Gluck dziecięca kraina

Czerwionka-Leszczyny

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Opinie o Gluck dziecięca kraina

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gluck dziecięca kraina

Administrator

Czy są jakieś zmiany w Gluck dziecięca kraina? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

hanna

Aż ciężko uwierzyć, że utrzymała się na rynku przez taki okres i w takiej konkurencji. Czy znajdzie się tutaj ktoś kto tutaj naprawdę pracował? Bo jestem ciekawa jak kobiety są tutaj traktowane, czy można liczyć na szacunek i godne traktowanie czy nie bardzo? (Mam złe wspomnienia z innej pracy).

pakiet-socjalny

nie daj się kusić, i podążaj do tej krainy, krainy szczęścia i satysfakcji, by ta satysfakcja trwała długo, dłużej jak najdłużej, bo to było pełną twego szczęścia, i nie kuś by ktoś tutaj odpisywał, bo czas na to święcony jest marnotrawiony i każda minuta sekunda tu pobyta nie każdego z nas pyta o jej istnieniu skończona już nigdy się nie podniesiona:) SMILE:)

anonim

(usunięte przez administratora)Wrocław.Kraków Poznań poszły w odstawkę chyba także sklep internetowy a miał przynosić takie kokosy.Trzeba było słuchać mądrzejszych i bardziej doświadczonych w handlu .Wiadomo od dawna CHYTRY DWA RAZY TRACI!!!!!!!!!!!!

Misia

Choć miła obsługa i ceny niższe niż kiedyś to sczerze?? za takie marne grosze nie da sie pracować!! Harówka dzień i nawet niekiedy noc przez 7 dni w tygodniu!! i to za ile?? pffff nawet nie warte jest to pisania. niekiedy ręce odpadają z pracy a tu szef przyjdzie wymyśli to tamto i owamto a sam sobie wyjeżdza na wakacje też mi człowiek!! bez serca!!

anonymous

omijajcie tą firmę z daleka, płace marne, pracowałam na salonie w poznaniu dokładniej salon w centrum handlowym King Cross, nadgodziny hm a co to są nadgodziny w tej firmie:)

Zostaw opinię o Gluck dziecięca kraina - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gluck dziecięca kraina