Opinie o F.H. Many Zbigniew Prusaczyk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F.H. Many Zbigniew Prusaczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H. Many Zbigniew Prusaczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H. Many Zbigniew Prusaczyk w Łódź

kubajeziorski561

Odwiedzilem Zgierz w najblizszy weekend i mialem okazje jesc zapiekanke na tym stoisku. Zapiekanka duza i bardzo syta, czuc, ze wszystko na wysokim poziomie. Mlode panie bardzo mile i co wazne, szybko zagrzaly jedzenie. Jesli bede miec okazje, czesciej bede odwiedzac stoisko fh many. Ceny moze i lekko wysokie ale adekwatne do produktow. Polecam!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F.H. Many Zbigniew Prusaczyk?

kubajeziorski561 Nowy wpis

Magdalena Nowy wpis

Masz jakieś podstawy by tak uważać? Bardziej by mnie interesowało w sumie, czy o pracy wiadomo cokolwiek w kontekście bezpieczeństwa. Czy tam szkodliwe jakieś jest na umowie?

Mieczysław

No ludzie zlitujecie się i napiszcie, jeśli kto wie oczywiście, ile tu płacą pracownikom w tej firmie? Zero ogłoszeń o pracę, co by się człowiek dowiedział, kogo mogą szukać i ile płacą. Dobrze, że z KRS wiadomo, że firma działa od 2003 r.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.H. Many Zbigniew Prusaczyk? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Agata Kwiatkowska

Robiłam zakupy w Łodzi na jarmarku. Kupiłam parę produktów mięsnych i zostałam (usunięte przez administratora) !!!!! (usunięte przez administratora) ludzi !!! Zamiast 0.5 kg otrzymałam 0.4 kg zamiast 1kg polędwicy otrzymałam 0.82 KG a to nie wszystko co kupiłam !!! Dobrze że mój mąż wszystko zważył zrobił zdjęcia i chce zgłosił sprawę do UOKiK OMIJAĆ Z DALEKA ! Pewnie nazwa many to pochodna od pieniędzy z (usunięte przez administratora) klientów

Ada

Ja bardzo lubiłam tą pracę, szefów, współpracowników.Napewno były plusy i minusy, ale to jak w każdej profesji, nie ma pracy idealnej!Pozdrawiam.Ada

Ilona

To fajnie że klienci komentują tez tutaj na forum, ale co z pracownikami? Całe zycie pracuje jako ekspedientka, myślę o podesłaniu cv do firmy. Ktoś wie jaka jest umowa i stawka na start?:)

@Ilona

Tam nikt chyba nie ma umowy o pracę

Była pracownica
@Ilona

Ja z pracy u nich byłam mega zadowolona polecam trzeba poprostu być uczciwym pracownikiem to i szefostwo jest mega pomocni i oddani swoim pracownikom polecam

Joanna
@Była pracownica

Byłaś zadowolona z warunków czy z kasy tak samo? Opowiesz coś więcej o tym jak praca u Ciebie wyglądała i co ostatecznie z tą formą umowy, faktycznie nie ma szans na uop?

Zadowolona pracownica
@Była pracownica

Szefostwo jak najbardziej okej, jeśli się starasz a nie kręcisz jak co poniektórzy - to potrafią docenić!

Zadowolona

Z tym darciem się to gruba przesada. A jeśli zwrócono Ci uwagę, bo nie wywiązywales się ze swojej pracy tak jak powinieneś to już inna sprawa

Pani

A czy przypadkiem nie jesteś „wywiązywałam”? Proszę chociaz nie kłamać na temat swojej płci. No chyba ze masz coś do ukrycia „tam”. Haha

Klaudia

Święta za pasem a człowiek o 12 w nocy jakieś linki dostaje. Po pierwsze od Nas to się o.d.w.a.l.c.i.e. Chcecie się(usunięte przez administratora)obrzucać to bardzo proszę bez wciągania Nas w to. A co do prawdziwości wymienianych komentarzy to zmierzcie się z własnym sumieniem, he... Zdrowych, wesołych i nie pozdrawiam.

Jeśli wywiazujesz się ze swoich obowiązków i nie zachowujesz się roszczeniowo, przy tym odnosisz się z kultura zarówno do szefów jak i klientów to według mnie są to dobrzy szefowie którzy potrafią docenić. Nie jest to łatwa praca, jednak dużo czasu na wyjeździe ale myśle ze można ja polubić.

Naturalna

Kto wie, oprócz zrobionych ust, rzęs na pół metra masz zrobione coś jeszcze? Proponowałabym trochę więcej oleju w głowie mieć i ogłady dodatkowo

Dla pracowników jest (usunięte przez administratora), praca bez zarejestrowania , bez ubezpieczenia, bez jakichkolwiek praw. Często nawet nie mamy kas fiskalnych, sprzedaż na tzw.lewo,co skutkuje karą podczas kontroli. Kary nam zwraca ale mandat jest na pracownika i jesteśmy już notowani w systemie. Ponadto jak coś pójdzie je tak wyzywa pracowników od złodziei, k..w itp. praca czasem po 24h na dobę Nie polecam

Była pracownica

Tu się nie zgodzę z opinią pani ja byłam zatrudniona na pełny etat w firmie F.H.MANY. ubezpieczenie również miałam.nigdy nie słyszałam żeby ktoś kogoś wyzywał w tej firmie a przede wszystkim szefostwo.ja osobiście Polecam Firmę

Rzymianka

Ja również się nie zgadzam z tą opinią .Jestem pracownikiem z siedmioletnim stażem posiadam umowę o pracę na cały etat zawsze miałam kasę fiskalną , jak ktoś z niej nie korzysta to potem dostaję mandat to logiczne . Szef nigdy nie wyzwał mnie od zlodzieji ani k itp nasze relację zawsze były pozytywne zawsze mogłam na niego liczyć praca atrakcyjna oprócz tego że można zwiedzić pół Polski to poznaję się dużo fantastycznych ludzi jak najbardziej polecam.

@Rzymianka

Oj Agnieszka, każdy rozumie twoja patową sytuację i to l, że jesteś na nich skazana ale nie ma co okłamywać ludzi, szefowie to jedno wielkie nieporozumienie, okropni ludzie bez szacunku, towar stary, godziny pracy nieadekwatne do płacy na ciebie też nie raz wrzeszczeli wyzywali rozumiemy twoja chorobę i ciaze ale nie ma co ich bronić bo to nic nie da

Klakson

Patowa sytuację masz Ty interesując się tym co Cię nie dotyczy oraz wywlekanie ciąży i choroby . Proponuję iść po trochę rozumu do głowy , czas najwyższy .

Trąbka

Widzę że ludzie nie wiedzą do czego służy owy portal , natomiast wywlekanie kogoś ciążę czy też chorobę jest już poniżej pasa i opisuje tylko i wyłącznie wychowanie i poziom osoby wypowiadającej się . To jest dopiero żenada . Pozdro

Miałam okazję pracować w tej firmie przez 2 lata i to co czytam to istne brednie wyssane z palca-przypuszczam,że pisane są w większości przaz osoby które rozstały się z szefostwem w niezbyt dobrych stosunkach.Ja osobiście złego słowa nie mogę powiedzieć na temat szefów, warunków finansowych oraz ogólnej atmosfery w pracy.

romek

od górne polecenie bogdana chyba za pozytywne opinie hehe kazdy wie jaka jest prawda

Ona42l lodz

kupowalam ciasto w Galeri smaczne pyszne i wszystko extra .poleca.

Olsztyniak

Uwaga (usunięte przez administratora) Dzisiaj ta firma jest w Olsztynie w Galerii Warminskiej.Za ciasto ważące 0,8 kg,które kosztowało 59 zł za 1 kg ekspedientka ubrana na różowo policzyła mi 90 zł i jeszcze miała czelność mi wmawiać ze powinno być jeszcze 27 zł więcej. Radzę trzymać się od tej firmy z daleka

Ktos
@Olsztyniak

Otóż to sama córka szefa, trzymać się jak najdalej od tej firmy

Klient

Coś okropnego co sprzedają, nie mają wstydu ! Łódź piotrkowska , Pan który obsługuje próbował mnie oszukać.. niestety zorientowałam się gdy mnie corka uświadomiła ale mimo tego towar jest nie sierzy, wędliny śmierdzą a pieczywo kilkudniowe

Basia

Są teraz na rynku we Wrocławiu, nie polecam! Zawyżają ceny na wadze, pracownik chyba pod wpływem substancji. Omijać z daleka !

@Basia

U niego sama (usunięte przez administratora) pracuje! (usunięte przez administratora)niemalże wszyscy. Koszmar

Klient

Sprzedają kilkudniowy chleb i nie świeża wędlinę. Nie ład na stoiskach, nie uprzejma obsługa. Nie polecam

Klient

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), brud (usunięte przez administratora)na stoiskach, okropna obsługa, niechlujni i nie mili. Wędliny aż z pleśnią a ceny z kosmosu. Nie polecam

Grzesiek

Brud, smród i ubóstwo, zawyżają ceny na towarze, pajda śmierdząca. Bodajże więcej stoisk mieli. Nie polecam. Krasnystaw, Chmielaki

Ilona
@Grzesiek

W sumie mamy wolny rynek, wiec ceny sa jakie sa :/ a obsługa na tym stoisku jak tam? Tez średnio? :p

Joanna

Z tego co widzę po ostatnich opiniach klienci tutaj byli zadowoleni z obsługi oraz jakości wędlin. Czy to samo mogą powiedzieć pracownicy na temat pracy na stoisku? Jak wyglądają tutaj warunki z tej perspektywy, utrzymywane są we właściwy sposób wszystkie normy sanitarne? I jak z ogólną atmosferą?

Artur

wędliny 1 klasa i znajaca się na fachu super pani w czarnych wlosach :)))) galeria solna w Inowrocławiu

Zostaw merytoryczną opinię o F.H. Many Zbigniew Prusaczyk - Łódź

• Jak się pracuje w F.H. Many Zbigniew Prusaczyk?

Zobacz opinie na temat firmy F.H. Many Zbigniew Prusaczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H. Many Zbigniew Prusaczyk?

F.H. Many Zbigniew Prusaczyk
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kwietniowa 29
    93-361 Łódź