BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Września

Opinie o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski

Nieznany

Jako były pracownik​ na zastępstwie​, ​chwalę BeClever za miłą​​ atmosferę pracy. Potwierdzam informację o terminowym wypłacaniu wynagrodzeń.​ ​Co istotne firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę.

D.K

Dajcie sobie spokoj z ta firma...

RobertGonyra39

Firma to totalne dno, żenujaca atmosfera, żenujace płace... Zdecydowanie nie polecam...

sentymentalny

Ogólnie można liczyć na duże wsparcie i pomoc ze strony przełożonych i współpracowników. Polecam wszystkim, którzy szukają pracy w dobrze zarządzanej firmie z jasnymi procedurami. Pozdrowienia dla całego zespołu!

Kuba

Jako osoba która pracowała mogę śmiało polecić tą firmę jeżeli chodzi o samą specyfikę pracy, minusem są płace oraz jedna osoba która potrafi napsuć krwi pracownikom przez swój brak profesjonalizmu . Załodze życzę samych sukcesów.

Piotr
@Kuba 02.10.2014, 11:20

witam, chciałem się dowiedzieć jakie są zarobki w tej firmie - chodzi mi o produkcje, magazyn

asd
@Piotr 09.12.2015, 16:03

stabilna praca (pracuje już 3 rok) i dobre wynagrodzenie placone na czas. jestem zadowolony dlatego polecam z czysty sumieniem

Zostaw opinię o BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeClever Sp. z.o.o M.Orchowski