Opinie o Rafał Stachera Omega w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Stachera Omega. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rafał Stachera Omega o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Stachera Omega w Adamów

Tadeusz

szybko i sprawnie polecam monterzy wiedzą co robią

Klient

Ludzie !!!!! Broń Boże!!!!!!!!!! przestrzegam przed tą firmą: nieuczciwi. Przed podpisaniem umowy kontakt rewelacja a po podpisaniu umowy kontaktu brak . Nie odpowiadają na telefony . Umowa umową ale odrobina uczciwości też by się przydała w stosunku do klienta. Sprawa zostanie skierowana na drogę postępowania sądowego.

Danuta

Stanowczo odradzam tą firmę jakość drzwi taka sobie ,jakość montażu beznadziejna ,po zapłaceniu mają swoich klientów głęboko.

Dorota

Niestety muszę potwierdzić, że komunikacja z firmą po zamontowaniu i zapłaceniu za usługę jest skandaliczna. Do momentu podpisania umowy i montażu wszystko dość dość sprawnie przebiegało (pomiar, czas oczekiwania w podanym terminie), ale w momencie prośby o naprawę – 2 godziny po zamontowaniu szyny do drzwi przesuwnych zamontowanej nieprawidłowo – szyna opadła w dół i drzwi nie zasuwały się prawidłowo. Pierwsza próba kontaktu i naświetlenia sytuacji przebiegła pomyślnie, otrzymaliśmy informację, że ktoś podjedzie, żeby usterkę naprawić. Dni mijały i Panowie po pierwsze nie podjęli próby kontaktu, a także przestali odbierać telefony. Potwierdzam również inną opinię, że klamki zamontowane w standardzie są bardzo niskiej jakości, i po dwóch miesiącach użytkowania obawiam się, że w niedługim czasie będą do wymiany! Podsumowując – wystarczyło poświęcić kilka minut na naprawę wady, a polecałabym firmę z czystym sumieniem, a tak niesmak i stąd opinia negatywna.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rafał Stachera Omega? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klient

Potwierdzam reklamacje to żart jest 4 miesiące czekania i zwodzenia żeby człowiek dał sobie spokój

Klienci

Stanowczo odradzam tę firmę. Są nierzetelni, kłamliwi i działają według ustalonego planu. Najpierw przychodzi pan Mateusz i pięknie opowiada jak to genialne są drzwi, ich jakość i wykonanie, pobiera - oczywiście gotówką - zaliczkę za każde mierzone drzwi. Ostrzegamy przed umiejętnym gadaniem i zapewnianiem tego pana. W momencie kiedy podpisze się umowę późniejsze telefony i maile do niego nie mają sensu, gdyż podaje kolejne numery telefonów do innych współpracowników, a ci do kolejnych. Następnie po podpisaniu umowy jest czas oczekiwania do około 10 tygodni. Nie powiem, przyszli po 6 tygodniach. Pan od montażu - to chyba największy winowajca - przychodzi, pięknie rozmawia i dopóki wszystko idzie ok, jest ok. Uszkadza przy docinaniu laminat, - komentarz do klienta: "zamaskuje pan to sobie silikonem". To jeszcze było do przejścia, ale w momencie kiedy zauważamy przed założeniem uszkodzone drzwi i od razu mówimy, że reklamacja bo nie są takie jakie miały być - Pan monter oczywiście robi zdjęcia, informuje, że w dniu następnym złoży reklamację - i zamalowuje oderwany laminat farbą, zostawiając drzwi i jednocześnie wiedząc, że żadnej reklamacji nie zgłosi. Do tego pyta klienta czy ma może sprzęt do pracy bo nagle czegoś zabrakło lub nie wziął ze sobą. Proszę nie popełniać naszego błędu i nie ufać nikomu na tzw. "gębę", wszystko proszę napisać w protokole, samemu zrobić zdjęcia bo później zaczyna się kolejny przewał - reklamacja i szefowie. Okazuje się, że reklamacja nie została zgłoszona, protokół podpisany, szef zapewnia, że porozmawia z monterem i co? Ano podpisaliście Państwo odbiór, monter nie ma żadnej reklamacji i tyle. Faktury brak i doprosić się jej nie można - tu kolejna nowa moda, a właściwie celowy punkt działania - montażysta informuje szefa czy Państwo chcą fakturę czy nie. I tak po kilkukrotnych interwencjach oczekiwanie na podstawowy dokument - najpierw, że pomyłka w adresie, potem, że faktura już wysłana i takim sposobem obawiamy się, że zajmą się tym odpowiednie instytucje. Owszem nasz błąd, że "po ludzku" zaufaliśmy i "na gębę" zgodziliśmy się na taki układ, ale brak podstawowych zasad uczciwości to druga strona medalu. Przykre to, w związku z tym nie polecamy tej firmy!!! I nie jest to żadne spamowanie tylko prawda. Chcieliśmy dobrze, wyszło jak zwykle. Nie podpisujcie odbioru jak coś nie gra i nie dawajcie kasy bo od tego momentu kontakt jest masakryczny i wszyscy umywają od tego ręce.

Pan Rafał
@Klienci

Zgadzam się w stu procentach, jakość towaru dramat,monter oderwany od rzeczywistości, kontakt z firmą beznadziejny,na zasadzie zapłaciłeś to sport..,..Omijać szerokim łukiem

Mateusz
@Klienci

Niestety macie Państwo rację - firma jest nierzetelna i (usunięte przez administratora)klienta, żeruje na ich naiwności. Do tego twierdzi przy każdym podpisanym odbiorze, że przekazała gwarancję i sposób konserwacji drzwi, czego nie robi. Szkoda Waszych pieniędzy na tak marny towar. Lepiej wybrać droższą, ale jakościowo lepszą firmę. Można też zadziałać wspólnie z innymi poszkodowanymi przeciwko nieuczciwej praktyce tej firmy.

@Klienci

Właśnie jestem po drugiej rozmowie telefonicznej w sprawie montażu drzwi. Został im tydzień na wywiązanie się z umowy. Zobaczymy.

@Klienci

Czekam na montaż drzwi z tej firmy , w umowie mam czas oczekiwania 4-7 tygodni.Wczoraj minęło 6 tygodni. Dzisiaj dzwoniłam.Zobaczymy czy dotrzymają terminu. Po przeczytaniu opinii już wiem na co będę zwracała uwagę.

@Mateusz

Powinni wszyscy zebrać się i oddać sprawę do Rzecznika praw konsumenta.Na tyle negatywnych opinii aż dziwne że nikt jeszcze tego nie zrobił. Po przekroczeniu terminu realizacji ,każdy ma prawo odstąpienia od umowy z taką firma.Nawet jak po czasie zgodzimy się na montaż a towar jest w złej jakości zawsze możemy zgłosić to do Rzecznika praw konsumenta..Gdyby ludzie nie bali się tak ,już dawno takie firmy by upadły.

@Ela

Jestem ciekawa czy firma wywiązała się z umowy w terminie..Jaka jest Pani opinia .Pozdrawiam

@Elza

W umowie miałam 4-7 tygodni . W dniu pomiaru pan powiedział , że zadzwoni do mnie w 4 tygodniu , oczywiście nie zadzwonił , ja zadzwoniłam. Powiedział mi , że moje drzwi są planowane do 20 listopada. Zadzwoniłam kolejny raz po 6 tygodniu ,rozmowa była bardzo nie przyjemna. Jak minęło 7 tygodni pojechałam tam osobiście. Odnalazłam pana , który był u mnie w dniu spisania umowy , powiedział , że w ciągu 2 tygodni zamontują mi drzwi, przyjechali w piątek 3 grudnia. Drzwi i futryny dobrej jakości. Pan montażysta został poinformowany o wcześniejszych perturbacjach z Panem od pomiarów ( to bracia). Starał się jak mógł. Montaż oceniam jako dobry, chociaż w łazience w futrynie zrobił niewłaściwe wycięcie na dole przy podłodze, zamaskował to tak , że zauważyłam to dopiero po jego wyjeździe.Nie będę tego reklamować , mąż to jakoś zamaskuje, szkoda mojego zdrowia. Ogólnie rzecz ujmując jestem zadowolona.

Porażka
@Klienci

U mnie to samo jest co pan pisze nigdy więcej takiej firmy a ogłaszają się na olx non stop

Klientka

Jakiś czas temu zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy Omega. Dość sprawnie udało umówić się na spotkanie, które przebiegło sprawnie i rzeczowo. Postanowiłam podzielić się moją opinią, która może być pomocna przy rozważaniu współpracy z firmą Omega: - montaż: sprawnie, szybko, lecz niestety było kilka niedoróbek. Brak usługi wypełniania ubytków, szpar i dziur powstałych w wyniku montażu - drzwi: jakość średnia, wszystko zaczyna się sypać (minęły 2 lata i kamuflaż zaczyna odpadać). Jedne drzwi pękły przy zawiasach - chciałam zamówić takie same, niestety nie udało się, ponieważ Pan nie odbierał teelfonów, nie oddzwaniał i za każdym razem była inna wymówka. Dodatkowo taka ciekawostka - klamki zamontowane w standardzie są bardzo niskiej jakości i montowane na jednostronną śrubę! Czyli przy mocniejszym pociągnięciu można była ją bez problemu wyjąć i niestety ciężko je wkręcić z powrotem, ponieważ miejsce po śrubie było już wyrobione. - kontakt: po wykonanej usłudze brak kontaktu - jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak fatalną obsługą klienta Podsumowując: uważam, że konkurencja na rynku jest dość duża i zachęcam do porównania kilku ofert i wybrania tej która w 100% spełnia oczekiwania. Niestety nie posłuchałam swojej intuicji i muszę ponownie zainwestować w drzwi.

Porażka
@Klientka

Ja popieram pani opinie jakość drzwi fatalna i montaż też a jak był pan Stach Mateusz to tak profesjonalnie pomierzył i przedstawił jakość drzwi że będą super syn nie chciał podpisać odbioru drzwi to pan Mateusz powiedział żeby złożyć reklamacje podał nr telefonu Ale nikt nikt nie odbiera a pan Mateusz jest arogancki i się rozłącza syn wypłacił im pozostałą kwotę więc teraz myślę że trudno będzie coś wyegzekwować Nigdy nigdy więcej takiej firmy

Janina

Bardzo polecam firmę Omega. Drzwi są dobrej jakosci, pieknie wstawione, co bylo nie lada wyzwaniem, poniewaz stare futryny byly krzywe. Kontakt bezproblemowy. Montaz trwal jeden dzien. Panowie przyjechali w ustalonym terminie. Jeszcze raz polecam!

GOSIA
@Janina

Też miałam niedawno montaż i też na krzywe futryny.Jestem pod wrażeniem że panowie monterzy to ogarnęli.WYSZŁO PIĘKNIE.Drzwi solidne i ładne a kamuflaż bajeczny.

Julia
@GOSIA

Witam. Czy mogłabym się do Pani odezwać na messenger bo chciałam zapytać o kilka rzeczy odnośnie drzwi?

Nowy klient

Naprawdę świetnie wykonana robota monter (Pan Rafał) naprawdę porządny człowiek mimo iż nie należało do obowiązków jego naprawił dwoje drzwi które były montowane już dawno przez inna firme bez problemu co do drzwi bardzo ładne zamówiliśmy dwa kolory (Silver + złoty dąb) drzwi bardzo dobrej jakości tak samo jak i montaż. Monter widać że fachowiec Ps przeczytałem z ciekawości inne opinie i mam radę dla przyszłych klientów nie sugerujcie sie złymi opiniami które zostały wystawione bo zawsze sie trafi klient który nie będzie zadowolony i wystawi zla opinie a rzadko kiedy zadowolony który będzie pamiętał o wystawieniu dobrej opinii Pps sąsiad także korzystał z usług firmy i jest równie zadowolony

Klient z Łodzi
@Nowy klient

U mnie montował pan Marcin ale także jestem Bardzo zadowolony z pracy która wykonał. Bardzo sprawnie, myślałem że będzie montaż trwał co najmniej 2 razy dłużej

klient

CZEMU TAK KLAMIECIE FIRMA KRZAK ZERO DOKLADNOSCI NIE POLECAM

Anna K
@Nowy klient

Podpisuje sie pod twórca wpisu Świetne drzwi i fachowy montaż Serdecznie polecam :)

Magda
@Nowy klient

Bardzo polecam firme i kolor silver drzwi bardzo ładny

Maciek
@Nowy klient

Polecam serdecznie firmę zamontowali mi 5 dni temu drzwi bardzo sprawnie zamontowali drzwi także dobrej jakości jedyne do czego mogę sie przyczepić to ze jedne drzwi sie troszkę ciężej domykały ale po zadzwonieniu przyjechali po 2 dniach i naprawili. Polecam monterów

Radosław.J
@Nowy klient

Świetna firma świetnie zamontowali drzwi świetnej jakości jednym słowem POLECAM

Klient drzwi
@Nowy klient

Drzwi bardzo dobrej jakości serdecznie polecam

M.rzena
@Nowy klient

Właśnie panowie skończyli montować drzwi o jestem bardzo zadowolona o niebo lepsze od marketowych

Kania. R
@Nowy klient

Polecam również jak najbardziej firmę

Tygrysek
@Nowy klient

Opinia jak firma bardzo dobra

Król
@Nowy klient

Również serdecznie polecam jestem bardzo zadowolony

Klient poznań
@Król

Zgadzam się

Firma
@Maciek

A to bardzo ciekawe bo jakoś inni nie potrafili się doczekać na wizytę "poprawiającą", a tutaj w ciągu 2 dni ???????????? no cóż, bez komentarza.

@Nowy klient

To dziwne , bo przeważają negatywne opinie. Zawarłam umowę z tą firmą , jeszcze mi nie zamontowali drzwi a już po 2 rozmowach telefonicznych w sprawie dotrzymania terminu umowy mam z nimi problemy.Zobaczymy..

GOSIA
@Nowy klient

Też uważam że świetna robota.A Klienci którzy piszą negatywne komentarze niech poszukają winy ze swojej strony.Może to oni byli aroganccy i zbyt roszczeniowi.Może uważają że monterzy powinni wyprostować krzywe ściany i futryny zamontować drzwi i na koniec umyć podłogę i zapastować.Nie wiem jak inne ekipy się starają bo słyszałam że jest 4 ale pan Rafał i pan Roman zpisali się na medal.W sumie szkoda że uporali się tak szybko z montażem bo bardzo sympatyczni ludzie.

klient

Totalna porażka, odradzam tą firmę, właściciel arogancki, montaż i drzwi beznadziejne po 3 tygodniach nie nadają się do użytkowania.

@klient

Czemu twierdzisz że jest arogancki? Przytoczysz jakąś sprawę z nim, jak ten kontakt wyglądał?

KAZIK
@klient

A MOGĘ WIEDZIEĆ JAKIE DRZWI ZOSTAŁY ZAMONTOWANE BO U MNIE PRESTIGE I SĄ SUPER

gosia

15 stycznia pracownicy firmy pan Rafał i pan Roman wykonali u mnie montaż drzwi z kamuflażem na stare futryny.Efekt wspaniały.Wszystko wyszło pięknie pomimmo ,że budynek 30-sto letni i o pionie i poziomie można tylko pomarzyć.Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii.Panowie bardzo mili i pracowici.Zostawili po sobie porządek i dobre wspomnienie a dom bardzo zyskał na wyglądzie.Gorąco polecam tą firmę.Pełen profesionalizm .

KAZIK
@gosia

Też korzystałem z usług tej firmy i jestem mega zadowolony.

Kinga

ŻENADA! Trafiłam na firmę przez Olx. Miały być drzwi drewniane o czym zapewniał pan Mateusz -przedstawiciel, wszystko chcieliśmy mieć w mieszkaniu dobrej jakości. Drzwi z ościeżnicami (4 sztuki) wyniosły nas 3460 zł, oczywiście drewniane nie są, choć przy takiej cenie faktycznie ciężko byłoby się tego spodziewać. W każdym razie najgorsze jest to, że okleina na nich jest jak z papieru!!! Nie są, wiec watę ułamka ten ceny. Ścierają się po przetarciu mokra ściereczka!!! Nie mówiąc że mając drzwi tydzień w domu, kończąc malowanie okleina odeszła wraz z taśmą. Najgorszy zakup do mieszkania, aż płakać się chce patrząc na to. Mam nadzieje, że trafi się im w końcu jakiś klient, który znajdzie na nich paragraf.

Bartek
@Kinga

Wszystko tutaj przez Panią opisane jest prawdą, jakość drzwi beznadziejna, zwykły chińczyk. Papierowa okleina. Przedstawiciel pokazuje na wizycie co innego, a potem przyjeżdża zupełnie nie to. Także to jest celowe działanie. Ma ze sobą kilka różnych elementów, pokazuje jak to trwały materiał, ale to tylko na pokaz. W rzeczywistości drzwi wykonane są z beznadziejnej okleiny. Popatrzcie sobie na stronę internetową omegi, podana jest tam cena za drzwi? Wszystko prawie cena na telefon. Zerknijcie na siedzibę tej pseudo firmy i poważnie potraktujcie negatywne opinie. Skrzydło kosztuje 150 zł, liczą np. 360 i to jeszcze facet buja, że daje rabat. Nieuczciwi, niekompetentni, koszmar. Oby inni ludzie poważnie potraktowali negatywne komentarze, sprawdzili ich dokładnie zanim podejmą z nimi lub z nim współpracę. Montażysta jak kończy robotę nagle bardzo się śpieszy, po to, aby jak najszybciej podpisać protokół odbioru, zabrać pieniądze i żeby klient nie zobaczył wszystkich niedociągnięć, więcej się nie pokazać bo reklamacji nie przyjmują. Montażysta powinien mieć ze sobą gwarancję i instrukcję użytkowania, nie ma. Pewnie powie, że o fakturę i gwarancję prześlę firma pocztą. Kłamstwo. Szkoda gadać ile z ich strony jest niedociągnięć. Bronią się tym, że podpisany protokół. Ostrzegam, ostrzegam, ostrzegam!!!!

@Kinga

Sama Pani może oddać Sprawę do Rzecznika praw konsumenta,takich trzeba eliminować ,tym bardziej że prawo jest po naszej stronie.

Ona

Ludzie nie czytajcie nawet tych pozytywnych opinii, oni sobie je sami piszą. Już od 3 tygodni pseudoprzedstawiciel mateusz zapewnia mnie że drzwi przyjadą już w piątek, tylko pytanie teraz który ... Przy mierzeniu drzwi i podpisaniu umowy pięknie wyuczona regułka jak wszystko ładnie, pięknie i wspaniale a jak wzięta zaliczka to mają klienta w (usunięte przez administratora) Po prostu firma KOGUCIK. Omijać z daleka szerokim łukiem tą pseudofirmę.

rozczarowany

NIE POLECAM FIRMY

Cała prawda

Witam przyszedłem wystawić rzetelna i prawdziwa opinie o firmie na podstawie moich odczuć jak również odczuć szwagra i sąsiada Czas oczekiwania na drzwi dość długi Drzwi świetnej jakości Montaż na bardzo wysokim poziomie Cena umiarkowana choć trochę wysoka ale za tak dobra jakość drzwi opłaca sie

Cała prawda
@Cała prawda

Ps zarówno u mnie szfagra jak i sąsiada sytuacja taka sama więc jak komuś nie szkoda poczekać troche na drzwi to jakość usług montażowych i drzwi świetna

K.
@Cała prawda

A cóż w tej opinii jest rzetelnie opisane? Żadnych konkretów.

Luk

Firma powinna nazywać się OFERMY.

Wojtek. R

Polecam bardzo firmę drzwi dobrej jakości warte swojej ceny (nie jest to chińszczyzna lub plaster miodu a pełne drzwi drewniane) montaż też zadowalający także naprawdę polecam (i polecam nie sugerować sie negatywnych opiniami bo widzę że jeden klient spamuje nimi pod różnymi nazwami)

Lux
@Wojtek. R

Tak jak w nicku montaż lux

CCC
@Wojtek. R

Nie ma to jak samemu sobie pisać opinie na plus.

@Wojtek. R

Również polecam sprawnie zamontowane dobrej jakości drzwi

TYLKO TUTAJ

Klienta Monika

Wczoraj byli u mnie zamontować drzwi, więc postanowiłam ocenić firmę Więc tak Jakość drzwi (10/10) widać że warte swojej ceny Cena drzwi (8/10) ciut wysoka no ale jednak za taki produkt warto Montaż (9/10) sprawny i jeszcze dodatkowo nieźle wysprzątali po pracy Czas oczekiwania na drzwi (6/10) no tutaj troszkę musiałam poczekać Ogólna ocena (8,5/10) jak najbardziej polecam firmę jeżeli chcecie mieć porządne drzwi i montaż w przystępnej cenie i nie musicie mieć drzwi "na już" to naprawdę serdecznie polecam

Klient Kraków
@Klienta Monika

Zdecydowanie się zgadzam (Chociaż na drzwi nie czekałem długo to reszta rzeczy jak najbardziej sie zgadza)

Marcin Łyczek
@Klienta Monika

Również polecam firmę właśnie wróciłem do domu i bez "pilnowania" zrobili świetna robotę

Maciek
@Klienta Monika

Tak jak napsialem wcześniej również polecam a opinia bardzo trafna

@Klienta Monika

Trafna opinia świetna jakość drzwi montaż też bez zastrzeżeń

Heli

Polecam również

Marek L

Również polecam

Król
@Klienta Monika

Trafna opinia również jestem zadowolony z usługi

Anonimowa

Zero kultury z ich strony (może byli mili ale na początku jak była zawierana umowa) Zaczynając od początku od źle wymierzonych drzwi przez przedstawiciela z 5 par które przyszły tylko 4 pary były dobre Następna kwestia to terminy jak się umawiacie z kimś to dotrzymujcie słowa a nie że ktoś bierze wolne w pracy a wy nagle nie przyjedziecie bo ktoś wam odmówił Następna kwestia przedstawiciela jak można takiego człowieka zatrudniać który zawala wam robotę i jest bezczelny jeszcze w stosunku co do kobiety.. A jego tekst że z jedną para drzwi to im się nie opłaca jechać to już przegięcie Następna kwestia kłamstwo No dobra już zamontowane drzwi nagle okazuje sie że brakuje 6 sztuk tuleji wentylacyjnych Pan który montować drzwi obiecał że będą wysłane w poniedziałek... Mijają tygodnie nagle dzwonię do nich zdenerwowana a Pan mówi że wysłał.. Co się okazało 23 listopada Pan znowu idzie w zaparte że wysłane po czym poprosiłam o numer nadania paczki i wiecie co?teksty jutro wyślę bo albo nie ma go w biurze albo coś tam coś tam wkoncu zdenerwowana znowu zadzwoniłam powiedziałam że to kpina wkoncu Pan łaskawie wysłał numer nadania paczki patrzę a tu dana nadania 4 grudnia no ręce opadły kłamstwo jeszcze raz kłamstwo z ich strony czyli od 23 listopada szedł w zaparte że wysłał a niestety ale wysłał dopiero 4 grudnia... Dzisiaj paczka dotarła.. Otwieram i krew mnie zalewa tuleje nie w tym kolorze co drzwi.. Conajmniej 2 odcienie różnicy.. JA PIE..... Odradzam jak ktoś wcześniej napisał ta firmą powinien się zająć uokik

Mateusz
@Anonimowa

Zgadzam się, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem faktury za drzwi, chyba Urząd Skarbowy też powinien zająć się firmą.

XXX
@Mateusz

Z tymi fakturami rzeczywiście jest też coś nie bardzo. Nie dość, że trzeba się o nią upominać to jeszcze wystawiona jest na: "usługa montażowo-budowlana (montaż drzwi)". Kiedy klienci zwracają uwagę, że na fakturze brak jest informacji o zakupionych drzwiach, ich ilości, cenie - dostają odpowiedź, że nie zakupowano osobno drzwi, ościeżnic i montażu - tylko usługę montażowo budowlaną montaż drzwi. To ja się pytam w takim układzie co mieli montować skoro zakupiono tylko montaż? A żeby było ciekawiej na umowie - zleceniu od firmy pisze: "&2 Przedmiot umowy - 1. Przedmiot umowy obejmuje SPRZEDAŻ I MONTAŻ DRZWI (drzwi wewnętrznych "nazwa" - i wymieniają nazwę drzwi, ich ilość, ilość ościeżnic itd. Dlaczego w takim układzie nie ma potem tego samego na fakturze? Zadajcie sobie Państwo to pytanie - może chodzi o to żeby nie było możliwości reklamować... - chyba warto jednak posłuchać tych negatywnych komentarzy. Gdyby byli rzetelni nie byłoby tylu niedociągnięć z ich strony. Szkoda tylko, że w opiniach nie można dołączyć zdjęć. Byłby całkowity obraz firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Stachera Omega - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Stachera Omega?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Stachera Omega tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Stachera Omega?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 39 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Stachera Omega
3.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Rafał Stachera Omega