Opinie o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanden Manufacturing Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanden Manufacturing Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

ciekawa

Jak wygląda praca na montażu w Sandenie.Trudno jest?

Daria
@ciekawa

Nie, wystarczy troche checi i troche umiejetnosci manualnych.

ciekawa
@Daria

Dzięki za odpowiedż.Właśnie niedawno zaczełam i naprawdę nie jest żle.Sama się przekonałam.Narazie się niezniechęcam.

Kiedy Sanden rusza z produkcją?

Jak szefostwo w Sanden Manufacturing Poland? Spoko traktują ludzi?

ktosik

Zależy co szefostwo chciałoby usłyszeć :)

lolo

Do wszystkich pracujacych w sanden . Praca tam to stracony czas. Tam nigdy nie bedzie kasy. Stracilem tam moje cenne 14 lat

Borys
@lolo

? Zapomniałeś jakie doświadczenie zyskaleś! Każdy narzeka ale zadaj sobie pytanie co tam robiłeś 14 lat jak takie cenne lata były.

olo
@lolo

Całkowicie się z tobą zgadzam, beznadziejna firma, ja na szczęście po dwóch latach się zawinąłem

ma-a
@Borys

Pewnie siedział bo pracować mu się nie chciało.

Kontroler jakości

Rozmowa została przeprowadzona w pomieszczeniu biurowym. Przeprowadzały ją ze mną 2 osoby. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, panowała bardzo miła atmosfera.

Standardowo - czy ktoś z rodziny aktualnie pracuje w firmie - dlaczego chciałbym tutaj pracować - ile chciałbym zarabiać - na jaki okres czasu zamierzam zostać

obeznany

nieznany ty chyba siedzisz w biurze na ciepłej posadce i dostałeś za zadanie żeby poprawic troche opinie na tej stronie heh słabo ci idzie bo Sanden to zdecydowanie najgorsza firma na strefie jeśli chodzi o kase warunki pracy oraz traktowanie ludzi...omijajcie z daleka

@obeznany

Obeznany nie zgodze sie z Sanden to najgorsza firma. W tamtym okresie pracowałam w ccc na produkcji. I tam mialam mniejsza wyplate niz pracownik Ass

Andrju
@pracownik

A masz porównanie jak jest teraz? Minęło już prawie 5 lat, dużo w tym czasie mogło się zmienić. I to niekoniecznie na lepsze.

Suny
@Andrju

WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM ????

ma-a
@obeznany

Jak ktoś nie nauczony pracy to będzie krytykował.

Zainteresowana

Witam. Czy na dziale operatora urządzeń obróbki mechanicznej pracują kobiety?

ert
@Zainteresowana

Tak

Helena
@ert

A powiesz coś więcej o tym, jak się pracuje w Sanden Manufacturing? Rozumiem, że tam pracujesz. Pracuje się ciągle na stojąco?

Some
@Helena

To wszystko zależy na jakim stanowisku aktualnie się znajdujesz. Tam, gdzie jest możliwość jest krzesło lub podparcie.Także wykonywanie pracy nie tylko na stojąco. Jak człowiek chce pracę wyłącznie siedzącą to tylko praca biurowa jest dla niego odpowiednia.

Walisław

Patologia biura w domu siedzia a robole musza pracować jak psy kantyna zamknięta ogólnie nie polecam

Grubo

Orientujesz się może ile dają na start na odlewni ? , bo poszukują osób .

Gringo

Jak wygląda praca na odlewni ? . Jako operator

xD

Jakich rzeczy nauczyć? Jak śrubki przykręcić?

były
@Gringo

Jak w piekle. Naprawdę.

ttt

Wywalczyliście jakieś podwyżki? Warto przyjść do UR na dział HVAC? Jakie zarobki? Czy atmosfera tak samo toksyczna jak na lince?

HVAC
@ttt

Warto, zarobki zależne od umiejętności jak jesteś kozak to masz dobre jak nie umiesz prawie nic to nic nie dostaniesz, logiczne. Atmosfera najlepsza.

Operator.
@HVAC

Tak. Słychać szczególnie w palarni jaka jest "super" atmosfera ;D (usunięte przez administratora) tam jest. Nikt nic nie wie a każdy uważa siebie za uber pracownika. HVAC to największa patologia w całym SMP. A co do podwyżek to ani grosza nie dali. Chociaż nic po naszych związkach nikt nie oczekiwał.

Czy w Sanden Manufacturing Poland zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Sultan

Na okres próbny zawierane są umowy o pracę na czas określony przeważnie jest to 3 miesiące, kolejne umowy już na rok.

Marcin K

Witam Czy może mi ktoś powiedzieć na temat pracy w Sanden jako Operator wózka czy to stanowisko jest jako magazynier + operator wózka, czy magazynier to osobna funkcja tak jak i operator wózka?. Tak przeglądam to forum i nie ma żadnej wzmianki o tym. Jakiej stawki można się spodziewać na wstępie, jakie są dodatki w firmie? Jaki system zmianowy?, bo słyszałem o 3 różnych systemach

lolo
@Marcin K

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie

Tadeusz

Firma dobra i stabilna, praca tu jest przyjemnością więc polecam.

Seba
@Tadeusz

Podzielam opinie dobra i stabilna. Można wiele się nauczyć

Hej, czy w firmie Sanden Manufacturing Poland płacą za nadgodziny?

Operator

Na MC nadgodziny mają przeważnie koledzy SL. Biuro nadgodziny ma jako dzień wolny

@Operator

Ludzie sami się nakręcacie pisząc bzdury. Nadgodziny są dla wszystkich jak jest taka potrzeba.

Op

w dzień wolny setka, nocka setka pozostałe 50% Jeszcze rok temu za każdy rodzaj nadgodzin była setka :/

Helena

Witam, jestem zainteresowana oferta pracy ,która jest na stronie firmy- Pracownik IT, pytanie na jakie wynagrodzenie można liczyć na okresie próbnym?

Operator

Witam chciałbym się podzielić swoją opinią na temat tej "firmy" dzisiaj się zwolnilem po prawie 2 latach pracy na nowej hali powiem tak nie wiem jak ci ludzie wytrzymali w tej firmie oczywiście mówię tu osobach które pracują naprawdę długo liderzy beznadziejnie wypłata jest jeszcze gorsza każdy patrzy na swoje koryto i nie interesuje ich pracownik a te zmiany to już katorga pracować 7 dni w tygodniu za marne 2100 gdzie tak naprawdę panie za kasą w biedronce mają więcej i więcej niedziel wolnych o takiego operatora nie polecam tej firmy naprawdę

Zbigniew
@Operator

@Operator Twój wpis jest mocno niepokojący. Czy mógłbyś doprecyzować jak wyglądają zmiany i przestrzeganie grafiku? czy zarobki o których piszesz dotyczą podstawy, czy również nadgodzin (jeśli takie występują)?

Operator MC

Do Pana kierownika MC: Totalna bzdura i fałsz. Piszecie o jakiś dodatkach ktore daliście dwa lata temu. Powiedz co wyszło z tych dodatków? Ile pieniędzy na rękę dostaje młody operator? Odp wiem Ci: 2100 złotych dostaje. W pracy gdzie chemia parzy mu skórę, gdzie w lato jest po 40 stopni (pani z bhp powiedziała że "warunki są znośne"), w systemie gdzie robią po 7 dni w tygodniu. Zrobiliście nowy system naliczania premii miesięcznej i od tego czasu premii nie ma. A jak pytałem jak naliczana jest premia to tego nawet nikt nie wie z Was. Co do kolesioatwa nie będę komentował ale powiem tylko tyle: Przekażcie swojemu nowemu SL żeby usunął ze swojego folderu na serwerach plik z gotowymi odpowiedziami na rozmowę która odbył w sprawie awansu :).

Operator MC
@Operator MC

Przepraszam za pomyłkę: nowy dostaje 1900 złotych na rękę. Po 5 latach jak żyjesz dobrze z liderem to te 2500 dostaniesz.

gwiazdeczka

masakra na starej

Operator

Napiszę moje przemyślenia na dzień z 2 miesiące temu jak tam pracowałem. Co chwile było słychać, że ktoś się zwolnił albo był już gdzieś na rozmowie. Firma aktualnie bez przyszłości jak ktoś chce robić za marne pieniądze proszę bardzo, wystarczy troszkę się wysilić i można trafić o wiele lepiej. Polecam rozglądnąć się za nową pracą zawczasu, z samym doświadczeniem które głównie samemu trzeba zdobyć bo nikt tam Ciebie nie nauczy, chyba że Pan Tomasz F, jak jego zabraknie firma padnie. Warunki jakie dostałem w innej firmie też jako operator na start to 3700 brutto i normalnia praca od poniedziału do piątku. Podwyżki to jeden wielki śmiech pisanie, że nie każdy zakład tyle daje to żart, przy tak niskich stawkch na start mogą sobie na to pozwolić. Dodając do tego że oceny nie mają wiele wspólnego z podwyżkami jak masz "wysoką" podstawe to dostaniesz od 0 do 70, jak niska to powoli po 200-400 będą wyrównywać do starszych pracowników. Niezależnie jak ciężko pracujesz. Fakt 13 jest, grusza jest, co do premii jak ktoś trafi źle to nigdy tych pieniędzy nie zobaczy. Sama praca jak praca na obróbce, maszyny w strasznym stanie na magazynie większości części nie ma. Naprawa wygląda to jak drutowanie na u wazzupa na kanale YT. Trzeba pamiętać że ludzie którzy nakładają pistony zarabiają te same pieniądze co operatorzy na starej hali, gdzie trzeba samemu zajmować się całą linia do tego kontola detali hah podrawiam ludzi którzy myślą że o 4 na ranem dobrze kontrolują detale. Co do kadry aktualnie więckość bez ambicji, kto jakieś miał to już go nie ma. Ludzi do pracy nie ma na wyższe stanowiska niż operator nie ma niktogo wybiera się ludzi z braku laku jakoś to będzie, efekty są straszne większość siedzi na (usunięte przez administratora) i nic nie robi. Jak coś trzeba zrobić z wielką łaska ida popatrzeć na problem po czym dzwonią do urzymania i ida dalej "ciężko pracować" a operator nich się z tym uzera podczas gdy połowa linia jedzie. Atmosfera straszna, liczy się tylko ilość żeby pomarzyć o jakiej kolwiek premii. Co do jakości pracują tam chyba desperaci pod przykrywką jakości wymyślaja rzeczy na odwal się, przecież oni nie kontrolują detali poźniej wielki dym i analizy bez żadnych konkretów. Nie ma jakości jest tylko jakoś to bedzie. Zawsze operator dostanie po (usunięte przez administratora) Sama moja wypowiedz nie ma oczerniać firmy sanden. Jest to małe streszczenie jak tam faktycznie jest. Pozdrawiam cieplutko, aj chyba nie potrzebnie jak na hali większość czasu 30 stopni

Operator

Wiecie czemu jest tak w smp ? Bo ludzie sobie na to pozwalają. Ja rozumiem czemu niektórzy się boją, bo mają rodziny czy kredyty ale serio z tego strachu chcecie całe życie pracować za takie małe śmieszne pieniądze? Nie oszukujmy się jeśli wszyscy by się zebrali i postawili, zaprzestali by pracy to w końcu by się coś zmieniło, dla nich każdy dzień bez produkcji kompresorów to wielkie straty . Negocjacje nic nie dały i to się nie zmieni póki my zwykli pracownicy nie pokażemy im że tak się nie traktuje ludzi, no chyba że niektórym podobają się premie w stylu uchwyty rowerowe na bidon . Pozdrawiam i że to ma być opinia więc odradzam prace w smp.

moro
@Operator

mamy nadstawiac glowy dla tych co coroku dostajo po 1oo 130 zl podwyzki rocznie w zadnym zakładzie nie ma tak ze pracodawca daje pracownikom co roku tako podwyzke a co z tym 200 osob co nie dostało nic albo 20zł im sie nie nalezy nic bo co bo sie nie chodzi na imprezy z liderem bo tego lub tego nie lubi niech sie zakład zastanowi bo te 200osob tez so cos warte

Ennia

Praca nie jest zła, tylko monotonna nie polecam zatrudnienia przez pod firmę aas. Umowa pisana bardzo drobnym drukiem, że przez lupę by trzeba czytać. Wypłata ok 20 to bardzo późno, liczne kary..

Zostaw merytoryczną opinię o Sanden Manufacturing Poland - Polkowice

• Jak się pracuje w Sanden Manufacturing Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sanden Manufacturing Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanden Manufacturing Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanden Manufacturing Poland?

Kandydaci do pracy w Sanden Manufacturing Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanden Manufacturing Poland
  • Fabryczna 11