BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Września

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 16 ocen.

BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski
3 16 6 1

Opinie o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Paulina

Jak oceniacie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski jako pracodawcę na tle innych podobnych firm z branży? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy aktualnie firma poszukuje nowych pracowników? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Administrator

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 22. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Nieznany

Jako były pracownik​ na zastępstwie​, ​chwalę BeClever za miłą​​ atmosferę pracy. Potwierdzam informację o terminowym wypłacaniu wynagrodzeń.​ ​Co istotne firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę.

D.K

Dajcie sobie spokoj z ta firma...

RobertGonyra39

Firma to totalne dno, żenujaca atmosfera, żenujace płace... Zdecydowanie nie polecam...

sentymentalny

Ogólnie można liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony przełożonych i współpracowników. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy w dobrze zarządzanej firmie z jasnymi procedurami. Pozdrowienia dla całego zespołu!

Kuba

Jako osoba która pracowała mogę śmiało polecić tą firmę jeżeli chodzi o samą specyfikę pracy, minusem są płace oraz jedna osoba która potrafi napsuć krwi pracownikom przez swój brak profesjonalizmu . Załodze życzę samych sukcesów.

Piotr
@Kuba 02.10.2014 11:20

witam, chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie - chodzi mi o produkcje, magazyn

asd
@Piotr 09.12.2015 16:03

stabilna praca (pracuje już 3 rok) i dobre wynagrodzenie placone na czas. jestem zadowolony dlatego polecam z czysty sumieniem

Zostaw opinię o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski - Września

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski