Sieci Partner

Łódź

Opinie o Sieci Partner

mowa

tak sie ma @mika że firma teraz nikogo nie szuka.

Ja

Zgadzam się z opinią poprzednika.

zainteresowana

Ta firma to kolejny przykład na wyzysk i nie szanowanie ludzi.Stawka 5zł na godzinę przy wykładaniu towaru jest smieszna stawką tym bardziej ze pracuje sie "dorywczo" tzn.na telefon a nigdy niewiesz kiedy zadzwonią i gdzie cie wyslą.Czesto sa to wyjazdy do sasiednich miast.Praca jest na 3 zmiany a jeszcze zabiora ci 50zł z pensji kaucji za koszulkę!!!!Jak koszulka wroci do nich poplamiona co jest bardzo prawdopodobne to pieniedzy nie oddadza.Wypłaty sa do 40dni po skonczonej pracy a jak nie zarobisz wystarczajaco duzo w ciagu miesiaca tj.200zł obciaza cie kosztami administracyjnymi. Przyjecie zlecenia i nie stawienie sie równe jest z karze do 5000tysiecy zł! Umowa jest tak sformułowana zeby tylko pracodawca miał z niej korzysci,jest to umowa o dzieło. Nie polecam!!!!

Zostaw opinię o Sieci Partner - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieci Partner