Stary

15 lat pracy 18 zl na godz 7% premi raz na trzy miesiące o ile choroba mnie nie dopadnie powyzej 10 dni albo kierownik nie zabierze za byle pierdole. Warunki pracy tragiczne i szkodliwe opary chemiczne halas i tem 40 st w lecie smrod i 0.5 litra soku dziennie. Tyle Ci z obliczen przysługuje. Realia swiatowej klasy firmy cp.

jeszcze starszy
@Stary

To zaproponuj co byś chciał !

zainteresowany

Ile zarabia nowo przyjęty pracownik na produkcji w 3-miesięcznym okresie próbnym a ile potem,po tym okresie?Bo tak to chyba działa?Najpierw okres próbny a potem niewielka bo niewielka podwyzka na kolejny już dłuższy okres?

mlody
@zainteresowany

Dokladnie na start dostaniesz 11-12zl przychodzac z ulicy i bedziesz tyral dlugie lata zanim osiagniesz 15zl a potem to juz bedziesz sie kladl w garniturze w oczekiwaniu az przyjdzie ta biala z kosa no chyba ze staniesz sie dupowlazem kablarzem to bardzo szybko sie wybijesz...

zainteresowany
@mlody

Od stycznia ma byc 13 zł na godzinę najnizsza krajowa stawka a Can Pack jak dotąd zawsze więcej oferował nowo przyjetym pracownikom niz najnizsza krajowa wiec moze sie nic nie zmieni w tej kwesti.Do tego 4 premie kwartalne,jakiś tam socjal...Mnie tu chodzi o ten nowo otwierany zakład w Tarnowie,w Brzesku jak kogoś przyjmują to ,jedna,dwie osoby raz na jakis czas,pewnie i po znajomości.W tarnowie jak przyjmą kilkadziesiąt osób to szansa na zatrudnienie wzrasta.Spróbować nie zaszkodzi.

Cpnajlepszyjest
@zainteresowany

Powodzenia buahaha

pp

super ze jest ta strona i slynna jest w syfie canpack

xxx

widze ze jak się kogos tu opisze to boli oj boli i gryzie i dobrze ---będziemy opisywac jeszcze więcej bo po to ta strona jest

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Dr

"u was na narzędziowcu" co to maja? Bo takiego działu w cp brzesko o takiej nazwie nie ma.

Dr

Maja a co to narzędziowiec? Z pakietami życzymy powodzenia.

Bosy

Maja ty chyba jesteś samotna i nieszczęśliwa. Poszukaj sobie Gucia np na sympatii. Tam odpowiednia będzie atmosfera dla Ciebie.

kolo

Renata G.kierownik kj zarobki 12 tys.a zero wiedzy.

xxxxxxxxx

dajcie jej czas , jedna jedyna probuje cos zmienic na nasza korzysc ! POWODZENIA I SILY W WALCE

prawda
@xxxxxxxxx

Nic z tego nie będzie ! Wcześniej zadba o swoje interesy niż o nasze !

xxx

w lipcu się będą co niektórzy zwalniac tylko czekaja żeby zobaczyć te smieszne podwyżki a zostaną same ciotyi oni będą z ukraincami robic

xxx

ciotka oszczedza bo mało zarabia

Bosy

Wnioskuje, że tam byłeś i wiesz napewno skoro takie rzeczy publicznie na forum wypisujesz. Czy to tylko domniemania i domysly sfrustrowanego niedouczonego i nie znajacego oraz zastraszonego pseudo bohatera z gębą wielką jak jego własne ego?

xxx

ciotka jeździ na rowerze bo pieniądze które zaoszczędzi do grobu wezmie

xxx

młody z c brygady już po 2 tygodniach poszedł na chorobowe bo już cp stracil renome i już tu ludzie niechca robic w tych warunkach za te marne pieniądze ---już niedługo ukraincy będą tu się przyjmowac

owl

Pani od związków już się układa i knuje z kadrami ! Może nam wszystkim napisze o czym rozmawiała i co ustaliła ?

do rty

Tu jest forum Brzesko. Ale Wy jesteście tępaki.

Co Ty Marek? Nie dociera do ciebie, że to Brzesko. Skąd taki upór aż podejrzany w Tobie. Wejdz na Bydgoszcz i tam zadawaj pytania jeśli tam praca cie interesujr. Ich małpy i cyrk. My mamy swój tutaj.

do Marek

Miedzy Brzeskiem a Bydgoszczą jest ok 500 km. Nas nie interesuję co tam się dzieje. Tak że Marku idź na forum Bydgoszczy.

Ciotka to typowa Karierowiczka !

Bosy

Pracownik, ktory rozumie " sprawę" wypisuje się ze związków ogłaszając to publicznie i też publicznie rzuca "mięsem" na innych. Ile jest takich rozumnych w cp? Pewnie spora część. I na takich ...... ten kolos na glinianych nogach stoi. Tylko płakać nawet nie z rozpaczy ale z żenady i bezradności wobec wszechobecnej głupoty i braku podstawowej wiedzy.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku