Opinie o Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz w Gdynia

stanowoczo odradzam

sciemniacz, kto im dal uprawnienia? taki architekt winien wyleciec z zawodu za etyke, ale wiecie IARP to korpo...sami się wybierają.

@stanowoczo odradzam

Osobie spod nicku "stanowczo odradzam" przypomnę, że przez błędy w opracowaniu jego autorstwa i konieczności wniesienia przez niego poprawek (co wydłużyło o 3 miesiące termin odbioru dokumentacji) ,Zamawiający naliczył Pracowni 36 000,00 zł kar. W tej sytuacji również jemu obniżyliśmy wynagrodzenie o 30%. I jeżeli tego nie chce przyjąć do wiadomości to jego problem. A zamieszczony przez niego chamski wpis jeszcze raz potwierdza nasze przekonanie, że temu człowiekowi nie warto nic zlecać, gdyż nie jest w stanie wykonać dobrze roboty.

Rozczarowana

Nie polecam! I przestrzegam przed współpracą z tą firmą. Pan wymaga pracy na każde zawolanie... czy w dzień czy w nocy.. czy weekendy.. czy świeta.. czy urlop.. po czym... od marca faktura nie oplacona... a pan nie odbiera telefonu.. i nie odpisuje na maile...

@Rozczarowana

Proszę sprostować tę nieprawdziwą informację i pomówienie, gdyż w przeciwnym wypadku spotkamy się w sądzie. Ile jeszcze razy mam tłumaczyć, że wpierw musi być odebrana kompletna dokumentacja przez KOPI Zamawiającego, potem dopiero może być wystawiona faktura i jej zapłata.

bbb

Nie polecam współpracy z Panem , który jest przedstawicielem firmy. Po wykonaniu usługi nie dokonuje płatności, ściemnia, kłamie. Omijajcie go szerokim łaukiem.

@bbb

Pan spod nicku bbb to prawdopodobnie również ten sam spod wcześniejszego nicku Aaa, który zniecierpliwiony pisząc nieprawdę myśli , że poprzez stosowaną presję zmusi Pracownię do wcześniejszej zapłaty faktury, za jeszcze niepoprawione przez niego opracowanie. To jest chore.

Aaa

Faktura nie opłacona już drugi miesiąc

@Aaa

Proszę sprostować tą informację, gdyż informowałem ciebie, że wpierw musi odebrać dokumentację na KOPI Zamawiający czyli wojsko, a tam to trwa i niestety dopiero wtedy będziemy mogli zapłacić podwykonawcom. Ponadto w e-mailu napisałem, że fakturę złożyłeś za wcześnie, gdyż twoje opracowanie wymaga poprawek.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
a_dammnit

Nie polecam. Zawarłem umowę o dzieło a gdy wszystkie prace zostały wykonane urwał się kontakt. (usunięte przez administratora)

j.b
@a_dammnit

Osoba ukrywająca się pod nick a_dammnit niech swoją informacją nie wprowadza czytających w błąd i jeżeli ją stać na odrobinę przyzwoitości to powinna potwierdzić, że otrzymała zapłatę za pracę, która de facto kilkakrotnie poprawiała i wykonywała ją tym samym zbyt długo, Jej nieprofesjonalne działanie naraziło Pracownię na naliczenie dużych kar przez Zamawiającego.

AA

Standardowo nie płacą.

j.b
@AA

Panie o nicku AA przypomnę , że pieniądze otrzymałeś z potrąceniem za niedoróbki, tym samym nie pisz nieprawdy.

projektant instalacji

czyli ni ebyłem pierwszy i ostatni czytajac ponizsze komnetarze. Wystawiłem FV, a Ci Państwo wykonali przelew bez 200 PLN. Po kilkunastu telefonach, któych nikt nie raczyl odebrac otrzymałem maila, ze za wydrukowanie projektów mnie obciazano oraz za podpisy przez innych projekantw....z tym że nie taka była umowa z Panem który reprezentował ninieszjąc firmę (mam nagranie telefoniczne). Zadzowniełm do Iwestora, który poinformował mnie ze za cąłośc proejktów przewidiwał 60000 PLN netto, kwotę wskazął mi staronie BIP. Co to albo kto to są Ci ludzie ? POtwierdze, ten Pan dzownił w piątki wieczorem w sobote z samego rano (ok.8.00), w niedziele (cąły dzień), ddom ze wszystko wykonałem w terminie a telefony były tuż po zawarciu umowy. Piszac ten komentarz nie boje sie ze nie bede mial zlecen projektów od innych atchitektow (ich kolegow, znajomych), bo byc moze co teraz zadzownia i uprzedza ich, być moze chcąc wten sposób popsuć mi opinię wprowadzajac branżystów w bład co do istoty zadania i rozliczenia. Skoro wszsytko było w terminie wykoanne i nawet czesc zzakresu architektonicznego wykonałem bez dodatkowego wynagrodzenia, telefony odbierane w weekendy i nocami od tych Państwa (z bezsnowynymi pyatniam) to nie rozumiem skąd te brakujace 200 PLN z FV niezapłacone do dzisiaj? Mam tylko nadzieję,że młodsze pokolenie architektów nie bedzie brało z Nich przykładu.

Małgorzata
@projektant instalacji

Aha? Czyli koniec końców nie masz co liczyć na te 200? Tak się teraz zastanawiam, bo to chyba przy dzisiejszej inflacji i tak nie taki majątek, po co psuć sobie renomę w ten sposób?

Nie rozumiem Pani ?
@Małgorzata

Jak sobie psuć renomę? W Pani ocenie te osoby które nie otrzymały pieniędzy za wykonaną pracę mają się bać o swoją renomę, że jeszcze ten ktoś będzie miał zamiar (lub to robi) psuć jeszcze renomę swoim klientom? Nie dość że nie te osoby nie otrzymały pieniedzy to jeszcze mają mieć popsutą renomę przez tego Pana? To nie jest normalne, pomimo ustalenia terminu na wykonanie zlecenia, aby dzwonić do klienta (w tej sytuacji moejj osoby)...przepraszam inaczej, aby Ci Państwo mieli czelność dzwonić w piątki wieczorem, w sobotę rano oraz w niedzielę, a potem nie zpałcić. Za to w drugą stronę w ogóle moich telefonów ten Pan nie odbierał, choć dzwoniłem w normalnym tygodniowym czasie pracy miedzy poniedziałkiem a piątkiem miedzy 8 a 16 godziną. Tak mu było pilno otrzymał przed czasem i nie zapłacił...ba oddam że jeszcze sam dzowniłem z prośbą czy moge wystawić Fakturę. Dopiero po n-tej próbie kontaktu ten Pan raczył potiwerdzić, że tak. Nie podobał mi się od początku skoro już na wstepie narzekał i strasznie wypominał innych projektantow. Może dla Pani 200 PLN jest to NIC albo tez dla Pani jest to być może też podobny naturalny sposób realizacji swoich umów ze swoimi klientami, tj zlecac im pracę, rozszerzać zakres w trakcie i im na końcu obciąć wynagrodzenie, pomimo wystwionej FV? Ale to już Pani sprawa i Pani klientów. Reasumując, prace były zawarte zgodnie z umową (mail+telefony - nagrania ACR), mniemam teraz po nn. wpisach ze takich osób jest wiecej, ale prawdopdbnie nic nie dostali.

Olga

Dobry wieczór. Czy sytuacja zmieniła się? Czy faktury są wypłacane czy nadal występują problemy?

Olgierd

Czy jakieś zmiany firma wprowadziła w związku z pandemią?

Maws
@Olgierd

Tak, nie wypłaca faktur

Franek

Gdyby faktycznie tak było to nikt nie zostawiałby na forum pracowniczym informacji finansowych, mam wrażenie, że konkurencja tak działa.

Zostaw merytoryczną opinię o Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz - Gdynia

Pracownia Projektowa Archidea Zdzisława Bogusiewicz
  • Floriana Ceynowy 29