Eco Power Plant Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Eco Power Plant Sp. z o.o.

dostawca 2

Spółka jest bardzo blisko upadłości, także proszę uważać na sprzedaży im czegokolwiek.

HiT

NIE PŁACĄ! Zalegają nam blisko 700.000 złotych!

Szef

Fajny zakład ale zarządzany przez bandę darmozjadów nieznających się na niczym , a w szczególności na produkcji i sprzedaży pelletów.

dostawca

Firma nie wypłacalna, nie płacą za zrębke, kręcą, kłamią, kombinują, mają potężne zadłużenia, omijać z daleka, nie polecam

wiewior

(usunięte przez administratora) wszystko na wariackich papierach, a przy tym duża nie odpowiedzialnośc w pracy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Eco Power Plant Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eco Power Plant Sp. z o.o.