TRI
3 208 1546 5 1
Www Nowy wpis

Ludzie ale macie problemy......zwolnijcie się i po problemach ha ha ha.

Tak1Nie4
123 Nowy wpis
@Www

Właśnie. Ja się zwolniłem i w końcu jestem szczęśliwym człowiekiem.

Paweł

Komentarze poniżej są bardzo niepokojące. Jaka jest atmosfera na ten moment ?

TakNie4
Kokon
@Paweł

NOrmalna atmosfera Zalezy jakie masz podejscie do pracy

Tak6Nie5
Samurai
@Kokon

W tym zakładzie już od dawna nie jest normalnie. Chyba że ktoś uważa za normę ta patologie która się tam szerzy. Tanaka wróć!!!

Tak12Nie7
Do Administratora
@Paweł

czyżby za długo nie było wpisow?

Tak4Nie
Robert Nowy wpis
@Paweł

A jaka atmosfera w biurze albo wśród liderow czy koordynatorów.czy to prawda że sie zwalniaja koordynatorzy? Za dobrą pensje i lekka prace nie chcą pracować.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Czy sa przyjęcia nie na produkcję? Utrzymanie ruchu, magazyn, planowanie, laboratorium lub KJ?

Auu

Te paczki mam wrażenie, że co raz to gorsze

TakNie3
Zdziwiona
@Auu

A ja odwrotnie, że coraz lepsze

Tak6Nie2
Auuu
@Zdziwiona

No opakowanie napewno

Tak1Nie5
ALA
@Auu

Nie dość że dają to jeszcze narzekają. Ciekawe, co by było gdyby nic nie dali tak jak w niejednym zakładzie.

Tak6Nie
schetyna

Aleś ty głupi..aż mi cię szkoda :((

Tak4Nie2
Auuuuuuuu

W planowaniu tak maja

Ula
@ALA

Z naszych pieniędzy to są paczki

Ranking
Wujek

Kto ma w tym interes żeby rekrutacje prowadziła agencja pośrednictwa pracy? I to nie tylko w Sumi Riko ale w wielu fimach. To jest ta nowoczesność? Czy ci z tej agencji znaja się na wszystkim? czy wiedza czy kandydat ma odpowiednią wiedzę? Znaja proces produkcyjny? Ludzie nie powinni się na to zgadzać żeby pracować pod inna firma. Co najwyżej 3 miesiące, ale tez nie. Po co się godzą robić innym na portki. Gdyby każdy na początku stawiał warunek albo pracuje pod Sumi Riko albo do widzenia. Zmienili by sposób przyjmowania. Może jak będą szukac fachowca Technologa albo Inżyniera Procesu czy innego z dużymi wymaganiami też będzie pracować pod agencją? ,Raczej sie na to nie zgodzi.

Tak4Nie3
JJ

Wszystkim pracownikom SumiRiko życzę zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia! A w Nowym Roku niech nam się wszystkim lepiej pracuje, bez awarii i reklamacji, i w wzajemnym zrozumieniu :)

Tak12Nie3
Blondi

Chciałbym przeprosić A. Bartosik za wpis o niej. Wkrótce zostanie usunięty.

Tak5Nie8
Nica
@Blondi

Przeprosiny po czasie. Wszyscy przeczytali. Na szczęście nikt teraz w sieci nie jest anonimowy...

Tak6Nie4
Blondi
@Nica

To jest groźba?

Eloo
@Blondi

Tak się nie robi A .niczemu nie winna ☹️ w tym zakładzie nie wolno stanąć bo już bajee hihihi (usunięte przez administratora) Śmiech na sali rodziny rozbijacie głupie plotkary do roboty bo święta idą plotkary za szmaty i do okien ????????????

Tak7Nie2
Rloo
@Blondi

Ujawnij się cwaniactwo dawaj dałaś radę napisać imię i nazwisko to teraz przeproś A... Ale się podpisz dajesz dajesz imieniem i nazwiskiem może A ... Przyjmie przeprosiny czekamy cały TRI

Tak4Nie2

Jakub

Która to?

Trututu
@Jakub

To nie jest strona plotkarska. Ludzie ogarnijcie się i zajmijcie swoim życiem!!! Bo własnego podwórka nie widzicie

Tak8Nie
Jenny
Nazwa działu: Produkcja

a za kogo tym razem sie zabrala, ze tak cie to wkurzylo? Bo ani nie robi tego pierwszy raz, ani nie jest jedyna.

Tak6Nie
Damian Marcinek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Kurde to ja kawaler,pewnie nie mam szans,jak tylko żonatych????????????

Tak5Nie
Wolfram

Czy dostanę paczkę związkową jak nie jestem w związkach zawodowych około 6 miesięcy?

Damian Marcinek
@Wolfram

Bez sensu pytanie!!!!

Auuuuuuuuu
@Damian Marcinek

Damian bez sensu odpowiedz. gdzie jest napisane po jakim czasie??

Janek
@Auuuuuuuuu

Jest napisane że po 5 miesiącach i 13 dniach

Luz
@Janek

A gdzie tak pisze

Magda
@Luz

Podobno w regulaminie jest napisane ale nie jestem pewna może trzeba zapytać buławe albo probierza?

Muuuu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jestem obecnie na chorobowym kiedy będę mógł odebrać paczkę związkową?

Jola

Jak masz układy to jest dobrze nie masz jesteś zerem tylko znajomości się liczą w tej firmie nie polecam pracy umowę ci przedłuża jak bedziesz grzeczna i(usunięte przez administratora) gadać nie wolno skumowali sie ze sobą i tyle jak przyjdzie ktoś obcy to musi ciezko pracować a pozniej ocena czy go chcą

Walcz!
Nazwa działu: Produkcja

Pawle walcz nie daj się omamić pieniędzmi!! W tobie nadzieja żeby coś się zmieniło może jak polecą głowy to lepsi mądrzejsi obejmą ich stanowiska

Tak12Nie4
Male

Czemu nagle takie zainteresowanie przez kadrę?

@Male

A czym takie zainteresowanie ?

Zainteresowana

A za 5 dni? Ile premii zabierają?

@Zainteresowana

Litości czytanie nie boli. wszystko pisze troszkę niżej Zakładając że mamy premie 412 zł od 1-3 dni roboczych 75% premii czyli zabierają 103 zł od 4-5 dni roboczych 50% premii czyli zabierają 206 zł od 6-7 dni roboczych 40% premii czyli zabierają 247,2 zł od 7-.. dni roboczych 0% premii czyli zabierają 412 zł

Mmmmm
@l4

Więc dlaczego ludzie ma produkcji mówia ze za 3 dni l4 plus weekend (nie roboczy) maja premie pomniejszona o 200zl. na własne oczy widziałem 2 takie paski.

xxxx
@Mmmmm

Trzeba iść do biura zaptać dlaczego

@Mmmmm

Tak jak już pisałem zapewne była sobota robocza albo się biuro pomyliło w obliczeniach. Sądzę że jednak był to weekend gdzie sobota była pracująca i było 4 dni a nie 3 robocze. Skoro wiesz kto miał taki pasek to ta osoba dobrze wie kiedy była na L4 i czy akurat wtedy była sobota pracująca. Parę razy chorowałem w rożnych długościach dni roboczych i zawsze się zgadzało to co napisałem z info z paska. Szkoda że niektóre osoby nagminnie wala w h... i co trochę są na l4 a ty jako pracownik który nie dostanie urlopu jak go bardzo potrzebujesz kombinujesz i bierzesz na siebie L4 a urlop chomikujesz. Ten zakład słynie z tego że jak chcesz wolne to go nie dostaniesz a jak rok się kończy to przychodzi do ciebie SL i chce wywalić na urlop bo masz go za dużo. Urlop jest nasz a nie wasz kochane SUMIRIKO za friko.

Eminemek

Mam pytanko Czy za 2 dni na L4 odbijają coś ? Jak to wygląda ?

@Eminemek

25% premii czyli 103 zł jeśli mas premie 412 zł

Eminemek

Wielkie dzięki ????

Iii
@Eminemek

A za 3 dni?

@Iii

Czasem warto odwrócić pasek :) Zakładając że mamy premie 412 zł od 1-3 dni roboczych 75% premii czyli zabierają 103 zł od 4-5 dni roboczych 50% premii czyli zabierają 206 zł od 6-7 dni roboczych 40% premii czyli zabierają 247,2 zł od 7-.. dni roboczych 0% premii czyli zabierają 412 zł W każdym z przypadków to (usunięte przez administratora) :) Nikt choroby nie wybiera a że zakład specjalnie o zdrowie pracowników nie dba to jest jak jest. Przeciągi itp.

Co ty
@l4

No właśnie panie "czasem warto odwrócić pasek" nie do końca. Na produkcji ludzie się burza ze za 3 dni plus weekend na L4 biuro im zabrało juz 50%

@Co ty

A może to był tydzień gdzie sobota była robocza ?Z 3 dni zrobiło się 4 dni robocze . Ostatnio mamy same soboty robocze przez tzw odróbki Jeśli nie to trzeba iść do biura i jak coś to mogę na siec wrzucić skan tyłu paska gdzie wszystko jest opisane jak w poście wyżej . Przy 4 dniach zabierają własnie 50%

Tututu
Nazwa działu: Produkcja

Jak się jest pod aterimą to też są paczki na Mikołaja czy to tylko pod firmą ??? I czy to od wieku dziecka czy jak ?

Nick
@Tututu

Paczki są i pod tą śmieszną agencją i pod firmą. Tutaj nie ma różnicy. Jeśli chodzi o wiek dziecka to jest jakieś tam maximum wieku w jakim może być dziecko, 15-16 lat około, dokładnie nie wiem bo z tego już nie korzystam.

Cool

(usunięte przez administratora)Prosimy o wymianę liderów !!!!!!! Błagamy z poważaniem cool

Tak6Nie10
Aro

Wszystkich???

Olaaa
@Cool

Chyba Cię któryś wkurzył skoro chcesz zmian ????

Waldi

Ja nie chce zmian ????

Gdzie tak źle jest ????

@Ona

Który taki zły??

MałaMi
@Cool

Z której zmiany i działu są liderzy których chcesz zmienić??

Archiwum x

@@Cool

Przydałoby się na PM

Dzik
@MałaMi

Oj by się przydało ale nie tylko ich. Niektórzy liderzy i seniorr liderzy myślą że Pana Boga za nogi złapali... Zero wiedzy i kultury, przerost formy nad treścią... Żenada

Tak10Nie4
Oto
@Dzik

Nie widzę przeszkód startować i Rządzić zaznaczam Ze praca nie kończy się po 8h a z tymi operatorami co teraz są to jest porażka . Przykro Mi- Leader p.m

@Oto

Że praca nie kończy się po 8h? LITOŚCI :):) Lepszego KAWAŁU NIE SŁYSZAŁEM Niektórzy nie maja lidera (lider po) a tzw(usunięte przez administratora) nie kopną. Ogarnijcie się i traktujcie wszystkich tak samo. Zacznijcie szanować starych operatorów a nie straszyć ich jak się odezwą. Kiedy jest źle to jest źle ale są dniówki że wysyłacie na maszynę i tyle waszego. Pomijam fakt że są i tacy L co nie maja zielonego pojęcia i operator ma większa wiedzę od niego.

Tak7Nie3
Stary
@_*_*_

Dobrzy starzy operatorowie już dawno awansowali albo się zwolnili a Ciebie chciałbym poznać i dać szansę pobyć tydzień L lub SL . Zobaczył bym jak dajesz radę . Nie wiesz co piszesz taką masz wiedzę. Obserwować to jedno a zrobić to inna bajka:)

@Stary

Dobry stary operator nigdy nie awansuje w tej firmie. Ten zakład potrzebuje roboli. Awanse są tylko po znajomości.To jacy byliście dobrzy pokazujecie na co dzień w pracy.Niektórzy to nawet nie potrafią policzyć normy w raporcie i robią z siebie kretyna. Chyba że trzeba być dobrym w czym innym a nie w pracy. Chciałabym zobaczyć Każdego z L PM (bo piszesz ze jesteś na PM) jak zapierdzielasz na fosforze ,degreasing,HS itp. Tylko dzieki wam ludzie zaczynają uciekać

Tak7Nie4
olo
@_*_*_

Koniec gatki bo pewnie nie nadajesz się do niczego .... tylko fosfor .....

?
@olo

Gatki......? ????

@?

Taka to ELYTA nami rządzi. Problemów maja kupę. Zwłaszcza jak trzeba napisać Kartę problemów. Jak się ma krótki zasób słów pod kopułką to nie dziwota że sie nad jedna kartką spędza godzinę czasu albo i wiecej.

Tak7Nie3
@olo

Masz racje koniec "gatki" :P W przeciwieństwie do Ciebie nadaje się na wszystkie maszyny bo na każdej potrafię robić. Zapewne jesteś w tej trójce z 9 liderów który mocny jest w gębie a gdyby przyszło wejść i robić to się ma dwie lewe ręce.

Tak6Nie1
OMG!!!
@Oto

Nie widzisz przeszkód rządzić? Lider po pierwsze nie rządzi. Rozdziela obowiązki i prace operatorom, jest pomocny i zaradny. Jednak chyba jesteś z tych którzy tego wogole nie robią. Przełożeni niestety po cztrerobygadówce. Zdegradowali dobrych dla ludzi, liderów a zostawili samych hu...ów...Operatorzy to porażka? Ty jesteś od tego żeby ich nauczyć, wytłumaczyć i odpowiednio wyszkolić. Wymagacie niewiadomo co ale szkolenia żadnego tylko "idź i rób"... Traktujcie nas tak jak sami byście chcieli być traktowani. Jeśli oparatorom nie okażecie szacunku to taj, samo was to spotka. Karma wraca...

Tak13Nie1

@Fiu

Która to mana???

ja-ba-da-ba-du
@OMG!!!

Chyba że samemu się nie potrafi pracować na danej maszynie a co dopiero pokazać i nauczyć operatora. Najważniejsze by raport im się zgadzał. By ich tyłek był kryty.

Ciekawy

A czy to nie czasami jedna z klubu rozwudek 3×B

ONI

czy plastik z QA zm C znowu szuka,,kolegi''

Tak4Nie4
@ONI

Która taka .? Jak fajna to priv .????

Tak5Nie1
Jaś
@ONI

QA ze zmianą A mi się kojarzy, I magazynem. Hucznie było. :)

Btw
Nazwa działu: Produkcja

Czy pod aterima jest podobnie jak pod sumiriko ? Chodzi mi o bon na święta paczki na Mikołaja itp?

@Btw

Są lekkie różnice, bon na święta pod firmą to około 400 złoty, pod Aterimą to 100 złoty. ????

On

Czytając opinie na forum to chyba najspokojniej jest na magazynie, . Czy ciężka jest się tam dostać ?

TakNie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TRI?

bolek
@Pytanie

Najpierw czeka cie ATERIMA, Potem jak przejdziesz pod zakład to 36 miesięcy mogą ci dawać umowy na określony czas. Od 37 miecha muszą ci dać już na stałe. Zresztą tak jest w KP i jeśli chodzi o ten przepis to jest przestrzegany bo mogą cie w każdej chwili wywalić na zbity pys.k i jest im to na rękę. Tylko czy wytrwasz tutaj tyle czasu jak tutaj osoby po 15 lat stażu dziękują firmie. Zakład ogólnie nie jest zły . Ma tylko złą atmosferę i tylko dlatego że ciemniaki dopchali się do stołków. Może i z latami nabrali tzw praktyki i sprawdzają się na obecnych stanowiskach ale ich poziom kultury sięga dna. Większość zna ich dobrze i wiedzą jakie to były orły w szkołach. Dzięki znajomością wsadzono ich na krzesełka i tak już zostanie.Dziwie się tylko że ludziska dają sobą tak pomiatać a zakład trzyma takie osoby które z buta wywalają kosze i każą sprzątać. Ja bym wżyciu tego nie tknął a po pracy posprzątał śmieci zakładowe.

Tak10Nie3
oleo
@bolek

o kim mowa bo nie przypominam sobie takiej sytuacji zeby Ci wyrzej pomiatali tymi nizej

bolek
@oleo

Najwidoczniej z biura jesteś bo o tym było głośno na każdej zmianie a zwłaszcza na palarni . Pewien Pan miał zły dzień i z buta potraktował kosz z odpadami po czym kazał zbierać wszystko. Jak w disco polo "Ona czuje we mnie piniądz" tak w Sumiriko "On czuje w sobie władze". Każdy z produkcji wie kto nie grzeszy kulturą, tylko tryska chamstwem wiec nie trzeba pisać nazwisk. Za to jego przełożeni powinni sprowadzić go do pionu.

Tak10Nie2
oleo
@bolek

ej albo w innej firmie pracujemy albo nie wiem nie jestem z biura ale nie kojarze osoby której piniondz uderzyl do glowy zaden L, zaden SL tak nie zrobili SV ktory jak kazdy z nich wporzadku a Ci wyrzej malo ktory na hali jest

Tak3Nie1
ja-ba-da-ba-du
@oleo

zapewne to jeszcze wyżej niż SV :P dodam ze ja słyszałem i było to jakiś czas temu na I zmianie

Halo
@bolek

Chodzi o ogra który już nie raz kopał pojemniki. On lubi żeby na produkcji bali się go.

Tak5Nie9
ejno
@Halo

G czy K sorry no ale nigdy nie widzialem zeby kopali pojemniki jeden zakochany wyluzowany a drugi malo co go widac na hali

Tak26Nie
brutus
@ejno

o poniosło cie..... zakochany i wyluzowany

Tak18Nie1
Jsjdbbd
@Pytanie

Ja po 1.5 roku dostałem

Ktoś
@oleo

Oj kopał kopał i to nie raz zero kultury prawdziwy ogr

Tak5Nie20
ejno
@Ktoś

przeciez nie wolno gdyby tak bylo to jak mobbing co Ci "wyzej" by tego nie widzieli!

Tak3Nie2
@ejno

Myślisz że tych wyżej coś interesuje??? Maja to w (usunięte przez administratora) Dla nich ważne że ich kasa się zgadza co miesiąc na koncie. W normalnym zakładzie prezesowi zależy na opinii lokalnej i globalnej.Tutaj prezes jest tzw c.... i polaczki robią co chcą. Najwidoczniej GW ma pozwolenie swoich przełożonych na takie postępowanie bo zapewne o niego chodzi. Może Kaska go zmieni bo w przeciwieństwie do niego to miła dziewczyna :) W końcu komuś puszcza nerwy i skończy się to eldorado GW i innych

Tak8Nie39
Iza
@_*_*_

Z tego co wiem, to chodzi o tego drugiego Pana. Kto jego zmieni ??

Tak17Nie17
kiti
@_*_*_

Miła dziewczyna... No to sprobuj zrobic cos, co jej sie nie spodoba. Zobaczysz, jaka wtedy bedzie mila ;)

Tak5Nie39
Haha
@kiti

Ona jest bardzo miła dla wszystkich panów od samego początku jak tylko się przyjęła. Lubi chłopców.

Tak2Nie44
wujek
@bolek

A czy nie ma szans byc od razu pod TRI?? Gdyby wszyscy nowi odmawiali zatrudnania przez agencje to by z niej zrezygnowali. Ile dostane na start ile premii. Ile po okresie próbnym. Mam 3000 w krótkim miesiącu bez nadgodzin. Czy warto sie zwalniac? Na jakim dziale jest najlepiej.

@wujek

Nie ma szans na dostanie się od razu pod firmę. Popracujesz pod agencja przez około 24-30 miesięcy dostaniesz umowę na rok , potem znowu na rok dopiero po 3 latach pod firmą dostaniesz umowę na stałe. Jeśli zarabiasz 3000 zł netto w krótkim miesiącu bez nadgodzin to się nie zwalniaj. Tutaj żeby zarobić 3000 musisz mieć stawkę po 3 latach i conajmniej jedna lub dwie soboty w miesiacu .;)

Tak8Nie2

Tess

Czyżby Pani (usunięte przez administratora)???????

Tak18Nie10
Marcin

Widzę, że nie jesteście zadowoleni z zarobków, a jak jest z atmosferą w pracy? Czy pracownicy i przełożeni mają ze sobą dobry kontakt? Może pracodawca organizuje wyjazdy integracyjne? Czy osoby zatrudnione w TRI mają dostęp do benefitów pozapłacowych?

TakNie4
@Marcin

Masz niby karnet na siłownie i basen oraz zniżki do biletów na jakieś eventy lokalne. Czasami jakiś wyjazd czy piknik "integracyjny". Przełożeni są 2 rodzajów. Normalnych masz kilku ale mają na tyle niski stopień że nawet jakby chcieli to nie są w stanie nic załatwić.

Tak2Nie3
@Marcin

Większość przełożonych jest jak takie dwie osoby ze zmiany A , SL i Supervisor co z jednego bagna wypełźli i się na cały zakład wyżywają.

Tak11Nie1
@Marcin

Atmosfera w pracy jest taka jakbyś zapierdalał na złamanie karku w śmierdzącej gumą/klejem/oparami fosforanów hali w 40+stopniowym upale w syfie bo już nikt nie sprząta na maszynach które działają tyle że ledwo a o awarię której ty jesteś winny łatwo i dostawał co godzinę zjebę od przełożonych za byle co.

X-MEN
@Zuo

masz racje zgadzam się z Tobą auschwitz za 1800 bez nadgodzin i smierdzaca guma klej kapo liderzy nie wspome już o SLiderach obraz nedzy i rozpaczy ludzie są zatrowani powietrzem i admosferą nie ma szkodliwego zal mi kobiet które tam się wykanczają jak w (usunięte przez administratora)

ej

o kim mowa??

Smutek
@X-MEN

Operatorzy (usunięte przez administratora)Japończykom na kalesony a ci wszyscy liderzy, SL, koordynatorzy zachowują się jak by ten zakład do nich należał a tak naprawdę trzesą gaciami ze strachu żeby się tu utrzymać bo w każdej chwili mogą wylecieć na zbity....

Duo
@Zuo

Masz rację, SL ze zmiany A, jest niesamowicie wredna, rzadko tak zgorzkniałą i zawistna osobe spotkać. A supervisor jest bardzo dobrym przełożonym akurat, a to że pilnuje porządku, akurat dobrze o nim świadczy. Pozdrawiam.

Tak18Nie
Ejj
@ej

Pewnie zofija hahaha

Tak17Nie
Heniek
@Zuo

Nieprawda. Nie ma ich co porównywać. Każdy ma swoje obowiązki oraz swoich przełożonych ,każdy ma swoje miejsce w zakładzie. Jakby popuscili, każdy na głowę by wsiadł. Co do supervisora mam brak zastrzeżeń, super gość wypełnia swoje obowiązki, I jest ludzki przede wszystkim :)

Tak12Nie2
Ludek

Zawsze znajdzie się coś co komuś nie odpowiada i trudno dopasować firmę do jednej osoby!!Ja polecam!!

Tak11Nie3
hshdbdj
@Ludek

Zgadza się jak chcesz pracować i umiesz pracować to wszędzie dasz sobie radę. Najbardziej zucają się ci tzw. szatniowi krzykacze co (usunięte przez administratora) robią oprócz niepotrzebnego szumu.

Tak9Nie
Może warto

(usunięte przez administratora) Pisząc takie rzeczy tutaj. Zajmij ie się swoją rodziną. Życiem.. Niewiem czymkolwiek.. A nie kto z kim. Po co na co. Kiedy o której. Ja poierd*le. Niemacie serio swojego życia? Tylko w cudze się pchacie. Nie jest wam wstyd? Piszecie tutaj takie coś. Sory ale to świadczy o ludziach w firmie... O nikim innym. I wszystkich ładują do jednego worka przez takich bojcorzy.?!!!!!!!!!!!!! Ja bym wolał żebyście napisali o pracy. Co by trzeba zmienić. Poprawić. Może jakaś podwyżka. A nie.

Tak27Nie4
Matko bosko
@Może warto

Weszłam na tą stronę z ciekawości. To, co czytam budzi we mnie śmiech. Ludzie? Nie macie swojego życia? Swoich problemów? Żenada. Ta strona jest dla ludzi chcących się dowiedzieć o pracy, firmie, zarobkach, a nie czytać bojek, historii życia tam pracujących. Śmiech na sali. Podziwiam tych którzy są tak niskiego poziomu. Pozdrawiam

Tak18Nie3
Lucjan
@Może warto

Dlaczego ludzie piszą o tym ? .. z prostego powodu, padło tu stwierdzenie ze to nie jest ich sprawa,że powinni się zająć własnymi problemami. A to są własnie ich problemy ,bo przełożony który znalazł sobie przyjaciółke/przyjaciela w pracy stara się windować ją do góry..i nagle ze zwykłego operatora/operatorki ktoś bez żadnej wiedzy merytorycznej i doświadczenia zajmuje się sprawami o których nie ma zielonego pojęcia i takich przykładów jest mnóstwo i to boli zwykłego operatora !!!!!!!!! Dlatego myślę że gdyby te bliskie zażyłości naszych przełożonych nie przekładały się na prace zawodowa to nikt by o tym nie mówił. A cała ta sytuacja pokazuje jaką etyka i moralnością zawodową posługuje się nasza kadra rządząca na niższych i wyższych szczeblach.

Tak31Nie8
Janek
@Lucjan

ŚWIĘTA PRAWDA zgadzam się z tobą w 100%.

Tak11Nie3
Olo
@Lucjan

Basia i Tomek to miłość bo pracuje tam gdzie pracowała a reszta szkoda gadać

Tak3Nie12
Były

Hahahahahahahahahahaha miłość :)

Tak5Nie8
wiwien
@Olo

smieszny ten wpis???? praca jest praca co kaza to sie robi 8h i spadac do domu.....! tu nie mieszamy milosci z zyciem prywatnym praca jest praca rozdziela ja przelozony skończcie z tymi glupotami zajmijcie sie soba

Tak9Nie
Tak jest
@Olo

A pani z Pal 4 co pracuje tam już rok to nie ma układów z liderem przywiązali ja łańcuchem do tej maszyny . Żadnej zmiany , nawet na AV nie pójdzie . Tylko kawka i papierosek z liderkiem

Tak15Nie1
Tak tak
@Tak jest

Właśnie. Szkoda że o tym nie piszecie. Te, paleciarki..

Tak5Nie2
Zero
@Tak jest

To idź bachaj na maszynę. Co za problem.

@Zero

Problem jest taki, że teraz rzadko sa zmiany na maszynach.

eee
@Tak jest

z ktorej zmiany? kto niby??

@eee

Mysle, ze chodzi o laseczke ze zmiany A, tam lider tanczy, jak ona zagra :)

@ToJa

Też tak myślę, liderów nie brakuje przy niej haha, będzie to dobrze ?

@Taaa

Nie bedzie :/ a nie bylo tam jakichs problemow niedawno? Liderek cos taki nie w humorze bywal? Dostal kosza :)

@ToJa

Oj bywał, bywał... haha :)

@Taaa

To paleciarki go tak zle potraktowaly? nieladnie, dziewczyny, nieladnie, haha :) musialo go zabolec :)

@ToJa

To chyba męska duma ruszyła, bo jakaś zmiana chyba nastąpiła, ojoj .. :)

To ty
@ToJa

Idź na maszynę albo się zwolnij będziesz gdzie indziej obgadywala????

Jaka zmiana? :o

@To ty

Akurat nie jestem kobietą :) ale mam oczy

Ooo
@ToJa

Zawiedziony, że nie masz koleżanek w pracy

Nazwa działu: Produkcja

Paleciarki laleczki nic dziwnego że lider dba i trzyma blisko a innym zazdrosc d*** sciska. W tym zakładzie są rowni i rowniejsi i to się pewnie nigdy nie zmieni. Ale po innych zakładach nie jest inaczej.

Wow

Że niby kto?

@Wow

Jest pani, ktora potrafiła pół zmiany przestac i przegadac z liderem, a nie da rady jednoczesnie gadac i pracowac :/ to chyba nie jest traktowana, jak pozostali? Inni są ganiani z maszyny na maszynę i wymaga się nie wiadomo czego. Za te same pieniądze. Ktoś jest ładniejszy, ktoś brzydszy, wiadomo, z ładniejszymi przyjemniej, ale każdy jest takim samym pracownikiem i powinien być sprawiedliwie traktowany.

Tak7Nie
JaTo
@ToJa

Zwolnić wszystkie kobiety i będzie spokój jak dawniej...

Czesiek Makowy
@ToJa

Co tam u Marka z Brzozowki ?(usunięte przez administratora)

Tak5Nie2
Zyj
@ToJa

Znów osoba która ma problemy domowe....

@Zyj

Nie ma :) tylko kiedys lepiej sie tu pracowalo

Uniwersalny

Mam pomysł... Każdy niech na siebie popatrzy bo nikt nie jest święty a dopiero innych ocenia. To jest właśnie Polski naród. Jeden drugiego by w szklance wody utopil....

Tak26Nie
Ooooo
@Uniwersalny

Czepiacie się (usunięte przez administratora)a reszta nietykalna

Uniwersalny
@Ooooo

Ja się żadnej (usunięte przez administratora) czy pieron wie kogo nie czepiam. Ja im kibicuje

Tak18Nie2
Racja
@Uniwersalny

Dokładnie. Niech każdy patrzy się na siebie!!!!!!

Kazimierz Wielki
Nazwa działu: Finanse

Fiat i Ford hu.. ja wort???? lecz nie każda morda pasuje do Forda. Padniemy jak wejdzie ford

Tak3Nie3
Janko muzykant
@Kazimierz Wielki

Może i nie każda morda pasuje do Forda. Marka ta jednak jest ceniona w świecie motoryzacji

Haha
@Janko muzykant

Chodziło o natłok pracy ????

Zostaw opinię o TRI - Wolbrom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie