Opinie o APP w Września

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie APP. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie APP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APP w Września

erni

słuchajcie to ze app to patologia branży lakierniczej to wiemy ale po co powielacie te wpisy.region południe upada powoli statek tonie i szczury ewakuujcie się.

Dyrektor zarządu szczyci się jaka to firma jest rozwinięta i co tylko, ale to co proponują to jest śmiech na sali. Najlepiej pewnie byłoby robić za darmo albo jeszcze płacić za to, ze można przyjechać do firmy :)

były

Pracowałem jakiś czas temu w APP, ale wiem, że nic się zmieniło. Szukają na okrągło naiwnych. Z tego co widzę, to aktualnie na Bydgoszcz. Sprawa jest prosta. Na początek opowiadają bajki ( i z tego co widzę, APPowskie trolle ambitnie wpisują tu pochlebne posty)... Jesteś nowy? Najlepszych klientów dostaje "stary" "swój", a "młody" dostaje kiepskich i zadłużonych, albo szuka sobie "odpadki" które zostały. Oczywiście własna działalność. Jak ktoś płaci mały ZUS, to mu wystarczy do pierwszego. Przy dużym ZUSie, zaczyna dokładać do pracy w APP, co jest paranoją. Na początek dają jakąś podstawę, ale potem oczywiście sama prowizja od sprzedaży i to FA zapłaconych... Premie widzą znajomki, albo weterani pracujący po 10 lat w firmie. A co do stanowiska tzw. Dyrektora Regionu :-) to jeżeli jesteś z rodziny Prezesa AW, albo masz po prostu na nazwisko Wrona lub Wróbel, to masz tą pracę :-) Standardem jest tekst "ciesz się, że masz pracę", a tych których znam, to pracują w APP, ponieważ się tak zadłużyli przez pracę w tej firmie, że po prostu ich nie stać (nie mają kasy), żeby się zwolnić... Reasumując: nudzi Ci się, nie zależy Ci na pieniądzach, lubisz pracować po 12-14 godzin dziennie, masz duuużo zbędnych pieniędzy, które chcesz oddać w lepsze ręce (APP) i dzięki temu stać Cię na pracę w APP - powodzenia.

mi

ale trafne

handlarzyna
@były

app to patologia przychodzą pracować dowiadują się jak jest naprawdę ,ciężko odejść bo jest rodzina i wydatki więc zostają potem juz tylko nędzą z bidą .ale dyrektorki sie cieszą razem z tymi k.regionu .

kudłaty
@były

nic dodać, nic ująć. A najsmutniejsze jest to, że ten wpis ma już prawie 5 lat...

@były

Tam nie tylko AW ale kilka (usunięte przez administratora)jeszcze pracuje... Jak jesteś za dobry to wylatujesz.... Proste zbudujesz siatkę i pracuj e nowy za groszę na twoich wypocinach... Tak to jest.....

Firma dziad... zrobisz robotę na regionie to cię wywalą. bo już zamówienia będą szły... a nowy nie kosztuję tyle ... ta firma to wielka ściema

Przedstawiciel Handlowy

Pytania były w miarę sensowne, do momentu, kiedy padło pytanie o oczekiwania finansowe. Mimo, że nie były one wygórowane, miny prowadzących mówiły same za siebie i już nikt nie zadawał normalnych pytań, tylko jakieś o dupie maryni. Odradzam kandydowanie do tej "firemki"

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Nie podzielam opinii, że to jakaś fatalna firma. W marcu rozstałem się z firmą APP, wcześniej pracowałem na stanowisku PH. Dużo się ostatnio zmieniło widać, że zaczynają dbać o pracownika. Konkursy - wycieczki rok temu Dominikana, w tym roku Dubaj, opieka medyczna, i inne bonusy. Nawet trenera zatrudnili, wiec widać że zaczynają inwestować w ludzi. Najlepsi naprawdę bardzo dużo zarabiają nie 4 czy 5 tyś a więcej, choć wymaga to na pewno pracy aby osiągnąć przyzwoite obroty. Współpraca oparta jest na działalności gospodarczej dla jednych to minus dla innych plus. Na początek 3 mc jest wynegocjowana stawka stała a później sama prowizja, otrzymujesz też bazę klientów więc jest od czego zacząć. Samochód na początek to Clio z kratką, ale można wynegocjować osobówkę - wtedy pokrywasz część VAT-u. O awans trudno, więc dlatego uciekam.

@Michał

Taki głos był tutaj bardzo potrzebny! Bardzo Ci zatem dziękujemy za Twój komentarz. Potrafiłeś dostrzec zarówno dobre, jak i te nieco gorsze strony tego pracodawcy, a to się chwali. Wspomniane przez Ciebie zarobki można uznać już za godne. Ale powiedziałeś, że tak zarabiają "najlepsi". A jak określiłbyś poziom zarobków, które w APP uzyskuja osoby, które dopiero rozpoczynają tam swoją karierę zawodową?

kudłaty
@Michał

Z takimi wpisami to aż dziw że cię nie awansowali, może za szybko uciekłeś chłopie? Albo to tylko kolejny dowód, że nawet wazeliniarzy tam nie cenią...

Były pracownikk

Piękne wyliczenie. Ludzie omijajcie tę firmę z daleka!!! Oczarują Was FV a jak sobie wyliczycie wszystko zostanie Wam z 1000 na utrzymanie.... Po okresie próbnym jest jeszcze gorzej. Pracujesz tylko na siebie. Co i rusz zwiększają targety żeby nie wypłacać premii i dodatków. (usunięte przez administratora) jak tylko mogą. To totalny wyzysk. Masz urlop nie zarabiasz, jesteś chory nie zarabiasz. Jedna wielka tragedia!!!! No i kontrola kontrola kontrola.

Szymon

Trudno jest taki poziom pogardy dla człowieka oceniać. Ogłoszenie : sporo oczekujemy - że będziesz pozyskiwał dobrych i profitowych klientów, budowanie długich i dobrych relacji,ofertowanie. Super ! A co w zamian ? Umowa B2B i 4500 zł. Hmmm to oznacza drogi właścicielu tej firmy ,że taki mistrz świata co będzie efektywnie walczyło wasze ideały i na rynku , dostanie: 4500zł - (1400 zł ZUS - 19% podatku i - 200 zł księgowa) Zostanie wam piękni królewicze całe 2300 zł Zapłacicie czynsz, wodę, gaz, prąd, TV, internet,telefon i zostanie jakiś tysiąc na życie. Cóż to będzie z życie moi drodzy ! Tylko bić brawo. Gorzej jeśli ten ktoś wynajmuje choćby mikro kawalerkę ... No wtedy pozostaje mu około 300-500 zł na życie. Pozdrowienia dla geniusza , szefa tej firmy. On pewnie podobnie zarabia ? Co o was i podobnych firmach myślę to tu nie mogę napisać bo admin to i tak usunie. Na szczeście zagladają tu inteligentni ludzie którzy nie potrzebują ciężkich słów aby pojąć skalę proponowanego wyzysku. (usunięte przez administratora)

Piotrek
@Szymon

Mnie tez potraktowali jak frajera Bo szukają chloptasia na posyłki Tylko ze czasy się zmieniły proszę pana Proszę o zwrot kosztów dojazdu do waszej siedziby

Szymon
@Szymon

Szanowni państwo Przeczytajcie te słowa . Nie marnujcie swojego czasu dla firm takich jak ta . Brak poszanowania dla ludzi . Brak słów .

Igor

Czy w rozmowie rekrutacyjnej są rozwiązywane jakieś testy?

Kajetan
@Igor

Nie ma testów Stanowisko Samozatrudniony Dostajesz po okresie próbnym tylko podstawę Masz w aucie gps Raportujesz i spowiadasz się z każdego dnia Nie podoba się, wymienią cie na nowego leszcza

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie APP?

olo

wlasna dzialnosc

czerwiec2020

czytasz tą opinie nie jedz do siedziby firmy nie łudz sie sracisz kilka set zł przyjmą chłoptasia który bedzie siadzał cicho (usunięte przez administratora) panowie zrobiliscie ze nie (usunięte przez administratora)

Zgłaszam się !!! A ile płacą ??

Byłem widziałem

Firma mega Produkt świetny Rekrutacja porażka Nie zapraszaj więcej ludzi do siedziby skoro z góry wiesz kogo szukasz Małolata na posyłki A co jeśli te 200 zł za paliwo to dla mnie dużo Zmarnowaliście mój czas i moje pieniądze

Czy można liczyć w APP na prywatną opiekę medyczną?

ana

Tak :) po 3 miesiącach okresu próbnego

@ana

Już nie

Hubert

W ciągu dwóch ostatnich tygodni odbyłem dwie rozmowy rekrutacyjne z przedstawicielami tej firmy. Pierwsza rozmowa trwała nieco ponad godzinę, przeprowadzał ją kierownik handlowy o imieniu Krzysztof. Standardowo kilka pytań odnośnie mojego doświadczenia i wiedzy teoretycznej a także praktycznej. Wstępne ustalenie zarobków i obietnica odpowiedzi w ciągu kilku dni, z informacją że jeśli odpowiedź będzie pozytywna to dostanę zaproszenie na drugą rozmowę w siedzibie firmy we Wrześni (k. Poznania), gdzie będzie ją przeprowadzał dyrektor firmy. Zaproszenie dostałem więc zrobiłem sobie dzień wolny, zatankowałem samochód na podróż i pojechałem. Druga rozmowa trwała półtorej godziny i przez cały ten czas miałem wrażenie że zdaję egzamin z dziedziny handlu. OK! Tylko że dyrektor dowiedział się o mnie tyle, ile mógł wyczytać z mojego CV w przeciągu przerwy na kawę. Ja za to dowiedziałem się jak funkcjonuje firma i czego mogę od niej oczekiwać jako pracownik. W między czasie rozmowa o zarobkach, mocna korekta mojej wstępnej kwoty i to w sumie tyle. Na koniec rozmowy kolejna obietnica odpowiedzi w konkretnym terminie... I tu jest problem. Odpowiedzi w terminie nie dostałem. Dzień później sam musiałem zadzwonić, tylko po to żeby usłyszeć że nie mogą zaproponować mi pracy. W całym tym procesie nie rozumiem tylko jednej rzeczy: po co była ta pierwsza rozmowa, skoro - koniec końców - okazała się całkowicie zbędna. Może inaczej - po co zapraszać człowieka na dwie rozmowy, skoro bez problemów można wyciągnąć wnioski podczas jednego spotkania i nie zajmować ludziom czasu na podróż wiedząc, że musi przejechać 300 (!!!) km (o kosztach nie wspomnę). Po tym wszystkim czuję tylko zażenowanie i rozczarowanie, bo rozmowy wyglądały dosyć obiecująco, a zaproszenie na drugą rozmowę pozwala myśleć że jej finał będzie pozytywny. Niestety... Nie tak powinno się traktować ludzi szukających pracy. Tyle z mojej strony. Dziękuję za uwagę.

@Hubert

Bardzo cenna informacja Hubert. Dzięki.

Takie pytanie czy firma jest firmą produkcyjną też czy tylko handlową?

ana
@Marek

Produkcyjno-handlową

marko
@ana

a co firma produkuje ???

Jak wygląda praca PH na dzień dzisiejszy? Czy to prawda, że pracujesz wyłącznie na prowizji a auta nie mają kart paliwowych? Troche surrealistyczne jak na dzisiejsze czasy dlatego wolę się upewnić.

Mikołaj
@Nowy

Skąd masz takie informacje, że na stanowisku przedstawiciela handlowego nie ma podstawy wynagrodzenia tylko sama prowizja? Jestem ciekaw źródła tych informacji, dlatego mam nadzieję, że w swoim kolejnym wpisie wyjaśnisz, skąd dokładnie pochodzą te informacje. Mógłbyś to zrobić?

Olek
@Nowy

Za wiele praca PH nie zmieniła się na przestrzeni lat. Ciągle dostajesz bazę klientów, którzy już zostali „przerobieni” kilka razy przez poprzednich PH. Na początek (3 miesiące) dostajesz ustaloną kwotę, a po tym okresie przechodzisz na czystą prowizję. Tak, to prawda, nie ma kart paliwowych. Za paliwo płacisz z własnej kasy, a przy rozliczeniu miesięcznym firma zwraca koszta.

Łucja
@Olek

Dobrze, że zechciałeś doprecyzować to, o czym nadmienił poprzednio @Nowy. Myślę, iż wiele osób nie zdawało sobie sprawy, jak to właściwie wygląda. Skoro już postanowiłeś włączyć się do dyskusji to zachęcam Cię, żebyś powiedział nam coś więcej pracodawcy, jakim jest APP. Czytałam, iż firma oferuje swoim pracownikom między innymi możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach, targach i wydarzeniach branżowych. Czy rzeczywiście tak to wygląda?

Mariusz
@Olek

Dostajesz bazę firm już z obrotami, Twoją rolą tego nie popsuć. Plus tak jak nazwałeś "przerobieni" czyli listę firm z których można coś jeszcze wykrzesać.

Aleksander
@Mariusz

Osoba, która nigdy wcześniej nie pracowała w charakterze przedstawiciela handlowego, również ma szansę na to, aby z powodzeniem aplikować? Z góry dzięki za pomoc.

WUJA1998
@Nowy

To prawda że mają samą prowizję. Podstawę dostajesz tylko na okres próbny. Auto tankujesz sam. Masakra jak na dzisiejsze czasy. Do tego pracujesz na własnej działalności. Źródło wprost z APP

Sezam

Fuj. Tylko nie AbyPrzytulićParobka. Pracowałem parę lat temu w branży i to była fabryka przedstawicieli w lakiernictwie. Co któiregoś usówali za malwersacje. Produkty kupowane od różnych producentów nawet tych nie cieszących się dobrą opinią ale po oklejeniu już muały być premium,???? nawet jak bym nie miał pracy to wole poczekać

Wiktoria
@Sezam

@Sezam A co powiesz o benefitach? Mają ciekawe w APP?

Witam dostałem ofertę pracy na stanowisku konsultant techniczny ds. auto kosmetyki. Mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat stanowiska warunków i atmosfery w pracy?

@Nowy

Na stronie firmy APP, zamieszczona jest oferta pracy na wspomniane przez Ciebie stanowisko. Napisane jest w niej, że oferowana jest współpraca na zasadach kontraktu w oparciu o działalność gospodarczą, wynagrodzenie uzależnione od wyników, możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia pracy i pakiet benefitów. Zamieszczam link do ogłoszenia, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej: http://app.com.pl/wps/portal/shop/company/job

Agnieszka

@Sroka, jakie są oferowane początkowe warunki zatrudnienia studentom? Czy zmieniają się one wraz ze stażem pracy w APP? Czy firma stwarza im możliwość rozwoju poprzez organizowanie szkoleń lub udział w kursach podnoszących kwalifikacje? Jak ta kwestia prezentuje się w APP?

Agnieszka

APP prowadzi obecnie rekrutację na cztery stanowiska. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany pracą w firmie, to dodaję link: http://app.com.pl/wps/portal/shop/company/job Czy któraś z ofert Was zainteresowała? Czy zdecydujecie się na rekrutację do APP?

Sroka
@Agnieszka

Świetna firma dla studentów i ludzi chcących wystartować w karierze przynajmniej poznają jak ciężkim chlebem jest praca handlowca a może komuś spodoba się niektórzy lubią sado-maso:)

Stefan

Zawsze można usiąść i narzekać. A moze trzeba się zabrać do pracy i czekać na efekt?

Bolo

Czytam te wszystkie negatywne opinie już dosyć długo i śmiać mi się chce i tyle ☺ Jeśli ktoś chce pracować i potrafi sprzedawać to nawet po zapłacenie ZUS i VAT zarobi dużo ponad średnią krajową, tyle Wam powiem. Pracowałem już w wielu firmach jako PH i naprawdę jest dobrze, można oczywiście trafić na gorszy teren, na którym pracowała osoba wystawiając te negatywne komenrarze, która zepsuła teren, nadawała się do sprzedawania kartofli lub poprostu myślała że praca PH polega na odchaczaniu GPS-a i wtedy może być ciężko, dlatego że trzeba zbudować nowe relacje i nową sprzedaż. Oczywiście nie wszystko od razu, ale po kilku miesiącach, jak zdobędzie się wiedzę na temat nie łatwej branży, zaufanie klientów systematyczną pracą można zacząć zarabiać naprawdę przyzwoite pieniądze ☺ Są wśród nas PH, którzy pracują tu 5, 10 i 15 lat, firma stale się rozwija, nowe technologie i nowe możliwości, mnóstwo narzędzi pracy i sprzedaży. Ogólnie polecam WYTRWAŁYM i DOSWIADCZONYM PH.

app/and/down
@Bolo

widzę, że co jakieś ogłoszenie wyjdzie to jakimś bolkiem muszą podsmarować:)))) Panowie o ornitologicznych nazwiskach, to już nie działa:))) Po prostu już wszyscy na rynku wychodzą ze śmieciówek i dają etaty... gorąco polecam podobną drogę i pozdrawiam kolegów PH !

Klaudiusz
@Bolo

Kolego a zdradź jakie auta dostają PH ?

Jarosław Jajobrody
@Klaudiusz

BMW 5 i Audi A6 ale stare trupy bo 2014 i 2012

Janek

Drodzy Państwo, czy ktoś może sensownie napisać jak wygląda praca PH w tej firmie... Ponieważ po ilości wpisów na przestrzeni lat 2012-2018 ciężko mieć klarowny punkt odniesienia do rzeczywistości

erwin
@Janek

sensownie tego sie nie da opisać no bo jak skoro firma taka nie jest jak i ludzie tam wegetujący

Zostaw merytoryczną opinię o APP - Września

• Jak się pracuje w APP?

Zobacz opinie na temat firmy APP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APP?

Kandydaci do pracy w APP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APP
2.1/5 Na podstawie 77 ocen.

APP