Opinie o Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk w Poznań

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk?

Felgi weekend majowy Nowy wpis

Generalnie ok. Kontakt żeby wciśnąć felgę jest okej . Tylko tyle że to ja chce kupić felgi od nich.Pomimo że zdjęcie felgi na stronie jest inne niż faktycznej felgi ktore mialy do mnie trafic jest okej Potwierdzone mailowo i ku zdziwieniu pani Wiolety ,informatyk się pomylił ,przypadek...okej W momencie gdy powiedziałem o błędzie na stronie .atmosfera zamowienia felg zrobiła się nerwowa .dziwi mnie skąd tyle pozytywnych opinii dodawanych dzień po dniu. Sama właścicielka odpisuje na nie z innych kont. Chociaż dalej chciałem kupić felgi, pani wiolcia odmówiła wysłania. Skad ta nerwowość.. czekam na kreatywna i szczera odpowiedź w kategori traktowania klienta i przynania się do błędu. Skoro firma taka super ,tak samo powinna przebiegnąć transakcji a tak nie bylo, podkreślę że jestem prostym klientem który kupuje pierwszy raz felgi a nie konkurencją.

Jaga

Witam Pana, kim pan jest że pisze pan opinię? Nie mamy żadnego sporu z klientem? Opinie nasze można sprawdzić na Allegro, 100% pozytywnych opinii. Oceny na tym portalu wystawia konkurencja. O jakiej sprawie z rzecznikiem Pan pisze? Jak to jest, że nikt do nas nie wniósł skargi ale na goglach pisze o sprawie? Bardzo dziwna historia ...

Zespół Extrafelgi

Odpisywałem Panu już wcześniej kim Pan jest i jaką wartość mają Pana komentarze. Widocznie rzecznik jest tak prawdziwy jak Pana komentarz.

Extrafelgi

Chyba tylko ktoś nienormalny uwierzy w te banialuki. Policja nas nie odnalazła? Rzecznik również? ŚMIECH ! Proszę zaprzestać tych oszczerstw lub podać adres lub telefon. Dla Policji i Rzecznika podaje numer 500239682.

Extrafelgi

Proszę podać numer do siebie.

Jarek Kaczmarek Nowy wpis

Jaka podstawę prawna rzecznik konsumenta stosuje w batalii z tą firmą?

Jarek Kaczmarek Nowy wpis

Uwaga na firmę podpierającą się jakimiś certyfikatami których nie ma. Wytłoczenia na felgach są jakimś wymysłem producenta i nie zapewniają bezpieczeństwa. Jakoś felg pozostawia bardzo dużo do życzenia. Po 3 miesiącach normalnego uzytkowania w sezonie letnim (felgi nie widziały soli) pojawiły się przebarwienia i zaczęło się utleniać Alu. Na prośby aby mi przedstawiono dokumentację Pani powiedziała że nic takiego nie mają. Są certyfikaty wybite!!! Haha są znaki, które nic nie mówią i nigdy nie były przez nikogo badane i dopuszczone do ruchu. Informacje przy zakupie są podane do publicznej wiadomości stąd nikt tego nie sprawdzą do czasu gdy zaczyna dziać się coś niepokojącego. Był to czynnik decydujący o zakupie, gdzy jest to najważniejsza część w aucie odpowiadająca za życie ludzi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Chciałem polecić firmę Auto Felgi. Jakość obsługi, rzetelność, jakość towaru i szybkość wysyłki z najwyższej półki. Felgi zakupiłem ja, mój ojciec a później kolega, wszyscy potwierdzają profesjonalizm firmy.

Sławek

Witam. w tym roku mija trzeci rok jak jeżdżę na felgach zakupionych w tym sklepie. Naprawdę nic się z nimi nie dzieje, a swoim Mercedesem robię trochę kilometrów w roku. Jedyny drobny mankament to szpilki "kradzieżówki", a właściwie nasadka, którą ciężko zdejmuje się po dokręceniu koła. Ale to naprawdę drobiazg. Felgi zostały fachowo dobrane do modelu i rocznika samochodu, oraz udzielono mi kompetentnych odpowiedzi na moje pytania. Polecam sklep i obsługę.

Denis

Polecam Auto Felgi, właścicielka mogłaby dawać lekcje prowadzenia firmy i obsługi klienta. Kultura i fachowość z bardzo wysokiej półki. Felgi świetne, bardzo szybko dostarczony towar, bardzo dobrze zapakowany. Będę polecał.

Jerzy

Rewelacyjna firma! Kupowałem felgi 21 do Audi Q7, doradztwo i kultura obsługi na bardzo wysokim poziomie. Jakość felg nic nie gorsza od tych z autoryzowanych salonów. Dowód zakupu bez łaski i pisemna gwarancja na felgi. Polecam.

Przemek

Witam, chciał bym się podzielić moją opinią nt. w/w firmy. Po przeczytaniu tych waszych komentarzy bardzo długo wahałem się, czy warto od tych ludzi kupować felgi i moim zdaniem większość tych komentarzy, to albo konkurencja, która Państwu źle życzy, albo naprawdę ludzie nie mają co robić i szukają (usunięte przez administratora) burzy. TERAZ W KILKU SŁOWACH.... Pełna profeska, ogromna wiedza i ekspresowa przesyłka zakupionego towaru sprawiła że gorąco polecam wszystkim tą firmę, a fakt że okazało się iż śruby ani antykradzierzówki, które zamówiłem nie pasowały dosłał mi pan w tempie błyskawicy świadczy o naprawdę profesjonalnym podejściu które wręcz zasługuje na szacunek. Większość internetowych specjalistów wręcz była pewna że koła będą wystawały, ale okazało się że tylko Pan jak i Pani od których koła nabyłem nie mylili się. GORĄCO POLECAM TĄ FIRMĘ!!!!

Adam J.

Świetna firma, doradztwo, bardzo szeroki asortyment. To co oferują mają na stanie, szybka wysyłka. No nie ma się do czego przyczepić. Będę polecał.

Świetna firma, felgi bardzo dobrej jakości, dopasowali perfekcyjnie felgi do Audi Q8. Świetna obsługa, znają się na tym co robią.

W Auto Felgi kupiłem oryginalne felgi Haxera! Doradzono mi je do mojego BMW, gdy przyszły to zwyczajnie byłem zaskoczony jakością, starannością wykonania. Obsługa na medal, fachowość i doradztwo, towar pierwsza klasa. Polecam

Auto Felgi

Felga została sprawdzona przez autoryzowany zakład i rzeczoznawcę. Opinia była jednoznaczna- uszkodzenie podczas montażu. Sam Pan o takiej możliwości wspominał. Mógł Pan złożyć sprawę u Rzecznika Praw Konsumenta, i my i Pan wiemy dlaczego? Rzecznik nie podjałby się tej sprawy bo wina nie leży po stronie naszej firmy.

Wiki

Witam, proszę napisać prawdę czyli że jeździł pan miesiąc i wpadł w dziurę, tak to jednak było nieprawdaż? Z zakupów w naszej firmie korzystają serwisy i salony samochodowe, sprzedajemy felgi do bardzo szybkich aut. Proszę nie nie naruszać dobrego imienia naszej firmy albo przestać być anonimowym. Uszkodził pan felgi i szuka winnych? Tak się nie czyni i nie godzi.

Mateusz

Dziwi mnie ta opinia bo kupiłem w tek firmie kilkanaście kompletów felg, prowadzę wulkanizację. Felgi są pierwsza klasa jakościowo, a obsługa jest na najwyższym poziomie. Kupowałem felgi w dużych rozmiarach, do Macana i Gle , BMW i żaden klient nie narzekał. A to są szybkie auta. Aż żal dobrej firmy Auto Felgi że ktoś wypisuje takie bzdury.,

Zespół Extrafelgi

Proszę Pana, mam taką zasadę że jak wystawiam tego rodzaju komentarz to podpisuje się imieniem i nazwiskiem. A dla niedowiarków podaje numer telefonu. Pana komentarz jest nieprawdziwy i ma się nijak do obsługi w naszej firmie. Jest Pan nie tylko oszustem ale również tchórzem .

Jacek

Bardzo polecam, fajna obsługa, po roku od zakupu felg, chciałem dokupić dekle i ku mojemu zaskoczeniu zaraz doszukano moja transakcje bo wystawiają gwarancje z nr klienta. Super!!!

Stanisław

Polecam Auto Felgi, w poniedziałek kupiłem felgi na Otomoto do BMW, świetna jakość, super obsługa, gwarancja pisemna na felgi z nr klienta. Profesjonalizm i szybka wysyłka towaru. Polecam

Janusz Merc

W Auto Felgi kupiłem Felę do Gle Coupé, fachowość i doradztwo właścicielki lepsze niż w salonie Mercedesa. Doradziła szersze felgi z niższym Et i od razu auto wyglada jak należy. Kto wystawia te denne złe opinie? Ja polecam!!!

Krzysiek

Rewelacyjne felgi, obsługa kapitalna. Gorąco polecam. Widać że znają się na tym co robią.

Co nowego słychać w firmie? W wątku widzę głównie opinie klientów, chciałabym się jednak dowiedzieć, jakie zdanie mają pracownicy. Czy firma zapewnia stabilność zatrudnienia? Istnieje możliwość wyrabiania nadgodzin?

zbyszek

Firma godna polecenia ! profesjonalne doradztwo oraz dobór felg do samochodu,podczas rozmowy telefonicznej wręcz rodzinne podejście do klienta,akcesoria montażowe idealnie dobrane oraz przemiła Pani właściciel, jak najbardziej polecam i zachęcam do zakupów w tej frmie!

youyou

osobiscie odradzam nie poradzili sobie z doborem felg do mojego auto i nie potrafili przyznac sie do blędu a zwrot felg na koszt klienta abstrakcjia ,kultura obsługi przy zwrocie zerowa odradzam

Auto Felgi
@youyou

Nigdy nie zdarzyło się, żebyśmy nie poradzili sobie z doborem felg do auta, bywa ze doradzamy ale Kupujący nie słucha fachowych porad tylko kieruje się wskazówkami z for internetowych. Zwrot na koszt Klienta regulowany jest przez ustawę o sprzedaży na odległość. Przyjmujemy zwroty towaru i tylko Pan został nie kulturalnie potraktowany, może sobie Pan przypomni swoją postawę? Warto sobie przypomnieć nawet jeżeli wydaje się, że jest Pan tutaj anonimowy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk - Poznań

• Jak się pracuje w Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk?

Firma Auto-Felgi Wioletta Tomczyk
  • Głogowska 174