TECHMATIK S.A.

Opinie o TECHMATIK S.A.

Stary

Miło widzieć, że są ludzie zadowoleni z pracy w Techmatiku. Tylko czy ktoś się zastanowił do czego prowadzą takie rządy i jak długo to potrwa? Ile było roboty za starej kadry a ile jest teraz.......

Zeus

Pozdrawiam działy które były godne podwyżek. Tylko cicho bo sie wyda!!!

hartford
@Zeus

bredzisz chłopcze, godni podwyżki są wszyscy tylko niektóre działy mają za sobą kierownika z jajami a na wos jest pinda bez jaj, który nic nie potrafi załatwić, zwalniają się frezerzy w wieloletnim doświadczeniem i nie potrafi ich zatrzymać. Sam się chyba boi o siebie. Szkoda tylko niektórych kolegów którzy zwolnili się przez całe zamieszanie które stworzył ten nieudacznik Śmietanka. Rozpieprzył produkcję i poszedł dalej. Chłop nie miał żadnego pojęcia o produkcji, frezowaniu, spawaniu itd. jedyne na czym się znał to tabelki

you-you..
@hartford

i tu się z Tobą kolego w 100% zgodzę- tak właśnie jest. Teraz za to jest przyjętych dużo nowych gamoni co potrafią prawie każdą robotę spierdzielić, a tych co potrafią jest jak na lekarstwo... Choć starzy partacze też są- pozdro dla CZ.- G. oraz T.- G. stare wyjadacze...

szachista

Z wielkimi projektami w Techmatiku jest jak z grą w szachy - nieważne jakie masz na początku ustawienie, na końcu i tak wygrywają pionki

@ciekawy, należy zajrzeć do przepisów bhp, ale w takich dużych firmach budowlanych obowiązkiem jest chodzenie w kaskach ochronnych. To dla bezpieczeństwa pracowników. Być może nowe i lepsze przepisy zostają wprowadzone? To znak tego, że firma się prężnie rozwija skoro mówisz, że ułatwiają pracę pracownikom nawet poprzez wymianę sprzętu na jakim pracują pracownicy.

;)))
@Karolina

Czyżby Karol(ina) J. ? Ty to Karolinko powinnaś cały czas w kasku chodzić. A laptop już do biurka przykręciłaś?

Dyrektor Kreatywny

bardzo miła atmosfera, najbardziej liczą się zapał i dobre chęci kandydata

1. czy potrafisz odróżnić stal od aluminium? 2. czy wiesz czym się różni HRC od herca? 3. czy wiesz czym się różni forma od śmietany? 4. czy potrafisz odróżnić laptop od kija bejzbolowego? 5. czy ładnie ci w okularach? 6. czy lubisz porządki? 7. na jaki kolor pomalowałbyś szafki na spawalni?

ciekawy

Prawda to, że w ramach wdrażania amerykańskich przepisów BHP wszyscy dyrektorzy muszą teraz chodzić w kaskach a handlowcom wymienia się laptopy na lżejsze?

Tadek

a jak z pracą w dziale jakości bo ciągle są ogłoszenia o pracę , więc tu jest moje pytanie: czy mało płacą , za dużo wymagają czy jaki jest powód braku chętnych na to stanowisko,??

Michigeen

Czytam Wasze opinie i aż mi ręce opadają. Piszecie o ludziach tych tzw. Fachowcach którzy się od Was zwolnili... Pracuje obecnie z 2 z Techmatika..Ciemni aż oczy bolą, większego pojęcia o robocie nie mają...Mam pytanie, to są Ci najlepsi? Aż boję się pomyśleć o reszcie...

@Michigeen

... no za to Ty jesteś fachowiec od je...ania owiec. - pisane było o ludziach, którzy na prawdę potrafili i umieli wykonywać swoją pracę- a firma nic nie zrobiła by ich zatrzymać ...- a nie o tępakach co nic nie umieli i odeszli, bo tych nie szkoda... Więc zacznij dobrze czytać wypowiedzi i dobrze je interpretować, a wtedy nie będziesz musiał bzdur wypisywać FACHOWCU... - bo rozumem to Ty nie grzeszysz... - chyba tym na górze chcesz dorównać?...

Mr peace

Firma to szambo. Pozdrawiam

Może mi ktoś opisać pracę na wydziale hartowania? Godziny, płaca, czy to skomplikowane?

kolo

może byc

kolega z form

Szkoda części załogi która się zwolniła przez Śmietankę... zwłaszcza tych którzy znali się na robocie, ale każdego można zastąpić, kwestia czasu. Firma jest na dobrej drodze i kierunku nie zmieni od narzekania. Przyjrzyjcie się jak się firma rozwinęła przez ostatni rok. Mamy prężnie działający dział UR, dział Planowania produkcji, dział handlowy rozbudowuje osobiści prezes, jest spawacz Alfa;), zainwestowano w sprzątanie sporo kasy, od ręki zwiększyliśmy ilość wykonanych zleceń, praca jest płynniejsza i łatwiejsza, zmniejszyliśmy nadgodziny, zwiększyliśmy ilość osób zarządzające produkcją, wchodzimy na nowe rynki (czyżby na starych już nas wszyscy znali?) Warunki pracy bardzo dobre, co do płac wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Czekam czy uda się ściągnąć starych pracowników, to będzie znak że naprawdę jest dobrze. Pozdro.

wkurzony
@kolega z form

Ty chyba w jakiejś innej firmie pracujesz. W zeszłym roku ilość zleceń na formy spadła o 1/3 a w tym trwa pogłębianie dna a ty widzisz większą ilość wykonanych zleceń?! Idź może gościu do okulisty

ciekawy
@kolega z form

Ale do której firmy chcesz tych starych pracowników ściągać? Do Techmatiku czy do Brat-Techu?

kolega z form
@wkurzony

podaj źródło swoich informacji... w zeszłym roku wykonano ponad 1320 zleceń dla form... w tym roku jest śmietanka i prężnie działający dział planowania, nie może być gorzej... w zeszłym roku produkcją form zarządzały 2 osoby, teraz masz śmietane, kilka osób w dziale planowania 3 brygadzistów (było dwóch). gil na każdym zebraniu z kierownikami powtarza że jest głupi, więc ściąga mądrych kierowników oraz dyrektorów. na pewno jest lepiej tylko nie zauważyłeś... tak jak sarkazmu zresztą...

wkurzony
@kolega z form

1320 zleceń dla formy ?! Chyba ze zleceniami PPHU MDK w pośpiechu policzyłeś ;)

poczytaj mi mamo

zip-zap

A Ty jak się zachowujesz? Co wypisujesz? Zastanowiłeś się? Sam się zachowujesz i Masz rozum jak niemowlak. I śmiem twierdzić po twoich wpisach, że nie odróżniasz ku..sa od cycka i ssiesz- albo ciągniesz komu popadnie, byle by w buzi było.....

Pracownik(bardzo zadowolony)
@zip-zap

Zip _zap moje zachowanie jak i całe postępowanie ma na celu jedno!zapewnienie mi jak i mojej rodzinie jak najlepszych warunków do zycia ,nie interesują mnie nieudacznicy ktorzy nic nie potrafią jak tylko płakac nad swoim losem,nikt nikomu na tym swiecie nie płaci za brak umiejętnosci i wiedzy,na swoją stawke(grubo ponad 20 zł)zapracowałem solidnie,bez włażenia i lizania,przeżyłem jesli dobrze pamietam pieciu dyrektorow ,ich nie ma ja jestem,mysle ze i po smietance zostanie wspomnienie,ale nie zaleznie kto jest dyrektorem ja dostaje podwyzkę,i nie dlatego ze jestem z odechowa czy mam jakies znajomosci czy cookolwiek,prosta sprawa,jestem niezastąpiony w tym co robie a robie to najlepiej jak potrafie bo za to mi płacą i wierz mi albo nie ale nie ma drugiej takiej firmy jak techmatik ktora daje takie warunki pracownikom,przynajmniej jesli chodzi o frezerów

zip-zap
@Pracownik(bardzo zadowolony)

-pitu pitu.... - ale chociaż normalnie napisałeś i głupich propozycji nie było...

Pracownik(bardzo zadowolony)

Ktoś!robimy zakład ? jak bedzie dłuzej niz miesiąc to mi ob....gniesz,a jak krocej to ja tobie.pasuje?

Bryndza
@Pracownik(bardzo zadowolony)

już wiem czemu jesteś taki zadowolony :D

Johny
@Pracownik(bardzo zadowolony)

Od razu bylo wiadomo ze to jakis lacho...ciag taki zadowolony bzdury wypisuje. W kazdej firmie lachonisci karierowicze sie znajda, zero honoru, zero zasad tylko lodzik I heja do przodu

Pracownik(zadowolony)

Czyzby sie poprawilo ?nikt nie narzeka ?:-)

Ktos

Dobrze godocie towarzyszu tego tonacego statku titechmatika :) czekamy na rozwoj sytuacji. Daje jeszcze miesiac a wy? Kiedy to (usunięte przez administratora) br />

qwerty

Praca w tym zakładzie to sama przyjemność, pieniądze są na czas, ludzie mili dla siebie a ci co odchodzą po prostu nie pasowali w tej PRĘŻNEJ firmie, ich można zaliczyć do nierobów i uprzykrzających zwykłym ludziom życie jak to im źle.

gram

Znacie takie powiedzenie? "Trzeba was yebać tak, że ostatnie kalesony z was spadną", do tego tylko wy polaczki cebulaczki się nadajecie, robić was w uja póki się da.

Garcia
@gram

Widzę że z głową nie bardzo... a jak wątroba? Mniej pij będzie o.k.

kajtek

Chyba pracujemy w 2 różnych firmach, nie wiem jak można pisać takie głupoty, tylko nierób może gadać takie bzdety. Proste chcesz robić, to praca nie jest wymagająca i trudna, pieniądze zawsze na czas, a jak jesteś próżniak to nie ma co się dziwić że się nic nie zgadza. Pensja ok Atmosfera ok Ludzie ok (pracujący nie próżniaki)

lol

pozdro bezmózgu xD

ktoś
@kajtek

pozdrowionka dla próżniaka xd elo pociotku

Garcia
@kajtek

Trafiłeś w sedno. Ten zakład to rzeczywiście 2 różne miejsca . 1 - to ten w którym nieskomplikowane rzeczy , proste , robią osoby proste do których najwyraźniej Ty się zaliczasz . Te tzw. pociotki,znajomi , itd. Wam przez wzgląd na Wasze kompetencje / raczej ich brak/ zadowala to co macie- gdzie Wam dadzą więcej ? Gówno robisz,posciemniasz ,spieprzysz inni poprawia i jest bajka. ..2-miejsce- to Ci co robią między innymi za Ciebie. Prace które Tobie nie dadzą bo sp...lisz. No i niestety to 2 miejsce zarabia mniej od Ciebie . Zapytasz czemu tu jestem skoro mi tutaj tak źle? Spoko.Lubie teatr a szczególnie klownow takich jak Ty....CZARNUCHU!!!

Pracownik(zadowolony)

Cała prawda

cała prawda

Cóż... długo się zastanawiałem żeby coś napisać ale muszę przestrzegając tym samym inne osoby które chciały by się czegoś dowiedzieć przed podjęciem ryzyka pracy tutaj. TOTALNE DNO. Zamierzam powiedzieć prawdę a nie dyskutować i kłócić się na forum. Jakiś czas temu odszedłem i nie ważne z jakiego działu. PO pierwsze: BRAK JAKIEJKOLWIEK ORGANIZACJI. Wiele osób które są odpowiedzialne za stanowiska przygotowujące cały proces nie mają bladego pojęcia o swojej pracy. ODBIJANIE PIŁECZKI sprawa permanentna. Po drugie: BRAK DOCENIENIA pracowników wartych uwagi, wolą pchać kasę tam gdzie nie trzeba. Po trzecie: BRAK ATMOSFERY ( żeby była jasność. W pracy spędzamy sporą ilość swojego życia więc chyba każdy by chciał w miarę spokojnie pracować, i nie mam tu na myśli siedzenia po (usunięte przez administratora) i drapania się.) Kłótnie, wyzwiska, ciągłe napięcie to chleb powszedni. Po jakimś czasie każdy wysiada, bez wyjątków. Po czwarte właśnie... ZAROBKI. Nie ważne czy jesteś dobry czy coś potrafisz. Dupy nie urywają- dla przykładu pracując na maszynie możesz liczyć na stawkę ok. 16 zł/h brutto czyli śmiech. PO piąte- WYMAGANIA. Oczywiście jak już robisz ładnych parę lat to nie licz na taryfę ulgową. Zostawanie na nadgodziny, soboty, siedzenie i użeranie się z ludźmi podstawa. Dokładanie obowiązków tak ale kasy czy podwyżki już nie. Swojej pracy uczyłem się kilka lat i szczerze powiem że szkoda było mi odejść bo pracę lubiłem ale nieład rozpieprzył wszystko i wypaliłem się. Uważam że każdy kto chce się sprawdzić zobaczyć co tu się dzieje powinien przyjść. Ale decyzja o odejściu to tylko kwestia czasu.... Popsuło się. kiedyś było lepiej...

Zostaw merytoryczną opinię o TECHMATIK S.A. - Radom

• Jak się pracuje w TECHMATIK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHMATIK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHMATIK S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHMATIK S.A.?

Kandydaci do pracy w TECHMATIK S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHMATIK S.A.