Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.

Kościerzyna

Opinie o Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.

maybe

@baron no to ciekawe, że przez tak długi czas nikt się nie wypowiedział, mimo, iż firma cały czas działa.

Spedycja BOTRANS Sp. z o. o. jest firmą solidną, profesjonalną i dającą możliwość rozwoju, jednakże, jak wszędzie często stresującą. Atmosfera wewnątrz firmy w dużej mierze zależy od ludzi tam pracujących, którzy w większej mierze są sympatyczni i pomocni. Najbardziej podobał mi się w BOTRANS-ie taki rodzinny klimat między pracownikami.

Zostaw opinię o Spedycja BOTRANS Sp. z o. o. - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.