Opinie o Rafał Stachera Omega w Adamów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafał Stachera Omega. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rafał Stachera Omega o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafał Stachera Omega w Adamów

Gemy

Długo czekać na te drzwi ale to chyba ze względu na tą pandemie.kontakt jednak był świetny z firmą informowali mnie na bieżąco co do montażu drzwi.Jednak warto było czekać i wyszły świetnie polecam firmę omega

Wlot

Rok temu był u nas montaż drzwi. Jestem bardzo zadowolona. Świetne drzwi solidne. Poleciłam znajomym oni również są zadowoleni polecam firmę omega

Though

Super drzwi drzwi ramowe dobrej jakości bardzo grube laminaty drzwi solidnie wykonane montaż tani i fachowo. Jestem bardzo zadowolony z takich usług polecam wszystkim Mirek

Zadowolony klient

Widzę że konkurencje powoli wykańcza. firma omega że piszą takie negatywne opinie. Montowałem w mieszkaniach drzwi z firmy omega drzwi ramowe na ramie drewnianej. Moim zdaniem lepsze od Porta czy dre. Laminaty grube solidne Cpl . Drzwi wykonane świetnie. Montaż również fachowy i sprawy. Jeśli miałbym zamówić drugi raz to tylko w tej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rafał Stachera Omega? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Bony

Polecam firmę omega bardzo konkretni ludzie super wykonanie szybkie terminy robią niestandardowe rzeczy. Jestem bardzo zadowolony z ich usług

TYLKO TUTAJ

POLECAM FIRMĘ OMEGA DRZWI DOBREJ JAKOŚCI MONTAŻ SPRWNY I SOLIDNY

NOWY W TEMACIE

wszysko wyszło super

MIŁY

zona zachwycona z koloru i montażu wszystko poszło sprawnie

PRYTEK

SUPER POZYTYWNIE OCENIAM PRACE FIRMY POLECAM WYBREDNYM

GRH

POLECAM TĄ FIRME DOBRZY FACHOWCY SZYBKI MONTAŻ AŻ MIŁO

GRUBY

SUPER DRZWI Bardzo dobra firma solidna fachowi pracownicy nawet sporo doradzą jak co zrobić

ZADOWOLONY KLIJENT

Bardzo dobra firma solidna fachowi pracownicy nawet sporo doradzą jak co zrobić

SUPER

dołączam się do pozytywnych komentarzy o firmie omega .bardzo sprawny montaż i jakość .TROCHĘ długo się czeka ale warto

Zostaw merytoryczną opinię o Rafał Stachera Omega - Adamów

• Jak się pracuje w Rafał Stachera Omega?

Zobacz opinie na temat firmy Rafał Stachera Omega tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafał Stachera Omega?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 39 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rafał Stachera Omega
3.7/5 Na podstawie 75 ocen.

Rafał Stachera Omega