Byly pracownik

Odradzam prace w tym kolchozie bo inaczej ciezko nazwac ten zaklad praca swiatek piatek na 3zmiany za najnizsza....

Witam. Skończyłam właśnie szkołę i myślałam o znalezieniu jakiejś pracy na wakacje. Jakie mam szanse na przyjęcie do CP jeśli mam 18 lat i jestem dziewczyną?

Dorian

Bo jeśli firma się rozwija to proste, że potrzebują więcej osób!

Czystamiłość

Mam mieszane odczucia co do pracy w CP na stanowisku robotniczym. Z jednej strony firma gwarantuje stabilne zatrudnienie, wypłatę na czas, premie kwartalne, dofinansowanie do posiłków, opiekę medyczną itd. Z drugiej strony jednak można wymienić wady takie jak: nepotyzm, brak możliwości rozwoju zawodowego, traktowanie podwładnych "z góry", częste zmiany w grafiku itd. Nie warto być ambitnym ani jakkolwiek się starać bo nie dostaniesz za to nic, poza dodatkowymi obowiązkami. Możliwości awansu? Brak. Jeśli nie masz w tej firmie pleców, nigdy nie wydostaniesz się z linii produkcyjnej. Czasem tak sobie myślę - co tu robią młode chłopaki po 20-30 lat? Ani nie nabędą tu doświadczenia ani żadnych umiejętności przydatnych na rynku pracy. Kiedy zwolnią się z CP okaże się że nie potrafią nic (pomijam przypadki kiedy ktoś ma jakiś fach na boku). Premia kwartalna niby jest ale nie dawno zmieniono (na znacznie mniej korzystny) sposób jej naliczania - na niektóre jej elementy składowe szeregowy pracownik nie ma wpływu, a oblicza się mu z tego premie. Firma ostatnio kładzie nacisk na przepisy bhp. Obowiązkowe czepki na głowę, okulary etc. Szkoda że specjaliści od bhp nie widzą zagrożenia bezpieczeństwa pracy w tym, kiedy mistrz zmianowy - podczas awarii maszyny - stoi nad pracownikiem i nerwowo gestykuluje, pokazuje na zegarek i na inne sposoby komunikuje jak to bardzo jest niezadowolony. Naszym fachowcom od bhp najlepiej wychodzi robienie zdjęć znienacka i obcinanie premii pracownikom. Problemy typu wysoka temperatura na hali latem są dla nich nie do rozwiązania. Konkludując - praca w CP nie jest zła ale nie jest to praca dla ludzi którzy chcą coś tu osiągnąć. Ktoś kto już jest w życiu ustawiony - ma dom itd. - może tu pracować. Ale człowiek młody po szkole i bez znajomości nie ma tu czego szukać. Nie rozwinie się, nie nauczy się niczego przydatnego w życiu. Pieniądze są tu podobne jak wszędzie w okolicy w tego typu dużych firmach. Młodym radzę szukać pracy gdzie indziej. To nie jest firma dla młodych ludzi.

Anty Hejt w CP
@Czystamiłość

Zgadzam się z Toba choć nie z tym, że z produkcji nie można się dostać gdzieś wyżej. Zaczynałem na produkcji gdyż nie miałem ani wykształcenia ani znajomości języka. W miedzy czasie zrobiłem studia, podszkoliłem angielski i udało się. Po prostu miałem coś do zaoferowania i walczyłem o to (bez znajomosci ktorzy od razu mi tu zarzuca) pracowałem i nie pyskowałem to sie udało. Może wyjątek potwierdza regule, nie wiem. Wiekszosc negatywnych komentarzy to posty starych capów ktorzy nic w zyciu nie osiagneli. Chca zarabiac 3-4-5 tysiecy na reke nic nie pracujac ... Ludzie pracuja po 20 lat i ciagle narzekaja... w tym czasie mogliby przeciez znalezc sobie inna, lepiej platna prace ... ale dalej siedza w tym CP. Fakt jest sporo osob jak i stanowisk kompletnie bezużytecznych w wiekszosci to rodzina. Ale przestancie tak cisnac ... sami jakbyscie byli wyzej w hierarchii wciskalibyscie swoja rodzine. Jak macie jakis problem smialo. Trzeba kombinowac, uczyc sie, lapac znajomosci i robic kariere a nie siedzac na produkcji wsioki, ktorzy sie slinia jak przechodzi jakas inna kobieta po zakladzie ... jestescie tam bo nic innego nie macie do zaoferowania wiec przestancie plakac. Cos nie pasuje to idziedzie do HR i mowicie. Przechodzil Roberto po zakladzie to dlaczego zaden z was odwaznych wsiokow zaa komputera nie podszedl i nie powiedzial prawdy ? bo nie macie odwagi ? bo nie znacie angielskiego ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
FPN

Juz od lata ubieglego roku na stronie cp ukazuja sie oferty pracy w czechach 60 miejsc i stale sa odnawiane co jest grane ze niema chetnych do pracy w tak dobrej firmie???

Mars
@FPN

Jak to co? Psie pieniądze.

OADM

Dzień Dobry, powoedzcie coś na temat praxy w Logistyce - biurze - dzial transportu czy magazunu jako specjalista lub kierownik. Jak się pracuje oraz na jakie wynagroszenie można liczyć i co najważniejsze czy są jakieś przyjęcia ??

Canpakman
@OADM

Hahahaha, Człowieku jakie przyjęcia do biura !!!!Tutaj jak coś jest godnego uwagi to rozdanie jest między swoimi !!! W Logistyce. czy też w magazynie jak nie jesteś ,, swój,, to mozesz dostać co najwyzej stanowisko operatora wózka !!! Pozdrawiam .

@Canpakman

Ostatnio widziałem na pracuj.pl ofertę na WAREHOUSE SPECIALIST - co prawda już jest nieaktualna, ale całkiem ciekawa oferta pracy - być może nie jest jak mówisz i może przyjmą kogoś z zewnątrz ?? Uważas, że ogłosze nie było dla picu - po to tylko, żeby było ??

@Canpakman

Ostatnio widziałem ofertę na Warehouse Specialist - może kogoś z zewnątrz też zatrudniają i nie jest tak jak piszesz ?? Uważasz, że ogłoszenie było podstawione i nikt z zewnątrz nie ma szans na otrzymanie tej posady ??

Kriss91
@Canpakman

Widziałem ogłoszenie do Logistyki już nieaktualne na specjalistę - to znaczy, że przyjmują kogoś z zewnątrz.

Kriss91
@OADM

Myślę, że zarobki rynkowe - jest to Gigant rynkowy , jeżeli chodzi o produkcję opakowań dla segmentu i Lider w Europie Środkowo - Wschodniej. Ciekawy jestem organizacji procesów wewnętrznych....

Mars
@OADM

Jesli chodzi o ogloszenia w 'internecie' to sa one prawdziwe i te stanowiska istnieją. W większości przypadków CANPACK umieszcza je na stronach. Oczywiscie ze tak jest! Ale to jest tylko podkładka że ludzie z zewnątrz tez moga sie starać o pracę. A tak jak bylo wczesniej napisane te posady zawsze są już zarezerwowane dla jakiegoś 'z rodziny' czy tez kogoś w ogóle z wewnątrz, z firmy. Jest bardzo mały odsetek osób zatrudnionych z ulicy na jakies lepsze stanowiska.

L9

Szkoda ze leosia niema juz wsrod nas bo jak on byl to na przekazaniu zawsze bylismy czysci gdy bodym jakis niechcial isc lub bodymy.taka wielka szkoda zawsze to na niego wszystko bylo.a teraz juz niemamy tak kolorowo.

Taki jeden

Właśnie przyszło pismo o podwyżkach Podnieśli dodatek za cztery brygady i dołożyli trochę. Ale zabrali dodatek frekwencyjny. Podwyżka wyszła na zero. Typowo Pisowskie zagranie propagandowe. Ludzie omijajcie to firmę z daleka.

Zwykły operator
@Taki jeden

Ty się ciesz, że nam umów nie zmienili na gorsze, bo wiele firm obcina wynagrodzenia swoich pracowników.

PIOTR

PRACA MOŻE JEST I CIĘŻKA I W SZKODLIWYCH WARUNKACH ALE LUDZIE SĄ JESZCZE GORSI ! A W JEDNYM Z DZIAŁÓW TO NIE MAJĄ CZASU NAWET NA PRZERWĘ, TEGO TO NIKT NIE WIDZI !!!!

Atola

Tego sie nie da czytac..banda sfrustrowanych nieudacznikow, ktora za swoje zyciowe niepowodzenia obarcza wszystkich i wszystko wokol. Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Tom

Witam pracowałem trochę czasu w tej firmie na puszce napojowej ale poszedłem po rozum do głowy i się zwolnilem i z czystym sercem nie żałuję teraz jestem gość z kwalifikacjami a nie jak w CP zwykły robol poganiany przez mistrzów zmianowych bez kompetencji którzy nawet do łopaty się nie nadają na Lini 2 (usunięte przez administratora) jak te ofermy można nazwać mistrzami albo kierownik (usunięte przez administratora) który nadaje się do pastowania butów chociaż i to nie jest oczywiste no ale w CP wszystko zostaje w rodzinie to Clan Pack pisze o Brzesku robotnika maja za Nic Ciągły mobbing stres (usunięte przez administratora) warunki szkodliwe i mnóstwo (usunięte przez administratora) nigdy w życiu bym się nie wrócił do tej firmy co z tego że firma klasy światowej jak biurach i na mistrzowskich oraz kierowniczych stanowiskach na liniach obsadzeni są ludzie ograniczeni umysłowo NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE NIKOMU Z MŁODYCH bo starsi się przyjmują aby dobić gwóźdź do trumny sobie Bo WARUNKI SZKODLIWE NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Młody
@Tom

Ile lat tam pracowałeś???

Virus

Dlaczego nie wstrzymana zostanie produkcja przynajmniej na 2 tygodnie??????????????boicie sie ze troche mniej bedziecie mieli w korytku?majstry kierowniki i ci wyzej.Przeciez zdrowko najwazniejsze jest.

Kryzys
@Virus

Ty się lepiej módl, by Can Pack pracował jak najdłużej. Nie zdajesz sobie sprawy co czeka całą gospodarkę po tym korona wirusie. Jak ci nie pasuje praca w CP to się zwolnij.

Żyjący nadzieją
@Virus

Módl się aby Can Pack nie zatrzymał produkcji, bo chyba nie zdajesz sobie powagi, która nas czeka.Ciesz się, że ta firma jeszcze produkuje, bo jak ją zatrzymają z powodu koronawirusa to będziesz dopiero płakał.

Ten tego
@Virus

Długo nie popracuje jeżeli wpuszcza się ludzi z gorączka 39.Dzisiaj na bramie nr1.

@Virus

Idź chłopie w niedzielę na Msze i pomódl się o rozum, a jak to nic nie da to weź pożyczkę i kup go sobie trochę na wagę.

Witam, na szkoleniach kadra HR w CP Fin zawsze powtarza że w firmie są wysokie standardy, itd itp, dlaczego zatem panuje tu tak duży nepotyzm, w ostatnim czasie (2-3 lata)zatrudnia się tylko żony, dzieci pracowników, znajomych itd. Szeregowi pracownicy (bez powiązań(usunięte przez administratora))widzą i czują się z tym źle, czy ta tendencja stała się już codziennością, atmosfera w pracy stała się bardzo zła, gdyż jak wiadomo szeroki nepotyzm powoduje w załodze brak optymizmu i inne złe skojarzenia z miejscem pracy

@Adam

W nawiązaniu do Twojej wypowiedzi, to jeśli chodzi o proces rekrutacji w FPN Brzesko, jest on wieloetapowy i wygląda następująco: • Opublikowanie ogłoszenia. • Analiza spływających aplikacji oraz wybór kandydatów do spotkania rekrutacyjnego – ten etap prowadzi HR. • Spotkanie rekrutacyjne (rozmowy z kandydatami, testy i zadania sprawdzające wiedzę oraz umiejętności na dane stanowisko - ten etap prowadzi HR wspólnie z Managerem Działu. • Poinformowanie wszystkich kandydatów o wyniku rekrutacji. Natomiast, jeśli zauważasz jakieś nieprawidłowości, proszę skorzystaj z któregoś z dostępnych wariantów ich zgłaszania (wskazane są w Kodeksie Postępowania – procedura Speak Up). Ponadto, pracownicy FPN Brzesko mają możliwość dodatkowego kontaktu w ramach dyżurów HR w każdy poniedziałek i środę w godz. 14:00-16:00 (sala HR, 3 p., bud. Administracyjny). Pozdrawiamy, HR Brzesko

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Wszyscy w holdingu wiedzą że skrót CP Fin oznacza CP Finland tylko w HR widzę nie , no i wszystko jasne. Proszę was, bo to jest naprawdę nie poważne w tej sytuacji. W zakładzie jest masa osób z tym samym nazwiskiem i to nie jest przypadek. Pozdrawiam

naj
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

HR to jest taki urząd bezpieczeństwa wewnętrznego,bo wszyscy się was boją,karzecie bezpośrednio donosić a na to co na forum się powtarza nie reagujecie(nepotyzm).Piszecie bzdury o zarobkach.Dla zwykłego pracownika ważna jest kasa za pracę ,jak jest jej wysokość uzależniona od wychwalanego statusu finansowego firmy to nie potrzebne są bonusy ,które w większości są przywilejami małej kasty ludzi przy korycie.

Inteligencja
@Adam

Witam. Pracuje w Can-Pack Finland już od dłuższego czasu i tak się zastanawiam czy osoby które piszą tego typu komentarze znają wg definicje słowa "nepotyzm", bo jeżeli cokolwiek nazywamy napotyzmem, to na pewno nie jest to osoba, która pracuje na podrzednym stanowisku nie będąc wg spokrewnionym z naszym głównym managerem czy z którymkolwiek mistrzem zmianowym, który suma sumarum i tak nie ma wpływu na zatrudnienie. My przyjechaliśmy (razem z moją zona) do Finlandii z innego kraju po rozmowie kwalifikacyjnej przez Skype, po której dostaliśmy propozycje pracy, a oczywiście miejscowi pracownicy przyjęli nas z hasłem "nepotyzm,", którego wnioskuję że nawet nie znają znaczenia. Pozdrawiam

Canpakman
@Inteligencja

No popatrz jaki Ty jesteś do przodu , bez problemu przyjęli Cię na wysokie stanowisko po rozmowie przez Skype ! Takie bajki to możesz dzieciom na dobranoc opowiadać ! Też pracuje w tej ,,International Company,, parę latek i widzę jak to wszystko wygląda w fabrykach a Polsce, Scunthope ,Holandii . Pozdrawiam.

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

To jak to jest możliwe że nie było , a przynajmniej oficjalnie naboru na majstra o nowy już się szkoli na 9 i jeszcze dziwnym trafem jest to największy (usunięte przez administratora) kierownika ?? A przy okazji to może by się jeszcze ktoś zainteresował porządkiem w łazienkach a w szczególności pod prysznicami bo grzyba już można szpachelką zbierać a ostatnie porządki były robione jak była panika na przyjazd prezesa , sprzątaczka znika po godzinie i pojawia się o 14

kolo
@Inteligencja

Operator maszyn - jakie zarobki w Hameenlinnie?

waldek

Jak płaca dla operatora maszyn w Finlandii

Pupilek

No ni wim ło co ci chodzi, dostoł żem podwyżka bo minie siem nalerzoło A nie dlategom zem z jednej wsi z kierownikiem

Drago777

Czyli ręce które leczą???? Starsi pracownicy wiedzą o kogo cjodzu

Obserwator

Ostatnio niesamowity wysyp ofert pracy do Czech , nawet nie trzeba brać udziału w szkoleniu !!!! Wystarczy wyrazić chęci do pracy i już moźna być pracownikiem wspaniałej firmy canpack :) . Kiedyś zeby być zwykłym robolem ( czytaj operatorem maszyny w huku , oparach farb i lakierów ) w fabryce w Brzesku , trzeba było mieć zrobiony doktorat z budowy maszyn i 10 letnie doświadczenie !!!!! . Jak to czasy się zmieniają , nie potrzebne wykształcenie doświadczenie , wystarczą chęci do pracy :) .

Obseewator

To pytanie trzeba kierować do działu HR Brzesko !

Płacą tyle ile muszą czyli przeciętną pensje w Czechach, tj około 4000 zł netto plus może jakieś dodatki z tego trzeba się tam utrzymać itd

No to

Śmiech na sali

@No to

A na co liczyłeś że w Czechach zarobki jak w niemczech, zapomnij,, trochę lepsze jak w Polsce i to wszystko minus koszty życia i mieszkania i co ci zostanie tyle co w Polsce zarobisz będąc w domu z rodziną, pozdrawiam

@Obserwator

I dlatego tylu chętnych że nadal 60 wakatów

Fixmajster

Ruszyły rekrutacje na pracowników sezonowych ( czyt. roboli) zarówno produkcyjnych jak i magazynowych . W czasie pogłębiającego się kryzysu , a tym samym narastającego bezrobocia , poprzeczka będzie zawieszona bardzo wysoko dla potencjalnych kandydatów na te ,,prestiżowe,, stanowiska !!! Absolwenci tzw. Internetowych Akademii Pana Kleksa raczej nie będą brani pod uwagę . Zarządzający i kierujący poszczególnymi działami brzeskiej fabryki Canpack znów będą chodzić z wysoko podniesionymi głowami , gdyż chętnych do pracy będzie zapewne mnóstwo !!! A miały być takie piękne czasy dla ,,roboli,, ot przysłowiowe ,,szklane domy,,

kretynZjadownik

Ponoc dyrekcja planuje zatrzymac robote na folwarku-cp prawda to?

Tomasz P
@kretynZjadownik

Witam Was, jestem uzdrowicielem wszystkich linii. Tak to prawda, zatrzymany produkcję bo to jest śmiech na sali. Sam jestem wstanie młotkiem w garażu zrobic miljon puszek w 8h, tak miljon

dyskryminacja

dlaczego ludzie z bydgoszczy zarabiaja zdecydowanie wiecej niz ludzie z brzeska?? drukarz z Bydgoszczy vs drukarz z Brzeska. Przeciez to ludzie z brzeska szkolili ludzi z bydgoszczy? BRAK JEDNOLITYCH ZASAD WYNAGRADZANIA mimo ze jest regulamin to licza sie tylko szwagry

Pies ogrodnika
@dyskryminacja

Dlaczego drukarz w Anglii czy Finlandii zarabia więcej niż ten w Polsce?

Zawodowiec
@dyskryminacja

Racja stawka drukarzy jest w ogóle nie adekwatna do pracy

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku