GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski

Kościerzyna

GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski
6 1

Opinie o GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy warto zainteresować się firmą GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski jako pracodawcą?

Beczka

Jakie stawki aktualnie u Gregora?

Karol

Jak to nie ma systemu!!!! 3 na 1 czyli 3 tygodnie w budzie i jeden weekend w domu! Co do spedytorów to jedna masakra! Szef , bardzo normalny gość i powinien złapać za pysk spedytorów a zwłaszcza jednego!

Adam

A jak naliczane jest wynagrodzenie i jakie kierunki się obsługuje?

Bylykierowca
@Adam 03.11.2016 11:37

Jazda po całej Europie,rozliczenie to niska dniówki + kilometrówka

byłykierowca

Firma ok pod względem finansowym,wynagrodzenie wypłacane na czas, Szef ok jednak zbyt mocno dał rządzić spedytorom którzy traktują kierowców jak roboty.brak jakiegokolwiek systemu pracy,jeździsz do bólu i z łaską raz na 3-4 tygodnie dostaniesz z 3 dni wolnego (oczywiście nie dotyczy to tzw wybrańców co dostają długie trasy dobrymi zestawami a potem mają wolne)flota częściowo nowa -ale już zajęta,reszta to samochody od 5 lat w górę.Praca super dla kogoś kto nie ma domu i życia rodzinnego.powoli zaczęła być wyśmiewana i znana przez konkurencje właśnie za brak systemu pracy

Zostaw opinię o GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski - Kościerzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GREGOR P.W. Grzegorz Czapiewski