Opinie o Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek w Ludwinów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek w Ludwinów

Kuba Nowy wpis

Praca dla ludzi bez ambicji i perspektyw, marne wynagrodzenie i atmosfera. Jeśli jesteś na "dorobku " to nie warto tam zaglądać, są dużo lepsze oferty. Pozdrawiam i nie polecam! :)

Kazachstan

KAMIL GĄDEK „Srumyk” to firma która (usunięte przez administratora) i traktuje swoich klientów jak (usunięte przez administratora). Zgodnie z naszą rozmową telefoniczną zapewniał że brona talerzowa Strumyk V2-1,6m. będzie gotowa po 5-7 dniach od złożenia zamówienia. Po opłacie i złożeniu zamówienia niestety tak się nie stało. Brona miała być przewieziona „Tirem” do Ałmaty, Kazachstan. Wbrew naszym oczekiwaniom nawet po wielokrotnych obiecankach cacankach nie dostaliśmy brony. Minęło półtora miesiąca od dnia złożenia zamówienia i to był okres kłamstwa i oszustwa. Nie odbierał Pan KAMIL GĄDEK telefonu, ukrywał się jak tchórzliwy zając. Tylko po interwencji dobrych przyjaciół i policji w Polsce, pomimo odległości w 6000 km do Kazachstanu, pan zwrócił pieniądze. Ale ten gorzki smak pozostał. Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek nie jest zaufana tylko firma która (usunięte przez administratora) zwykłych ludzi. Pan KAMIL GĄDEK jest bez wstydu i dobrze że taka osoba jest jedyną na całą Polskę, brak szacunku, uczciwości i rzetelności.

@Kazachstan

Piszecie nie prawdę ponieważ pieniądze zwróciliśmy a nie zdążaliśmy przywieść towaru za co przepraszaliśmy.

Klient

Dzień dobry, Jako klient uważam że Solecka Fabryka jest źle zarządzana. Dostałem informację, że otrzymam zamówiony sprzęt za maks. 2 tygodnie. Niestety mija już 3 i nadal nic. Kontakt jest słaby, i widać, że są nakierowani na łapanie zamówień, a co się później stanie to już ich nie obchodzi. Infolinia nie działa więc trzeba dzwonić na telefon do zamówień. Na mejle z zapytaniem nie odpowiadają, ale jeśli w tytule napisze się ZAMÓWIENIE to wtedy wszystko jest ok i konwersacja się toczy. Na mejle dotyczące opóźnienia nie odpisują. Telefon często zajęty ale udało się dodzwonić, ponoć szukają transportu w ten rejon, ale kurła chyba mogli dać znać!!! Szkoda, firma znana i tak zj€bali prosty temat. Mogli od razu powiedzieć, że mi nie przywiozą zamiast mnie zwodzić tygodniami i zostawiać bez sprzętu (lubuskie to nie jest koniec świata!!!!!). Teraz niech mnie cmokną w pęknięcie kupię od konkurencji a później będzie płacz i zgrzytanie zębami bo ludzie kupują zachodnie maszyny. Nieporozumienie, brak kompetentnych osób, chyba ktoś za komuny robił biznes i pozostał w tamtej erze. Talon mam pokazać?!!! Odradzam zakupy w tej firmie przynajmniej do czasu aż nie zajdzie w nim rewolucja biznesowa.

@Klient

Bardzo proszę o telefon a nie nie pisać nieprawdę. Nie dostaliśmy od pana żadnych informacji jeśli pan miał problem z dodzwonieniem się można napisać na adres email

Nikt nie interesuje się nowymi kandydatami. Przychodzisz do pracy na umówiony dzień, w biurze nikt nic nie wie, odsyłają cię gdzie popadnie. Nikt nawet nie spisuje twoich danych, nie bierze cv, czegokolwiek. Ok, trafiasz na jakiś tam dział na próbę, zapierniczasz cały dzień (10godzin) Nikt, żaden kierownik czy właściciel nie przychodzi, nie wita cię, nie pyta jak praca - ba, nie przeprowadza wywiadu z innymi pracownikami czy się nadajesz. Po całym dniu idziesz do biura w którym nikogo nie ma dowiedzieć się co dalej, nic. Dodzwonic do wlasciciela się nie da, na sms nie odpowiada. Nie wracasz... Nie miał kto nawet wypłacić za całą dniówkę ciężkiej pracy. Podsumowując. (usunięte przez administratora) pijaństwo, kiepskie warunki i z tego co się dowiedziałem od pracownikow to ciężko o jakąkolwiek umowę, a jeśli już to na 1/2 lub 1/4 etatu. Omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam.

Kamil Nowy wpis

Bardzo przepraszam ale każdy pracownik w naszej firmie musi przejść okres czy sie nadaje na dane stanowisko. A z tego co pamiętamy to chyba pan miał problem z ogarnięciem do czego służy przysłowiowa "metrówka" a nie mówiąc o rozmiarach nakrętek. A u nas pracownicy są wypłacani nigdy nie było dnia spóźnienia z wypłatą i urlopami. Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowej pracy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
rekrut

Dzień dobry, czy to prawda że właściciel zatrudnia pracowników (usunięte przez administratora)bez żadnej umowy?

@rekrut

Tak, pracujesz bez umowy lub na 1/2 albo 1/4 etatu.

Spawacz w 2020 roku miał oferowane od 4,5 tys. brutto, monter - od 3 tys. brutto. Były podwyżki od tego czasu? Szczególnie pytam się o montera, bo dziś 3 tysia to za mało na minimalną krajową :3

Jolanta

Cześć, czy studenci są przyjmowani do pracy w Strumyku? Jeśli jest na to szansa, to czym oni mogą się w fabryce zajmować? Jakie stanowisko obejmować? I przede wszystkim w jakich godzinach byłaby to praca? Czy można pogodzić ją z zajęciami na uczelni?

Zostaw merytoryczną opinię o Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek - Ludwinów

• Jak się pracuje w Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek?

Zobacz opinie na temat firmy Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek?

Solecka Fabryka Maszyn Rolniczych Strumyk Kamil Gądek
  • 31