Opinie o APP w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie APP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP w Września

Potencjalny chętny

Od 18 listopada wisi oferta stanowiska na Wrocław. W ogłoszeniu informują o konieczności własnej działalności. Ale poza tym : "Ubezpieczenie na życie w wysokim standardzie" oraz " Konkursy dla handlowców – możliwość uzyskania dodatkowej premii i nagród". Ktoś może rozwinąć coś o tych konkursach i ubezpieczeniu ?

yt

ciekawe jak jest na stanowisku samodzielnej ksiegowej bo mysle ze zarobki to spore sa no tylko wyksztalcenie ekonimiczne na pewno trzeba miec do pracy

Michał Z

Byłem na rozmowie na Bydgoszcz. Starałem się, bo znam człowieka który właśnie na Bydgoszczy pracuje już 5 lat i wiem od środka jak mu się powodzi. Gość jest naprawdę zadowolony, bo chociaż dużo wymagają, to sporo płacą. Tworzą drugie stanowisko, bo pierwszy już nie ogarnia. Niestety nie przeszedłem, ale Dyrektor na rozmowie sam mi podpowiedział, abym zajrzał na to forum i poczytał co ludzie piszą. Słuchajcie, może i bym uwierzył gdybym nie wiedział, jak tam jest naprawdę, ale aż żal was czytać. Albo to jakaś konkurencja pisze, albo same przekrętasy. Popytajcie ludzi pracujących jak tam jest, a nie hejtowską ściemę w necie czytacie. Pozdrawiam z Fordonu.

siedzi taki kierownik i wypisuje, fajna kaska jest, stawka ok, ciekawe że mają tyle ofert, fajnie, pewnie się rozwijają, ale pierdoły. dobra firma nawet nie zamieszcza ogłoszeń bo ci co są pracują po 10 lat, a jak już to przyjmowany jest z polecenia, no chyba że szukają jakiegoś specjalisty, dobry przykład to P&G (nie widziałem ogłoszeń na produkcję, a pracują tam setki ludzi) dlaczego ktoś zainteresowany jakimś ogłoszeniem tej firmy pisze fajna kasa, skąd wie skoro tam nie pracuje i ile to jest fajna.

Przedstawiciel Handlowy

Pytania były w miarę sensowne, do momentu, kiedy padło pytanie o oczekiwania finansowe. Mimo, że nie były one wygórowane, miny prowadzących mówiły same za siebie i już nikt nie zadawał normalnych pytań, tylko jakieś o dupie maryni. Odradzam kandydowanie do tej "firemki"

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
były pracownik app

Pracowałem w APP i odradzam to wszystkim. Zacznijmy od tego że praca na podstawie własnej działalności. Na początek trzeba mieć ok 1000 zł na paliwo bo tankujemy za swoje a APP zwraca kwotę netto po miesiącu. Wynagrodzenie tylko prowizyjne. Co prawda na pierwsze 3 miesiące czasem dadzą jakąś podstawę ale to tylko 3 miesiące a potem sama prowizja. Zero kodeksu pracy czyli jeździ się po klientach od świtu do zmierzchu, urlop i zwolnienie lekarskie bezpłatne. Wszyscy którzy są wyżej od przedstawiciela w hierarchii firmy mają cie za (usunięte przez administratora) No i jeszcze kierownik na warmińsko-mazurskie palant jakich mało, gotowy wyskoczyć z krzaków byle dokopać podwładnemu. A i wynagrodzenie bardzo często firma wstrzymuje się z jego wypłatą bo np kierownikowi coś nie pasuje i wypłacą z 1 lub 2 tygodniowym opóźnieniem.

DOWBOR

Pracowałem tam dwa lata nie chce tu opisywać nawet tej firmy nie polecam zmieniłem pracę bo to co się dzieje w app to jakieś kpiny.... Tam jest tak że im więcej zrobisz obrotu tym mniej masz prowizji ale to tylko jeden z ukrytych kruczków.... AW to facet który jest sterowany przez pewną panią z firmy która o której się nie wypowiem publicznie.

MU

Proszę o info jak to się ma wszystko za i przeciw na stanowisku dyrektora regionu jakie warunki (kasa) samochód i ogólnie praca czy warto ??? Dzieki

PH
@MU

Szkoda twojego czasu, pojechałeś już tam pewnie na darmo, kier już podobno wybrany ale jakieś spotkania porównawcze muszą właściciele zrobić. Taką zabawę proponują, kto do nich pisze cv i czy warto kogoś zmienić. tak słyszałem. Robota słaba i kasa też. kierownicy szukają pracy.

ciekawy

napiszcie coś o warunkach jakie są dla PH? czy warto się tu dobijać? napiszcie co mnie czeka? jacy szefowie na południ Polski itd. dzięki za każdą opinię.

tiddey

Ale masakra.Widzę,że od lat nic się nie zmienia.Słoma z butów u wrześnianinów.Proponuję zamknąć tą spelunę i zatrudnić się w budowanym niedaleko vw.Produkt raczej słaby.Sam grzebię po godzinach i wolę dołożyć do 3M czy Menzerny.WDG to nieporozumienie,do tego pewnie GPS i full monitoring łącznie z drzwi otwarciem.Żal.Raz do nich aplikowałem,ale pewnie zawstydziły ich firmy w cv.Ktoś tam podnieca się czwórką wypłaty.Tyle mam podstawy po 3 miesiącach (fakt,że stale narzędziowe) i lekko nie ma.Dzień w tygodniu w domu,a jak mi się nie chce to niw wyjeżdżam wcale lub wracam po 12 i jest ok.Każdy wie co ma robić.Dobra firma ma płacić i nie przeszkadzać,a każdy będzie zadowolony.

kuba

Witam! Większość powyższych opinii jest prawdziwa, szczerze odradzam kandydowanie do nich! Oszuści, którzy liczą, że znajdą darmowych niewolników. Byłem na rozmowie w ich oddziale pod Warszawą (była to druga rozmowa) i chyba zaskoczyłem ich tym, że chcę jakiekolwiek pieniądze! Oczywiście współpraca na własnej działalności, w okresie wstępnym dają na ZUS i inne opłaty +coś na przeżycie: kwota "na przeżycie" musiała być podana przez kandydata. Ja podałem 2,5k PLN netto i od razu odwiesiły się im miny (chyba myśleli, że znaleźli frajera, który będzie dymał za tysiaka...). Po 3-miesięcznym okresie: 100% prowizji, 0% jakiejkolwiek podstawy - ryzyko twoje. Poza tym potraktowali mnie jak powietrze - pan dyrektor regionalny Adam S. obiecał przy szefie i pani dyrektor HR, że oddzwoni na 100% jeszcze tego samego dnia i...jak się można domyślić - nawet pół telefonu od nich nie otrzymałem. Tak, że odradzam "pracę" dla nich każdemu, kto ma jakiekolwiek poczucie własnej wartości, niech tam idą tylko odpady i nieudacznicy...

Pokaczu

Względem pracodawcy ma się pewne obowiązki. W drugą stronę też to działa. Bieda tylko gdy któraś ze stron nie jest zainteresowana przestrzeganiem swoich zobowiązań. Wydaje mi się, że powinno to inaczej wyglądać. A jeżeli ludzie robią sobie na złość to może czas na zmianę miejsca pracy? Swoją drogą czego wymagają i jak rekrutacje przebiegają?

ebo

Moi drodzy z niewolnika nie ma pracownika w app wiecznie tylko zakazy nakazy jestem pod wrażeniem i wielki szacun dla tych którzy tu pracują

ebo

co firma daje od siebie na start jaki pakiet obowiązkowy np auto to jakie przecież podobno zapewniają narzędzia pracy

zakrent

Witam ja pracuję w app już 4 lata.Dużo jest progów.Ale jak zrobisz je to kasa konkret minimum 4 tyś na czysto.Minimum 40 klientów za 300zł muszą zamawiać netto miesięcznie 251 indeksów czyli różne towary sprzedawać to już za to masz premię 700zł do wypłaty.Im więcej tym większa kasa i obrót minimum 50 tyś netto i będziesz pracował.Pan A.W ogólnie ok.Ale rzadko go widzimy dwa razy w roku. Pozdrawiam

mario

coś na temat pana wróblaz app napiszcie

bambo

pracowałem ale juz nie pracuje ,nie dawno mnie zwolnili i poszedłem na zieloną trawkę ,były ph region slask.

Młody

kolego (usunięte przez administratora)- jak potrafisz hejtować to rób to szczerze, a nie podpisuj się za innych - bo napewno nie współpracowałeś z App w ostatnim czasie. Wg niektórych Śląsk to eldorado - może na papierze tak, jeżeli nie bierzemy innych czynników związanych ze sprzedażą (cena, konkurencja, itd) Chciałem ogólnie powiedzieć, że robota jest ciężka, ale warta polecenia dla wytrwałych albo dla ludzi którzy mają dostęp do dużej bazy klientów z branży, w każdym bądź razie chłopaki z regionu śląska to ludzie którzy są zadowoleni z swej pracy/pensji i robią robotę, która do nich należy

trzeżwy jeszcze
@Młody

no tos człeku pojechał. app to kabaret to jasne,cos mi sie zdaje ze nie długo pracujesz skoro piszesz tego typu elaboraty.

WTF

Szacunek dla tych co za ciężką tyrkę w terenie biorą odpowiednią kasę z której utrzymują rodziny i realizują swoje pomysły Dla pozostałych polecam przekucie żalu w sukcesy w innych dziedzinach. Jeżeli konkurencja korzysta z takich sposobów na zniechęcenie ludzi do pracy to szkoda słów i energii.

kurwistrach

powoli app się wypala ,zostali tylko ci co muszą bo nie maja wyjścia albo są ciency jak dupa węża aby przejść do konkurencji.realia w app proszą o pomste do nieba,ludzie widzą co sie dzieje jednak nic nie mówią,ja już nie pracuję od paru dni na regionie śląska. NIE POLECAM!!!

powiązany

tam się wszystko ładnie słyszy ale robota dla desperatów

Zostaw merytoryczną opinię o APP - Września

• Jak się pracuje w APP?

Zobacz opinie na temat firmy APP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APP?

Kandydaci do pracy w APP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APP
2.1/5 Na podstawie 77 ocen.

APP