Opinie o Stefanek Edyta Elite w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stefanek Edyta Elite. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stefanek Edyta Elite o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stefanek Edyta Elite w Katowice

Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Stefanek Edyta Elite w miejscowości Katowice nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

1234 Nowy wpis

I jeszcze jedna ważna rzecz.jak się pomyślisz i wprowadzisz coś źle do komputera (bo przecież wszystko robisz w biegu) to szefowa z dniówki ci potrąci,bo jakby mogło być inaczej.o L4 nawet nie myśl.jak pójdziesz to już możesz nie wracać porażka.

1234 Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy.pracujesz więcej niż pełen etat i nie masz nic do gadania.wszedzie kamery a szefowa obserwuje cię 12h na dobę z przeświadczeniem że przecież wszyscy kradną . komunikacja z szefostwem za pomocą Skype'a. jesteś na zmianie sama więc robisz wszystko.obslugujesz, przyjmujesz dostawy które wprowadzasz w system i oczywiście wykładasz na sklep.dodatkowo wszystko musi błyszczeć czystością taka żeby z podłogi można było zjeść.(masz na to tzw zakres czynności który określa co masz na cały miesiąc wysprzątać). pracujesz więcej niż 12h bo musisz być wcześniej żeby wytrzeć wszystkie szklane witryny.przerwa na tyle godzin pracy praktycznie nie istnieje.nasz dwie po max 15min z czego możesz je wykorzystać ok 15 i 18. Szefowa jest w stanie policzyć ile cię nie było!!!. mobbing i nic więcej!!! najgorsza moja praca.zero szacunku.jak tam pracujesz jesteś ich własnością i masz być wdzięczna, że wogole masz pracę

Zostaw merytoryczną opinię o Stefanek Edyta Elite - Katowice

Stefanek Edyta Elite