Opinie o Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa w Bełk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa w Bełk

Johny

Słabe podejście szefa do przyszłego pracownika. Dodają ogłoszenie o pracy, po rozmowie telefoniczej zapraszają na rozmowę na bazie , po czym sam szef mówi, że nie ma czasu bo mają jakąś awarię ciężarówki i nie ma czasu rozmawiać. Prosi o zostawienie CV i zapewnia, że na oddzwoni. No niestety nie zadzwonił. Strata czasu i paliwa. Brak telefonu świadczy o braku szacunku do przyszłego pracownika. Brak profesjonalizmu i żenada jesli chodzi o szefostwo. Nie polecam !

Mieczysław
@Johny

Czy ktoś jeszcze miał taki przypadek i został tak negatywnie potraktowany? Uważam, że to jest brak szacunku do drugiego człowieka...masakra

@Mieczysław

Tego nie wiem. Ja opisałem tylko na swoim przykładzie jak to tam wyglądało. Tak jak napisałeś, totalny brak szacunku

Krystyna
@Johny

A czy Ty kontaktowałeś się z nimi, aby to wyjaśnić? Może gdzieś zgubili to CV lub leży z innymi dokumentami przez przypadek. Robiłeś jakiś ruch do nich?

Zuzanna
@Johny

może dzwonią do tych którymi są zainteresowani? bo skoro nie odzwonili to cię nie chcą, proste. ja to tak rozumiem :)

@Krystyna

Tak, po dwóch dniach wykonałem telefon, niestety bez efektu. Skoro zgubili CV lub leży gdzieś zapodziane, to nie świadczy to dobrze o ich podejściu do kandydata aplikującego na ogłaszane przez nich stanowisko pracy.

@Zuzanna

Można danego kandydata nie chcieć na dane stanowisko, proste. Jednak skoro się go zapewnia, że się oddzwoni to się oddzwania. Choćby po to, żeby poinformować, że nie jest się zaintersowanym jego aplikacją. Tak to powinno wyglądać :)

Urszula
@Johny

Całkowicie się z tym zgadzam i to naprawdę przykre, bo wiele firm tak niestety postępuje... Ale jak myślisz, czemu tak się wstrzymują? Może robią ala rezerwę w razie jakby ten, którego wybrali nagle uciekł? To by było w sumie sprytne

Kris Nowy wpis
@Johny

Szef jest od liczenia kasy

Jojejo Nowy wpis

A kibel dalej w toitoiu? Wyplata co tydzień i dalej się doliczyć nie da ile na miesiąc zarabiasz? Był jeden koleś co pasy do dzwignia zalatwil i jakos się starał by lepiej się robiło ale to było dawno.

Michau Nowy wpis
@Jojejo

Byłem, widziałem ????

Waluś Nowy wpis

Czy dalej przesiewają opał z PGG żeby odzyskać groszek? Można zatrudnić się na stanowisko siewczego?

Janek

Co innego obiecane co innego do renki. Cza fatalnymi autami jeździć. Baby w biurze wszysko widzom lepiej. Zero przerwy.

Alojz
@Janek

Co racja to racja. W biurze wszyscy wszystko wiedza najlepiej a na niczym się nie znają.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Zostaw merytoryczną opinię o Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa - Bełk

• Jak się pracuje w Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa?

Zobacz opinie na temat firmy Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gawlik Urszula Firma Handlowo-Transportowa
  • Główna 145