Sapore D Italia Sp. z o.o.

Adres: Obroki 130, 40-833 Katowice

NIP: 9542747390 KRS: 0000498834

Sapore D Italia Sp. z o.o.

Opinie o Sapore D Italia Sp. z o.o.

Ofiara sapore

Zgadzam się z poprzedniczką, niestety na początku właściciel sprawia wrażenie miłego dobrego szefa ...A w rzeczywistości jest niezrownowazony psychicznie , kontroluje wszystko co dzieje się w miejscu pracy jak maniak pracowałam w biurze i Bardzo źle wspominam ten czas. Zdarzało się że Włoch wpadał we wściekłość krzyczał nawet przy klientach często nie przyjmuje do wiadomości żadnych tłumaczeń bo on wie lepiej jaka jest wersja wydarzeń. Pracownicy są często zmieniani bo nie wytrzymują psychicznie takiej atmosfery wynagrodzenie najniższe A wymagał nawet od pracowników pomocy przy remoncie biura - wyzysk totalny. Otacza się ludźmi uleglymi którzy godzą się na jego warunki to sprytny manipulator twierdzi że potrafi czytac mysli drugiego czlowieka . Radzę omijać szerokim łukiem ..

GIANNIEGO
@Ofiara sapore 05.10.2018 11:55

Nasza firma nie ma ofiar. Są ludzie, którzy potrzebują pomocy i kontroli. Firma z duchem wzrostu nie może czekać na tych, którzy nie chcą dorosnąć. Krytyka jest akceptowana. Ale kto napisał ten komentarz (i wiemy, kim on jest), powinien po prostu podziękować tej firmie. Wynagrodzenia są dostosowane do wartości osób. Każdy w tej firmie ma inną pensję w zależności od rodzaju pracy i umiejętności.

BYLY
@GIANNIEGO 20.10.2018 22:20

PANIE GIANNI NIECH PAN NAPISZE LEPEIJ ILE LUDZI ODESZLO Z FIRMY PRZEZ PANA ILU LUDZIOM KAZAL PAN ZMIENIEC ETYKIETY Z TERMINEM WAZNOSCI , NIECH PAN SIE POCHWALI JAK TO TRZYMA PAN NOGI NA STOLE BO JEST PAN "SZEFEM" PESELDO WLASCICIELM . JAK SIE PAN ODNOSI DO KIENTOW KTORZ MASOWO ODCHODZA DO KONKURENCJI ......

Dariusz
@BYLY 06.12.2018 12:53

Jak dużo pracowników odeszło rzekomo z firmy Sapore D Italia? Mógłbyś napisać, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć, pracując u tego pracodawcy? Zastanawia mnie, czy pracodawca zatrudnia na podstawie umowy o pracę, czy może umowy zlecenie? Uprzejmie Cię proszę o informację na ten temat.

BYLY
@Dariusz 20.12.2018 11:34

DARIUSZ PRACOWAŁEM CO DO ZATRUDNIENIA TO UMOWA ZLECENIE ...... NA UMOWĘ O PRACE NIE MASZ CO LICZYĆ PRZEZ 2 LATA PRZEWINĘŁO SIE TAM Z 10 /11 OSÓB GDZIE OGÓLNA LICZBA PRACOWNIKÓW TO 2/3 OSOBY TAK WIEC MOŻESZ OBLICZYĆ SOBIE ROTACJE.. FIRMA TO MAŁY BOX NA OBROKACH GDZIE TWORZĄ PIJAR OGROMNEJ FIRMY NA MINO WIELKIEJ KORPORACJI....

Dariusz
@BYLY 24.12.2018 10:15

Znasz może powody tak dużej rotacji, która występuje w firmie Sapore D Italia? Jest to spowodowane wysokimi wymaganiami pracodawcy wobec zatrudnionych osób, czy może pracownicy po pewnym czasie sami decydują się na odejście z uwagi na brak możliwości otrzymania umowy o pracę? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji na temat tego pracodawcy.

EVA

FIRMA NIEROZUMIENIE NA ROZMOWIE CO INNEGO A PÓŹNIEJ PRZY PODPISANIU UMOWY TO OKAZUJE SIE NAJNIŻSZA KRAJOWA I PROWIZJA POD STOLEM DO TEGO TRZEBA MIEĆ WŁASNY SAMOCHÓD I CHCĄ ZWRACAĆ KOSZTY PALIWA I TYLKO PALIWA ALE SAMOCHÓD MUSI PALIĆ OKOLU 5L W MIEŚCIE. p PSEUDO KIER WLOCH TO CZŁOWIEK KTÓRY WSZĘDZIE GDZIE NIE POKAŻE TO ROBI BARDZO ZLE WRAŻENIE MA ZASADĘ MASZ SPRZEDAWAĆ TO CO MASZ NA MAGAZYNIE A NIE TO CO KLIENT POTRZEBUJE

GIANNIEGO
@EVA 26.02.2016 15:11

Chcę wyjaśnić, że ta osoba pracowała w naszej firmie przez dwa dni i została zwolniona za całkowitą niekompetencję

Zostaw opinię o Sapore D Italia Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapore D Italia Sp. z o.o.