Opinie o Jobland.pl w Warszawa

Jobland.pl to praca w kraju i za granic

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jobland.pl w Warszawa

Reklama

I znowu Reklama ..o to juz tak cieniutko w Jobland ?

Do you speak ?

O i to mnie się podoba .A dlaczego nie byli brani pod uwagie ludzie z językiem na Szetlandy ..Tylko sami Kolesie kolesiów ..A tak szkot ,angol -zobaczył by że Polaczek te kumaty człek ..

W temacie

Paniu Joanno jak zwykle pięknie Pani reklamuje Jobland . Myślę ze przez dwa lata nabraliście trochę mądrości i przy następnym intratnym kontrakcje w branży Petro & Oil podejście będzie bardzie racjonalnie i profesjonalnie a nie tak do tej pory /Szetlandy ,USA/ chałotycznie jak było do tej pory./Kolesie /

Anty Reklam

Co juz biuro na nowo się ogłasza /Reklamuje /..Tylko dobra rada -Prawdzie najpierw wiarygodność kontrahentów i dopiero róbcie łapanki ..a nie na odwrót ..

silver
@Anty Reklam

Do Szwecji wysylaja do oszusta-araba. mojej kolezance nie zaplacil kasy, a oni (usunięte przez administratora) z tym robia!! Ostrzegam przed ta agencja!!

Supervisor

Konkretnie, rzeczowo, bez zbednego tracenia czasu. Firma dotrzymala wszelkich ustalen. Cala wspolpraca przebiegala dokladnie tak jak bylo miedzy nami uzgodnione. Goraco polecam zarowno kontakt jak i kooperacje z Jobland. Komu nie pasuje, jego problem.

Standardowe pytania fachowe oraz o przebieg kariery zawodowej. Nic co zaskoczyc by moglo:)

glorek

Może ktoś ma jakieś wieści o nowych kontraktach z Joblandu na 2016 rok ?

Game Over

A czy ja wina ...Ministra Pracy ?Trzeba sprawdzać wcześnie swoje kontakty i firmy z którymi chce się współpracować nim się zacznie ludzi werbować ...

Kroskat

Pomijając wszystkie inne aspekty uważam że ze strony Jobland nie padło słowo przepraszam w stosunku do osób, które padły ofiarą próby przekrętu, częściowo z winy Jobland.

yeti
@Kroskat

to przeciez nie ich wina Kroskat

Naiwność górą .

Zgodzę się z tym ..Ale że znam sposób działania tej agencji to biorę zawsze na nich poprawkie i to ostrą .Zawsze wiedziałem ze pozytywne opinie piszą tu pracownicy Joblandu . Sa agencji w Polsce które rekrutują Za Ocean -USA,Kanada -ale procedury wyglądają całkiem inaczej . Słyszałem ze tez dużo nieczysty zagrań ze strony było przy rekrutacji na Szetlandy. Niech żyje Polska naiwność. Myślę ze ten incydent -nauczy Jobland bardziej profesjonalnie podchodziła do ludzi i swoich propozycji

Naiwność górą .

Zgodzę się z tym ..Ale że znam sposób działania tej agencji to biorę zawsze na nich poprawkie i to ostrą .Zawsze wiedziałem ze pozytywne opinie piszą tu pracownicy Joblandu . Sa agencji w Polsce które rekrutują Za Ocean -USA,Kanada -ale procedury wyglądają całkiem inaczej . Słyszałem ze tez dużo nieczysty zagrań ze strony było przy rekrutacji na Szetlandy. Niech żyje Polska naiwność. Myślę ze ten incydent -nauczy Jobland bardziej profesjonalnie podchodzić do ludzi i swoich ofert .

parodia

Ludzie czy wy nie dostrzegacie roznicy miedzy wyjazdem do Europy a podroza do USA ? Mielismy pokrywac pewna czesc kosztow biletu, sami oplacac wize i badania lekarskie. Nie macie pojecia o procedurze uzyskiwania wizy pracowniczej. Radze nie zabierac glosu i udawac madrego niz pisac tutaj i rozwiewac watpliwosci.

mm2

Czy ja dobrze widzę? Ktoś wylewa żale na forum że Jobland miał ofertę pracy z której sie wycofał PRZED WYSŁANIEM KOGOKOLWIEK bo klient okazał się niepewny? Raczej trzeba być zadowolonym że w porę to wyłapali. A jeżeli komuś to przeszkadza to niech się zgłosi do jednej z agencji która nie sprawdza pracodawców (i wysyła ludzi hurtowo byle gdzie byle tylko zarobić) wyjedzie a potem dopiero na miejscu przekonując sie że został na lodzie... No cóż, niektórym nie dogodzisz... Ja z Jobland byłem na Szetlandach i na następny projekt też sie pisze.

Adek

Ja akurat przej Jobland byłem w Kanadzie jako kierowca i chwale sobie, wszystko dograne i żadnych problemów na miejscu. Zapamiętajcie jedno: Jobland to nie pracodawca tylko pośrednik, przy takiej ilości ogłoszeń jakie mają nic dziwnego że może zdarzyć się wpadka. Płaczą na forum osoby co im "oferta marzeń" uciekła, a powinni cieszyć sie że firma Jobland sama wyłapała próbę oszustwa a nie okazało sie na miejscu że nie ma pracy. Ja z nimi bym znowu wyjechał bez wahania.

Mark36

To było zbyt piękne żeby było prawdziwe,w Texasie najniższa płaca tj 7.5dol na godzinę a tu było 4600dol na mc po 8godzin z bezpłatnym w pełni wyposażonym mieszkaniem,trochę to nie pasowało zastanawiałem się to oni ludzi na miejscu nie mogą znależć za taką stawkę z bezpłatną chatą czy jak że muszą aż z Polski ludzi ściągać no ale podpisałem ten kontrakt ale coś czułem że to nie dojdzie do skutku bo to byłoby za ładne wszystko.Wiem trochę jakie są stawki w Stanach i to co było tu proponowane te warunki to wyglądało trochę nie do uwierzenia.No i tak się stało skończyło się życie marzeniami o fajnej kasie i Texasie.Rzeczywistość jest jaka jest i nie zmieni się tego.Szkoda tylko że Jobland nie sprawdził wcześniej tej firmy prawniczej zanim dał ogłoszenie do internetu o tej pracy w USA bo wg mnie to powinno być zrobione na samym początku i zrobił złudne nadzieje dziesiątkom ludzi na lepsze życie.

teksanczyk

Nikos - sugerujesz ze podobno profesjonalna firma rekrutacyjna najpierw przez miesiac rekrutuje jak wynikalo z rozmow telefonicznych 100 osob - dzwoni, pisze maile, czasami po kilka dziennie, wysyła do podpisu jak sie okazalo sfalszowane kontrakty po to zeby w koncu w niecala godzine zweryfikowac firme i stwierdzic ze to był wałek ? Nie badz smieszny. Jobland Ci placi za dobry PR ? To pewnie wiesz ze dzisiaj sprawdzic adres IP z ktorego zostala napisana wiadomosc nie jest zadnym problemem dla odpowiednich instytucji. Fakty sa takie : otrzymałem do podpisu sfałszowany kontrakt - otrzymalem go od osoby ktora rzekomo rektutowala kandydatów do pracy w USA w firmie Bechtel. Skąd ona go miała - nie wiem. Wiem ze go dostałem, podpisałem, odesłałem wraz ze skanem paszportu. W mailach byly wprawdzie informacje zeby nie podejmowac zadnych ruchow do momentu podpisania kontraktu - a co jesli ktos podpisał i zlozyl w pracy wypowiedzenie ? To jest kryminał co zostało zrobione z ludzmi przez ta firme.

info

tak, godzina. Do jakich niby organów ścigania, czy ktoś ma jakieś konkretne informacje?

Nikoś
@info

Weryfikacja firmy nie trwa bardzo długo, nie rozumiem ludzi podniecających sie tym że Jobland zrobił to w godzinę: dostali nazwę kancelarii która rzekomo "reprezentuje" pracodwcę, zadzwonili/napisali do ich centrali dostali info że ktoś się podszywa i już. Ale niektórzy frustraci wszędzie węszą teorie spiskowe. Jest cała masa ludzi wyjeżdżających z Jobland na bardzo dobre kontakty, oni wiedzą że to firma sprawdzona a jak pojawiają sie frustraci piszący że to nieprofesjonalna firma: na cóż, niech siedzą na bezrobociu i nie piszą do Jobland, zawsze to mniejsza konkurencja :)

rekruter

No coz, powiem tak : musicie miec twarde dowody na to ze to wy zostaliscie oszukani. Co jest najciekawsze, wiadmosci dotyczace najpierw weryfikacji kancelarii prawnej ktora miala reprezentowac Bechtel (rzekomego amerykanskiego pracodawce), a nastepnie informacja o tym ze weryfikacja przebiegla negatywnie, dzielila niecala godzina ... Prosze pozostale osoby ktore byly rekrutowane o informacje czy u nich te dwa maile tez dzielila niecala godzina ?

Jobland.pl

Szanowni Państwo, firma Jobland.pl reprezentująca na rynku polskim firmę Central European Staffing padła ofiarą próby oszustwa ze strony firmy lub osób podszywających się zarówno pod samego klienta, jak i oddział międzynarodowej firmy prawnej. W chwili obecnej sprawa zgłoszona zostanie do odpowiednich organów ścigania zarówno w Polsce jak i w Stanach Zjednoczonych. O zaistniałej sytuacji poinformowane zostały również Firmy, których wizerunek był używany podczas całego procesu. W przypadku wszelkiego rodzaju pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu pod numerami 22 299 39 57 lub 608 055 850. Z wyrazami szacunku Jobland.pl / Central European Staffing

rfv

Jestem jedna z osob ktora zostala zrekrutowana przez jobland po rzekomej pracy w usa. Dzisiaj zloze na policji zawiadomienie o wyludzeniu danych osobowych. Bede sie rowniez kontaktowal z kancelaria prawnicza w tej sprawie. Nie zostawie tego w taki sposob, a jak widac nie jest to pierwszy raz kiedy ta firma postepuje w sposob daleki od profesjonalizmu. Informacja dla osob z jobland ktore tutaj zagladaja - to nie beda spokojne Swieta dla calej Waszej firmy. Bedziecie sie ostro tlumaczyc, zarowno Wy, jak i inne wasze firmy, podfirmy i inne szemrane podmioty.

Mark36

Zbyt to pięknie wszystko wyglądało żeby było prawdziwe w Texasie najniższa stawka jest 7.5 dol na godzine a to było wszystko zbyt,piękne mieszkanie za darmo w pełni wyposażone,praca po 8godzin,4600dol netto na mc.Ja się zastanawiałem to co oni ludzi na miejscu nie mogą znależć za taką stawkę i jeszcze jak mieszkanie dają,dziwne trochę to było no i wyszło wszystko.Polecimy do Texasu ale palcem po mapie:)

Złudne nadzieje -come back

No tak Panowie to nie pierwszy raz jak ta firma na robiła złudnych nadziej ludziom ...tak było i Szetlandami o czym można poczytać wcześniejszych opiniach.A ten gość o pseudo artystycznym USA co tu prawie juz miał farmę w USA i sprzedał swój samochód to niech się w głowę... teraz parę razy i to mocno ....Jobland jest za krótki na USA moze maja swoje macki na UK ..

Zostaw merytoryczną opinię o Jobland.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w Jobland.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Jobland.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobland.pl?

Kandydaci do pracy w Jobland.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobland.pl