Opinie o Eco Power Plant Sp. z o.o. w Orzeszkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eco Power Plant Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Eco Power Plant Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Power Plant Sp. z o.o. w Orzeszkowo

klient Nowy wpis

w maju 2021r. zostało otwarte przyśpieszone postepowanie układowe, od października trwają negocjacje propozycji układowych z głównym wierzycielem, a ja otrzymałem kartę do głosowania w marcu...Wygląda to kiepsko ...

klient Nowy wpis

Aneta Nowy wpis
@klient

Czyli co to tak naprawdę wszystko oznacza?

Aneta Nowy wpis

Ktoś tu niedawno spytał czy to prawda, że firma jest blisko upadłości, aż sprawdziłam w krs i są pięknie aktywni, to może jeszcze nie tak blisko im do tego? Chociaż ktoś tu z ich długami wyskoczył, ale chyba z tego już wyszli. Myślicie, że kiedykolwiek upadną skoro od pięciu lat podobno upadają i dalej nic?xd

Ilona

Podobno firma zalegała komuś 700 000..... Kwota robi wrażenie... Może wiecie czy zostało to jakoś rozwiązane? Dalej mają takie problemy finansowe?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Eco Power Plant Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mariusz

To prawda ze firma jest blisko upadłości?

dostawca 2

Spółka jest bardzo blisko upadłości, także proszę uważać na sprzedaży im czegokolwiek.

HiT

NIE PŁACĄ! Zalegają nam blisko 700.000 złotych!

Szef

Fajny zakład ale zarządzany przez bandę darmozjadów nieznających się na niczym , a w szczególności na produkcji i sprzedaży pelletów.

dostawca

Firma nie wypłacalna, nie płacą za zrębke, kręcą, kłamią, kombinują, mają potężne zadłużenia, omijać z daleka, nie polecam

wiewior

(usunięte przez administratora) wszystko na wariackich papierach, a przy tym duża nie odpowiedzialnośc w pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Power Plant Sp. z o.o. - Orzeszkowo

• Jak się pracuje w Eco Power Plant Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Power Plant Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eco Power Plant Sp. z o.o.