Opinie o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

Czy Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Adam Bysiek

To jednoosobowa działalność gospodarcza.

Alina Ka.

Dziękuję za podłożenie głosu pod spot reklamowy panie Adamie! Wyszło super, polecam każdemu i z pewnością jeszcze nie raz zadzwonię ze zleceniem do pana. Bosko!!!

Deweloper ŁÓDŹ

Sprawna kampania reklamowa i oczekiwany rezultat. Profesjonalne działania promocyjne i doradcze pana Byśka! Polecamy.

Nikola

Szkoda, że tak mało jest takich projektów. Fajnie, że w końcu wspierane są małe firmy. Mój spot był krótki ale mimo rocki bez dużych sum przygotowany z kasą i profesjonalnie. Zasięgi spore POLECAM

Adam Bysiek
@Nikola

Bardzo się cieszymy. Pamiętamy realizację tego spotu - extra współpraca. Polecamy się na przyszłość❤️

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Wożniczak19

Zderzak dojechał i zwrot za wcześniejszą wysyłkę też dotarł choć później. Za zderzak gwaizdki bo ładny tylko na zwrot chwilę się czeka. Moge i tak polecić.

Daberek65

Dokonałem dn 221020r.wplaty na podane konto i do dziś brak zamówionego elementu lub zwrotu pieniędzy p.Adamie Bysiek

Dorota
@Daberek65

Widzimy się u wykonawcy co dokonał zamówienia ?

Daberek65
@Dorota

Doroto jak to rozumieć? Części samochodowe o wartości 505zl brak,oraz zwrotu pieniędzy też brak,ten Bysiek to kretacz,ale wstyd i to dziennikarz ?

AdrianBe

Dzień dobry, jestem obecnie Państwa klientem. Dokonałem za pośrednictwem Messenger zakupu drzwi do Insigni A kolor z177. Dokonałem wpłaty za wysyłkę natomiast nie otrzymałem wiadomości na temat daty wysyłki a co ważniejsze nie posiadają Pańśtwo adresu do wysyłki. Nie mam z Państwem kontaktu ( telefony nie odpowiadają), brak odpowiedzi również na wiadomości na Messenger i e-mail.

@AdrianBe

I jak wyjaśniła się sprawa? Mam ten sam m problem

Mam ten sam problem

@Adrian gruca

Ja osobiście czekam do 20.11.2020. Po tym czasie sprawę zgłaszam na policję, być może nie odzyskam tych pieniędzy i nie jest to kwestia kasy. Natomiast chodzi tu o zwyczajne (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Myślę, że każdy z Nas pracuje na swoje miesięczne wynagrodzenie- natomiast niektórzy wolą oszukiwać i wyłudzać pieniądze od Innych. Zdecydowanie nie polecam !!

@AdrianBe

Możemy się ska taktować ze sobą?

@Adrian gruca

Podaj do siebie numer, powiem Ci jak załatwiłem sytuację, obecnie czekam na odpowiedz Pana "szanownego sprzedawcy"

511 297 948

Jest utworzona grupa na mesage NA BYSKA

M0803

Jaka to grupa?

Łukasz

Panie Adam Bysiek.. Proszę napisać kiedy zwróci mi pan wyłudzone pieniądze w lipcu tego roku?

Zbiorowy pozew? ????

Płaci
@Łukasz

Dłużnik płaci, dzięki wywiadowi gospodarczemu dysponujemy dokumentacją, która pomogą w odzyskaniu należności - zapraszam do kontaktu 511-266-325

M0803
@Adrian gruca

Chętnie, widzę że jest nas tutaj więcej. My też zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez ta osobe

Mbrzoza
@Łukasz

Nas też (usunięte przez administratora) Na kwotę 400zł. Zero kontaktu od momentu wysłania pieniedzy, zamówienia również nie otrzymaliśmy.

alestom2297

Bardzo miła obsługa, co często się w tej branży nie zdarza i za to wielki szacunek pomimo wielu pytań. Jeden z numerów nie działa, ale bardzo szybko odpisują na maila zgodnie z instrukcją na stronie. Maska i drzwi dojechały w stanie dobrym i nie mam jakiś zastrzezeń. Polecę, bo jestem zadowolony.

Maria

Przesyłka dojechała trochę później, bo pierwsza się zniszczyła w transporcie, ale poczekałam chwilę dłużej i wszystko się na szczęście udało. Uczciwie i tak jak powinno byc.

Żaneta Tomaszewska

Panie Adamie bardzo polubiłam program, który prowadzi pan w radiu i słucham z zaciekawieniem! Dziękuję również za dostarczone części jakich sporo czasu szukałam. Polecam innym i podzielę sie kontaktem do pana na pewno z innymi! Do usłyszenia i dziękuję za pomoc z samochodem

maziarzkam.

W terminie i jak umówione wcześniej. jest okej

Marta_k

Pan Adam poszukał mi części do Volvo i ściągnęli mi o co chciałam czekałam chwile bo jechały te części spod Krakowa i odebrałam je u kuriera. Czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwaniają sami po jakimś czasie. to co kupiłam jest jak miało być. Uczciwe 5 gwiazdek!

@Marta_k

Bardzo mi i dostawcom czytać tak miłe słowa. To bardzo motywujące! Życzymy bezpiecznej jazdy i wszystkiego dobrego! Zapraszamy na www.szukamczesci.online

Domek11

Tanio i na terenie PL Inpostem. Wszystko zgodnie z opisem i okej

@Domek11

Dziękujemy serdecznie i gorąco za klika miłych słów i Pańską opinię! Pozostajemy zawsze do dyspozycji i życzymy udanej i bezpiecznej jazdy! :-) Zapraszam serdecznie na www.szukamczesci.online

Janeeek

Wbrew pozorom spoko i kontakt też ok. Sprawnie, polecam

@Janeeek

Dzięki za miłe słowa, to nas motywuje do dalszego działania. Zapraszam również do nas bezpośrednio, już nie przez Messenger. Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy serwis www.szukamczesci.online Raz jeszcze dziękujemy i życzymy Panu udanego tygodnia!

waż199iak

dzisiaj dojechały zamówione rzeczy. Miało być w 3-4 dni roboczych, ale pierwsza paczka się "uszkodziła w transporcie". Pokryli koszt wysyłki drugiej i dojechała w porządku. Uczcie i okej. Na Google nie mają strony to wrzucam tutaj.

Asiallluuaaaaaa

Zakupiłam u p Adama kilka cześci przez facebooka na jakiejś grupie z częściami do samochodów. Pierwszy traz coś tak kupowaąłm i trochę się bałam, ale w końcu kupiłam, bo mieli to co chciałam do auta. Paczka dojechała w jakieś 4 dni i wszytsko zgodnie z opisem. Obawiającym sie polecam - spory wybór mają

@Asiallluuaaaaaa

Pani Asiu - doskonale Pamiętam Pani pytania, ale przecież kto pyta nie błądzi - czego Pani przykład najlepiej dowodzi! Staramy się pomóc jak najlepiej umiemy z naszymi Partnerami w całej Polsce, mam na myśli głownie Warszawę, Kraków, Gdańsk i Leszno oraz naszych nowych Przyjaciół z Międzychodu! Mam nadzieję, że części będą służyć jak najdłużej. Pozdrawiamy i do usłyszenia! :-)

koper

Chciałem zamówić zderzak do Astry w swoim kolorze, ale dowiedziałem się, że mają tylko jakiś podobny w ok stanie i się zdecydowałem. Miał być cały i do założenia i taki przyjechał co prawda to prawda, że nie mój kolor, ale jak za taką kasę to ciężko nie być zadowolonym. Kuriera opłaciłem na konto z ich strony i za resztę przy tak jak kurier wydawał mi paczke. Mają sporo części i wysyłając więc dla mnie spoko i można kupować!

@koper

Bardzo dziękuję za miłe słowa, przekażę również opinie kolegom z Warszawy. Życzę dobrego dnia i zapraszam na www.szukamczesci.online gdzie obsługujemy już 5 magazynów w Polsce, jesli znają Państwo jakichkolwiek naszych nowych i potencjalnych partnerów - zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@szukamczesci.online Adam Bysiek

Mateusz

Pan Adam poprosił mnie dzisiaj o napisanie opinii po zakupie gdzieś jakieś 2 tyg temu no to piszę. Zamówiłem u nich zderzak i atrapę, a potem błotnik i doszło cale na czas jakoś w 5 dni. Spoko, że można zapłacić za pobraniem kasę za towar i cześci, a wysyłke tylko z góry bo można zobaczyć co się bierze. Ja polecam

biteeex

A ja tam jestem zadowolony. Niby miałem wątpliwości ale zamówiłem i dostałem to co chciałem w 3 dni. Całe i spoko. Polecam.

@biteeex

Dziękuję za szybki odzew na moją prośbę o wystawienie opinii. Polecamy się na przyszłość i zapraszam na www.szukamczesci.online Mam nadzieję, że będą służyć!

@biteeex

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek
4.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Piwna 6/10 lok. 3
    00-258 Warszawa