TRI
counter
3 255 1851 5 1
szczescie

Nie narzekajcie tylko pilnujcie swojej roboty niedługo 4F OTCF przenosi firmę z Wolbromia i Olkusza do Czeladzi , mnóstwo podkreślam mnóstwo! młodych osób głównie studentów ale i kilku doświadczonych wózkowych czy też po prostu zwykłych pracowników itp będzie szukać czegoś zapewne w okolicy jak i u nas w firmie więc pamiętajcie dbajcie o swoje miejsce pracy skoro tam ludzie godzili się na prace po 2 lata i dłużej na umowie zleceniu oraz mobbingu i pogardzie dla pracownika z czego znany jest magazyn 4F w Wolbromiu jak i Olkuszu nasze stawki przy ich 19 brutto na zleceniu będą wydawać się dość atrakcyjne pozdrawiam!

Tak18Nie2
polak
@szczescie

Czy ty w ogóle wiesz co piszesz?????? Nasze stawki będą atrakcyjniejsze przy ich 19zł brutto. Czyli na produkcji przyjmując się dostaniesz 19 zł brutto???? Ciekawe Chyba nie w tym samym zakładzie pracujemy Aby mieć stawkę 19,50 to trzeba 3 lata w tym zakładzie wytrzymać. Nie masz zielonego pojęcia o pracy w 4F tak jak i najwidoczniej o stawkach na zakładzie . Porównując ich prace do siedzenia w smrodzie gumy ,kleju, rozpuszczalników i idiotycznej atmosferze którą tworzą tępaki wciągnięte na stołki po znajomości (nazwisk nie będę wypisywał) to po pierwszej wypłacie ich już nie będzie.

Tak2Nie4
mechanik
@polak

w tamtym roku na zleceniu stawki były jeszcze 15,50 jednak mocno im podnieśli by zostali jeszcze dopóki firma całkowicie się nie przeniesie do Czeladzi

Tak8Nie
polak Nowy wpis
@mechanik

Skoro wiedzieli ze likwidują to myslicie że nie szukali wcześniej pracy ???? Nie bądźcie naiwni. Zapewne będą lecieć z podaniami jak na otwarciu galerii przy wyprzedaży. :):) Spora rotacja jest w zakładzie dzieki aterimie i z młodych raczej nie znajdziecie kogoś kto będzie tyrał w takich warunkach. Zwłaszcza jeśli nawet 3 tyś na czysto nie zobaczy. Biurowi niech zarabiają nawet po 5 ale na produkcji minimalna pensja to powinno być 3 tyś na łapę

Tak2Nie9
liska Nowy wpis
@polak

to był przeciek do którego przez dłuższy czas nikt z góry nie chciał bezpośrednio się odnieść spekulowali o Cianowicach oraz Czeladzi dopiero od niedawna jest już im to oficjalnie ogłoszone i potwierdzone Czeladz, dużo osób które tam pracują są studentami poniżej 26 roku życia czyli brutto = netto niektórzy mówili iż są tu z przyzwyczajenia bo blisko bo tylko jedna zmiana < magazyn na garbarskiej > itd są tam z wolbromia jeżówki chełmu oraz okolice miechowa od strony wolbromia

Tak8Nie1
anonim Nowy wpis

TakNie6
Pracownik ... Nowy wpis

100€ to jest gówniana kasa szkoda sobie wała zawracać ????

Tak6Nie
Zainteresowana
Kandydat

Dzięki za odpowiedzi:) jeszcze mam pytanie jaka jest stawka na rękę za godzinę:)

Tak20Nie
Wiesiek
@Zainteresowana

Chciałem jechać nad morze z dziećmi i zapytuje czy są jakie piniondze na taką wyprawę z firmy. 500 + to za mało dlatego może byście coś dołożyli skoro I tak licho płacicie. Może być przelewem albo do ręki pod stołem

Tak17Nie3
MAŁY
@Wiesiek

Jak ci mało to zmień pracę a nie narzekaj. Nikt na siłę cię tu nie trzyma i płakał za tobą nie będzie.

Tak8Nie20
Wiesiek
@MAŁY

Dziewczyny by plakaly i to bardzo. No cóż.... nie każdy może być dobry w te klocki ???? .

Tak3Nie2
Operator .....
@MAŁY

A czemu ty nie zmienisz pracy tylko innym proponujesz aby zmienili prace , to że płacą grosze to faktem jest a każdy może wyrażać swoje opinie .....

Tak21Nie4
Bell.....

Kiedy będą większe zwolnienia wie ktoś ...........?

Tak67Nie1
Wirus
@Bell.....

Co masz na myśli większe zwolnienia dużo ludzi już zwolnili??????

Pracownik ....
@Wirus

Ja mam na myśli administracje umysłowych w biurze przewietrzyli by trochę biura :)

Tak29Nie1
gienek
@Pracownik ....

Przecież ich jest za mało!!!. Każdy pseudo specjalista musi mieć asystenta itd.Gdyby przyszedł tutaj kumaty prezes jakim był Tanaka to by ich połowa wyleciała: albo na produkcje, albo na zbity pysk. Przy okazji. Widzieliście gazetkę ostatnią ? (usunięte przez administratora)Nasz kolega założył ogniwa fotowoltaiczne a oni przeprowadzili z nim wywiad. Normalnie jest prze(usunięte przez administratora) Nikt takiej technologi nie ma w całym województwie, a może nawet kraju. ...... Takimi bzdurami właśnie zajmują się pseudo specjaliści itp. Powinni się wykazać i wprowadzić nowy znak ostrzegawczy UWAGA AUDYT !!! MOŻLIWY ODÓR Z GACI PRZEŁOŻONYCH (I TAKI ZNACZEK PACHNĄCEJ KUPY :) Pozdrawiam albo i nie

Tak30Nie5

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zainteresowana

Hej, kiedy będą przyjęcia do summiriko? I też pytanie czy dziewczyna na produkcji poradziłaby sobie ? :)

Tak5Nie1
Pampers .
@Zainteresowana

Hej . -Z tego co wiadomo przyjęć do firmy na razie nie będzie w ogóle. - na produkcji robią dziewczyny młodsze, starsze i dają radę także z tym na spokojnie. ???? Miłego dnia .????

Jacek Bryndza
@Zainteresowana

Jeśli mogę doradzić to trzymaj się z daleka od tej firmy. Kumoterstwo , rodzinne pociotki , zawiść i zwykle zaprzaństwo to jej wizytówka, .(usunięte przez administratora)

Tak16Nie2
ja
@Jacek Bryndza

Zgadza się ale można tu chwilę popracować szukając w tym czasie lepszej roboty. Lepsze to niż nic.

TakNie3
Wanda
@Zainteresowana

Już niedługo. Wiem to na 100 procent.

Operator .......
@Zainteresowana

Ja polecam niżej linka on odzwierciedla jaka jest tam atmosfera i klimat ...... Cała prawda ..... https://m.youtube.com/watch?v=ksKR3KBHKRo

Tak53Nie11
Operator .....
@Wanda

A jakie będą zarobki od jakich stawek będą przyjęcia czy tylko przyjęcia a wymagania jak w NASA i rotacja pracowników i czy będzie praworządność na produkcji ??????

Tak39Nie1
Migdał

Kiedy będą przyjęcia do pracy?

Do biura ......
@Migdał

Jako inżynier procesu produkcji oraz jaka podstawa do wynagrodzenia i jakie benefity daje pracodawca ,proszę o wyczerpująca odpowiedz i kontakt .......?

specjalista
@Do biura ......

Nie ma w tej firmie inżynierów procesu ponieważ normy iso wymagają wykształcenia wyższego kierunkowego aby móc kogoś nazywać inżynierem, a z racji ze 90% obsady jest po zawodówkach i szkołach średnich, to takowe stanowisko nazywa się SPECJALISTA pozdrawiam

Ciekawy
@specjalista

Rozumiem ze pracujesz w kadrach i masz wgląd do papierów? Bo chyba nie piszesz swoich wywodów na podstawie domysłów? Malo wiesz w takim razie zeby sie wypowiadać :)

Tak3Nie2
Inżynier
@specjalista

Cześć, proszę o podpowiedź w której normie, ponieważ nie widzę tego w ISO 9001 w rozdziale 7.2 (Kompetencje) Pozdrawiam!

Czesiek Makowy
@Migdał

W niedzielę po sumie zapraszamy

Tak2Nie3
DUREX

Wie ktoś Kiedy będą dni Wolbromia i jakie będą zespoły grały i czy będą bloczki na browar od sponsorów ?? To są ważne sprawy aby wiedzieć jak mam się ustosunkować !!!

Tak55Nie6

Przecież Dni Wlbr zostały odwołane ????już pisał o tym burmistrz

Ika
@DUREX

Dni Wolbromia nie będzie, a pieniądze, które miały na to iść, poszły na respirator.

Kasia Raczkowska
@DUREX

Wie ktoś kiedy będą jakieś podwyżki ?

Tak11Nie2
Henio
@Kasia Raczkowska

Podwyżki czego? Bo już podatki, energia, gaz, żywność....wzrosły :(

Tak9Nie
Jacek Bryndza
@Henio

Pewnie chodziło jej o pensji za pracę której nie ma dla wszystkich . 30 % załogi pracuje ale biuro pełne. Co one tam robią chciał bym wiedzieć

Tak13Nie1
........)
@Jacek Bryndza

Znając życie generują koszta i ciągną kasę z tarczy osłonowej .....

Tak22Nie
Tomek Zuchwaly
@DUREX

Ja chciałem też dopytać tych gryzipiorkow z biura kiedy I gdzie będzie barbecue . Czy można przyjść z rodziną ile talonow dostaniemy i czy będzie piwo do oporu czy tylko po jednym a reszta we własnym zakresie. Kiełbaski kaszanka szaszłyki rozumiem że na fulla będą i czy do domu też można zabrać jak ktoś nie da rady na miejscu skonsumowac. Liczę na uczciwą odpowiedź .(usunięte przez administratora)

Tak66Nie4
Gryzipiórek
@Tomek Zuchwaly

BBQ w tym roku nie będzie. Ochlajcie się na własną rękę. Amen

Tak7Nie33
aa
@DUREX

A kto ci powiedział że dni Wolbromia się odbędą- odwołane przez pandemie

NEW.....

A kim że ten lider jest lub ten cały SL niech zakasa rękawy i niech ciśnie na słupki w exelu .....

Tak33Nie
MAMUT

Cała prawda ..... https://m.youtube.com/watch?v=ksKR3KBHKRo

Tak149Nie22
Miecio

Co do tego , że będą kolejne zwolnienia nie ma żadnych wątpliwości. Wszedłem w posiadamie takiej listy . Będzie płacz I zgrzytanie zębów także ratuj się kto może albo ton razem z okrętem. Dobrej niedzieli. Szczęść Boże !

Tak71Nie9
CMX
@Miecio

Cudowna nowina jak fajnie to było w końcu usłyszeć że będą jeszcze większe zwolnienia ....w końcu ten Okręt tonie i aby spoczął na dnie jak Titanic i nie wyciagajcie go .....

Tak33Nie7
@Miecio

Lubisz siać ferment. Czy będziesz zadowolony jak uczciwi pracownicy będą tracić pracę i nie będą mogli zapłacić np. czynszu ? Takim wpisem wprowadzasz ludzi w zaniepokojenie. Jestem przekonany że rzetelny pracownik nie ma się czego obawiać.

Tak21Nie1
Rolmops
@Miecio

Miecio zapewne jest fanatycznym zwolennikiem komisji Macierewicza i tam czerpie wiedze

Tak20Nie
@Abc

Nie powiem ze jesteś pierwszy na liście bo bym skłamał a jutro do kościoła mam iść . Może też się wybierzesz ? Mówią ze sumienna modlitwa może sprawić cuda.

Tak4Nie8
@Miecio

Wszystko jasne. Chodzi do kościoła i w pierwszym wpisie "dobrze" życzy bliźniemu stąd mniemam "prawdziwy katolik". Uważaj tylko na wodę swiecona jak będziesz wchodził do kościoła.A może jeszcze ministrant lub niedoszły ksiądz.

Tak13Nie
@Abc

Życzy żeby szukali alternatywy bo okręt flagowy Summiriko tonie . Nie każdy chce iść na dni wraz z nim. Docinki w stylu księdza lub ministranta zostawiam bez komentarza bo to nie ta liga chłopaku

TakNie5
@Miecio

Obecne Sumiriko to nie dawne TRI od czasu zaniechania testów na rozmowach kwalifikacyjnych. Wpisami o twojej wiedzy nt. większych zwolnień tworzysz niepotrzebnie atmosferę strachu. Każdy z pracowników jest wolnym i myslacym człowiekiem i może odejść w każdej chwili. Jest jasne że w chwili zagrożenia znajdzie się pracownik który np. może podlozyc komuś tzw. świnie i niczemu niewinny inny pracownik może być zwolniony. Zastanów się nad swoimi wpisami bo wpływa to na ludzi ktorzy je czytaja i którzy mają uczucia.

Tak18Nie1
XXX
@Miecio

Jest okres wypowiedzenia zależny od stażu i umowy. Niektórzy moga kombinowac i zachorować. Zawsze to dłużej ma sie prace

CMX

Ja nie będę komentował twojego poziomu iq ponieważ bym musiał odłogiem leżeć .......

Tak63Nie1
TOM
@Abc

Co to były za dziwne testy? Jakie były pytania. Test niczego nie pokaże. Trzeba sie sprawdzic w praktyce. Jesli ktoś miał doświadczenie kilka lat pracy gdzie indziej na podobnych stanowiskach to sie chyba sprawdzi. Pracowałem w trzech firmach i nigdzie nie było takich głupot.

Piotr

Czy będą jakieś zwolnienia z powodu zmniejszenia produkcji.... czy obniżenie czasu pracy i jak długo to potrwa bo odbije się to na wypłacie ???

Tak2Nie1
@Piotr

Obniżyć czas pracy wiecej niż 20% nie mogą bo nie maja podstawy prawnej. Raczej zaczną zwalniać z umów terminowych. Kiedy to nie wystarczy to będą się czepiać o wszystko byś albo sam się zwolnił albo oni ciebie za upomnienia jakie ci wlepią . Tak już było przy pierwszym kryzysie. Ludzie na stołkach się nie zmienili więc ich podejście do pracownika też nie. Wiadomo że we wszystkim są wyjątki :) Każdy kumaty wie o co chodzi

Tak7Nie
Woj Mat z dalekiej podróży
@Piotr

Nie będzie pinindzy za to będą zwolnienia ????

No zbji se odwlok
@uuu

A jak wejdzie że do 50% o ile jeszcze nie wszedł. Ja pamiętam że w 2008 to lawiranci lecieli. No i na dwoje pracujących z rodziny też.

TakNie1
@No zbji se odwlok

Do dzisiaj nie ma nic takiego. Mogą obniżyć o 20% czas pracy co wiąże się z mniejszą pensją. Nie możesz mieć jednak mniej niż 2600 brutto Jeśli dobrze pamiętam to ten zakład na tym jeszcze może zyskać albo wyjść na 0. W ustawie było takie coś że po obniżeniu czasu pracy zakład może się starać o dopłatę do pensji pracowników na 3 miesiące. Ale ale .... Czy to ważne ? Cieszmy się że jest jeszcze co robić i oby szybko ten kryzys minął choć w to wątpię. Nie mówię tu o epidemii tylko o zastoju ze sprzedażą aut . Raczej szybko nie minie a według mnie to jest przyczyna problemów firmy a nie koronawirus.

Zmartwiony

Jeżeli teraz praca jest przez 4 dni w tygodniu to wypłaty będą dużo niższe?

@Zmartwiony

Tak niższe o te 4 piątki w miesiącu i zapewne 20% premii Na oko to ok 500 zł mniej niż byś pracował normalnie 5 dni w tyg

Tak3Nie
No zbji se odwlok
@Zmartwiony

Pytanie retoryczne

TakNie1
Covid19

Ludzie się spodziewali że będą zwolnienia. Ale szanujmy się wzajemnie, powinni powiedzieć kilka dni wcześniej że takie mają plany a nie wydzwaniają do ludzi po nocce, czają się na człowieka o 5 rano. Po co to? Nie da się tego zrobić w cywilizowany sposób??? Firma z medalami zasługami nagrodami a w środku istny cyrk. Ktoś kto tak kazał to zrobić niech teraz usiądzie i pomyśli czy sam chciałby się w taki sposób dowiedzieć ze już nie pracuje.

Tak44Nie5
Koronawirus
@Covid19

Czyli w tym roku nie ma szans na przyjęcie do pracy!!

Tak19Nie
tiq...
@Covid19

Zwalniają ,ale odpraw nie dają żenada ......

Tak40Nie1
No

Deputat na węgiel dają w biurze są bony do odebrania tak słyszałem..

Tak9Nie1
Lol.....
@No

Niech mi DHL podeślą bony razem z wypowiedzeniem umowy o prace i mogą mnie cmoknąć .......

Tak39Nie3
abc
@Covid19

Gdyby ktos wiedział żego zwolnią mógłby sie rozchorować. A na L4 szybko nie zwolnią.

Tak28Nie1
Zibo ...
@abc

Ja tak zrobiłem posłałem im L4 do końca czerwca ......:)

@Zibo ...

A skąd wiedziałeś że jesteś do zwolnienia? Bo mniemam iż dlatego poszłes chorować każdy by tak chcial ale nikt nie jest wróżką?

Tak6Nie
Cynk
@On

Może dostał cynk od kogoś z biura.? A może umowa czasowa. Tacy w pierwszej kolejności.

Tak32Nie
mcncd
@tiq...

powinni tą firme zamknac jak by mi dawali 5 tysiecy na ręke nie pracowal bym tam

Tak29Nie3
Dokładnie .......
@mcncd

......w takich wysokich temperaturach oraz wyziewach kleju i wulkanizacji i prymitywizmem przełożonych szkoda zdrowia 5 koła żadna kasa,.....Lepiej nad zalewem Przy browarze posiedzieć .......Niech pracyją ci którzy mają kredyty i lizingi w bankach ......

Jan
@mcncd

Pracowałbyś jak byś nie miał co do garka włożyć to byś za 5 tysiaków leciał biegiem do pracy.....

Tak3Nie9
Korona

Ciekawe hihihi żadnej formy się nie bała i na czas przekroczony nie patrzyła ????szkoda laski .

Tak3Nie
Ono

Akurat jej mi bardzo szkoda zapieprzała jak mały samochodzik

Tak3Nie1
Kleo

Musiała komuś zajść za skore a potrafiła to zrobić ???????????? nap .akcja GUMA taka afera była

Ono

Pewnie tak , fajna dziewczyna przede wszystkim pomagała innym i nie była dwulicowa

Xxx
@Ono

Mialem przyjmować z E. .. pracować miło wspominam zawsze pięknie pachniała hihihi

Bokser
@Xxx

Fajna fajna ....laska ... Koleżeńska ale nie dla wszystkich i pomocna bardzo .

On

Na kogoś musi wypas skoro zwalniają to ciebie i kolegę też mogą zwolnić to tak jak loteria wypadło na nią niestety miała pecha jutro to możesz być ty takie życie....

ktoś
@Lol.....

To podaj imie nazwisko i adres to firma wyśle.

Tak4Nie22
TOM
@Covid19

Dobrze że jest okres wypowiedzenia

Elo

Mnie tylko zastanawia po co komentować że firma taka sraka nigdzie nie jest usłane ròżami nigdzie nie ma tak by pracodawca po (usunięte przez administratora) całował , a większości ludzi tu którzy się wypowiadają być może dalej tu pracują i piszą jak im tu źle nie dobrze ,a Ci co odeszli chyba tęsknią skoro wchodzą tu i niby się cieszą że już tu nie pracują . Moje zdanie jest takie że jak komuś jest źle nie dobrze niech zmieni pracę a nie narzeka jak to jest tu źle i jeden na drugiego tu pisać i najeżdżać

Tak23Nie3
@Elo

A co cię to obchodzi.... Kazdy ma prawo wejść sobie na forum i pisać co mu na duszy leży a jak tobie się nie podoba to nie musisz tego czytać!!

Tak14Nie6
Trudno...

Trudno mnie też zwolnili ale chociaż dali talon na tonę węgla;)A węgiel ma być drogi bo górnicy chorują na korone;(

Btw

Narzekali jaki zakład zły że ciężko A teraz płacz bo zwolnili ciężko to zrozumieć

Tak5Nie41
@Btw

A skąd wiesz że ludzie płaczą widziałeś czy może w gazecie pisało??

Tak61Nie2
Błahhhha
@Btw

Ludzie to las...ke do ssania wykładają na wasze zwolnienia Są szczęśliwsi tym oto faktem .....

Tak85Nie2
Yjb
@On

Po wypowiedziach tutaj można zauważyć?

????????????

Ile zarobi Koordynator albo planista? Czy ma te 4000 netto?

Daro ....
@????????????

Nie wydaje mnie się, szkoda się uganiać lepiej przeczekać kryzys miech oni się proszą o dobrego pracownika .......

Tak40Nie
Czesiek Makowy
@????????????

Milion dolarów I trochę w naturze popuka

Tak1Nie38
Roberto
@Daro ....

Znajomy został koordynatorem ponad 10 lat temu. Słyszałem że już jakis czas temu zarabiał te 4000 na reke. Chyba nadal nim jest bo taka kasa za lekka prace i siedzenie. Nikt sie chyba sam nie zwalnia no chyba ze go wywalą albo tak zalezie za skóre że ludzie zaczna go strasznie nie lubić.

TakNie2
Były...

Kiedyś tam pracowałem pare lat i wcale mi ne żal tego zakładu. Szkoda tylko ludzi tych którzy się utrzymują z tej pracy bo wiadomo za co żyć trzeba. Zwykły człowiek jakoś sobie radę da ale ciekawe co by zrobili Ci od SL I wyżej jak większość to się nadaje do tarcia chrzanu ;) brakło by gałęzi nad zalewem ;)

Tak81Nie2
tiq...
@Były...

Dokładnie szkoda zdrowia i jakiego kolejek wysiłku ,z daleka omijać to prymitywne miejsce .......

Tak80Nie2
Pytanie mam

Czy ktoś wie czy są jakieś przyjęcia do pracy czy firma już działa normalnie?? ????????????

Tak1Nie65
@Pytanie mam

Myślę skoro umów na tą chwilę nie przedłużają to raczej nie przyjmują bo nie miało by sensu jednym nie przedłużać a następnych przyjmować ????

Tak49Nie
@No nie wiem

Dziękuję za odpowiedź czyli w tym roku nie ma szans na podjęcie pracy w sumirico...

Tak48Nie
@Pytanie mam

Napewno za jakiś czas jak się wszystko uspokoi może taka możliwość będzie trzeba być dobrej myśli...

Tak1Nie34
@Pytanie mam

Zaczyna pomału ruszać wszystko Jeśli wrócą zamówienia z przed wirusa to muszą ściągnąć ludzi bo nie wyrobią się z produkcją Wszystko zależy od zbytu i szybkości otwarcia fabryk na całym świecie

TakNie31
Kapo
@Pytanie mam

Myślę że powinni się cieszyć Ty i oni bo jednego nieudacznika mniej. Nic nie umiesz nie masz szkoły to do Sumiriko albo do młyna worki nosić. Prawda jest taka ze wielu.takim jak ty zakład życia uratował . Trzeba stanąć w prawdzie chodź czasem bywa smutna i bolesna.

Tak4Nie27
@Kapo

Mowisz sam o sobie no tak rozumiem no przykro mi że tak uważasz dla takich jak ty trzeba być wyrozumiałym... Kurcze tak czytam te niektóre komentarze i mnie zatyka co te ludzie za brednie wypisują zmień leki bo nie działają ????????????i

Tak41Nie
@uuu

Mają likwidować jedną zmianę co ty piszesz w tym roku to nie ruszy na jesień znowu będą zamykać fabryki

Tak51Nie
Brw
@Kasia

Mają likwidować zmianę? To co w czerwcu nie przedłużą znowu ludziom umów?

Tak48Nie1
@Kasia

Skąd masz takie informacje? Teraz koledzy mi mówili że nawet 5 dni na noc idą? Ty zaś twierdzisz że będą likwidować 1 zmianę?

TakNie33
@Brw

Prawdopodobnie tak.

Tak35Nie
@uuu

Nie mogę powiedzieć, ale to będzie w najbliższym czasie... może to jednak nie być w tym roku czas pokaże.

Tak42Nie

Ja też coś słyszałem

Tak30Nie
Wiochmen
@Kapo

Czyli ty zaliczasz się sam do(usunięte przez administratora) i tumanów bez szkoły? Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi po studiach (nie jakiś wieczorowych itp.) haruje na maszynach. Zastanów się co piszesz i nie zachowuj się jak ceramiczne naczynie na wodę lub inne trunki.

Tak5Nie1
Uuu
@Wiochmen

No i co są przyjęcia?

Tak2Nie1
koles
@Kapo

Widac ze z biura 100 "madrych"zastanawia sie jak wlaczyk koputer(na pewno po rodzinie lub łóżko bo tylko tak mozna sie tam dostac i awansowac) i do (usunięte przez administratora) ludziom na dole przecież na papierze da sie wyrobic 84 minuty w ciagu godziny

Tak9Nie

mądry boże

Właśnie się cieszę i śmieje jak firma z takim " prestiżem" rozstaje się z pracownikami.

Tak42Nie7

Zostaw merytoryczną opinię o TRI - Wolbrom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.