Opinie o Henel Violetta Myrollo w Szemud

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Henel Violetta Myrollo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Henel Violetta Myrollo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Henel Violetta Myrollo w Szemud

Tomasz

Co wy ludzie wygadujecie. Pracy w tej firmie zawsze bylo duzo zastoje jedynie byly jak towar do produkcji nie dojezdzal a atmosfera jest dobra.Jak ktos przychodzi do pracy na kawe i pogawedki to niech szuka w innym miejscu powodzenia:)

@Tomasz

Praca do lekkich nie należy i trzeba się przykładać do tego co się robi. Widzę tu wielu frustratow którzy myśleli że się pokręcą i kasa wpadnie ale coś im nie wyszło dlatego teraz tu wypisują głupoty. Najlepiej przyjść popracować i przekonać się że nie taki diabeł straszny jak go malują.

@Tomasz

Jeśli twierdzisz że pracy jest dużo to po co pracodawca zatrudnia co róż sporą liczbę osób żeby pożniej jak sezon się skończy po prostu wywala.

Olga Nowy wpis
@Wiola

Czy w tej wypowiedzi powyżej nie chodziło o to, że zdarzają się sytuację, w których ktoś nie wykonuje powierzonych mu obowiązków i z tego powodu dochodzi do rezygnacji ze współpracy? To jak w zasadzie rozmowa i ogólnie sama rekrutacja jest prowadzona? Jak kandydaci są weryfikowani?

Toja Nowy wpis
@Tomasz

Na pogawędki to przychodziła brygadzista bo ona rozmawiać zawsze mogła, później ciągle wyżywanie się na innych i darcie się

Toja Nowy wpis
@Tomasz

Oszukiwanie ludzi z umowami, obiecanki z kosmosu, ludzie którzy tam pracują ciągle mają umowę o pracę na 3 miesiące i kiedy ta się skończy to daje następna, oczywiście po wcześniejszym pracowaniu na ,śmieciówce" przynajmniej pół roku. Chęci do pracy były ale jak tak można ludzi traktować, no i oczywiście wypłata w kopertę nie na konto, dziwne co ????

Wiola Nowy wpis
@Olga

Kandydaci są przeważnie wszyscy przyjmowani kto tylko chętny jest.Widzi Pani po opiniach że tam rekrutacja jest na okrągło.Dzisiaj jesteś ty a jutro będzie kto inny.

Wiola

Szukają ludzi do pracy,przyjmują na chwilę,potem zwalniają.Kombinują z umowami,obiecują wiele.Praca nie jest zła,lecz nieda się tam pracować przez dziewczynę która rządzi na materiałach.Jest wulgarna,(usunięte przez administratora),ma swoich pupilków a sama się też często myli i myśli że jest najlepsza.

Halina
@Wiola

Ile czasu trwa ta chwila? Nie ma szansy na zatrudnienie na dłużej? Są osoby, którym udało się zostać na dłużej?

@Wiola

Praca nie jest zła? To pomijając już atmosferę napiszesz wprost konkrety odnośnie jej specyfiki? Co konkretnie się wykonuje krok po kroku? A najlepiej jak przykładowy dzień z pracy wygląda? Chodzi mi o techniczne ujęcie tematu

@Olga

Trudno tak opisać w jednym zdaniu po kolei.Praca nie jest ciężka ale dużo jest pomyłek a to z kolei prowadzi do robienia dużych dram.przez rządzącą tam

@Wiola

Z tego co widzę forum nie jest ograniczone do jednego zdania, więc da radę troszkę rozwinąć? Praca nie jest ciężka, co to znaczy, co konkretnie to powoduje? Tak samo te pomyłki są zastanawiające, jesteś w stanie przytoczyć jakieś okoliczności?

Twoja St*ra

Nie polecam, jedno wielkie (usunięte przez administratora) oraz pełno przekrętów

Margot

Śmiech nie pracodawca. Zaniżone stawki wypłacane nieoficjalnie w kopercie. Jak jesteś chory i nie przyjdziesz do pracy przez L4 choć jeden dzień tracisz całą premię, co jest absolutnie niezgodne z prawem. Brak umów o pracę, składek, ludzie pracują za nic! Tylko czekać aż wjedzie kontrola, bo to co szef próbuje ugrać na pracownikach jest żałosne.

Aleksandra
@Margot

To jakie są umowy, jak nie ma umów o pracę? Zlecenie czy jeszcze jakieś inne? Co to za premia że można ją tak szybko stracić, uznaniowa? Dużo jej jest jeśli już uda sie komuś ją zdobyć?

@Aleksandra

200 zł premii jeśli jest się obecnym cały miesiąc.Małe spóźnienie i premi brak

Aplikowałeś do firmy Henel Violetta Myrollo? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Olga

Czyli z tej jednej opinii na forum może wynikać, że atmosfera podczas pracy bywa nieco słabsza? Upewniam się, bo widziałam, że w tamtym roku szukali ludzi na produkcję. Wiecie, ile wtedy płacili a jakie stawki oferują obecnie? Ogólnie to ile osób tam pracuje? pisali, że szukają wielu kandydatów.

@Olga

No bo potrzebowali dużo ludzi.Tak też zrobili,wykorzystali i pozwalniali.

ANETA

Pracodawca powinien Pinokio się nazywać jak szuka pracownikow do pracy to obiecuje zlote góry a nic nie jest prawdą potrafi przyjechać szukać pracownikow przez urzad miejski mówić jak w jego firmie jest pięknie kolorowo np że jak nie ma pracy to puszcza do domu i płaci za to a to jest nie prawdą bo nie placi że jak nie ma pracy to on nie wyszukuje prac tylko puszczą do domu a potem trzeba myć okna i sprzątać podwórko atmosfera fatalna stosowany w firmie (usunięte przez administratora)psychiczny przez panią Małgorzatę z materialow szefowi wydaje się że to normalne że ktoś trzyma pracownikow w ryzach a pracownik po pracy w tej firmie musi korzystać z pomocy psychologa żeby się pozbierać ale każdy ma prawo do swojej decyzji niech się zatrudni i sam przekona powodzenia i nie pisze tego po złości że jestem byłym pracownikiem bo wbrew pozorom mi się tam dobrze pracowało pomimo (usunięte przez administratora)bo ja byłam silną osobą odporną pisze o pracownikach którzy musieli się zwolnić z powodu Małgorzaty lub przeplakali nie jeden raz .pani Małgorzatą jest osobą niewychowana wulgarną bluzga do pracownikow wyzywa ich sami stwierdźcie czy to normalna osoba

Zostaw merytoryczną opinię o Henel Violetta Myrollo - Szemud

• Jak się pracuje w Henel Violetta Myrollo?

Zobacz opinie na temat firmy Henel Violetta Myrollo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Henel Violetta Myrollo?

Henel Violetta Myrollo
  • Hetmańska 8