Opinie o MPJ Glass Marcin Borecki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPJ Glass Marcin Borecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPJ Glass Marcin Borecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPJ Glass Marcin Borecki w Warszawa

Harry Nowy wpis

Najlepsza firma w mieście jeśli chodzi o wykonywanie solidnych szklanych elementów.

Anna Nowy wpis

Grawery, które wykonujecie na szkle jak zwykle wyszły przepięknie!

Nikola Nowy wpis

Wykonują naprawdę przepiękne zabudowy w czarnej oprawie! Zakochałam się od pierwszego wejrzenia i teraz cieszę się takimi rozwiązaniami w swoim domu!

Adam Nowy wpis

Wykonują naprawdę dobre grawery na szkle

Firma MPJ Glass Marcin Borecki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jędrek

Wykonywali dla mnie przesuwne szklane drzwi na taras i szczerze mówiąc nie mam do czego się przyczepić, wszystko od a do z wrecz perfekcyjnie wykonane

Damian

Dobra firma, potrzebowałem szklanych ścian do mojego biura i właśnie ta firma wykonała zlecenie jak należy,

Karol

Firma naprawdę godna polecenia, ze wszystkimi zamówieniami uwijają się bardzo szybko.

Jan

Szklane drzwi czy ściany w biurze wykonane przez MPJ Glass są naprawdę fenomenalne.

Doct

Nie polecam, słaba jakość usług, ciężki kontakt, brak profesjonalizmu. Nie skorzystałbym po raz kolejny.

Ela

Zdecydowanie wykonania najwyższej jakości.

Majo

Przesuwne szklane drzwi od Was to prawdziwy sztos!

Wiśniowski

Jestem bardzo zadowolony z ich wykonań, polecam

Ireneusz

Zleciłem im wykonanie balustrad moich domowych schodów, naprawdę szybko i dobrze zajęli się tym zamówieniem, a dodatkowym plusem są naprawdę atrakcyjne ceny.

Sylwia

Skorzystałam z ich usług i jestem naprawdę pod wrażeniem efektów końcowych.

Paula

Jak wykonywać różne zabudowy szklane nie tylko w domu, ale również w biurze to tylko z tą firmą!

@Paula

Cenowo dobrze to u nich wypada?

M.
@Marcin

Jasne, wiadomo

Maja
@M.

Możesz jaśniej to jakoś określić?

Damian

Super firma, która wkłada całe serce w wykonywane przez nią elementy do mieszkań i biur.

Jovi

Zamawiałam tutaj szklane ściany do mojego biura, wykonanie terminowe i z wielką dokładnością jeśli chodzi o szczegóły. Wszystko spełnia swoją funkcję jak należy.

Emilia
@Jovi

A kto montował te szklane ściany, oni też, czy musiałeś mieć inną firmę? Widziałeś jak zabezpieczali tę ścianę podczas transportu?

Praca tutaj jest naprawdę dobra, a firma rzetelna i zajmująca się naprawdę ciekawymi zleceniami.

Aneta
@Adam

Ciekawymi? To które podobało Ci się najbardziej i dlaczego?

Ryszard

Zamówiłem tutaj balustrady szklane do swoich schodów, a także szybę z grawerem do łazienki, jestem szczerze zadowolony z wykonania.

Aneta
@Ryszard

Oni własnym transportem to wszystko przywieźli czy całkiem inna firma to zrobiła? A ten grawer to co przedstawia na tej szybie, bo to chyba na indywidualne zamówienie, tak?

Janek

Polecam, z mobilnymi ścianami szklanymi na moim tarasie poradzili sobie perfekcyjnie!

Honorata
@Janek

Wow, to musi być świetna sprawa! A długo trwa montaż takich ścian?

Zostaw merytoryczną opinię o MPJ Glass Marcin Borecki - Warszawa

• Jak się pracuje w MPJ Glass Marcin Borecki?

Zobacz opinie na temat firmy MPJ Glass Marcin Borecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPJ Glass Marcin Borecki?

MPJ Glass Marcin Borecki
4.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Topolowa 30 lok. 122
    03-138 Warszawa