Gluck dziecięca kraina

Czerwionka-Leszczyny

Gluck dziecięca kraina

Opinie o Gluck dziecięca kraina

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jan

Gluck Dziecięca Kraina to firma z ponad 30-letnią tradycją ciesząca się pozytywnymi opiniami klientów. Czy pracodawca ten równie dużą uwagę przykłada do warunków zatrudnienia w swojej firmie? Jeżeli chcielibyście podzielić się swoimi opiniami na temat tego pracodawcy, zachęcam do komentowania. Wszelkie opinie będą mile widziane zwłaszcza, iż od dawna nikt nie udzielał się na ten temat na naszym forum.

Czy są jakieś zmiany w Gluck dziecięca kraina? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

hanna

Aż ciężko uwierzyć, że utrzymała się na rynku przez taki okres i w takiej konkurencji. Czy znajdzie się tutaj ktoś kto tutaj naprawdę pracował? Bo jestem ciekawa jak kobiety są tutaj traktowane, czy można liczyć na szacunek i godne traktowanie czy nie bardzo? (Mam złe wspomnienia z innej pracy).

pakiet-socjalny

nie daj się kusić, i podążaj do tej krainy, krainy szczęścia i satysfakcji, by ta satysfakcja trwała długo, dłużej jak najdłużej, bo to było pełną twego szczęścia, i nie kuś by ktoś tutaj odpisywał, bo czas na to święcony jest marnotrawiony i każda minuta sekunda tu pobyta nie każdego z nas pyta o jej istnieniu skończona już nigdy się nie podniesiona:) SMILE:)

(usunięte przez administratora)Wrocław.Kraków Poznań poszły w odstawkę chyba także sklep internetowy a miał przynosić takie kokosy.Trzeba było słuchać mądrzejszych i bardziej doświadczonych w handlu .Wiadomo od dawna CHYTRY DWA RAZY TRACI!!!!!!!!!!!!

Misia

Choć miła obsługa i ceny niższe niż kiedyś to sczerze?? za takie marne grosze nie da sie pracować!! Harówka dzień i nawet niekiedy noc przez 7 dni w tygodniu!! i to za ile?? pffff nawet nie warte jest to pisania. niekiedy ręce odpadają z pracy a tu szef przyjdzie wymyśli to tamto i owamto a sam sobie wyjeżdza na wakacje też mi człowiek!! bez serca!!

anonymous

omijajcie tą firmę z daleka, płace marne, pracowałam na salonie w poznaniu dokładniej salon w centrum handlowym King Cross, nadgodziny hm a co to są nadgodziny w tej firmie:)

Zostaw opinię o Gluck dziecięca kraina - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gluck dziecięca kraina