Opinie o Door Prof Sp. z o.o. w Milanówek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Door Prof Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Door Prof Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Prof Sp. z o.o. w Milanówek

Tomasz Nowy wpis

Jaką kwotę firma Panu zalegała i ile wyniosła usługa odzyskania należności? Jest tu wiele osób w podobnej sytuacji, które chętnie poznałyby szczegóły.

Mariusz Nowy wpis
@Tomasz

Firma qziela zaliczkę w kwocie 10500 i jak narazie sprawa jest w prokuraturze. Więc jeszcze czekam.

Bejsik

Witam czy ktoś z osób które czekają już kilka miesięcy i wpłaciły zaliczkę robią coś w tym temacie chodzi mi o jakiś kontakt z tymi osobami pozew zbiorowy lub policja . Za bramą czekam od marca . Jeśli są takie osoby proszę o kontakt na maila bejsik19@o2.pl z góry dziękuję za pomoc

mierzwin

(usunięte przez administratora) ma moje pieniądze 10000zł od 4 miesięcy kłamie ,ani pieniędzy ani bramy (usunięte przez administratora) będę zmuszony pojechać do pana osobiście dla zasady nie polecam (usunięte przez administratora)

@Bejsik

Moja sprawa jest zgłoszona do prokuratury. I jak narazie czekam.

Chomcio
@Bejsik

Tez zostałem (usunięte przez administratora) wziął zaliczkę i ni kasy ni bramy mój nr telefonu 500096334 jak ktoś odzyskał pieniądze to prosze o kontakt

marcin
@mierzwin

Siedzi na nim już komornik

byk Nowy wpis
@mierzwin

Uwaga produkt DOORHAN jest Sółką z Rosyjskim kapitałem, zarejestrowana w Czechach, unikajcie tej firmy.

Artur

Omijać szerokim łukiem,to (usunięte przez administratora).Pobiera tylko zaliczki

marcin
@Artur

Znajomy u którego montowali bramę i zapłacił właśnie dostał pismo od komornika że jest dłużnikiem Door prof bo na firmie siedzi komornik

Jan

Montaż bramy garażowej segmentowej. Szybko, sprawnie, solidnie. Pełen profesjonalizm na każdym etapie od zapytania, poprzez pomiar i doradztwo, a kończąc na bardzo szybkim i sprawnym montażu. A co najważniejsze zawsze uprzejmie, na każde pytanie zawsze wyczerpująca i konkretna odpowiedź. Polecam szczerze usługi tej firmy.

@Jan

Chyba pomylił Pan nazwę firmy.

Diana
@Jan

Chyba żarty Pan sobie robi, po co wprowadza Pan innych ludzi w błąd. To sa (usunięte przez administratora) RADZE OMIJAC WIELKIM ŁUKIEM

@Jan

Witam. A można by wysłać fotki jak wyglądają bramy po montażu. Pozdrawiam

Krystyna
@Jan

Panie Janie, A może VADYM czy NATALIYA (nazwiska są w KRS) pisanie pozytywnych opinii niewiele pomoże przy takiej liczbie oszukanych ludzi..

byk
@Jan

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd, dobrze Pan wie że to zwykłe naciąganie normalnych ludzi.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Door Prof Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Door Prof Sp. z o.o.?

Mario

Co to za pytanie. Przecież to firma widmo która tylko wyłudza zaliczki. Jak najdalej od tej pseudo firmy.

Zbigniew
@Mario

Możesz coś więcej napisać o tej sprawie?

Luk

Witam. Przestrzegam wszystkich przed zakupem bram w tej firmie. Zamówiłem u nich bramę wraz z montażem termin realizacji 10 tygodni. Do dzisiaj chodź minęło już prawie 7 miesięcy nie mam bramy zamontowanej ani nie chcą dosłać automatyki do bramy mimo że w umowie jest to wpisane. (usunięte przez administratora)

Wojtek
@Luk

Witam. Proszę o skontaktowanie w sprawie napędu z firmom (nikt nie zgłaszał nie dostarczony napęd). Podejrzewam ze nikt nie zgłosi się... Pozdrowienia konkurencji.

byk
@Luk

Proszę o kontakt

J

W jaki sposób odzyskałeś kase

Ala

To (usunięte przez administratora) nie dajcie się zwodzić, ze wywiąże się z obietnic!!

Małgorzata

NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My również zostaliśmy (usunięte przez administratora)przez tą firmę, bramę zaliczkowaliśmy w październiku i ani bramy ani zwrotu zaliczki. Szukam kontaktu z osobami (usunięte przez administratora). email :mprzybycien85@wp.pl

Krystyna
@Małgorzata

Również zostaliśmy (usunięte przez administratora). Brama zamówiona w styczniu, po 7 miesiącach nadal brak realizacji a nawet informacji kiedy będzie gotowa. Wszystkim radze omijać z daleka. Sprawa trafi do sądu.

Greg

Brak dostawy bramy . Zamówiona w styczniu. Czy udało się Komuś odzyskać zaliczkę?

@Greg

Widocznie jak wielu innych poszkodowanych skusiła Cię cena tej nierzetelnej firmy która jest prowadzona przez jednego oszusta na takie miano zasługuje. Jeśli chodzi o zaliczkę jak i towar to już pewnie przepadł, znam osoby co czekają od ubiegłego roku na zrealizowanie zamówienia jak również ja.

Greg
@Mario

A Czy sprawa została zgłoszona na Policje za wyłudzenie?

@Greg

Na policję nie ale już jest u adwokata I temat nie jest prosty. Ale walczyć trzeba.

Krzys
@Greg

Czekam już od marca i ciągle słyszę tę same bajki. Co z tym zrobić bramy nie ma prawie 10tys poszlo

Motyl

Omijajcie wielkim łukiem. Firma jest nierzetelna, niekompetentną, co chwilę przedłuża termin realizacji pomimo umowy na 10 tygodni. Rzecznik praw konsumenta już działa w mojej sprawie i jeśli ktoś ma wątpliwości to niech się nawet nie zastanawia tylko rezygnuje.

DaDa

Zamówiłem bramę w grudniu i miała być do końca stycznia. 10 tygodni roboczych jakie były w umowie minęło w lutym. Do tej pory nie mam bramy. 11.04.2021. Pisze to bo zostałem (usunięte przez administratora) i to co robią to (usunięte przez administratora) i kradzież.

Bramy bardzo dobrej jakości. Transport bram w umówionym terminie. Na montaż czekałem dłużej, ze 2 tygodnie ale ogólnie firma solidna. Dobry produkt w dobrej cenie. Polecam

@Adam

Witam. A można jakieś fotki z wykonanej pracy. I jak długo było realizowane zamówienie.

rafał
@Mario

Radzę omijać tą firmę. Są nie terminowi oraz nie uczciwi.

DIANA

Widzę że nie tylko my zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tą pseudo firmę. Ma ktoś może sposób na tych (usunięte przez administratora) bo już nie mam siły słuchać tych bredni których opowiada ten (usunięte przez administratora) Pan właściciel od pół roku . Jak udało się Państwu wymusić dostawę bramy lub chociaż zwrot zaliczki?

Porażka na każdej płaszczenie sprawa w urzędzie skarbowym...

Honorata

Firma Door Proof oferuje bramy segmentowe do garażu europejskich producentów, a także dodatkowe wyposażenie. Na stronie znalazłam informację, że produkty są do samodzielnego montażu, a czy można zamówić profesjonalną usługę montażu bramy, jeżeli ktoś nie czuje, że podoła?

Angelija

(usunięte przez administratora) radzę omijać szerokim łukiem zamowilismy dwie bramy przemysłowe, na bramy czekaliśmy ponad pół roku, montaż też się opoznil. Po okoko dwoch miesiącach w wyniku przecięcia pradu padly oba napedy, po ciezkich przeprawach udalo sie skontaktowac z Panem u którego zamawialismy bramy, Pan w sierpniu wymontował oba napędy i do tej pory ich nie zwrócił. Początkowo mówił, że reklamacja nie została uznana i odwlekał przewiezienie napędów, teraz wcale nie odbiera tel. nie odpisuje na SMS, kontakt zerowy. Złożyliśmy zawiadomienie na policji w sprawie przywlaszczenia napędów. NIE POLECAM!!!

Magda

Witam, ostrzegam przed zakupem w tej " firmu " jak to powiedział pracownik, brak serwisu, montaż na poziomie amatorskim, brak instrukcji w j.polskim.

Wojtek
@Magda

Zgadzam się w pełni, półprodukt, Automatyka awaryjna, profile rdzwieja, obsługa na poziomie Kazachstanu lat 70', omijać szerokim łukiem.

Kamil

A ile fachowców w firmie pracuje ?

Sebastian

Sprawnie i fachowo przedstawiono mi ofertę bram garażowych. Wybrałem taką jak chciałem w dobrej cenie. Dostarczyli w terminie ale na montaż trzeba było poczekać.Ogólnie pozytywnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Door Prof Sp. z o.o. - Milanówek

• Jak się pracuje w Door Prof Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Door Prof Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Door Prof Sp. z o.o.?

Door Prof Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Królewska 41
    05-822 Milanówek