Opinie o APP w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie APP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP w Września

Czarek

Wiele osób nazywa się handlowcami ale niestety wielu z nich nie ma pojęcia jak powinien pracować handlowiec ze smykałką do tego!

Ktoś

Co tam słychać w fabryce handlowców? Firma ogólnie kupuje i okleja ale handlowców produkuje i to masowo Każdy gnojownik objadą. Nie ma co lideży w swojej branży:)

ktoś
@Ktoś

Liderzy kolego, gnojownik to jest, ale w Twoim słowniku

handlarzyna
@Ktoś

app to idealny przykład jak można kaleczyć sposób pracy handlowca,tak jak wcześniej napisanie kupują i oklejają puszki nastepnie są w stanie objechać z tym wszystkich razem z warzywniakiem na osiedlu każdym byle by wcisnąć to,produkuja handlowców zawodowo rotacja przy tym tak duża ,że nie jesteś bidoku jak spamiętać kto i gdzie pracuje.Mędrców i mów motywacyjnych tam nie brak jak w dobrym MLL'emie;)

Eryk

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Jacek

Obrażanie innych jest sposobem na poprawę samopoczucia po stracie pracy w firmie?

Przedstawiciel Handlowy

Pytania były w miarę sensowne, do momentu, kiedy padło pytanie o oczekiwania finansowe. Mimo, że nie były one wygórowane, miny prowadzących mówiły same za siebie i już nikt nie zadawał normalnych pytań, tylko jakieś o dupie maryni. Odradzam kandydowanie do tej "firemki"

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Julita

Podpowiedzcie jak się aktualnie pracuje i czy warto aplikować?

ph sląsk

...mnie idzie dobrze bo zyje z premii ktora wyrabiam ,natomiast młodzi maja marne szanse na przeżycie w APP ,ale próbuj śmiało nic nie tracisz

Kam
@ph sląsk

Dostajesz klientów ? Chyba regon z klientami których zdobywasz no chyba, że praca PH polega na dostanie klientów w bazie i zbiera się od nich zamówienie to sorry

nie mam nic przeciwko ogłoszeniom, tylko pseudo opiniom o pracodawcy, skoro są tacy fajni to niech podadzą szczegóły współpracy, dalej nie wiem co to znaczy "fajna kasa" może wpis kogoś co chociaż był na rozmowie rekrutacyjnej i podzieli się wiadomościami

ChybaTy
@007

Fajna kasa to sam oceniasz jaka jest dla ciebie. Płacą tyle ile wynegocjujesz na początku i to się nie zmieni, czyli 4-14netto.nie ma premii ani za kontrakty ani okolicznosciowych.nie ma socjalu.nie ma nic ponad ustalenia w rozmowie rekrutacyjnej. Praca taka jak wszędzie, trzeba zrobić to co trzeba, żadnych niespodzianek.

Pedro

Praca handlowca w każdej firmie i w każdej branży obarczona jest dużym ryzykiem. Jeśli ktoś nie czuje się na siłach to nie powinien rozważać pracy na takim stanowisku.

ludzie albo jesteście na dobrym haju albo udajecie debili.jesli ktos mówi ze praca na stanowisku ph w tej firmie jest niezła to smiem twierdzić ze nigdzie wiecej nie pracował .handlowców jak mrówków jeden po drugim gada większe głupoty,objeżdzają bidoczki nawet warzywniaki bo ojciec dyrektor tak nakazuje,sami strzelaja sobie w kolano zero pomysłu na handel.

Wislak

Witam, dzwonili do mnie z zaproszeniem na rozmowe na PH. Pani kusila sportowym autem. System tylko prowizja, nie daja nawet zaliczki na paliwo to dalo mi do myslenia dlatego zrezygnowalem. Zus, koszty DG plus paliwo musisz wylozyc swoje pieniadze, mysle ze nie male , paliwo drogie, zeby zarobic pewnie trzeba objechac sporo klientow. Pani z HR czywiscie bardzo zachecajaca i mila. Ocene pozostawiam Wam ale uwazajcie

Minionek

Jakoś ciężko mi uwierzyć, że wpisują się tu tylko dwa typy osób: pochwalające lub negujące pracodawcę. Nikt nie napisał np.: "Pracowałem, w sumie było całkiem całkiem ale znalazłem lepszą pracę.." Ludzie, ogarnijcie się - jak ktoś jest zadowolony z pracy to nie traci czasu na takie głupoty tylko robi swoje. A w drugą stronę, jak ktoś nie lubi bądź wręcz nienawidzi pracodawcy to będzie szukał takich miejsc jak to aby mu "dowalić" Znam tę firmę bo współpracowałem z nimi kilka lat (nie jako PH). Są w niej PH pracujący od lat (5-10-15 jak ktoś wcześniej napisał) i są PH zmieniający się co 3-6 m-cy. Jak w każdej normalnej firmie trzeba pracować żeby zarobić. Wyciągnięcie 4-5 netto po odcięciu kosztów nie jest jakimś wyczynem. Jak pracujesz tak masz. Jak ktoś wcześniej napisał - branża jest trudna - to nie są chipsy czy piwo. Musisz znać produkty i co najważniejsze musisz umieć je porównać z konkurencją. Praca wymaga wiedzy i zaangażowania, jeśli myślisz, że pojeździsz służbowym autkiem na "o_d_p_i_e_r_d_o_l" to długo nie popracujesz. Skończyły się czasy łatwej pracy PH we wszystkich dziedzinach. Konkurencja duża a internet też swoje psuje. Pamiętajcie.... wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

Agnieszka

Czy pracując w APP możemy liczyć na szansę dalszego rozwoju zawodowego? Jak wygląda sprawa z awansami wewnątrz firmy? Osoby poszukujące pracy z perspektywami skorzystają na powyższych informacjach.

Agnieszka

@Bolo, a czy APP organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Lessek

Nie jest wcale tak zle. Skoro wam tak zle to idzcie gdzie indziej tam Wam nawalą:)

Agnieszka

Kto pomoże @Wardus poznać więcej informacji na ten temat?

Agnieszka

@Wardus, jakie stanowisko rozważasz?

@Agnieszka

Handlowca

Wardus

Moze ktos napisac szczerze jak jest w tej firmie? Warto tam iść? Jakie zarobki? Jak z narzedziami ? Jaki samochod? Czy jest karta paliwowa? Jakis socjal dodatkowy? To sa rzeczy wazne w tych czasach.

kudłaty
@Wardus

kolego jakiś czas temu po kilku latach zakończyłem współpracę z tą firmą, więc kilka faktów: - po okresie próbnym (przeważnie 3 mce) twoje zarobki to prowizja od sprzedaży (0 podstawy) pomniejszona o zus, fiskus( w tym VAT) i f-ry przeterminowane (płacą prowizję tylko od zapłaconych w określonym terminie) oraz kilometry pryw służbowym autem. Jeśli znasz aktualne stawki zusu i podatków łatwo policzyć jeśli nie - koniecznie sie wcześniej zapoznaj! - z narzędzi małe białe auto (2 miejsca, kratka, używane) i tel (używany) oraz GPS (sic!) w twojej własnej firmie! - żadnych kart paliwowych - musisz zabezpieczyć ok. 1 tys na paliwo za 1-wszy m-c (oddają później) - wykonaj gruntowne badania lekarskie by mieć jak największą pewność, że nie grozi ci żadna przewlekła choroba - zwolnienia i urlopy bezpłatne, więc i pozostały podstawowy nawet social nie istnieje. Czy warto tam iść? - rozważ sam. Ja na drugi raz bym tam nie poszedł - dopiero niedawno skończyłem spłacać zaległy zus...

@kudłaty

To wszystko co piszesz nie wygląda zachęcająco. Może jednak coś sie zmienilo na lepsze??

Agnieszka

@OLO, zupełnie nic dobrego?

OLO

Ja pracowałem w tej firmie i też nic dobrego nie mogę powiedzieć

Zakrent

Witam ja tu pracuje 5 lat i odchodzę nie polecam tej firmy,nie szanują pracownika tylko plany do góry i to mega plany.

Zostaw merytoryczną opinię o APP - Września

• Jak się pracuje w APP?

Zobacz opinie na temat firmy APP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APP?

Kandydaci do pracy w APP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APP
2.1/5 Na podstawie 77 ocen.

APP