Sapore D Italia Sp. z o.o.

Katowice

Sapore D Italia Sp. z o.o.

Opinie o Sapore D Italia Sp. z o.o.

Ofiara sapore

Zgadzam się z poprzedniczką, niestety na początku właściciel sprawia wrażenie miłego dobrego szefa ...A w rzeczywistości jest niezrownowazony psychicznie , kontroluje wszystko co dzieje się w miejscu pracy jak maniak pracowałam w biurze i Bardzo źle wspominam ten czas. Zdarzało się że Włoch wpadał we wściekłość krzyczał nawet przy klientach często nie przyjmuje do wiadomości żadnych tłumaczeń bo on wie lepiej jaka jest wersja wydarzeń. Pracownicy są często zmieniani bo nie wytrzymują psychicznie takiej atmosfery wynagrodzenie najniższe A wymagał nawet od pracowników pomocy przy remoncie biura - wyzysk totalny. Otacza się ludźmi uleglymi którzy godzą się na jego warunki to sprytny manipulator twierdzi że potrafi czytac mysli drugiego czlowieka . Radzę omijać szerokim łukiem ..

EVA

FIRMA NIEROZUMIENIE NA ROZMOWIE CO INNEGO A PÓŹNIEJ PRZY PODPISANIU UMOWY TO OKAZUJE SIE NAJNIŻSZA KRAJOWA I PROWIZJA POD STOLEM DO TEGO TRZEBA MIEĆ WŁASNY SAMOCHÓD I CHCĄ ZWRACAĆ KOSZTY PALIWA I TYLKO PALIWA ALE SAMOCHÓD MUSI PALIĆ OKOLU 5L W MIEŚCIE. p PSEUDO KIER WLOCH TO CZŁOWIEK KTÓRY WSZĘDZIE GDZIE NIE POKAŻE TO ROBI BARDZO ZLE WRAŻENIE MA ZASADĘ MASZ SPRZEDAWAĆ TO CO MASZ NA MAGAZYNIE A NIE TO CO KLIENT POTRZEBUJE

Zostaw opinię o Sapore D Italia Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sapore D Italia Sp. z o.o.