Opinie o GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi w Kościerzyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi w Kościerzyna

Mechanik Nowy wpis

Praca przyjemna nie wiem jak między kierowcami i szefem ale u nas jest dobrze

Paulina

Wyczytałam tutaj że bywały u was jakieś spóźnienia z wypłatami. Nadal tak jest? Czy może teraz można liczyć na terminowe rozliczenia?

Kierowca Nowy wpis
@Paulina

Wynagrodzenia są wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca stała, do 15 dnia każdego miesiąca płace zagraniczne. Zazwyczaj nawet szybciej.

ZUS Nowy wpis
@Kierowca

A jaka masz stała bo pracuje w ZUS i mam zamiar odwiedzić ta firmę czy wszystko tam gra od A do Z

Kierowca Nowy wpis

No niestety są równi i równiejsi kto nosi ten ma

Kamil

0/5 -

Czy po rozmowie w GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
ATN Service ApS

A jak naliczane jest wynagrodzenie i jakie kierunki się obsługuje?

Bylykierowca
@Adam

Jazda po całej Europie,rozliczenie to niska dniówki + kilometrówka

Kamil
@Adam

Z wypłatą zawsze się spóźniają. W ostatnich 8 miesiącach tylko 2 razy była na czas.

Damian

Mógłbym liczyć na szczegóły dotyczące atmosfery między pracownikami i podejścia pracodawcy do personelu w Gregorze? Jak się układa współpraca? Proszę o odpowiedź. Dzięki! :)

Beczka

Jakie stawki aktualnie u Gregora?

Karol

Jak to nie ma systemu!!!! 3 na 1 czyli 3 tygodnie w budzie i jeden weekend w domu! Co do spedytorów to jedna masakra! Szef , bardzo normalny gość i powinien złapać za pysk spedytorów a zwłaszcza jednego!

byłykierowca

Firma ok pod względem finansowym,wynagrodzenie wypłacane na czas, Szef ok jednak zbyt mocno dał rządzić spedytorom którzy traktują kierowców jak roboty.brak jakiegokolwiek systemu pracy,jeździsz do bólu i z łaską raz na 3-4 tygodnie dostaniesz z 3 dni wolnego (oczywiście nie dotyczy to tzw wybrańców co dostają długie trasy dobrymi zestawami a potem mają wolne)flota częściowo nowa -ale już zajęta,reszta to samochody od 5 lat w górę.Praca super dla kogoś kto nie ma domu i życia rodzinnego.powoli zaczęła być wyśmiewana i znana przez konkurencje właśnie za brak systemu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi - Kościerzyna

• Jak się pracuje w GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi?

Zobacz opinie na temat firmy GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRZEGORZ CZAPIEWSKI I.-PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GREGOR Grzegorz Czapiewski II. TRANSPOL s.c. Grzegorz Jowita Brygida Czapi?

• Cegielnia 47
    83-400 Kościerzyna