Firo-Tour Polska Mirella Jeszka

Opinie o Firo-Tour Polska Mirella Jeszka

Anonim

Nie polecam szczerze........

aga

Pracuję w Firo-tour już 10 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat pracodawcy i samego biura. Faktem jest, że jest to praca, gdzie wymagana jest odporność na stres i przede wszystkim dobry kontakt z klientem. Dla mnie praca w Firo to zawsze zdrowa atmosfera, pieniążki na czas, w wysokim sezonie dodatkowa premia i darmowe wyjazdy szkoleniowe. Polecam osobom aktywnym, odważnym i przede wszystkim z pasją.

Anonim

Darujcie sobie. Atmosfera w tej firmie to jakaś porażka. Traktują człowieka jak śmiecia.

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie!!! Atmosfery jaka panuje w firmie w ogóle nie skomentuję, wynagrodzenia także. Nie polecam najgorszemu wrogowi!!!

Zostaw opinię o Firo-Tour Polska Mirella Jeszka - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firo-Tour Polska Mirella Jeszka