Opinie o Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka w Gdańsk

Ewa - pensjonariuszka

Nadbałtyckie centrum rehabilitacyjne alma, jak to szumnie brzmi. Nazwa do czegoś zobowiązuje. W tym przypadku to nie ma nic wspólnego z centrum rehabilitacji. Ja tu trafiłam na podstawie skierowania z ZUS w ramach prewencji rentowej ZUS, na rehabilitację oddechową. W ramach rehabilitacji miałam mieć 6 zabiegów dziennie (od poniedziałku do piątku) i 3 zabiegi w sobotę. Niestety tak nie było. Zgodnie z kartą "plan zabiegów" zabiegów było po 5 dziennie i po 3 w soboty. Co jest niezgodne z tym za co ZUS płaci. W ciągu pobytu miało się odbyć 8 treningów relaksacyjnych. Odbyły się tylko 3. W tej sytuacji zrobiłam adnotację na karcie "plan zabiegów" i "zestawieniu wykonanych czynności", co nie spodobało się Pani menadżer. Zostałam poproszona na rozmowę. Podczas rozmowy zaproponowano, że dokumenty zostaną wydrukowane ponownie. Jak powiedziałam, że i tak to zgłoszę do ZUS, to już nie było mowy o podpisywaniu i zmieniono wypis. Nie była to moja pierwsza rehabilitacja, ale ta była najgorsza. Otrzymałam tu tylko inhalacje i magnetronic. Pozostałe to była gimnastyka ogólna i oddechowa, które odbywały się w bardzo małym pomieszczeniu. Brakowało komfortu ćwiczeń i często podczas ćwiczeń nie mogliśmy ich w pełni wykonać. Dodatkowe jeszcze miałam rower. W skierowaniu na wyjazd kazano mam zabrać strój kąpielowy i klapki. Nie wiem po co, bo mają basen, ale nieczynny. Opieka lekarska żadna, jeżeli chodzi o pomoc poza ustalonymi wizytami u lekarza prowadzącego. Zgłosiłam się do lekarza dyżurującego, a on i tak mnie odesłał do innego lekarza, bo się na tym nie zna. Nie wiem kto im nadał uprawnienia do prowadzenia rehabilitacji oddechowej, bo to co robią nie ma nic wspólnego z tym. W ogóle nie są przystosowani. W dniach kiedy odbywały się treningi relaksacyjne to gimnastyka ogólna i oddechowa odbywała się na dworze, ponieważ do tego celu była tylko jedna sala. Współczuję całej załodze fizjoterapeutów, którzy pracują w takich ekstremalnych warunkach, ponieważ to oni w pierwszej kolejności świecą oczami za warunki i sprzęt. Pokoje były sprzątane co 2-3 dni. Nie było brudno, ale czysto również nie było. NIE POLECAM!!! Warunki okropne. Małe, ciasne pokoje, w których przebywają po 2 osoby. Nie wyobrażam sobie osób na wózkach inwalidzki (prowadzą również rehabilitację ruchową). W jeden dzień nie było prądu i od tego dnia, przez kilka dni wisiała kartka na windzie, żeby z niej nie korzystać. Osoby o kulach musiały chodzić po schodach. Pokoje jednoosobowe przyznaje Pani menadżer, po uprzednim przedłożeniu wskazań do tego. Ponieważ w ośrodku było chłodno, żeby nie powiedzieć, że zimno to jednej osobie zmieniono pokój na inny (miał pokój jednoosobowy). A za dwa dni, po opuszczeniu pokoju wprowadził się inny pan z pokoju dwuosobowego. Ciekawe skąd wziął wskazania do takiego pokoju, skoro wcześniej mieszkał w dwójce? Jedyny plus z tego wyjazdu to przepiękna okolica, wyspa jest piękna i morze również. Nigdy w życiu takiej rehabilitacji.

kuracjusz jesien 2022
@kuracjusz jesien 2022

Proszę nie dać się zwieść pozytywnym komentarzom !!!!!!! Piszą je sami pracownicy, szefostwo, lekarze !!!!!!! Pracujący w Alma aroganccy, niewykwalifikowani pseudo lekarze, powinni wyjechać do pracy do Afryki. Nie są odpowiednimi lekarzami na tym stanowisku. Za taką obsługę kuracjuszy cały powinni stracić pracę !!!!!!!!!!!! Ośrodek Alma powinien być zamknięty !!!!!!!!

Marzena

Dostałam skierowanie z ZUS na rehabilitację do tego ośrodka w styczniu 2023 r. i po tych wpisach aż się boję tam jechać, może jakieś pozytywne wrażenia ktoś miał będąc w okresie zimowym?

@Remik

a kto powiedział że to jest Sanatorium bo to jest tylko Ośrodek Rehabilitacyjny a to coś zupełnie innego.

Palmira

Jestem obecnie w Almie na turnusie od 6 maja. Po wcześniejszych wpisach ,bylam bardzo negatywnie nastawiona na przyjazd tutaj.Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.Pokoĵ ,który został mi przydzielony czyściutki i pachnący.Jedzenie bardzo smaczne i urozmaicone. Posiłki ciepłe bardzo ładnie podane.W pokoju czajnik .Po 4 dniach pokój dziewczyny posprzątały. Obsługa bardzo miła. Rehabilitacja dostosowana do schorzeń w razie potrzeby lekarz może zmienić zabieg .Jestem pełna podziwu za tak dobrą organizacje i życzę każdemu aby tak się poczuł będąc tu jak ja.

bolo80 Nowy wpis

Krótko mówiąc kierownictwu Ośrodka podobno Sanatoryjnego w ogóle nie zależy na dobrym samopoczuciu kuracjusza. Jak sie już coś remontuje to wg wizji projektanta który nie konsultuje tego z nikim np z tymi którzy maja korzystać z tego ośrodka i jest nie zawsze tak jak by tego sobie życzył gość Ośrodka. Opieka lekarska jest taka sobie ale nie można o niej powiedzieć że zadawalająca.

POLA

Dzień dobry. Potwierdzam wszystkie wyżej wymienione przez Panią Ewę zastrzeżenia co do pseudo Nadbałtyckiego centrum rehabilitacji alma. Jesień 2022 r. zapamiętam do końca życia jako dziadostwo. Drodzy czytelnicy, pod żadnym pozorem nie wybierajcie tego sanatorium. Alma dawno powinna stracić uprawnienia, nazwę centrum rehabilitacji, sanatorium. A ZUS nie powinien kierować tam na pseudo rehabilitację i oszczędzać na Nas schorowanych ludziach. Pierwszy raz spotkałem się z sanatorium, które jest zamykane po 22.00 na klucz, jak więzienie. Zero wieczorków zapoznawczych, gdzie nawet rehabilitacją powinien być taniec. Jak w każdym sanatorium. Bardzo kiepska atmosfera. Do złej atmosfery przyczynia się obsługa placówki. Od recepcji, pielęgniarek, sprzątaczek i lekarzy. Nikt nie jest profesjonalistą, zero empatii, snują się po sanatorium jakby to było ich prywatny biznes. Jesienią nie ma co robić. Obsługa zwraca się do kuracjuszy jak do bezrozumnych dzieci. Zabiegi rehabilitacyjne śmiechu warte heheh Takie zabiegi "rehabilitacyjne" ma każdy w domu. Basen tylko dwa wyjazdy na 3 tygodnie i tylko po znajomości. Nie potrzebnie brałem strój kąpielowy. Tak samo z kriokomorą. Nie potrzebnie brałem czapkę i rękawiczki. W reklamie pseudo sanatorium alma widnieje basen (basen w ośrodku jest zamknięty, nieużywany - wyjazdy do Gdańska), kriokomora nieużywana. Jedzenie na najniższym poziomie. Mało gorących posiłków. Tylko chleb i kanapki. Do popicia woda z kranu ze skórką cytrynki lub pomarańczki hehe ZUS powinien zerwać umowę z Almą bo naraża się na wstyd i wydaje na darmo Nasze pieniądze. Proszę nie dać się zwieść pozytywnym komentarzom !!!!!!! Piszą je sami pracownicy, szefostwo, lekarze !!!!!!! Pracujący w Alma aroganccy, niewykwalifikowani pseudo lekarze, powinni wyjechać do pracy do Afryki. Nie są odpowiednimi lekarzami na tym stanowisku. Za taką obsługę kuracjuszy cały personel powinien stracić pracę !!!!!!!!!!!! Ośrodek Alma powinien być zamknięty !!!!!!!!

bolo80 Nowy wpis
@POLA

Są tam ludzie z tzw obsługi którzy poważnie traktują swoją pracę ale niestety nie o wszystkich to można powiedzieć np o pani MENAGER OBIEKTU która nie bardzo wie co powinna robić by gościom było fajnie. Widać że coś tam kombinują remontują ale bezmyślnie i bez głowy. Większość kabin w których przeprowadza sie zabiegi np komorówki kończyn dolnych są zbyt ciasne w których bardzo ciężko sie obrócić nie mówiąc już o tym drobiazgu jak brak wieszaków do powieszenia okrycia, szlafroku itp a pani

Marysia Nowy wpis

Witam was serdecznie, być może szykują się jakieś nabory dla fizjoterapeutów? Trochę osób dało znać, że niedługo się tu wybiera, sezon się zaczyna i tak się zastanawiam:) W internecie cisza, ale mieszkam blisko to może warto samemu wyjść z inicjatywą i podpytać?

Magda Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Witam, zaczynam turnus 11.04.2024 r. Czy jest ktoś z Państwa, kto udaje się w tym terminie ?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Fizjoterapeuta?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
bolo80

W pełni podzielam te negatywne opinie o Ośrodku ALMA a te pozytywne to raczej nie są pisane przez kuracjuszy. Byłem już w paru innych prawdziwych Sanatoriach i mam skale porównawczą a to co miałem okazję doświadczyć w ALMIE zasługuję tylko na słowa krytyki i mam wrażenie że skierowanie do ALMY dostaje sie za kare. Owszem są tu pokoje którym dałbym 3 gwiazdki a są też i takie na 4 gwiazdki ale te już nie dla tych ze skierowaniem z ZUS ale są też i pokoje którym dałbym jedną gwiazdkę a które urządzane są bez głowy i bezmyślnie np, tzw szafki nocne są za niskie i kupione zostały z myślą o krasnoludkach bo żeby tam coś włożyć czy wyjąć to trzeba na klęcząco - masakra. W pokoju brakuje zwykłego wieszaka (poza szafą) na którym można byłoby powiesić kurtkę czy płaszcz bo wieszaki w szafie te plastikowe nadają sie tylko na powieszenie 1 a co najwyżej 2 koszul a nie kurtki więc płaszcz czy kurtka leży na walizce albo na krześle. Szafy 2 drzwiowe są za małe i dwie osoby nie mają gdzie wyłożyć swojej bielizny a przecież przyjeżdżają na miesiąc czasu więc trochę odzieży mają. Piloty do TV są niedokońca w pełni sprawne - można ściszyć lub zrobić głośniej oraz przełączyć kanał w górę albo w dół, pozostałe klawisze nie działają w ogóle. W niektórych łazienkach ( szczególnie tych po remoncie ) na muszlę trzeba siadać bokiem bo na wprost człowiek normalnej postury nie da rady nie mówiąc już o kimś większej postury. W łazience chodzą sobie takie małe rybiki czy jak inni to nazywają śledziki które są po prostu obrzydliwe. Sprzątaczki pryskają różnymi specyfikami ale to jest walka z wiatrakami. Obrazy na korytarzach są podświetlone dodatkową lampką ale o takiej lampce w łazience nad lustrem już nie pomyślano - za duży luksus. Drzwi z pokoju na korytarz mają takie szpary że mysz by spokojnie sobie przeszła - ciekawe dlaczego. Dużo by jeszcze można opisywać ale to i tak jak z tym dziadem GADAŁ DZIAD DO OBRAZU ALE OBRAZ ANI RAZU. Reasumując nie jest to Ośrodek przyjazny swoim kuracjuszom dlatego ja już na pewno tu nie przyjadę.

Jacek
@Marzena

Proszę się nie bać tam jest super jedzonko pyszne rehabilitacjia też niczego sobie wieczory przyjemne i atmosfera również

@Jacek

Jacku, dziękuję za miłe wiadomości, pozdrawiam serdecznie z Lublina:)))

@Marzena

Marzena a od którego zaczynasz pobyt?

@Kasia

Kasiu, pobyt rozpoczynam od 27 stycznia, ale po tych wpisach aż boję się jechać, pozdrawiam:))

Aneta
@Marzena

Witam, ja też zaczynam turnus 27 stycznia i też mam obawy????

@Aneta

Witam, a może moje obawy są nieuzasadnione, okolica pewnie ładna, można po zabiegach popołudniami pospacerować, najważniejsze z kim zamieszka się w pokoju, bo to przecież długi pobyt, pozdrawiam

Krzysztof

Ja jadę 19 lutego może 24 wytrzymam

Jacek
@Krzysztof

Za bardzo słuchacie ludzi którzy są negatywnie nastawieni do Almy tam jest naprawdę fajnie

ALICJA

JA TEZ MAM 19 JECHAC Z SIEDLEC

Alicja

A ja dostałam 19 luty 2023r może ktoś też ma okolice Siedlec

Leszek
@Marzena

Też tam jadę pod koniec stycznia. Na początku byłem sceptyczny, ale z drugiej strony jadę do dużego miasta, po zabiegach i obiedzie można sobie gdzieś pojechać do centrum. Blisko plaża. Może to nie będą ciepłe miesiące i nie będę pływać bo nie morsuje :) ale chcę biegać po lesie i po plaży. W zimie jest najlepsze powietrze. Moja mama często jeździ po sanatoriach, ale czasami do takiej dziury się dostanie, że tam już w ogóle nie ma co robić.

Leszek
@Aneta

Witam. To ja mam inaczej bo mi się Turnus zaczyna 26 stycznia :)

Alicja
@Alicja

Ja też mam od 19 lutego, jadę z Suwałk. Może ktoś z tych okolic się wybiera?

Grażyna
@Leszek

Ja też zaczynam 26 stycznia,ale po tym co czytam chyba zrezygnuję

HannaK
@Alicja

Witam. Mam skierowanie od 19.lutego 2023. Jestem z Sokołowa Podl, blisko Siedlec.

HannaK
@Alicja

Mam skierowanie od 19 lutego 2023. Jestem z Sokołowa Podlaskiego. Po przeczytaniu kilku opinii negatywnych aż strach bierze?

@Alicja

Ja też mam termin od 19.02.2023 r. Jestem z okolic Suwałk. Pewnie razem spędzimy te kilka tygodni.

@Marzena

Ja jadę na turnus od 27 stycznia 2027r. z Puław

@Kasia

Oczywiście jadę na turnus od 27 stycznia 2023r( pomyłka w zapisie roku) z Puław.

@Marzena

Trzeba przyjechać i zobaczyć samemu nie wzorować się na opiniach innych każdy ma swoje zdanie

mama
@Marzena

A kiedy pani składała wniosek?

@mama

W lipcu 2022r. byłam na komisji lekarskiej w Lublinie. Decyzję dostałam w listopadzie.

@Alicja

Ja też jadę z Suwałk na ten turnus.

@Krzysztof

Ja też jadę 19go lutego i też mam obawy czy wytrzymam te 24 dni a ty skąd jedziesz?

Beata
@HannaK

Ja mam od 19 lutego 2023r. Dopiero w piątek dostałam skierowanie. Jestem z okolic Siedlec.

aurinko

a to zmieniam Was ja od 15 marca br

Remik
@Marzena

Ja również dostałem skierowanie do tego ośrodka na 29 stycznia i czytając te wpisy .zaczynam się bać.Dzwonilem do króla ZUS i jedynie odwołanie pisemne do lekarza orzecznika może zmienić przydział na inne sanatorium

@Remik

Dzień dobry, trochę jestem rozczarowany, że jest to prawie 80 wypowiedzi i żadna nie należy do pracownika centrum. Może jednak mi się poszczęści i ktoś mnie nakieruje, czy zatrudniani sa tu jedynie fizjoterapeuci czy znajdzie się etat dla technika masażysty z wieloma kursami i doświadczeniem i jak wygląda kwestia zakwaterowania, bo ponoć są to niewielkie koszta dla pracowników.

Tak się zastanawiam, jakie kursy najbardziej respektuje centrum, jeśli chodzi o stanowisko fizjoterapeuty? Chciałbym się tu zatrudnić jeśli tylko pojawi się ponownie oferta. Studiowałem na starych zasadach, wiec mam jedynie tytuł licencjata, ale kursowi szkoleń sporo(firma pisała ze są miłe widziane) ps widziałem ze już jakieś wpisy od kandydatów na stanowisko się już tu przewinęło, wiec chyba konkurencja jest spora:P Często szukają fizjoterapeutów, z reguły to pojedyncze etaty, czy czasem więcej wakatów jest do obsadzenia?

Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na InfoPraca.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Fizjoterapeuta.

Kaja

Witam ja dostałam termin realizacji ale nie jestem z Białegostoku, jeśli chciałabyś pogadać to daj znać ????

Aldona

Kuracjuszki sobie, kandydaci sobie. Paniom tylko napiszę, że z 1 marca ZUS ponownie wpisał centrum na listę ośrodków współpracujących. A pracowników, którzy tu ewentualnie zajrzą chciałam zapytać, czy centrum przyjmie pielęgniarkę z doświadczeniem na oddziale pulmonologii? W jakich godzinach prowadzicie zabiegi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka?

Brygida

Witam. Byłam w lutym, z czystym sumieniem polecam masażystkę Panią Beatę ( która jest w 3D), ręce które leczą, pełna energii, pozytywnego uśmiechu, po prostu anioł . Pani Ksenia, także nam ćwiczeniach oddechowych bardzo była pomocna, biorąc pod uwagę naszą nie moc. Dziękuję.

Jolanta

Moi Drodzy, w sieci natrafiłam na same oferty pracy dla fizjoterapeutów, a co z innymi stanowiskami... chodzi mi o pracę na kuchni. Pracowałam połowę życia w sanatoriach jako kucharka, może wy orientujecie się czy nie potrzeba do pracy kogoś z doświadczeniem. Czy oni w ogóle oferują uczciwe zarobki i jakieś benefity. Podobno jest możliwość zakwaterowania za niewielką opłatą, a ile ona wynosi?

"Fizjoterapełci godni podziwu z dużą iloscią pracy" - opinia pacjentki już coś mówi o intensywności pracy fizjoterapeutów w centrum :)) Dwa lata temu był nabór, praca w godzinach 8.30-16.00 za 5 323 - 5 775 zł brutto. Kto z pracowników zdradzi o ile wzrosly widełki do dziś? :) Nadal żadnych benefitów pozapłacowych?

Barbara....styczeń 2024 r.

Właśnie wróciłam z sanatorium Alma( styczeń 2024r.) Czytałam wcześniej różne opinie. Ale realnie naprawdę nie jest źle. Jest to moje w kolejności trzecie sanatarium po Iwoniczu i Rymanowie , uważam że najlepsze. Fakt ośrodek na zewnątrz nie wygląda zachęcająco...ale w środku jest zdecydowanie lepiej. Posiłki bardzo smaczne , urozmaicone, wystarczające co do ilosci (zawsze można poprosić o dokładkę zupy) . Mój pokój mały ale czysty, łazienka po generalnym remoncie. Fizjoterapełci godni podziwu z dużą iloscią pracy ,zawsze znależli czas na dobry humor, świetną muzykę, a poranne śpiewy godne podziwu. Pani Agnieszka świetna rehabilitantka z duża iloscią wiedzy (super ćwiczenia z piłką) Blisko plaża (15 min). Parking ,dojazd ok. W recepcji panie pomocne. Panie pielęgniarki ?( to było różnie). Czego nam brakowało na miescu, to małej przestrzeni na wypicie kawy czy herbaty z kawałkiem ciasta , zawsze to mozliwosc integracji i zarobku dla ośrodka. Czy polecam Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Alma . Zdecydowanie na TAK .....

Jakiś czas temu szukali fizjoterapeuty, ale oferta od dłuższego czasu nie jest już aktywna. Mimo to dopytam o nią, bo może będą szukać drugiego, np. na zastępstwo. W ogłoszeniu było, że oferują umowę zlecenie i o pracę, od czego to zależy? Ma się jakikolwiek wpływ na to którą z nich się dostanie? I przede wszystkim - od jakiej wysokości zarobki?

Daria Mazur

Właśnie wracam z sanatorium Alma ( czerwiec 2023). Bardzo jestem zadowolona z pobytu: pyszne jedzenie- urozmaicone i ładnie podane, miła obsługa, przepiękna okolica( jest gdzie spacerować i co zwiedzać- bardzo urokliwe miejsce). Ręczniki wymieniają co 2 dzień, pościel w połowie turnusu, minusem jest jedynie brak basenu,… przesympatyczna kadra w większości. Pokoje czyste, z czujnikami w pokojach i szklankami, składane suszarki na pranie - co jest również na plus. Warto zabrać ze sobą koc ( 1 na plażę drugi na łóżko). Świetna zajęcia z psychologiem ( dwie Panie na zmianę je prowadzą co drugi dzień/ świetne urozmaicenie- dla mnie bombowe). Polecam bardzo serdecznie!!!

Karol
@Daria Mazur

Witam, właśnie jadę do Almy proszę o informację czy jest możliwość wyboru pokoju, ewentualnie w której części najlepiej ? Pozdrawiam.

Basia

Witam, gdzie jest ta oferta dla fizjoterapeuty, o którą ktoś pytał ze dwa tygodnie temu? mam co prawda przed sobą ogłoszenia lecz sprzed lat. interesuje mnie aktualna współpraca. W jednej z ofert była mowa o zakwaterowaniu za niewielką dopłatą. Ile wynosi aktualna i jaka będzie w przyszłym roku?

Jak tam teraz z wolnymi etatami dla fizjoterapeutów? Jedyne co widziałam to ogłoszenie dodane 3 lata temu. Czy rodzaj umowy jest dowolny do wyboru bo podana była zarówno uop jak i zleceniówka? Jakie są konkretnie godziny pracy? Nadgodziny też się czasem zdarzają?

Jadzika

Witam.Zaczynam turnus w Listopadzie...strach się bać po tych opiniach...Zastanawiam się czy jechać...Pozdrawiam i dużo zdrówka życzę ☘️????☘️

Zostaw merytoryczną opinię o Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka - Gdańsk

• Jak się pracuje w Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka?

Zobacz opinie na temat firmy Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka?

Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji Nzoz Alma Anna Dobrzyńska-Stecka
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Falowa 4
    80-680 Gdańsk