Opinie o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek w Warszawa

AdrianBe

Pan Adam nie odbiera koresopndencji na ul. wodnej. Nie odebrał wezwania do zapłaty, w niedługim czasie sprawa zostanie zgłoszona na policje. Nie będzie problemu z odnalezieniem Pana "Redaktora Radia" ponieważ cały czas prowadzi on audycje radiowe. każdemu z osób oszukanych od Których pan Adam wyłudził ciężko zarobione pieniądze zalecam zgłoszenie faktu na Komisariat Policji. Nie możemy dopuścić aby Pan Adam w dalszym ciągu bezkarnie wyłudzał pieniądze!

uczestnik Nowy wpis
@AdrianBe

Dzień dobry, z jakiego tytułu były te wyłudzenia? Mieszkanie czy inna sprawa? Prosze o odpowiedź i pomoc jak się rozprawić z Panem Adamem.

k4m1 Nowy wpis
@uczestnik

Z tego co wiem to u wielu osób chodziło o samochody i części do nich. U pana o coś innego?

Kl14nt Nowy wpis

Dzień dobry! Chciałbym zapytać czy firma jeszcze działa?

Dejwid82 Nowy wpis

Wszystko na czas i sprawnie. Polecam współpracę z p. ADAMEM!

Daberek65

Panie Bysiek wysłałem na podany nr telefonu potwierdzenia przelewów i nadal brak zwrotu pieniędzy

Om
@Daberek65

I się Pan nie doczeka.(usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Janek

Wszystko w terminie i na czas. Polecam współpracę - kampania wykonana profesjonalnie

Wamix

Kampania bardzo efektywna, fachowe doradztwo, ale dziwię się ludziom piszącym w tym miejscu na temat firmy sprzedającej części samochodowe, ponieważ to inny podmiot. Jak chodzi o nas to jesteśmy bardzo zadowoleni ze zrealizowanej kampanii i programu w TV i Spotify - super odzew klientów i spora liczba nowych!

m0803
@Wamix

Prosze sie nie dziwic gdyz niejaki pan Bysiek pod przykrywka tej wlasnie firmy zajmujacej sie reklama prowadzi dzialalnosc zajmujaca sie takze sprzedaza czesci samochodowych ktorych w rzeczywistosci klient po dokonaniu zaplaty nie dostaje. Wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Bysiek!!!

@Wamix

To bardzo budujące czytać tak wspaniałą opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc!

PJ
@m0803

Zgadzam się. Niestety też dałem się na to nabrać. A te opinie to chyba sam sobie pisze...

Daberek65
@PJ

Też tak myślę.Od listopada 2020 roku nie oddaje pieniędzy za niedostarczone części samochodowe

@Daberek65

Wystarczy skontaktować się przez formularz reklamacji, a jeśli to stanowi problem zostawiam bezpośredni kontakt do siebie: 786-196-686. Wówczas odnajdę zamówienie i otrzyma Pan zwrot podobnie jak 23 klientów, którzy nie otrzymali paczki nie z mojej winy. Zapraszam do kontaktu!

Janek Mazur

Czy można jeszcze przystąpić do programu, w którym pokrywacie Państwo 90% kosztów produkcji audycji i spotu? Moje dwie koleżanki wzięły w nim udział i są bardzo zadowolone. Również chciałbym wziąć udział w projekcie.

@Janek Mazur

Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Aktualnie zajmujemy się branżą turystyczną i gastronomiczną. W każdym mięsiącu liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszam do kontaktu: kontakt@bysiekadam.pl lub telefonicznie 786-197-686

Kaliryyy92

Oczywiście, że warto współpracować z panem Adamem! Dystansie denerwują mnie jakieś bzdety wypisywane w sieci na temat uczciwego gościa, bo tu każdy może napisać cokolwiek chce. Ale ja chce napisać, że Adam zrobił taką reklamę mojemu warsztatowi samochodowemu, że mucha nie siada! Uczciwy facet, poświecił dużo swojego czasu i sprawił, że naprawdę od 4 miesięcy nie narzekam na brak klientów pomimo że wcześniej było kiepsko. Dziękuję panie BYSIEK - jest pan mistrzem! Polecam jak obiecałem wyszystkim, bo się to panu należy !!!!

Kania J&M

Możemy polecić współpracę z firmą pana Adama. Jesteśmy klientami od niespełna 5 miesięcy i współpraca przebiega bez najmniejszych zastrzeżeń. Kontakt wzorowy. Wspomniany właściciel firmy - Adam zrealizował już dla nas aż 5 kampanii reklamowych i promocyjnych, sam wymyślił strategię, opracował media plan i wywiązał się ze wszystkiego. POLECAMY wraz z żoną każdej firmie współpracę z p. Adamem - człowiek zna się na rzeczy i mediach jak mało kto!

Michał Mańko

Byliśmy na skraju bankructwa po tym jak rząd zamknął nasz biznes na ponad rok. Nie ukrywam, że na początku w akcie desperacji stwierdziliśmy z żoną, że spróbujemy reklamy. Pana Adama znaliśmy z radia, którego słuchamy często w domu, a na jego profilu był kontakt do niego. Gdyby nie jego pomysł bylibyśmy skończeni - dwa/trzy miesiące i wiedziało o nas pół miasta! Dziś działamy dalej a Adamowi dziękujemy! Praktycznie za bezcen zaangażował się w pełni i przyciągnął mnóstwo gości do naszego lokalu. To dobry i pracowity człowiek! Serdecznie polecamy współpracę z nim!

Warsaw estate

Zlecona kampania promocyjna przebiegła sprawnie i bez zakłóceń. Wzorowy kontakt. Szefowa działu marketingu do dziś wspomina relacje biznesowe z p. Adamem i uznaje je za najbardziej szalone i profesjonalne. Dziękujemy, że nawet po godzinie 20:00 jak była taka potrzeba dojechał Pan nawet hulajnogą po to by pomóc! Oby takich ludzi i firm jaka Pańska jak najwięcej! Dziękujemy w imieniu całego zespołu - mamy swoje numery - wrócimy przy okazji kolejnej kampanii reklamowej z pewnością!

Panie Adamie słucham Pana programów w radio codziennie - dobra robota! Wróciłem do słuchania radia z Pana powodu! Proszę im nie odpuszczać!

Pener

Weź ziomuś zejdź na ziemię, najwyższa pora, niczym nie jesteś w stanie zabłysnąć.

Bar.

Zlecenie zrobione tak jak zakładał konspekt i plan. Korekty naniesione zgodnie z prezentacją i szybko. Wrócimy z pewnością!

@Bar.

Dziękuję

Monika Rudolfi

Bardzo dobry kontakt i szyno przedstawiony plan kampanii reklamowej. Udało się za pierwszym razem jesteśmy zadowoleni✌️Najgorsze, że rząd nie robi nic w kierunku tarczy 2 i ileś tam zero, a pan Adam działa po swojemu i sprawia, że być może więcej znacznie ludzi przyjdzie teraz do nad ale tez w krotce do innych miejsc gdzie nikt wcześniej o nich by się usłyszał. Panie Adamie dobra robota!

@Monika Rudolfi

Dobra opinie to i dobra robota - dziękuję ! :-)

Restaurant Invest

Spoty reklamowe oddane w terminie. Kontakt bezproblemowy i możliwość korekt nagrania. Lepiej niż się spodziewaliśmyz

@Restaurant Invest

Tuż po ponownym otwarciu restauracji z pewnością znów spotkamy się w studio! Do zobaczenia i dziękuję pięknie

Jacek

Świąteczny program wyszedł lepiej niż się spodziewaliśmy, bo nigdy jeszcze nie występowałem w jakichkolwiek mediach, ale poszło gładko. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Adamem. Z pewnością wrócimy po jakąś kampanię reklamową po nowym roku! Najlepszego w 2021 i dziękujemy! :)!

@Jacek

Mega, jestem turbo wdzięczny za tak miłe słowa!

Nicola Lisak

Nie tylko dobry dziennikarz, ale mistrz reklamy. Nie spodziewałam się ze coś nam to da ale jak szaleje pandemia warto się promować. Zrobił wspaniałą kampanie reklamową w Spotify i nagrali odcinek o mojej restauracji. Dużo młodych klientów napisało mi ze im się podoba i chcą więcej. Jestem zadowolona i przekonana w końcu do współpracy z mediami. Dziękuje panie Adamie!

@Nicola Lisak

WOW!!! Raz jeszcze bardzo dziękuję za miłą opinię - zawsze służę pomocą :-)

Józef Marszałek

Bardzo miła współpraca. Polecam

@Józef Marszałek

Wielkie dzięki!

beautyplace

BOMBA! Nareszcie jakaś stacja pomaga małym firmom, a to podczas pandemii ważna sprawa! Program okazał się strzałem w dziesiątkę, a klientki szerują go w sieci. Nie wiedziałam, że można się promować i wystąpić w czymś co słucha tak dużo ludzi na Spotify, ale okazuje się ze można. Zadowolona pozdrawiam i polecam!

@beautyplace

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek - Warszawa

• Jak się pracuje w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek?

Polska Agencja Radiowa Production Adam Bysiek
4.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Piwna 6/10 lok. 3
    00-258 Warszawa