Opinie o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu w Jarocin

do tygodnia max

wie ktos moze kiedy planuja naprawic ogerzewanie w firmie? zamarznac mozna! ludzie siedza w kurtkach i dygotaja z zimna! to chore! -15 stopni na dworze a dzialaja moze tylko z 3 kaloryfery na 7! mam nadzieje ze ktos cos z tym wreszcie zrobi :(

nikolai

juz sa prowizje

jeszcze nie. pewno bedzie po niedzieli

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
bobo

Dostał ktoś już prowizje za wrzesień??

ja go kojarze chyba, pracował z Aską Strumińska i Ilona Drop na tepsie chyba- zakręcony kolo

dupablada

Ja pamiętam hahahah no on był mega agent:D No nie wierzę, że Dominika wróciła...ale może to i lepiej, Za jej "kadencji" ta firma jakoś jeszcze prosperowała, także być może uda się jakoś doprowadzić to miejsce to porządku

uiui

oni tam tylko wyrzucac potrafia , narzekac, a zarobki [usunięte przez moderatora]

??? - 2010-11-14 20:14:04 ZNOWU TAAA Dominika z Wrocławia???Wróciła??? tak, ona

???

a kto pamięta ze starej ekipy Jarosława Filipowicza????To była agent ha ha został wyrzucony, czy ktos kojarzy????

???

ZNOWU TAAA Dominika z Wrocławia???Wróciła???

? - 2010-11-14 12:18:11 To kto jest teraz tym nowym menagerem? Dominika jakas tam

?

To kto jest teraz tym nowym menagerem?

pati

najprościej pisać anonimowo, jak praca ci się nie podoba to trzeba ją zmienić skoro każdy jest [usunięte przez moderatora] i nienormalny, mi sie dobrze pracuje

ocena firmy na 100% jest przeklamana 4,5? tak jak usuwli komentarze

ta firma to jeden wielki syf! kasa beznadziejnie mala , sami wiele wymagaja a pracownikowi [usunięte przez moderatora] daja! ciagle [usunięte przez moderatora] sprzedaz za mala ,ciagle jakies problemy! w dodatku spoznili sie ostatnio z wyplaceniem kasy, co za [usunięte przez moderatora] firma!

olo

widać w tej firmie niektórym nikt i nic nie pasuje :) radze zmienić otoczenie,szybka to ocena po tygodniu znajomości jak zawsze brak konkretów, a ja trzymam kciuki, lepsza atmosfera

tyty

jak masz umowe o prace no to musisz 8h siedziec to sie zgodze ale na dziele/zleceniu nie.

leoś

oczywiście że czas pracy elastyczny, tylko polega na tym że możesz zostać dłużej niż 8 godzin. Pzdr b2b !

kamachu

Pati bo za krótki pracujesz . ;d teraz jak nie ma Maryśki to moze bedzie inaczej ;p pozdrawiam wszystkich 'starych' pracownikow ;)

Zostaw merytoryczną opinię o SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu - Jarocin

SINE QUA NON TS Centrum Telemarketingu