Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita

NIP: 7551026507 REGON: 160201585

Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita

Opinie o Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita

Klijent

Jako szef to nie polecam jednym słowem(usunięte przez administratora)

klinet

opiszę to bardzo krótko ... nie polecam jako miejsca pracy ...

Dobra zmiana na rynku pracy może zacząć się już teraz. Dodaj opinię o firmie Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita w miejscowości Łąka Prudnicka jako pracodawcy. Czy twoim zdaniem warto podjąć pracę w tej firmie?

Zostaw opinię o Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita - Łąka Prudnicka

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wasyliszyn Dariusz Sklepy Spożywcze Darvita