Opinie o Unifet w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unifet. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unifet o rekrutacji.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unifet w Gliwice

Pppp Nowy wpis

Cześć pytanie jak z wypłata w unifet bo na rozmowie strasznie mydlą oczy o premi doskonałej itp. a tutaj czytam że premie wypłacają osobno jest tak dalej ?

Rafi Nowy wpis
@Pppp

Na rozmowie kwalifikacyjnej mówią co i jak z wypłatami dokładnie , za co jest wypłacana premia , no wychodzi się powyżej 4 tys lekko

Kandydat Nowy wpis

Rozmowa o pracę to nieporozumienie lol. Zero benefitów, zamiast dodatków jest podobno premia za którą pracownik ma sobie sam zdecydować jaki benefit zafundować! To żart?

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Sekretarka / Sekretarz w Unifet? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Chętny

Trochę firm już przerobiłem i wiem, że trafiają się (usunięte przez administratora) i ludzie. Jak to jest w unifet? Warto dla kasy? Ciężka robota? Więcej normalnych czy raczej (usunięte przez administratora) Do jakiego działu najlepiej uderzać? Ktoś coś poradzi, podpowie?

Aplikowałeś na stanowisko Magazynier - Operator oferowane przez firmę Unifet? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Jolanta

Pracuje już jakiś czas. Atmosfera? Dobra, Pieniąde? Dobre, Czy zostane? Tak, bo mam stala prace. Czy ogolnie Unifet jest fajna firma? Tak Czy sa podwyzki? Tak praktycznie co roku Uwaga... Jesli jestes ksieciem lub ksiezniczka ktorej nie mozna powiedziec slowa i obrazasz sie o wszystko... nie skladaj papierow. Jesli masz jaja, lubisz zartowac i potrafisz znosic docinki (tak zdarzaja sie jak wszedzie) oraz sie nie obrazasz o pierdoly to zapraszam do zalogi

Ehhh
@Jolanta

Jakbym słyszał samego Nieomylnego....

@Ehhh

czyli widocznie to sama prawda...

Ehhh
@:)

Raczej wygląda na podpis Nieomylnego... A co do prawdy to raczej daleko

Była x
@Jolanta

Jola. a zakładam że jednak nie. Atmosfera w biurze? Nie rozśmieszaj mnie. Przy pani kierownik od spraw niepotrzebnych gdzie nie można nic powiedzieć bo robi aferę ze wszystkiego siedząc i chyba się nudząc? Bo jak miałabym to inaczej nazwać? Mieć jaja i żartować? Kto to pisał? Nieporozumienie jakieś!

TankOil

Byłoby doskonale, gdyby faktury były płacone zgodnie z terminem. Jednak bardzo nierzetelna osoba ma nad tym pieczę i niestety o pieniądze należy się dopominać. Wstyd

Firma
@TankOil

Faktycznie, maja tam problem z jedna pyskata gwiazda. Daremna baba.

Czy nowo zatrudnione osoby w Unifet otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jacek

Standardowo 3 umowy, na 3mce, na 1rok i potem na nieokreślony

lon

tak, wszystko legalnie

@lon

To wypłata też jest pewnie na czas, czy różnie? :)

Www
@Ewa

Wyplata jak sie zachce to jest w czas. Premie juz gozej bo czasem trzeba czekac dwa tygodnie i to jest hamskie

www@pl
@Www

To nie jest kwestia "jak się zachce". Tylko jak się przypomni, że poza własnymi wygodami trzeba jeszcze ludzi i dostawców opłacić. Trzeba się dopominać o każdą złotówkę, często o nią prosić, chociaż się należy.I faktycznie, wszystko jest na legalu. Legalnie Cię zatrudnią na trzy miesiące, może dłużej, a potem zwolnią, bo kryzys.Tak było ładnych parę lat temu, ale słyszałam, że się nie zmieniło. Straszne, ale prawdziwe.

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Unifet w przypadku pracy jako Pracownik Sekretariatu?

Nierob

Nie., tutaj pracowac zdalnie to byc uwazany za nieroba

marian C

Czy ktoś sie orjentuje jak paracuje sie w magazynie jak kasa itd?

xs
@marian C

magazyn jest ok, na kase nie narzekam.

Karol

Macie maski do pracy?

Alfons
@Karol

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Unifet?

Okt

Umowa o prace na 3mce, na 1 rok i potem na czas nieokreslony

pytanie

ILU JEST MAGAZYNIERÓW NA JEDNEJ ZMIANIE WIE KTOS MOZE? I CZY MAGAZYN JEST DUZY?

Jeb
@pytanie

3os na zmianie / magazyn średni

Jak się pracuje z ludźmi z Unifet?

Jeb

Jak wszędzie... różnie

Karol

Tak mało informacji jest na wątku, mam nadzieję, że to efekt zadowolenia z pracy? Mam zamiar aplikować, jest sens?

Na jakie benefity można liczyć w Unifet?

Kapri

Żadne

Czy pracownicy w Unifet dogadują się między sobą?

alf

różnie ...jak w każdej firmie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Unifet?

Ktoś

Tak

aj

tak, ale zależy w zależności od działu

Taki ktoś

Dla wszystkich którzy chcą składać cv ale nie wiedzą czy warto, jeżeli do jakiejś firmy regularnie szuka się ludzi to oznacza tylko jedno, że ludzie tam nie chcą pracować lub "są często wymieniani", a do tej firmy widzę co chwilę ogłoszenia pracy, ostatnio było nawet na brygadziste

brygadier
@Taki ktoś

no widocznie po kilku latach obecny brygadzista zmienił prace...

@Taki ktoś

Prośba o informacje czy praca jest zmianowa i na jaką stawkę można liczyć na początek? z góry dzięki.

Taki ktoś
@brygadier

Zupełnie nijak "uratowałeś" wizerunek firmy ????????????, czytając wszystkie wpisy poniżej dam se urwać głowę że znalazł dużo lepszą prace

Ex
@Ewa

Zmianowa. Kasa to podstawa ktajowa plus premia (calkiem nie zla)

Jam

No za granica

Tbilisi

Witam. CZy ktos odbiera telefon? juz 2 dni probuje sie dozwonic..... ((

XXX
@Tbilisi

Proponuje zadzwonić na Sekretariat... :)

Stearyn

Drogi Kolego, każdemu zdarza się pomylić lub zapomnieć, nikt nie jest doskonały. Zamiast narzekać sprawdź proszę detektory lawinowe w magazynie - z tego co się orientuję mija termin obowiązkowego przeglądu. Mamy też poważny problem z epidemią morsów. Masowo wyjadają margarynę i wylegują się na ciągach komunikacyjnych paraliżując transport wewnętrzny.

Iza
@Stearyn

Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, ze Unifet właśnie prowadzi rekrutację. Aby dołączyć do ich zespołów, należy wypełnić formularz na ich stronie i dołączyć CV oraz list motywacyjny. Może zechcesz mi powiedzieć, czego należałoby się spodziewać, jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną?

On
@Iza

Lepiej nie wypełniaj formularza

Stearyn'a
@On

Nie wypełniaj formularza, list motywacyjny + cv osobiście dowieź. Czekamy

Janusz
@Stearyn'a

Czemu odradzasz wypełnianie formularza i uważasz, że nie należy tego robić online. Czy dokumenty złożone bezpośrednio są inaczej postrzegane? Wyjaśnij to proszę.

On
@Janusz

Lepiej nie wypełniać w ogóle czegokolwiek. Są lepsze firmy

Izabela
@On

Dlaczego odradzasz? Pod jakim względem Unifet jest gorszy od innych firm? Liczę, że udzielisz mi szybkiej odpowiedzi.

koko
@Izabela

Nie słuchaj ich. CV możesz wysłac przez arkusz. Najlepiej wysłać na maila na podany na stronie adres. Zawsze dojdzie do odpowiedniego dzialu. Chłopaki mają problemy natury osobistej, a w Unifecie nie jest tak źle. Zarząd - jak w każdej innej firmie ma swoje fantazje - bo ma do tego prawo. Mi osobiście niczego u nas nie brakuje. Jakby niektórzy przestali narzekać, byłoby wszystkim lepiej :)

Tupac

Dziwna nic nie wnoszaca opinia... wylanie smutków? Sytuacja z wyplatami... jednorazowa ...moze z 2017 roku ? Brak czytania ze zrozumieniem na szczeblu biurowym to chyba wystarczajacy powod do zabrania premii :) niektore komemtaze na prawde sa zalosne.

Zostaw merytoryczną opinię o Unifet - Gliwice

• Jak się pracuje w Unifet?

Zobacz opinie na temat firmy Unifet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Unifet
2.7/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Grażyny 15
    44-100 Gliwice