy Andrzej Kamiński - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad