Opinie o MPJ Glass Marcin Borecki w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MPJ Glass Marcin Borecki. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MPJ Glass Marcin Borecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPJ Glass Marcin Borecki w Warszawa

Janek

Jak dla mnie najlepsze wykonania wszelkich szklanych elementów

Jacek

Nie ważne co klient sobie uwidzi, oni zawsze zrobią tak jak chce! Marzyłem o grafice wilka na szkle w łazience? To mam wilka. Są naprawdę wyjątkowi!

Honorata
@Jacek

Wow! A długo czekałeś na realizację?

Jacek
@Honorata

Szczerze mówiąc to nie :) Jak na tego typu zlecenie całkiem szybko im poszło :)

Aneta
@Jacek

A oni mają grafików od tego i projekt jest unikatowy czy pierwsze lepsze zdjęcie z google co do tego wilka? Bo rozumiem, że chyba do wyboru i wglądu najpierw klientowi wysyłają? Chyba że jednak miałeś niespodziankę? ;)

Super firma! Kreatywności i dobrych rozwiązań nigdy im nie brakuje :)

Firma z którą zawsze można się dogadać!

Firma MPJ Glass Marcin Borecki poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Eryk

Dobrze się tu pracuje, ale trzeba chcieć pracować! Bez pracy nic się tu nie da, a firma bardzo dobra.

Edyta
@Eryk

No wiadomo że musi się chcieć pracować. A doceniają jakoś jak komuś się szczególnie chce? Są jakieś premie przewidziane?

MiszaMasza727

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Renata

Na kabinie ( też z Mpj Glass) mam piękna grafikę zrobioną.

Adrianns

Piękne rzeczy firma projektuje.

Patrycja
@Adrianns

Grafika na szkle wygląda w mojej łazience i kuchni bardzo efektownie.

Natalia

Cześć, mam takie pytanie na temat tego, w jaki sposób można dokonać zamówienia produktów w MPJ Glass: czy tylko stacjonarnie, czy online również można je zamówić z dostawą do domu. Może ktoś z klientów może powiedzieć, jak to wygląda?

@Natalia

Ta firma jest otwarta na wszelkie sugestie, więc zadzwoń i się zapytaj.

@Natalia

Ta firma jest otwarta na wszelkie sugestie, więc zadzwoń i się zapytaj.

J

Hej czy przedstawiciele mogą liczyć na służbowe auto?

Czarek
@J

Kabina prysznicowa od MPj Glass- pierwsza klasa!

Barbara
@Czarek

Bardzo się z tobą zgadzam. Też mam i to z grafiką na szkle.

Jaka atmosfera jest między działami w MPJ Glass Marcin Borecki?

Dorota

Bardzo piękne wykończenia szklane są tutaj.

Agata

Jak byłam w firmie, to widziałam, że szef z życzliwością odnosi się do klientów i do pracowników.

Krzysztof
@Dorota

Już od dwóch lat użytkuję kabinę prysznicową z firmy MPJ Glass Wszystko jest w porządku.

A czy w firmie długo się wdraża zanim zacznie się pracować ?

Dorota

Jestem z firmy bardzo zadowolona. Całe zlecenie założenia kabiny prysznicowej i balustrady wykonane z najwyższa starannością.

Renata

Balustrady i kabina od MPJ Glass prezentują sie u mnie w domu znakomicie. Do biuro zamówiłam teraz szklaną ścianę. Myślę, że też będzie dobrze ywgladać.

@Renata

To był Twój pierwszy kontakt z MPJ Glass, czy byłaś już klientką tej firmy w przeszłości? Co sądzisz o cenach w tym miejscu, są one Twoim zdaniem konkurencyjne?

Rajmund

Najlepsza firma z branży elementów szklanych w Warszawie.

OLGA

Witam. Firma MPJ Glass zakładała mi balustrady szklane. Firma uwinęła się z tym bardzo szybko, same balustrady są założone bardzo dobrze, a cena też mnie bardzo zadowoliła. Firmę polecam.

Ryszard

Firma MPJ Glass ma bardzo duzy wybór kabin prysznicowych. W końcu wybrałem jedną. Zamówiłem też grawer na szkle. Wyszło przepięknie.

Hanna

Z tej firmy mam ekstra kabinę prysznicową pod wymiar!! Super!

Robert

Same informacje zadowolonych klientów. Napiszcie mi coś o rekrutacji. Dzięki

Katarzyna

Zamontowane lustro które otrzymałam super szybko i sprawnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o MPJ Glass Marcin Borecki - Warszawa

• Jak się pracuje w MPJ Glass Marcin Borecki?

Zobacz opinie na temat firmy MPJ Glass Marcin Borecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPJ Glass Marcin Borecki?

MPJ Glass Marcin Borecki
4.9/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Topolowa 30 lok. 122
    03-138 Warszawa