Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Pati

Pewnie bardzo sie moja wypowiedz wyrozni wsrod innych ale mi sie ta praca podoba :) czas pracy elastyczny, ludzie mili tam pracuja,nie jest az tak zle :)

papagerapa

Ludzie dajcie wrezcie spokuj tej Pani Marii, najwięcej wrzeszczą ci co [usunięte przez moderatora] robią potrafią tylko krytykować , [usunięte przez moderatora]

ja tam słyszałam, że jest na urlopie i wraca we wtorek.

czy marta k pracuje w tej firmie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
ble

a ja slyszalem ze wszystkie osoby ktore sa na L4 zostaly zgloszone do zusu i bedzie nalot....

????

Marcin, podaj namiar na tą pracę

Niedawo odszedłem z SQNa i to była najlepsza decyzja jaka mogłem podjąć.. w nowej Pracy -rowniez telemarketing nie ma stresu, zadnego naciskania, zero mobbingu, przyemna atmosfera no i kasa... w obecnaj firmie za sztuke dostaje minimalnie 32zł(dlatego tak dużo bo nie ma żadnego pośrednika w sprzedaży usług) i do tego oczywiscie godzinowka+ konkursy... baza super spokojnie mozna 2 dziennie wyciagnać, warunki do pracy świetne, do tego oferta jaka proponuje jest rzeczywisicie korzystniejsza niz klienci maja obecnie czyli nie musze wciskać ludziom [usunięte przez moderatora]jak wcześniej. szkolenia płatne(oni mi płacą )jak ktoś chętny to pisać bo chcą pościągac ludzi z SQNa, bo trzeba przyznać ze SQUN wyszkolił pracownikow dobrze- kazdy w Netii po SQUnie jest w gronie najlepszych. pozdrawiam Aktywacje :) POLECAM NETIE ! :)

Papik

aaa i ja tez bylem na bezplatnym urlopie :)

Papik

pracujesz jeszcze Adela? Bo jesli nie to akurat nie powinnas sie wypowiadac. system prowizyjny się zmienił, przynajmniej na B2C, nie wiem jak jest na biznesie. nie wiem wlasciwie czemu nazywacie mnie cwaniaczkiem my - mowie w imieniu kilku osob z utrzymania na rano- zarabiamy calkiem spoko jak na taką robote, wole to niz budowe :)

p

mnie sie praca podoba szkoda tylko że umowa o dzielo ale ogólnie fajnie, przyjazna atmosfera :)

Papik

ja akurat na wyplate nie narzekam, a ze teraz bylem na urlopie to juz inna sprawa:) "cwaniaczku" :)

Papik

jak się sprzedaje 10 umów w miesiącu to się potem narzeka, że pieniądze małe, nie ?:) same anonimy:D

huioknolkn

no na to wygląda że jej nie ma.

BZYYK

jak to? to Joli juz nie ma?

jak tlumaczył to nigdy nie bylo wiadomo o co chodzi.masło maślannnneeeeeeeeeeeeeeee

ktos - 2010-07-01 16:12:43 a Justyna [usunięte przez moderatora], Supervisorem co była razem w Witkiem (jako partnerzy w pracy)?Nadal są? juz dawno ich nie ma.

oo - 2010-07-24 15:21:04 Grzegorz-kicha z ciebie jest. A ja mam o nim bardzo dobre zdanie. Rzeczowy, jasno sie wyrazajacy, jak cos bylo niezrozumiale dla pracownikow, to robil zebranie z nimi i wyjasnial

fix

była kierowniczka Dominika była ok; nic dziwnego że nie chodziła non stop uśmiechnięta jak ją molestowaliśmy problemami z brakiem wypłat czy problemami z brakiem umowy o pracę ... wg mnie ciężko non stop robić dobrą minę do złej gry, ja wspominam ja jako pro pracowniczą osobę - zajmowała się nami i zawsze znajdowała czas na rozmowę, cieszę si ze ja poznałem bo to był kierownik nie na papierze a w życiu pozdrowienia dla starej ekipy orange i tp :)

maxx

a co tam teraz słychać w SQN? kope lat! ;]

???

co do kasy na TP: niby zła nie była, ale to i tak nie wiele w porównaniu do tej, którą można zarobić w innych call center Kierowniczka D. poświęcała się i widać, że bardzo jej zależało żeby był wyrobiony cel, wysłuchiwała wyrzutów konsultantów jak źle im szła sprzedaż VAS-ów!!!............................... i podawała im praktyczne przykłady rozwiązań. Więc jak dla mnie spox. Miała czasem skwaszoną minę......... ale jak się na widok niektórych cholera nie skwasić!!!

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu