Opinie o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanden Manufacturing Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Sanden Manufacturing Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja pomp i sprężarek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanden Manufacturing Poland w Polkowice

Pierdzisław

Ogólnie to wyzysk Ludzie od lidera w górę mają już głowę w chmurach Do tego oczywiście patrząc na zaistniałą sytuację - PAŃSTWO z biura grzecznie w domciu siedzi, a robole jak psy w pracy. Jedyni narzędziami, setki osób codziennie.. Płynu do dezynfekcji - brak Mydło - brak Dezynfekcja szatni - brak Smród, brud - dzień jak każdy inny w tym przybytku. Jak rządził Japończyk było o niebo lepiej. Kolesiostwo, wyzysk, mobbing słowny.

Mariusz
@Pierdzisław

Mam pytanie czy na magazynie nadal rzadzi ta nieudaczniczka z legnicy przez ktors ptaktycznie kazdy z tamtad sie zwalnia czy zmadrzeli i ja odsuneli poki nie narobila wiekszych szkod w zasobach ludzkich

Maksio

Cześć. Jak teraz wystawiono ogłoszenie m że przyjmą pracownika produkcji - operatora maszyn, to tam jest, że nie trzeba doświadczenia. I że jest tu jakiś system zmianowy. Na ile więc zmian się pracuje i czy weekendy byłyby wolne? Na ile też te słowa o przyjaznej atmosferze to prawda, jest jakaś pomoc dla nowych pracowników?

Gutek
@osa

A można sobie wybrać, czy chce się robić w systemie czterobrygadowym, czy nie? Bo jaka jest alternatywa, dwie, trzy zmiany od poniedziałku do piątku? I o ile więcej zarabiają osoby w systemie czterobrygadowym od pozostałych, warto Twoim zdaniem?

Firma Sanden Manufacturing Poland chce zatrudnić kogoś na stanowisko Inżynier. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

fjdaghfuidag
@Irena

Wszystko zalezy od sytuacji firmy, od zapotrzebowania, od układów. O jednych walczą, o drugich nie.

Jakieś kwasy na magazynie się zdarzały, że ktoś teraz o przełożonych na nim pytał? Na ile informatyk ma z nim jakąkolwiek styczność? Chce po prostu wstępnie poznać atmosferę która być może będzie mnie czekała. Na stronie macie ofertę. nie piszecie w niej stawek. Jakie więc są w tym roku?

Pierdzisław

Lolk
@Pierdzisław

Ogólnie to nie polecam pracy jako operator. Ciężkie warunki, brud i słaba płaca. Operator z 10 letnim stażem ok 3000 zł brutto. Lider z 6 letnim stażem 4100 zł brutto- informacja od chłopaków którzy ię zwolnili w ostatnim miesiącu.. No i system pracy 7/2 w którym idzie się wykończyć. Dobre miejsce dla inżynierów żeby zrobić sobie papier i szukać innej pracy. Pryzmują wszystkich, niektórzy inż. nie wiedzą w ogóle co jest grane.

SMP
@Lolk

Op zwolniony na dniach (porozumienie stron) Przepracowanych 8 lat ostatnia wypłata (chyba po to) żeby nie żałować 2600netto. TA FIRMA TO NIEPOROZUMIENIE!!!! Ot, taka ciulowa niespodzianka na odchodne

Einwald
@Pierdzisław

Szczera prawda, nic dodać nic ująć. Na magazynie mobbing - rzecz powszechna, inspekcja pracy powinna zainteresować się pewną personą, która zarządza tym magazynem w sposób apodyktyczny. Rotacja przeogromna, brak poszanowania dla pracownika.

Einwald

Wyzysk
@Pierdzisław

Co ty gadasz na Machiningu normalna praca , jak chcesz ostro (usunięte przez administratora)za 3000 zł to zapraszam do firm obok Sitech VW . Tam w nagrodę uzyskasz cieknący pot po dypie i naderwane wiezadła. W imię niemieckich firm o wieloletniej kulturze pracy???? . Tutaj żaden lider nad głową ci nie stoi i nie patrzy na zegareczek.

KORONAWIRUS
@Pierdzisław

Bardzo polecam pracę w firmie Sanden Ludzie tutaj pracujący z uśmiechem na twarzy realizują cele firmy, zyskując przy tym bardzo duże premie zarobkowe. Kadra zarządzająca kompetentna , zawsze pomoże gdy jest taka potrzeba. Częste są sytuacje gdzie kierownik zmiany stoi na lini produkcyjnej za zastępstwo. Wczasy pod gruszą i 13/14 wypłata w roku to główne benefity. Nie wspomnę że umowy często przekraczają 4000 zł netto na rękę. Polecam gorąco. Taka firma to wzór do naśladowania. Pozdrawiam gorąco

Kosmojez
@Pierdzisław

Ta firma to jedna wielka banda złodzieja i (usunięte przez administratora) sanden

Kierowca
@Pierdzisław

Obóz pracy. Liderzy mysla ze są bogami skończyli szkole pracują tam już od początku i myślą że można innego pracownika traktować jak szmate. Szczególnie gościu co wabi się jak pies max i cpunek darosław

Loli
@Pierdzisław

To że mydła brak i płynu do dezynfekcji to wina firmy sprzątającej clar serwis takie mają pracownice że nie dają bo się nie chce pojemników otwierać a brygadzistka Marzena to olewa warzone że ma kasę za nic nie robienie

Mariusz Nowy wpis
@Pierdzisław

A o dobre warunki pracy na starcie jak można powalczyć? Cos pisali tutaj kiedyś ze zdarza się ze o tych co odchodzą właśnie walczą. Dzisiaj jak szukają do siebie technika utrzymania ruchu to co się dzieje na samej rozmowie? jakie kwoty podają? Im więcej stażu masz tym wyrwiesz na start więcej czy dopiero po jakimś okresie próbnym?

hej Nowy wpis

Szukam pracy jako kontroler jakości/technik jakosci itp. Czy polecacie te firme? Jak to stanowisko w tej firmie wygląda?

Kontroler jakości

Rozmowa została przeprowadzona w pomieszczeniu biurowym. Przeprowadzały ją ze mną 2 osoby. Wszystko przebiegło bardzo dobrze, panowała bardzo miła atmosfera.

Standardowo - czy ktoś z rodziny aktualnie pracuje w firmie - dlaczego chciałbym tutaj pracować - ile chciałbym zarabiać - na jaki okres czasu zamierzam zostać

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Znawca

Inżynier w którym dziale? Inżynier jakości? Utrzymania ruchu? Procesu? Produktu? Każdy dział ma swoje plusy i minusy sprecyzuj swoją wypowiedź.

Ewelina
@Znawca

Jakbyś mógł przedstawić każde to stanowisko to byłoby spoko. Mój znajomy szuka pracy i może akurat coś mu podpasuje. Wiem, że inżynier jakości go interesował.

tak i nie
@Ewelina

Firma wykonczyła psychicznie nie jedną osobe na tym stanowisku. Natomiast jeśli ma silną psychike, dobra organizację pracy, stawia na rozwój to warto tam przetrwać te 2 lata bo sie troche nauczy, np. w kwestii dokumentacji czy procesów obróbczych, czy samego charakteru pracy, ale potem najlepiej iść gdzies dalej. Duzo osob użyło tej firmy jako trampoliny zawodowej. Jesli jednak jest juz doswiadczonym inżynierem to odradzam bo naprawde szkoda nerwów na ten brak kultury pracy i czasu na uzeranie się z niekompetencją innych pracowników. Smutna prawda jest tez taka że strefa fabryk produkcyjnych tutaj jest mała, więc za bardzo to nie ma w czym wybierać, ale przynajmniej automotive. Chociaż tyle...

Irena
@tak i nie

Aha, czyli to dobre miejsce dla świeżaków. Ale, czy jak taka osoba np. z doświadczeniem 2 lata w tej firmie chce odejść, to firma jakoś stara się zatrzymać pracownika? Wtedy jakieś propozycje podają czy pozwalają odejść?

fjdaghfuidag
@Irena

i jak to wtedy jest z tymi odejściami? Ktoś pisał o swoim wypowiedzeniu oraz o tym, że liderzy chętnie przywrócą taka osobę. Na jakich warunkach wtedy? I generalnie to zastanawiam się nad tym czy ma się wtedy jakieś pierwszeństwo przed innymi kandydatami? Wiadomo? Często ktoś wraca?

Antek

Bardzo polecam pracę w SMP na stanowisku operatora. W moim przypadku nigdy nie było monotonii ani stresu. Wszyscy przełożeni byli bardzo koleżeńscy i budowali świetną atmosferę pracy. Pomimo przeprowadzki do innego miasta i konieczności złożenia wypowiedzenia, liderzy zapewnili że bardzo chętnie "przyjmą" mnie z powrotem, gdyby coś poszło nie tak. Pozdrawiam cały swashplate

Hej. Jak teraz wyglada praca na produkcji? Skladalem podanie o przyjęcie, ale trochę mnie przeraziły wpisy tutaj . Wiem , że część to niezadowoleni byli pracownicy,ktorzy mysleli że zarobią nie robiąc nic. Ale czy warto się tu zatrudniać? Płaca,atmosfera, dodatki itp.

Ktos
@Kandydat

Nie warto większość liderów czują się ponad wszystkimi,ludzie mega dziwni traktują cię jak robota który musi robić szybko pomocy ze strony liderów brak

@Ktos

Ja przyznam, że akurat do biura papiery chce złożyć, bo specjalisty ds. zakupów aktualnie do was szukają. Zastanawiało mnie jednak to podejście osób ze stanowisk liderskich. Piszecie, że pomocy brak? A oni nie są może rozliczani jakoś z waszych wyników? To nie forma pracy zespołowej? Jaka jest jej obecna kultura i tak ludzie z biura za wyniki są rozliczni? Indywidualnie?

Maksio

@Maksio

Atmosfera zależna od ludzi! A system od poniedziałku do piątku.????

osa
@Maksio

Upewnij się o jaki system zmianowy chodzi. Czy będa wymagali byś pracowała na 3 zmiany od pon do pt, czy czterobrygadówka 7/2, w tym drugim systemie wypadnie tylko jeden pełny weekend wolny w miesiącu.

Gutek
@osa

Hak

Hej, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku pracownik utrzymania ruchu i operator wózka widłowego ?

Marcela
@Hak

Też szukam informacji o tej kasie. Jak będzie ktoś pisał o pensji dla operatora wózka, to czy taka osoba ma też jakieś regularne premie?

Totako

Montaż w sandenie to wyzysk ludzie tam pracujący nawet nie zdają sobie sprawy co jest za ścianą, przyklad o setkach maszyn cnc, nawet 15letni pracownicy.Narzekają najwięcej a nic nie robią w tym kierunku żeby się rozwijać. Zarobki tam to max 3000zlnetto ale za taką robotę to niema co narzekać. Zazwyczaj ludzie z montażu niedoszli pracownicy aas lub sanden rozgadują brednie po innych firmach ze mało się zarabia w sandenie. Obróbka, wózki, diecast zarobki eleganckie nie jedna starsza osoba pozazdrości, robota cięższa ale 4ke na4brygadowce bez pitu do 26r wyciągniesz. Im wyżej się wespniesz tym więcej zarabiasz. A ci co narzekają nieroby gó wno robią na tych swoich śmiesznych stanowiskach niech sobie dalej narzekają ze za takie pieniądze to oni pie rdo lą.

XXX

Witam, bylem dzis na rozmowe o prace na stanowisko obluga maszyny tloczacej. W skrocie: (usunięte przez administratora) na akord, zadalem pytanie o przerwe - czy mozna wyjsc poza teren w celu wyciszenia - nie, plac za kawe i herbate (standard w powaznych firmach za darmo, podobnie z owocami co dzien). Pancio podczas rozmowy nie znal podstaw nazewnictwa BHP. Obejzalem sobie ubranie ochronne - masakra (sam kup sobie spodnie), buty robocze powrot do poczatku lat 90. Jezyk obcy u ochrony wraz z panciem od rekrutacji to tzw trzezwy zaszyty alkocholik, stojacy pod monopolowym z flaszka w reku. Ochrona uwaza sie za boga lub Policje. Kazli z rozkazem cytuje: masz mi dac dac do reki dowod osobisty (wg ustawy nie maja prawa do tego)grozili wezwaniem patrolu w celu sprawdzenia danych osobowych. Ochrona slepa jak kura, pracownicy wnosili alkochol, zakazane uzywki aby przetrwac zmiane. Po godzinie 1330 pracownik wychodzac z bramy wypil na moich oczach 0,5l alkochoku; przy czym wsiadl do pojazdu mechanicznego. Wszyscy zatrudnieni uwazaja ten teren za strategiczny dla panstwa jak pod Sroda Slaska. Pancio od rekrutacji uwaza sie za rownemu stworcy, nie ma poszanowania dla innych filozofi, pomijajac niepelnosprawnosc. (usunięte przez administratora) brod i ubustwo. Operatorzy wozkow magazynowych nawet nie wiedza co to bezpieczna jazda, jak kozystac z zabezpieczen w celu bezpiecznego wykonywania pracy. ODRADZAM TE MIEJSCE JAKO DAJACE ZRODLO ZATRUDNIENIA.

XXX

W skrócie, uzbrajasz sama ramę szkieletu, wkrecasz śruby. Na 1 szkielet masz 25 s. A cała linia ma 10 foteli. Usłyszysz kwotę jaką dostaniesz to brutto! Zastanów się czy opłaca po odliczeniu kwoty dojazdu, jedzenia, kawy czy herbaty. 30 zł za obiad w kantynie, porcja jak dla 5o latka w przedszkolu.

Xyz
@XXX

fotele to chyba sitech a nie sandem

Dzień dobry, chciałbym zapytac o pracę w Sandenie w Dziale Jakosci. Czy dana osoba jest odpowiedzialna za projekt, czy jest chaos i misz-masz, za który nikt nie chce wziąc odpowiedzialności? Czy firma oferuje jakies szkolenia w ciągu jednego roku? Czy Dział Jakości ma w kadrze kompetentnych ludzi na swoich stanowiskach inzynierskich? jak z decyzyjnoscią? Czy sekcja pomiarowa posiada co najmniej kilka wyscpecjalizowanych maszyn pomiarowych, którymi zarzadza ktoś z biura czy jest mistrz laboratorium? Jaki jest poziom zarządzania i atmosfery w dziale? Z góry dziekuje za wszelkie pomocne opinie dotyczacego tego działu.

Mikolaj

Witam. Jak wygląda praca na Utrzymaniu Ruchu?

Mechanik
@Mikolaj

Na dziale obróbka, odlewnia nie pracuje już praktycznie nikt. Braki ludzi są od ponad pół roku widoczne, duża ilość awarii, brak prewencji, doświadczeni mechanicy i automatycy pouciekali, została garstka świeżaków i kilku ze starej kadry.

Aaa
@Mikolaj

Narobisz się jak (usunięte przez administratora) i kasy nie zarobisz bo to bo tamto....

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku operatora na maszyningu?

Joanna
@Zainteresowany

Bierzesz udział w rekrutacji czy dopiero się orientujesz w temacie? Są jakieś przyjęcia w firmie teraz?

Dzony
@Zainteresowany

Operator maszyn na obróbce na dzień dobry to najniższa krajowa + około 600zl premii netto, jeżeli nie przekroczysz 2 dni L4 w miesiącu. Dofinansowanie do kantyny 5zl na dzień. Tyle że obiad około 25 zł także zjesz 4 razy w miesiącu. Praca niby nie ciężka ale żeby kogoś doceniono to graniczy z cudem. Podwyżki od 50zl do 250zl to maks co można dostać. Mniej niż inflacja. Dwie premie półroczne liczone procentowo od gołej stawki zaszeregowania. Tyle że średnia precentowa w zespole musi wynosić 30%. Dofinansowanie wakacyjne 800-900 zależy od dochodów. Wszystko dotyczy operatora. Ta firma sie cofa a nie rozwija.

Aneta
@Dzony

Czy ta premia 600zł o której piszesz to jest co miesiąc? Czy może się zdarzyć tak, że nie zostanie przyznana? I jeszcze zastanawiam się czy te podwyżki są raz w roku? Czy może da się częściej coś uzyskać?

Dzony
@Aneta

Premia co miesiąc ale zależna od L4. To złączona premia absencyjna, za system oraz za ilosc wyprodukowanych części. Jeżeli masz 3 dni L4, to masz po premii. Podwyżki raz w roku. Znam takich którzy dostali 50zl albo nic ale też takich którzy dostali 250zl-300zl. Co nie zmienia faktu że jak na branże automotive to najgorsze pensje w okolicy.

Były ROBOTNIK

Narobiłem się, Oj na robiłem, w utrzymaniu ruchu brygada z Chocianowa zawsze miała lżej w związku z SZEFOSTWEM z. Chocianowa, lepsze traktowanie, pozwolenie na ściemę, zadania tak dopasowane żeby jeszcze po pracy mieć czas dla siebie... Reszta dojeżdżania przez mistrza T. K..... HEHE Mściwy człowiek organizacja pracy opłakana, karteczka z zadaniami, a kadra spaceruje wokół hali w słoneczne dzionki rozmawiając o tym jak usprawnić braki w załodze kosztem tych co zostali, oczywiście tym samym kosztem.... Ogólnie tragedia i nigdy przenigdy nie polecam tej firmy nawet największemu wrogowi....

Helena
@Były ROBOTNIK

Czemu tamci byli niby lepiej traktowani?

@Helena

Byli z Chocianowa

@Abc

To wystarczyło? Ja nie jestem z Chocianowa. Pisałeś o karteczce z zadaniami. Co z reguły było tu do zrobienia w utrzymaniu ruchu i jak finansowo można było wyjść na tej robocie?

Anonimowy pisze

Witam. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda praca w jakości. Jak zarobki technika jakości?

SA
@Anonimowy pisze

Technik może liczyć od 3500 brutto plus dodatek za system, nocki i kilka innych drobnych

AS
@SA

Stawka operatora u konkurencji

@Anonimowy pisze

W dziale jakości jest kilka stanowisk, więc o jakie konkretnie Ci chodzi?

@Anonim

Możesz być technikiem jakości od procesu który głównie to musi umieć podjąć decyzje albo technikiem ala kontrolerem w laboratorium, który od podejmowania decyzji ucieka jak najdalej w sumie

Haha
@Anonim

Podjąć decyzję. UWAGA oto decyjza: dam czerwona kartkę a na pierwszej zmianie ktoś kto ma pojęcie to ogarnie ???????????? ci fly i specjaliści których chyba już jest na pierwszej zmianie z 10 to najwieksze pośmiewisko w całym sandenie. Funkcji nie spełniają żadnej ale przed biurkiem siedzą ????????

@Haha

Jeśli wynikła niezgodność, bądź problem, który nie umie rozwiązać fly, to tak - lepiej zablokować do decyzji inżynierów na 1zm, którzy albo na podstawie testów, albo po kontakcie z klientem, albo zwyczajnie mają najczęściej większą wiedzę i często przy dodatkowych pomiarach przeanalizują problem i go rozwiążą. Co tu dla Ciebie jest szokujące albo takie zabawne?

Szymon
@SA

Tylko 3500 brutto? Mało, jak na kasie w sklepach. Są jakieś podwyżki potem?

Whatever
@Anonim

Nie ma co tłumaczyć... ani wchodzić w dysputę. Produkcja a QC to zawsze były i będą dwa przeciwstawne interesy. Rożnicę którą jednak widać to to że QC nie umniejsza tak pracy pracownikom produkcyjnym jak oni QC.

Nana
@Anonim

Ile na początek może zarobić technik jakości?

Snack
@Anonimowy pisze

Praca w jakości wygląda jak na produkcji ciągle brakuje techników.

@Snack

Tak duża rotacja? A za jakie ostateczne wynagrodzenie? przyznają im tu jakieś premie może?

Żart

Chciałem pogratulować kierownikowi MC. Mimo że od paru lat nikt podwyżki nie dostał to jednak dla naszego kierownika pieniądze się znalazły. Wszyscy pracownicy MC gratulują! Złóż jeszcze jedno ściemnione wypowiedzenie to może jeszcze parę stówek dołożą koledzy.

Tututuru tururu turu.
@Żart

Nie każdy kierownik jest liderem :) Nie każda podwyżka świadczy o tym czy ktoś jest niezastąpiony. Kto wie ten wie że jest to tańsze niżeli pensja rynkowa i wdrożenie nowej osoby na to miejsce. My zaś wierzymy że wraz z podwyżką kierownik MC zadba o własnych ludzi tym samym będą trafiać na montaż części lepszej jakości ;)

Monia
@Żart

Ja bym chciala pogratulowac koleżance za zalatwienie systemu w czasie postoju

Żart1
@Żart

Naprawdę? Od kilku lat nie bylo podwyżek? A ile lat pracujesz, ze tak piszesz? Skoro tak Ci to przeszkadza to dlaczego dalej tam pracujesz? Jeśli masz kwalifikacje na stanowisko w innej firmie za większe wynagrodzenie, to czemu dalej w Sandenie pracujesz za marna kasę?

Mr. Wise Guy
@Żart

Potwierdzam dla kadry zarządzającej podwyżki zawsze się znajdują :) Obecnie już nawet daje się ciche awanse na poziomie inżynierów/specjalistów ale również kierowników - nie informując tego w ogóle lub wydając strukturę organizacyjna ze zmianami z półrocznym opóźnieniem - taka polityka ;) Ale nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem iż było to ściemnione wypowiedzenie - po prostu firma podjęła decyzje o przekonaniu i zatrzymaniu pracownika.

Justyna
@Mr. Wise Guy

A powiedz mi jak ścieżka awansu dla szeregowych pracowników? Jest możliwość awansowania na stanowisko kierownicze? Ile czasu potrzeba na taki awans?

I ja gratuluję

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Technik utrzymania ruchu w Sanden Manufacturing Poland? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem przedsiębiorstwa? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji?

Były

Podstawy z dziedziny elektryki mechanikii i trochę automatyki ( rysunek techniczny , schematy elektryczne i może pewna znajomość z PLC ), ale nie radzę składać tam aplikacji , bo (usunięte przez administratora) przeokrutny 3-4 osoby na kilkadziesiąt maszyn na ciągle działającej lini , ludzie nieciekawi ( bynajmniej na moim dziale montażu) a wypłata blisko 3000-3500 netto

@Były

a powiesz mi kiedy tu pracowałeś? bo faktycznie 4 osoby to może być mało ale może do dziś dorzucili kogoś jeszcze jeśli faktycznie słabo robota tam szła?

Technik UR

Na stronie Sanden widnieje ogłoszenie - Technik Utrzymania Ruchu. Jakie opinie co do podejścia do pracownika, wynagrodzenia, atmosfery w teamie? Czytam różne opinie, może ktoś z wewnątrz powiedzieć czy warto się zainteresować tym stanowiskiem? Posiadam 8 letnie doświadczenie, czy jest szansa na 8-9 brutto czystej pensji?

Fail
@Technik UR

Za 9 brutto , to Cię wysmieja na cały zakład :). Za znajomość każdej na wysokim poziomie dziedziny techniki (mechanika , elektryka i elektronika , sensoryka i automatyka) na umowie zleceniu dostaniesz o przeszło połowę mniej , 4 brutto i 10% dodatku produkcyjnego . A atmosfera na każdej z 3 zmian to tragedia , (bynajmniej UR dział montażu), każdy Ci będzie na łapy patrzył, i Cię opierd - twoja brygada jak i pustaki na lince. Nie polecam

Marcelka
@Fail

A co z UR na dziale montazu nie tak?

@Fail

A skąd takie dziwne podejście do ludzi tutaj? Aż tyle błędów robią, że trzeba tak ostro zwracać uwagę?

@Technik UR

Jest, pod warunkiem, że będziesz miał 2 etaty. Ludzie z 15sto letnim stażem nie zarabiają nawet 4 tysięcy (produkcja). Premia albo jest albo nie ma (widełki od 50 zł do 200), wczasowe śmiech na sali 800 zł... Tragedia, cieszę się, że już mnie tam nie ma. Zmarnowane lata swojego życia.

@Technik UR

Idź i próbuj, sam zobaczysz

Joanna
@były pracownik

Ale od czego uzależnione jest otrzymanie premii i jej wysokość?

Zostaw merytoryczną opinię o Sanden Manufacturing Poland - Polkowice

• Jak się pracuje w Sanden Manufacturing Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Sanden Manufacturing Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanden Manufacturing Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanden Manufacturing Poland?

Kandydaci do pracy w Sanden Manufacturing Poland napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanden Manufacturing Poland
  • Fabryczna 11