counter
1 9 9 5 1
Justyna Nowy wpis

Jakiś czas temu ktoś tu pisał, że firma L.T.S została zamknięta. Szukałam na ten temat jakichkolwiek informacji w Internecie, ale nie udało mi nic znaleźć, co jest trochę dziwne. Może znajdzie się tu osoba, która powie nam coś odnośnie aktualnej sytuacji tej firmy? Faktycznie już nie istnieje? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Cezary Nowy wpis

W październiku 20129 roku firma została zamknięta.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 583 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w L.T.S Ireneusz Woźniak?

Patryk Nowy wpis

Tak cicho zrobiło się od dość dawna. Wiecie co aktualnie słychać i czy warto szukać tu pracy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

kan

tel o płatności 512 988 800

Transport

Nie polecam, nie płaci!

Piotr
@Transport

Wypowiadasz się z poziomu byłego lub obecnego pracownika firmy L.T.S Ireneusz Woźniak? Jeżeli tak, to czy mógłbyś napisać, jak często zdarzały się sytuacje, że trzeba było upominać się o należne wynagrodzenie? A może to jedynie jednorazowa sytuacja? Czy pozostali pracownicy zatrudnieni w tym miejscu mieli podobny problem?

Skąd info
@Piotr

Skąd taka informacja że nie płaci? Ciekawe jest to co napisałeś az trudno uwierzyć :)

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

Zostaw merytoryczną opinię o L.T.S Ireneusz Woźniak - Kościerzyna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad