Opinie o Chicaca Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Chicaca Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Chicaca Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chicaca Sp. z o.o. w Rybnik

Pracownik chicaca

Jestem pracownikiem Chicaca i nie uważam że szefostwo jest chamskie i wulgarne. Pani Greta to bardzo mądra kobieta. Gdyby nią nie była to nie osiągnęła by tego co teraz ma, ciężko pracowała przez kilka lat i taki wpis pokazuje jedynie wielką zazdrości. Osoby, które wypowiadają się tutaj w komentarzach podejrzewam, że nawet nie miały okazji porozmawiać z szefostwem samemu face to face. Nie raz dostałam od nich miłe słowa i pełne wsparcie. Najniższa krajowa jest w wielu podobnych firmach i na taką stawkę godziłyście się podpisując umowę. Umowę o pracę można zdobyć bez problemu (jestem tego przykładem) wystarczy pokazać że komuś zależy na pracy a nie chować się za regałami i wiecznie każdego obgadywać i narzekać!

Kupujący
@Pracownik chicaca

Szefostwu można współczuć takich pracowników porazka wysyłają towar na inny adres nie odbierają telefonów nie polecam tej firmy i zakupów.

Lidia

Atmosfera jak widzę, niezbyt zachęcająca. W biurze też tak jest? Co z umowami, faktycznie zlecenia co kilka miesięcy? Opis warunków w ogłoszeniu dla specjalisty ds. Obsługi Klientów E-commerce i Social Media nie wskazuje na takie problemy, wręcz przeciwnie. Sądzicie, że praca zdalna jest naprawdę realna z dowolnego miejsca w PL?

@Halina

Skąd wiesz że wydzwania? Napisałaś że nie wiesz co u nich a teraz taka informacja. Moja znajoma tam pracuje i jest zadowolona.

Gsksksk Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy warto zacząć tam pracować? Jaka atmosfera?

Karolcia Nowy wpis

Hej. Potrzebuję się dowiedzieć czy można pracować jako magazynier na część etatu. Czy ktoś wie? kiedyś w jednej z ofert było napisane, że praca występuje tylko w pełnym wymiarze, ale może do dziś się coś zmieniło w tym zakresie?

Hmsm Nowy wpis
@Karolcia

Z tego co słyszałem, to kierowniczka to sympatyczna kobieta. I jest do dogadania. Ale jak jest ???? Warto się przekonać samemu.

Ciekawe czy ta wspomniana z rok temu znajoma wciąż pracuje i czy wciąż jest zadowolona? Macie jakieś doniesienia odnośnie bieżących warunków? tez pokazywała mi się tamta oferta na magazyn, zastanawiam się jaka robota jeszcze byłaby tam w nim do wykonania? I czy nie wiecie przypadkiem czemu w wizytówce google widnieje jakiś przypis o zamknięciu na stale?

A duży ten magazyn tak w ogóle? również zastanawiam się co konkretnie tam w nim się robi i czy potrzeba do tego doświadczenia. szukam sobie czegoś po Rybniku i zastanawiam się czy jest sens zagadać

Magazyn jest dość spory ale za mały by bez problemu wszystko ogarnąć. Pracy jest ogrom, na każdym stanowisku (a jest ich dużo). Co do doświadczenia - zależy od tego do czego obecnie ktoś jest poszukiwany.

Hj Nowy wpis

Z tego co się orientuję, to osoby które wprowadzały tam zła atmosferę już nie pracują. Mam tam znajomą która pracuje ponad 2 lata i sobie chwali

Hejka. Mam wątpliwości co do rekrutowania na Specjalistę ds. Obsługi Klientów E-commerce i Social Media, jest teraz aktywna oferta ale pomyślałam, że jeszcze tu zajrzę i widzę rozbieżne opinie z zeszłego roku co do warunków. czy do teraz jeśli o atmosferę chodzi nie ma już niczego do zarzucenia? Zarobki też by mnie interesowały, bo ich niestety nie podają

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Chicaca Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik magazynu e-commerce? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Lidia

@Lidia

Realna jest. Ale nie w tej firmie. Ludzie boją się głośniej powiedzieć ,Boss Kuba od razu wszystko wie. Donosy z każdej strony. To chyba taka przyjęta metoda dla dłuższego przetrwania.Jabnie polecam pracy (usunięte przez administratora) .....Nikomu .

@Halina

Ja i tak na magazynie chciałem robić, to z tym zdalnym miałbym raczej słabo. Oferta mi wygasła z miesiąc temu, mam bardzo żałować? Chyba, że jeszcze cos się pojawi? Ile ich do obsługi teraz potrzeba? Jest ruch w zamówieniach?

Halina

Nie mam pojęcia co u nich teraz słychać. Wiem ,że jest straszna rotacja. P. Kuba ciągle wydzwania i gnoi ludzi. Moim zdaniem można by było podpiąć jego zachowanie pod (usunięte przez administratora) I tu wcale nie żartuje. Życzę powodzenia.

@Halina

A tu w firmie nie ma innych ‘bossów”, z którymi ewentualnie można pogadać jeśli cos nie tak się dzieje? Mnie jak na razie praca na konkretnym stanowisku nie interesuje, po prostu ciekawi mnie jak sklep w całości działa, widzę ze przywołani są spece od e-commerce i magazynierzy. A cała struktura jaka jest? ile jeszcze osób zamówienia ogarnia?

Pracownik chicaca

@Pracownik chicaca

Oho :) czyżby prośba " z góry" o zamieszczenie pochlebnego komentarza? :) Również takie prośby otrzymywaliśmy jak jeszcze istniały opinie i firmie na google.. swoją drogą ciekawe czemu już na Googlach nie ma możliwości oceniania firmy ;)

@Pracownik chicaca

Ja nic do Pani Grety nie mam, spoko babka. Umowe o prace bez problemu? Wiekszej bzdury nie slyszalam, chyba musisz byc kierowniczka zeby ja dostac. Ja i kilka innych osob nie dostaly, caly czas tylko marne zlecenie na kilka mies i wie to kazdy…..Nic dziwnego, ze sa opinie jakie sa i kazdy sie tam zwalnia. To ile osob od was odeszlo w ciagu 2 miesiecy? :) Nikt? Widzialam, ze szukacie ludzi bo nikt tam nie chce zostac!!

Halinka
@Pracownik chicaca

To przykre, że sama kierowniczka musi aż pisać dobre opinie i bronić firmy ;) Chyba jedyna osoba, ktora jeszcze nie wie co tam sie dzieje.

@Ex

Boją się prawdy… swoją drogą też by mi było wstyd jak każdy by się wypowiadał źle o mojej firmie. To nie dziwne, że nagle opinie z google zniknęły ups :) Nie dziwcie się, że każdy się tu wypowiada chyba od tego to tutaj jest!!!!

@Ex

Zgadza się . Wiele rzeczy się robiło na rozkaz szefostwa. Smierdzadze chińskie kurtki się wietrzylo. Wypruwalo się chińskie metki i wszywalo chicaca. Nie polecam w dalszym ciągu.

@Halinka

Tam jest kierowniczka? Był manager ,ale jak każdy nie wytrzymał i poddał się. To praca albo dla ludzi bez ambicji albo dla tych,którzy potrzebują na chwilę gdzieś się załapać. Na dłuższą metę psychika siada. Serio

@Pracownik chicaca

Pani Greto, no proszę... kto tam choć trochę mógł z Panią więcej czasu spędzić wie jak to Pani ma swoje pracownice w (usunięte przez administratora) PS. Po wypiciu kawy kubek się myje, bo na firmie nie ma Pani służących:), a gdy chce się przymierzyć nowe ciuchy to parownice stoją dla Pani otworem, ale po tym okresie mogę stwierdzić, że Pani nie potrafi prasować, bo jak to szefowa ma sobie sama coś uprasować jak ma swoje niewolnice. Nie pozdrawiam:)

Marle
@Pracownik chicaca

Nie ma to jak się podszywać pod właścicielkę i głupa udawać, GRATULACJE (usunięte przez administratora).

Beta
@Pracownik chicaca

A co Pani Greta skończyła ,bo po jej wypowiedziach jakos mądrości nie widac?.Ciuchy chińskie ,poliestry kroje i fasony masakra ,tandeta.

Kupujący
@Pracownik chicaca

Chicaca Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko specjalista e-commerce. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Mpppp

Zastanawiałam się czy złożyć cv na tą ofertę pracy ale po przeczytaniu opini jednak sobie podaruje. I mogę w to wszystko uwierzyć bo ofertę z tej firmy widzę co 3 msc więc chyba jest coś na rzeczy jak co chwilę szukają ludzi

Co sądzisz o atmosferze w firmie Chicaca Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Halina

Atmosfera ?pracują praktycznie same kobiety. Bos tak sobie ustawia rozmowy z naiwnymi,obiecując im stanowiska ,że jedna na drugą donoszą. Przy następnym spotkaniu mówi o tym co się diwiedzial i sam obgaduje i wyśmiewa się z dziewczyny.Ona ,pani Bosa przytakuje i kpi . Chore wszystko .

@Halina

i to wszystkie kandydatki miałyby być na takie coś podatne? a nie ma szans na to, żeby nie zwracać uwagi na atmosferę i po prostu robić swoje? bo na tym praca polega, tak?

@Emilia

No wyobraź sobie,że Nie. Właśnie dlatego ,że nie zwracałam uwagi na ich chore taktyki i zagrywki nie przedłużyli mi umowy . Śmieciowej oczywiscie . Za moich czasów tylko taka była .

@Halina

Tylko dlatego nie przedłużyli? Mimo wszystko ciekawa bym była jakiś konkretnych wymagań od nich co do tego, żeby normalnie przedłużyli. Miał tak w ogóle ktoś? Jaki średni staż tu mają przy tych warunkach?

Zosia Koza

Pracowałam 2 lata i to o 2 lata za dużo

@Emilia

Pani też długiej kariery nie wróżę. Kiedyś klapki z oczu opadną. Te kiedyś ....nastąpi ,gdy łzy w oczach pojawia się przed ,w trakcie i po pracy. Pozdrawiam.

@Zosia Koza

witam, 2 lata? skoro zostało to podsumowane, że za dużo to jak do tego doszło, że przez tak długi okres Pani tutaj pracowała? od samego początku sytuacja była niekorzystna czy to z czasem mogło zacząć się dziać?

KR

Firma dno, kierowniczka masakryczna, nic dziwnego ze kazdy sie zwalnia. Umowa smiec :) Nie polecam.

@KR

Jaka patofirma . Taka pseudokierowniczka.

Były parobek

Przestrzegam każdego kto chce podjąć tam pracę. Umowa śmieciowa ciągle przedłużana o umowie o pracy można pomarzyć. Minimalną krajowa a obowiązków tyle że masz wrażenie że pracujesz na dwóch stanowiskach. Codziennością jest: dźwiganie kartonów powyżej 50 kg, sprzątanie (usunięte przez administratora) po szefach, jeżdżenie własnym samochodem (oczywiście nie ma mowy o rekompensacie za paliwo), wykonywanie kilku czynności na raz. Nawet jak człowiek pędzi jak mrówka to nie zadowoli nikogo. Ciągle pretensje o wszystko. Nakładanie normy jak w chińskich obozach pracy. Szefostwo chamskie i wulgarne. Szkoda nerwów i zdrowia na taką pracę.

@Były parobek

Tak, niestety to prawda co napisałaś. Dźwiganie kartonów z dostawą ubrań wcale nie należało do lekkich i przyjemnych. Sprzątanie drugiego magazynu po remontach, kawkach i jedzeniu, bo szefostwo nie chce wydawać pieniędzy na sprzątaczki. Za to stać na Paryż i Teneryfe co tydzień….. a premii dla pracownika 0 zł :)

@Były parobek

Podpisuje się pod wypowiedzią w 100%.Wlasciciel to cham . Jego żona też inteligencja nie grzeszy. Traktuja ludzi dosłownie jak tania siła robocza. Przemiał ludzi jest jak w barze. Wchodzą j wychodzą. Zero szacunku dla pracownika . Nie polecam nikomu takiej harówy.

Magda
@Były parobek

A na takie słodziaki się kreują na insta hehe.

Lena
@Były parobek

Chiński (usunięte przez administratora),bo te ciuchy są z Chin to widać na kilometr;)A modelka na zdjęciach wiecznie ta sama mina i strzelanie gałami w prawo.Powinna zrobić Qand A o swoich pracownikach.

Julia

Podpisuję się pod tym.

Ani
@Były parobek

Z tego co czytam nikt się nie wypowiada pozytywnie o tej firmie Ewidentnie skazuje to na mobbing i wykorzystywanie .. dziwie się ze ktoś jeszcze to znosi i nie wniósł zażalenia. To nie jest ludzkie traktowanie z tego co piszecie Poza rym jaki klietka uważam ze jakość produktów i materiałów bardzooo słaba Kilakarotnie zamawiałam i odsyłałam paczki bo jakość materiału niestety daje wiele do życzenia w porównaniu do ceny

Janinay

Praca ogień. Obiecanki cacanki a głupiemu (włascicielowi) radość .Gdzie ta możliwość rozmowy , awansu , premi czy innych cudów wianków? Po kilku dnia jesteś już najgorszym pracowników który ma najlepiej od rana do wieczora robić. Żeby szanowne państwo mogło smażyć (usunięte przez administratora) za granicą na plaży. Jakie awansu jak tam jest rotacja ludzi tak duża że przychodzisz do pracy i nie wiesz z kim robisz. Nie dajcie się nabrać w tą pułapkę. Firma istnieje długo i komuś się już z $ w głowie poprzewracała. Stara zasada za dużo się ma to trzeba pokazać i odbija szajba.

Marle

Przestrzegam proszę nawet nie próbować pójścia tam na rozmowę jeśli nie chcecie się czuć na wstępie jak zdeptany zwyzywany człowiek. Właściciel to powinien się leczyć , bo inaczej tego nie można nazwać. Jak ktoś taki może prowadzić firmę nie szanujących człowieka ,proponując mu gruszki na wierzbie a już po pierwszych dniach wiesz że bedzisz (usunięte przez administratora) za najniższą krajowa. Dobrze że się zapytałam wcześniej innych pracowników jak tam jest i wszystkie te negatywne opinie są trafne! Uciekać nie próbować przestrzegam!

halyna

DZIEWCZYNY UCIEKAJCIE!!!! Najbardziej toksyczna atmosfera w pracy jaką kiedykolwiek miałam, będąc nowym ciągle słyszałam jak to na mnie kurwiały, szmtowały i ogólnie wyzywały. Po tygodniu pracy, kierowniczka przychodziła i kazała mi przyśpieszyć tempo. KOBIETO JA DOPIERO CO SIE ZATRUDNIŁAM, ciągłe porównywanie do innych osób, sprzątanie kibla, kuchni, non stop zebrania i jakieś chore posiedzenia w pokoju zwierzeń. Ciężkie kartony, śmierdzące ciuchy, odklejanie chińskich metek żeby przymetkować chicacę, obrzydliwstwo. Dziewczyny fałszywe, faworyzacja, brak możliwości wzięcia wolnego. Jeśli nie przyjdziesz obgadywanie na całą firmę jaka to Ty nie jesteś i jak to oszukujesz, a an drugi dzień nikt nic Ci w oczy nie powie. Ogólnie toksyczna praca dla naprawdę osób bez ambicji, bo żeby (usunięte przez administratora) jak za 3 osoby i dostawać non stop opiernicz za najniższą krajową to nikomu się nie chce. Zdecydowanie nie polecam, cyrk a nie praca:)

@halyna

Kierowniczka?To chyba jedna ,która została. Sama niedawno płakała i obgadywala wulgaryzmami właścicieli patofirmy. Pracowałam tam kilka lat temu. Było strasznie . Jak w obozie i widzę ,że nic się nie zmieniło. Uciekać jak tylko możliwe. Psychika siada . Poważnie .

@Halina

Dokładnie tak, z jednej strony płacze i obgaduje a z drugiej liżę (usunięte przez administratora) jak najabrdziej się da! śmiechu warte.

Myślę ,że powinnyście się wstydzić za to co wypisujecie. Postanowiłyście odejść - macie do tego prawo. Jednak prawa nie macie aby oczerniać ludzi.

Kokardka

Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie o danej firmie, a widac ze opinie jedne i te same. Złe….. Nic na lepsze sie nie zmienilo :) Nie pozdrawiam

Halina

Oczerniać Nie. Pisać prawde ?Mamy prawo. Po to jest ta strona . Każdy powinien znać prawdę o tej firmie.

Xx

Na całe szczęście zakończyłam to…….. już kilka miesięcy temu :)

NIEPORZĄDEK, BAŁAGAN :)

@Xxx

Hehe ciekawe czemu admin usunął :) ja myślałam że jestem dziwna że nie chciałam tam pracować ale widze że jest nas sporo. I co zastanawiające ? Zawsze się powtarzają oferty do pracy do pracy przy obsłudze klienta i na magazyn go te dwa działy zawsze mają za dużo obowiązków i najbardziej obrywają ;) trafnie napisane...wstyd żeby dziewczyny z magazynu albo biura sprzątały kible i kubeczek kawy za panią szefowa a nie stać państwa arystokracji na sprzątaczki :)

Kokardka

Nie polecam firmy, smieciowa umowa i nie ma mowy o innej. Najnizsza krajowa a wymogi jak bys zarabiala 10 000.

@Kokardka

10 k? No fajnie byłoby taką kwotę przytulić. ;) To ja ciekawa jestem jakie wymogi masz do przytoczenia na taką potencjalną stawkę, ciekawe czy byłoby warto. Napiszesz?

@Emilia

Chodzi o to, ze byl wypominany kazdy najmniejszy blad a chcieli zeby bylo zrobione wszystko na raz. Jak ktos cos dobrze zrobil to nic, ciagle wytykanie bledow ktorych nawet nie mozna byloby nazwac bledem… ciagle o cos problem. O wolnym nie wspomne, mimo ze umowa zlecenie ciezko o glupi dzien wolnego, a nie bylo duzo pracy. Zostawanie chwile po 17 bo kurier przyjedzie pozniej - oczywiscie nieplatnie bo tutaj sie nazbieralo troche jak kilka dni w tygodniu mialo sie dyzur. Smieciowa umowa, to czego chciec, ze kazdy jest tam tylko na chwile ;) Jestes pracownikiem/bylym pracownikiem? Pozdrawiam

Weronika
@Kokardka

Nie ma możliwości przejścia na umowę o pracę? A skoro tak się czepiają błędów to dbają chociaż o szkolenia dla pracowników, czy tutaj też są braki?

@Kokardka

Umowa śmieciowa nawet na na kilka lat. Te rozmowy w pokoju zwierzeń ...szok. po godzinie prania mózgu czujesz się jak totalny imbecyl. I pan i pani na przemian nie szczędzą opini na temat innych pracowników. Jednym słowem można skłonić się do stwierdzenia stosowania mobingu. Każdy pracownik boi się wyrazić co czuje . Uciekać i nie zastanawiać się .

@Weronika

Żadnych szkoleń. Tam nikt długo nie wytrzymuje. Trzeba mieć nerwy ze stali. Albo być sprzedawczykiem ,żeby choć trochę odpuścili. Nikomu nie polecam. Żałuję tylko,że pozwoliłam sobie na takie traktowanie przez właściciela. Jak dla mnie zwykłego chama

@Weronika

Jakie szkolenia? Nie ma zadnych szkolen. Przynajmniej za moich czasow nie bylo :D

@Halina

(usunięte przez administratora). PORAZKA NA CALEGO TA FIRMA….. Zaraz upadna bo nikt nie chce juz tam pracowac

Halina

Chicaca to pewnego rodzaju praca w Chinach dla np. H&M. Czyli robić i robić i Dziub zamknąć . Udawać głupiego i przytakiwać jak się da. Wtedy guru zadowolony ,że nie ma mądrzejszego od niego. Praca dobra na chwilę . Na dłuższą metę należy się skonsultować z psychologiem . Cała garstka ,która została to jedno wielkie zakłamanie . Nie polecam .Nie polecam i po sto kroć nie polecam.

Ktoś.
@Halina

O jakim stanowisku tutaj rozmawiamy? Czy na stanowiskach Kierowniczych jest ok?

Sylwia
@Halina

Piszesz, że szefostwo nie jest najlepsze, a co z pozostałymi pracownikami? Jaka między nimi jest atmosfera'?

@Halina

Kurczę myslalam że tu jest super. Zdjecia fotki z zagranicy super ciuchy wiec firma dobrze prosperuje i jej pracownicy tez sa wynagradzani duzo ponad minimalna a tu takie raczej nieprzychylne komentarze.

@Ewa

A jak można sprawdzić czy na pewno prawdziwe? :/

@Emilia

Proste - zatrudnić się :)

@Ex

A mniej ryzykowny wariant, żeby upewnić się tak "na zachętę"? ;) Bo racja na własnej skórze najlepiej tylko człowiek czasami o swój czas może się być

Hej. Pytanko w odniesieniu do firmy. Czy rozmowa kwalifikacyjna jest stacjonarna? Czy w firmie obowiązuje dress-code? Czy pracodawca oferuje awanse? Dzięki.

Halina

W tej firmie pracownik jest wyzywany poniżany i nic nie znaczący. Śmiem powiedzieć, że traktują Cię jak pusta lale. Właściciel to arogancki zadufany w sobie wredny typ. Tylko on ma rację i nie dyskutuj. Nie polecam bliższego spotkania z tym typem.

@Halina

Lepiej bym tego nie ujęła, na początku wszystko jest pięknie ładnie . Ale jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś, oczekujesz minimalnej pomocy na swoim stanowisku, chciałabyś wiedzieć dokładnie co możesz a czego nie to niestety to nie jest możliwe bo przyjmując się masz być wszechwiedząca i najlepiej czytająca w myślach szefa i szefowej ;) co nie zrobisz i tak będzie źle ;)

Minia
@Halina

Potwierdzam. Porażka. (usunięte przez administratora)

Edyta
@Minia

No dobra, ale czy mimo wszystko warto próbować pracy u nich? Wynagrodzenie daje radę? Mimo wszystko najważniejszą kwestią dla mnie jest wysokość wypłaty..

@Edyta

Jeśli satysfakcjonuje Cię najniższa krajowa bądź trochę ponad...i niespełnione obietnice o podwyżce ;)

@Edyta

Moj komentarz na temat tej pracy został usunięty. Więc powinno to dać do myślenia osoba, które szukają prawdy. Porażka i po Sto kroć porażka. Biały (usunięte przez administratora) Marne pieniądze ale spier... Psychika przez szefów

@Ex

Dokładnie. W punkt. Bycie w tym obozie to niekończącą się opowieść. Zebrania i poniżanie ludzi to domena właściciela. Personel to kalejdoskop. Nie polecam. Nigdy

Łucja
@Ex

A jak jest z ta podwyżką, jest takiś punkt w umowie który o niej mówi? Jeśli jest, to słabo.. No właśnie, jaka jest umowa? Normalnie o pracę?

@Łucja

Oczywiście, że marna śmieciowa. Na podwyżkę bym nie liczyła.

Ex

Jest umowa o pracę tutaj jest pełen profesjonalizm wszystko pięknie ładnie. Ale... podwyżka nie jest uwzględniona. Tak samo premiowanie...niby praca w sobotę 150% płatna a otrzymujesz 150 zł na czysto za sobotę 8 godzin..no to sorry. Generalnie praca super na prawdę da się wdrożyć ale szefostwo jest.... ekhem serio gdyby nie Ci Państwo to wszystko prosperuje jak należy bo ekipa stała co była była cudowna a teraz jest rotacja. Już nie wspominając o tym że Chicaca to wielka marka teraz a pracownicy muszą mieć dyżury na sprzątanie toalety :D ojjj tak praca biurowa jak marzenie :D ah i sprzątanie kubka kawy od szefowej bo przecież ręce by jej urwało oraz sprzątanie syfu z jej biura bo ma prawo napaskudzic a naszym obowiązkiem jest jej spod nóg bród zbierać ;)

@Ex

*brud przepraszam te emocje ????????

@Ex

Oj to dziwnie jak tylko 150 za te soboty... A ciekawa jestem czy jednak czuć jak już w te soboty się robi, że to całkiem inaczej niż w inne dni tygodnia tutaj? Czy to nieistotne i raczej dni nawet jeśli chodzi o atmosferę się nie rozróżnia?

@Ex

Oooo to sukces ,że dają umowę . Do niedawna śmieciowa umowa nawet na dwa lata .

Marzena
@Halina

Może rodzaj umowy jeszcze zależy od stanowiska? Ciekawe czy UoP jest tam na każdym :P

Zostaw merytoryczną opinię o Chicaca Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Chicaca Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chicaca Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chicaca Sp. z o.o.?

Chicaca Sp. z o.o.
  • Brzezińska 50