TECHMATIK S.A.

Opinie o TECHMATIK S.A.

Madox Kucyk nie był święty ale miał pojęcie o tym co robił,to raz,dwa 5S to nie jest sprzątanie i organizacja ,a ułatwianie procesu produkcyjnego,ile z tego co robi Smietanka ułatwia to ?trzy ,sprzątac też trzeba umieć bo można wyrzucić na złom,przydatne i niezbedne rzeczy,nic sie nie sprawdza z tego co robi Smietanka,co widać i słychac i czuc :-) ale nie ma sobie czym głowy zawracać bo i tak czeka go nieuchronne rozstanie z nami !

Amen.

Madox

A ty czemu strasz we własne gniazdo? Źle ci tutaj to zmieniaj. Spawaczy potrzebują wszędzie. No chyba że z ciebie taki spawacz jak z koziej d.. gwizdek.

Spawacz
@Madox

Madox, jak chcesz ze mną gadać to weź halitomin

@Madox

Madox. Kilkanaście wpisów wstecz jest wpis gościa "operator cnc" o tym jak to mu wspaniale i takie tam pierdoly typu ach,ech,och. Podejrzewam że jesteście z tej samej wioski. Ujawnijcie się,idzcie na kawę - szukacie siebie w nie tym miejscu. Wasze miejsce jest na portalu typu .. no nie wiem ..Pan szuka pana? Tutaj jest miejsce na obiektywna ocenę pracodawcy. Umowcie się gdzieś na miescie- ale koniecznie weźcie ze sobą kamizelki - będzie Wam łatwiej się poznać....

Lara

Napiszcie proszę ile zarabia specjalista ds. sprzedaży jest to pytanie do zarządu . Chcę złożyć swoje CV i nie wiem czy mi się opłaca zmieniać dotychczasową pracę , znam dwa języki w tym angielski i mam 8-letnie doświadczenie w sprzedaży w różnych branżach plus doświadczenie w dziale księgowości . Jaka jest atmosfera w dziale sprzedaży ? Jak kierownik czy szef traktuje pracowników ?

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

Lidl

Panowie zapraszamy czemu się tak męczycie u nas super zarobki i pracy ful.

Mietek
@Lidl

Czyzby ktos 7000+ sie odezwal? Pomaranczowa kamizeleczka?

Madox

Ludzie, którzy zarządzają powinni mieć kwalifikacje. Ci co je mają i są w tym dobrzy nie przyjdą do roboty za stawkę z Lidla. Przeczytajcie sobie w internecie co to są za ludzie zanim zaczniecie szczekać ile zarabiają. Co do gościa z utrzymania ruchu - to była pomyłka, ale już go nie ma. Czekamy na następnego ;) Zmiana na lepsze - nie ma kolesi w zarządzie (poza jednym co się łbem w drzwiach zaklinował chyba i na razie został). Wszyscy czekamy, że będzie lepiej ale czy będzie to zobaczymy. Amerykanie nie wydali chyba kasy na firmę, żeby ją rozwalić? No tak na logikę.

nick
@Madox

Amerykanie?! Popatrz pan, a według KRS właścicielem Techmatiku jest polska firma - spółka z o.o. - zarejestrowana w Arkadach Wrocławskich (coś a la Galeria Słoneczna) z kapitałem 31.000 zł. Dziś panie takie czasy, że nawet Krajowy Rejestr Sądowy kłamie...

@nick

Czytać umiesz? Kto jest prezesem i właścicielem tej polskiej spółki? Porównaj z Columbią.

Stefan
@Madox

Poczytalismy sobie przydupasie co to sa za ludzie na necie. Oficjalny zyciorys Pana Gluta jest imponujacy lecz sprawdzajac opinie pracownikow poprzednio zarzadzanej firmy Quikmix to historia sie powtarza, pracownicy zwalniali sie na potege tak jak teraz w Techmatiku. Przypadek?

Siusiak

W Lidlu 3300 brutto na kasie od pierwszego marca 2017. POLECAM!!

Jozin z Bazin
@Siusiak

Czyżbyś się siusiak odnalazł i znalazł swoje miejsce w szeregu? Gratuluję.

Siusiak
@Jozin z Bazin

Ktos tu sarkazmu nie zrozumial

Jozin z Bazin

Zgadzam się z Gienkiem w 100% ale... weźmy takiego kierownika utrzymania/sie/w ruchu.Gość bladego pojecia - samo zatrudnienie go na takie stanowisko to już był dowcip - ale przedłużenie mu umowy wraz z podwyżką to już jest mega żart. Nie wspomnę o kefirze bo ten to już całkowite nieporozumienie branży metalowej. Tak że jak widać ludzie wartosciowi uciekają i nikt ich nie zatrzymuje - bo jak to powiedział kefirek można na ich miejsce wziąć ludzi z ulicy poprzez agencję zatrudnienia. Tylko ze jak tak dalej pójdzie to kefirek sam będzie robił ale na czym to nie wiadomo-siusiak raczej niczego nie utrzyma w ruchu- przepraszam sam się utrzyma w ruchu dzwoniąc po serwis z zewnątrz. ODRADZAM.

Gienek

Unikać jak ognia, od czasu przejęcia przez Amerykanów zmiany głównie na gorsze. Rozwój firmy oparty na taniej sile roboczej i nacisku na większą wydajność za marne pieniądze. Zatrudnianie ludzi na wysokich stanowiskach za grube pieniądze nie mających zielonego pojęcia o branży metalowej. Niedługo na hali będzie więcej kierowników i dyrektorów niż fizycznych. Poprzyznawali sobie wysokie pensyjki a pracownikom fizycznym mówią że muszą najpierw wypracować zyski i dopiero będzie mowa o podwyżkach (śmiech). Ludzie się zwalniają i nie ma się co dziwić. Zarobki na produkcji od 2000 do 2800 netto z premią(śmiech). Żałosna się ta firma robi

syndrom programisty z radwaga
@Gienek

zarządzanie polega na znaniu się na ekonomii, nie na branży metalowej, chyba, że i na tym się nie zna. Jeśli piszesz o ekonomicznych aspektach branży metalowej i się gość nie zna, to też masz rację. Co do zasady, managment ma się znać na kierowaniu i zarządzaniu ewentualnie ekonomii jak dyro

robol
@Gienek

Brawo!!! Jeszcze takiego syfu jak teraz nie było. Komuś chyba zależy aby rozłożyć firmę na łopatki!!! Zatrudnienie szefa produkcji który nie odróżnia aluminium od blachy ocynkowanej!!! kto tak robi i po co? Bajki nowego prezesa lane na zebraniu cudo!!! wystawianie ocen za porządki a roboty brak. I Można by tak jeszcze długo...

Johny
@syndrom programisty z radwaga

Być może Pan G. jest świetnym ekonomistą i zna się na zarządzaniu ale obecnie ekonomiczne to są nasze wypłaty. Wszyscy oprócz pracowników produkcyjnych dostali podwyżki i to nie małe. Na to pieniądze się znalazły. Pan prezes za współpracowników ma wybitnych specjalistów. Pierwszy to Kefir, jest specjalistą od sprzątania, malowania i wymyślania coraz to głupszych procedur. Drugi jest wybitnym specjalistą od kręcenia lodów i na dodatek mocno powiązany z konkurencyjną firmą. Trzeci to jakiś Johny z Ameryki co wie tyle ile mu powiedzą i zapewne ma przedstawiany bardzo ambitny rozwój firmy tak jak to miało miejsce na spotkaniu z prezesem. W praktyce ch....j to wszystko strzeli bo zamiast wziąć się za konkretną robotę, realizację zamówień i dać ludziom zarobić więcej pieniędzy to dalej brną w te swoje śmieszne systemy. Powodzenia życzę firmie a my panowie zbierajmy się stąd jak najszybciej.

slawek

50 groszowe podwyżki obiecał prezes w połowie roku...przy stawkach 16-18 zł na cnc to chyba kpina w porównaniu ze 15 tyś pensji dyrektorów

slawek

w tym roku jak ten zakład nie pier@)£€$&%dolnie to będzie sukces ...

CNC

A jakie zarobki realne sa na cnc nie chodzi mi o przyuczanie chodzi o osobe z doswiadczeniem i kwalifikacjami?

Jest (usunięte przez administratora)

Robert

Ludziska, a jak tam mają kierowcy, na beczce czy patelni, ktoś coś wie? Jakie mniej więcej zarobki, co z sezonem zimowym, jest praca czy może jakieś przestojowe? Będę wdzięczny za jakieś info;) Pozdrawiam

@Robert

1. Tam nie pracują ludziska... No chyba ze dżentelmeni z miejscowości Ode... 2. Jaka beczka? Jaka patelnia? To jest zakład produkcyjny ale obróbki metali. 3. Twoje pytanie kieruj do firmy Jadar- tam jest to o czym myślisz... beczki, patelnie i takie tam.

lechu

@operator cnc, piszesz, że nie widzsz konkurencji ktora byłaby wstanie nakłonić Cie na zmiane pracodawcy - czy to zonacza, że tutaj są największe stawki proponowane na rynku? Daj znać jak to wygląda...

operator cnc

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Techmatiku,i nie widze konkurencji ktora byłaby wstanie nakłonić mnie na zmiane pracodawcy.

@operator cnc

Łubu dubu.

Witam, Zauważyłem ofertę pracy na konstruktora. Ktoś orientuje się dokładniej jak warunki pracy i finansowe? Na jakich programach się pracuje? Czy wymagana jest znajomość budowy maszyn do kostki czy organizują jakieś szkolenia w tym zakresie?

Carl

Zarobki są na dobrym poziomie plus nadgodziny delegacje w zależności od działu + możesz się załapać na fuchy w brattechu

Monster

Byle byś nie trafił do działu balonowej głowy i gościa który omija dentyste szerokim łukiem a będzie ci dane pracować w normalnej atmosferze.Ale podobno ma się to zmienić bo kadra ma znać język angielski.

Zapytaj głównego księgowego.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.