Opinie o Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław w Rybnik

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Firma Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław poszukiwała pracowników na stanowisko Kierowca. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Byly pracownik Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie aktualnie to porażka! Nieroby mają się najlepiej, są faworyzowani może własnie dlatego że nic nie robią, a ci co faktycznie coś robią są wykorzystywani. Synek szefa oczywiście 2 lewe ręce do roboty, mało tego, przynosi same straty rozwalając co tylko dotknie i jeszcze potrafi zwalić to na innych. A jego pupilki nie lepsze! Tyłki mają przyspawane do wózka widłowego i ani myślą przyjść na magazyn, chyba że szef przyjedzie to zaczna udawac ze cos robia.. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

3
Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław w mieście Rybnik? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od użytkowników na temat Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

1

Zostaw merytoryczną opinię o Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław - Rybnik

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Firma Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • KIEROWCA KAT. C, Rybnik - Lipiec 2022
 • KIEROWCA, Rybnik - Lipiec 2022
 • PRACOWNIK BIUROWY, Rybnik - Lipiec 2022

Czy pracujesz w firmie Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Powstańców 71
  44-200 Rybnik
 • NIP: 6330005535 REGON: 270046205
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Artykuły Spożywcze i Przemysłowe Hurt Detal Wantuła Mirosław