Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

murgol

Nie na krasińskiego :) na skłodowskiej-curie

CC

murgol - 2013-03-22 12:59:28 contact center jest w katowicach na tysiącleciu a w centrum jest oddzial orange na stanowisku telemarketera 9 zl brutto na monitoringu 9,40 :) wiem bo byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu wiec i na monitoringu i na słuchawie lepiej sie zarobi w katowicach :)Jak na Krasińskiego to też struktura contact center...

Yo

A ile Jaśnie Pan chciałby zarabiać na monitoringu??za siedzenie na tyłku i słuchanie czy doradcy nie wciskają ciemnoty??Sorry, ale nie dziwna stawka...9,4 brutto pewnie na stanowisku handlowym i nie ORANGE tylko Contact Center;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
murgol

Ja byłem kilka miesiecy temu na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko monitoringowe wystarczyla mi wiedza jakie wynagrodzenie i podziekowalem 8zł BRUTTO na godzine to samo ORANGE w centrum katowic daje 9,40 brutto :) myślę że praca jest dla desperatów bo za tak niska stawke to nawet chińczyk w polsce pracować nie bedzie

Yo

Żeby tam dobrze zarabiać, nie trzeba nikomu lizać tyłka...trzeba było tam zacząć pracę jakieś 2 lata temu, na którymś z projektów przedłużeniowych....stała ekipa to jakieś 40-50% obsady stanowisk i faktycznie dobrze przędą...reszta to parobki które mają dopełniać wynik, jak najniższym kosztem. Jesteś dobry i pracujesz sumiennie, to masz kasę, jesteś słabiak to wylewasz Swoje żale na forum. To jest struktura handlowa więc zarabiają najlepsi;)

smerf

a i jeszcze jedno DO ARKA:) współczuje Ci :)to świadczy o Twoich ambicjach i pewnie ładnie liżesz [usunięte przez administratora]kierownictwu:) tam tylko tacy nie narzekają:)pozdrawiam

BYŁA

a Ja słyszałam że teraz jak ludzie zaczeli odchodzić to nagle stawki dzwigaja...bo wczesniej nie bylo opcji...

xxxx

Ja do tej pory czekam na wypłacenie prowizji. podobno wypłacane sa 25 dnia miesiąca dziś jest 31 i nic jestem ciekawa czy wogóle dostane jakieś pieniądze.....

dsa

Witam no więc nie poelcam nikomu tam pracowac. nie dosc ze dsotaje sie 7,5 brutto do tego system prowizyjny niski. za zrobienie planu sprzedazowego smieszne pienaidze sie dostaje. wymagania olbrzymie. co chwile cos nowego trzeba sprzedawac. a telefonow nigdy tam nie ma. raz na miesiac przyjdzie kilak sztuk telefonow ktore sie rozchodza w ciagu kilku minut. tak ze zenada.

@nova Powiem Ci tak, jak sie chce to w SQN zarobi się kokosy! Lepiej, jak sie chce, to nawet obrane i podane na talerzu są. Głową rusz, zajmij się robotą, a pierdoły ze znajomymi pociskaj po pracy.

nova

A może w SQN zarabia się kokosy co?... Fakt w domu nie wysiedzisz, ale 1100 zł na wiele nie starcza ... chyba że ktoś studiuje sobie zaocznie i mieszka z mamusią i tatusiem, i chce mieć swoje pieniążki na piwo i kebaba ;)

Arek B2C

Czytając niektóre opinie zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie, dla mnie to normalne ze są narzekania na place bo jak siedzisz albo chodzisz i nic nie robisz to się nie dziw ze kasa słaba, zaznaczyć trzeba ze nie każdy się nadaje do tej pracy mówi się ze kto nic w życiu nie osiągał siedzi na słuchawce a (usunięte przez administratora) prawda kasa z tego jak ogarniasz jest nie mała a wcale nie trzeba się jakoś wysilic tylko pracować a nie [usunięte przez administratora]więc pozdro dla nierobow idźcie na produkcję za mniejsze pieniądze robić po 10h sam cieszę się ze mogłem wrócić.

praca na stanowisku konsultanta ciężka? Ludzie to jest marketing, więc to jest praca dla osób wygadanych a nie takich cnotek [usunięte przez administratora] co się wstydzą kupić podpaski w sklepie :D

Lima.

A ja powiem tak:Pracuje tam pare miesięcy i jestem zadowolony.Firma może nie funkcjonuje na tip top,ale która dziś funkcjonuje tak?! Pieniądze rzędu 1200-1500złotych (netto)biorę na ręke.I nie uważam,żeby był tam aż tak źle.Bo czy w piekarni pracowałby nieefektywny piekarz,a w murarce murarz stawiający krzywe mury?Ludzie,to Call Center.Żyjemy z umów.A presja nawet była jak Mojżesz przeprowadzał Żydów przez Morze.Polecam tą pracę każdemu,kto ma jakieś ambicje być dobrym handlowcem.Pozdrawiam.

xxx

zero szacunku dla pracownika potem same problemy wszyscy to jedna świta trzymająca się razem.mi umowa nie została przedłuzona a wrecz jak sie okazało została mi wpisana nagana o która firma mnie nie poinformowała więc ja wnoszę sprawę do sądu pracy nie można się dawać robic w[usunięte przez administratora]raca tak miłe grono grupa ok lider odpada chyba że chcesz wysłuchiwać o sobie róznych rzeczy ,bojcorz itp nie masz umów jestes gnojony niestety to prawda dzis dołaczam do innych z opinia na NIE i aje rade choćbyście nie mieli co jeść nie idzcie tam.jeśli macie wyższe wykształcenie lub sie uczycie szanujcie sie oni tego nie zrobią

duchzepsutegoskanera

ile tam mozna zarobic? chodzi mi o rozne stanowiska jaka oferuja umowe? fajna atmosfera?

dawno dawno

no proszę, napisałaś sama, że są tacy co dobrze zarabiają. nie zastanowiło Cie dlaczego ? ano właśnie dlatego, że PRACUJĄ a nie [usunięte przez administratora]sie jak zapewne Ty skoro zarabiałaś 800 zł Obecnie na rynku pracy z tak niewielkim wysiłkiem nigdzie porównywalnie nie zarobisz- jeśli będziesz uczciwie pracować. realia są zupełnie inne ale zapewne jeszcze je poznasz bądź juz poznałaś siedząc na bezrobociu ;) rotacja w firmie duża - fakt, ale nie każdy się nadaje tak jak nie każdy może być np. malarzem itp. do tego dochodzi cała gówniarzeria po maturze, której firma daje szanse i to nie jedną(na rozwój również) pracując tydzień i zwalniając się. Pracowałem tam bardzo długo jeśli chodzi o zarobki na początku były moze nie najwyższe bo około 1400 netto natomiast później były rzędu około 2200 na ręke- PRACOWAŁEM nie łaziłem po firmie na \\\"wolnym\\\" i byłem zadowolony z wynagrodzenia, Ty zapewne robiłaś wszystko żeby nic nie robić a potem przy 10tym i 20tym narzekanie ze tak mało godzin i prawie wcale prowizi. Prawda o firmie jest taka, żę i tak daje dużo fory ludziom a oni tego nie doceniają- gdzieindziej wylecieliby na zbity ryj za [usunięte przez administratora] sie. Nie dziwne jest to że jak ktos nie sprzedaje to się żegna z SQNem - nie płacą za rozmowe tylko z sprzedaż , handel jak to ujełaś. a kojelnym faktem jest to , że jak ktoś dzwoni to na pewno coś sprzeda potrzeba tylko chęci. pomimo dziwnych zachowań co poniektórych kierowników Polecam tą firme w 100%. nieroby siedźcie w domu a nie marnujecie czas i papier na \\\"tygodniowe\\\" umowy Pozdrawiam

Pracownica

Szczerze powiem tak: I NIE USÓWAJCIE TYCH KOMENTARZY BO SIE JESZCZE BARDZIEJ PONIZACIE JA BEDE TO DODAWAC DO PUKI NIE PRZESTANIECIE !!!!!! Na początku mydłą oczy prowizją :D jak zobaczyłam prowizje za jeden miesiac to nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac :D 50 złoty za 12 aktywacji to nie wiem po co sa tam te kartki z prowizjami za te umowy, ale tak nie masz celu nie masz nic. Do tego stwka 6,4 za godzine pracy w takich warunkach i za uzeranie sie z ludzmi mega porazka. Wymagaja od Ciebie wyniku a maja [usunięte przez administratora]do sprzedania zero telefonów baza milion razy obdzwoniona bo szkoda im pieniedzy na nowa co miesiąc. Ja rozumie koszty ale wtedy sprzedaz wygladala by inaczej. Do tego jak cos nie idzie ciagle spotkania ktore i tak nic nie daja bo wyniku jak nie bylo tak nie ma. Do tego czlowieka traktuja jak smiecia nie ma wyniku siedzisz dluzej co to ma byc ?! o wolne na umowie o dzielo i zlecenie trzeba sie [usunięte przez administratora] prosic. O umowie o prace mozna zapomniec. Moze sa tam nieliczne osoby ktorym sie podoba tam praca bo dobrze zarobia ale to jest moze 10 osob na 100. Do tego ciagla rekrutacja no to co soba reprezentuja to jest smieszne! Do tego jeszcze jakies dziwne kary sobie wymyslaja no normalnie chwilami to nie wiem co moge jeszcze tu napisac bo by mi braklo dnia . ! Nie powiem atmosfera w pracy jest fajna ale tym czlowiek nie oplaci sobie rachunkow i nie kupi jedzenia . ! Kazdemu odradzam tam prace za 800 zloty na miesiac i mydlenie oczu nie wiadomo jaka prowizja bo z tego i tak [usunięte przez administratora] jest. A czlowiek sie i tak tylko na (usunięte przez administratora) a przez klientow ;) Potrafia zwolnic czlowieka za to ze nie spisuje umow bo nie ma z kim lub ze umowy mu nie przechodza przez optiposa czy to jest normalne ? nikt nie odpowiada za zadluzenia innych ludzi. Jednym slowem SQN SOSNOWIEC to PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bobas

Pracuje na projekcie biznesowym i jestem zadowolony, stawka za godzinę 8,50 zł brutto, pracuje się w dobrych godzinach.Mam porównanie z innym Call Center i tu jest dużo lepiej.A jak ktoś nie chce pracować to zawsze będzie narzekać na to czy tamto.

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu