Opinie o MPK Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MPK Kraków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MPK Kraków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPK Kraków w Kraków

nikt

czy w MPK jest możliwość pracy na pełny etat od poniedziałku do piątku?

MPK ogłasza się na portalach o zatrudnieniu kierowców - jak się to ma do informacji o braku kasy na komunikację? Czy ktoś wie?

@Kandydat

Sprawa jak co roku występuje że niby nie ma kasy na transport. Tylko co roku jest większa praca przewozowa:)

@Kandydat

Zikit vel ZTP nawet ogłosił przetarg na pracę Mobilisa i dodatkową a nie może bez kasy tak zrobić.

Pracownik 10 lat
@Kandydat

Będziesz pracować dopóki będą pieniądze na komunikację miejską. W tym czasie 24 godziny na dobę pod telefonem, bo dzwoni planista bądź dyspozytorek, że nie ma kto jeździć. Nie przyjdziesz z wolnego lub odmówisz będą na Ciebie krzywo patrzeć. Gdy braknie pieniędzy na komunikację miejską, to wtedy ci podziękują za współpracę. Najgorzej mają pracownicy na B2B, tylko 14 dni wypowiedzenia bez ochrony Kodeksu Pracy.

@Pracownik 10 lat

Nawet w pandemii nie zwolnili B2B, zabrali pracę tym dorabiającym po 50 lub 100h, aby chronic etaty i ajentow. Tak więc przykre jak konkurencja lub zielone ludki w MPK plują do własnego...

Adrian1993

Witam, czy ktoś ostatnio wysyłał CV na kurs motorniczego? Jeśli tak to po jakim czasie dostaliście odpowiedź?

kierowca

czy w MPK jest możliwość pracy na pełny etat od poniedziałku do piątku?

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomasz

Nie bardzo rozumiem sens pracy jako kierowca skoro większą stawkę za mc zaproponowali mi w Lidlu.. Jedyne co może przekonać do pracy w MPK to darmowy kurs na PJ i jakaś gwarancja pracy w okresie lojalki.. A tak?? Moi drodzy nie ma pieniędzy na komunikację miejską w budżecie Krakowa więc będzie mniej kursów a co za tym idzie mniej pracy, mniej potrzebnych kierowców, niższe zarobki.. Chyba lepiej jeździć na Uberze w pośrednika na jego aucie.. Zarobki takie same..

@Tomasz

Właśnie dzisiaj podają stawki na onet jakie płaci LIDL, Biedronka, Aldi. Polecam artykuł. Kierownik tych dyskontów zarabia tyle co nasz kierowca. Tak więc podawanie nieprawdziwych danych służy tylko temu aby MPK było postrzegane jako dyskont. A tak nie jest !!!

Tomasz
@O co chodzi

Tylko problem w tym, że dostałem ofertę pracy jako zastępca kierownika i kwotę 6300. Odpowiedzialność w MPK dużo większa. Nie każdy co chce pracować jako kierowca w MPK ma niskie kwalifikacje, brak doświadczenia, etc. Czasem wybór MPK to jedyny sposób aby móc pracować i pogodzić to z rodziną (samotny ojciec musi mieć czas na wszystko). Choć zarobki w MPK jak w dyskontach to odpowiedzialność dużo większa.

Maniek

Ile w końcu zarabia początkujący kierowca/motorniczy po 1 stycznia? Nigdzie nie ma żadnej informacji na ten temat, a podobno miały być jakieś podwyżki od nowego roku... Jedyne informacje jakie można znaleźć w sieci, to te o podwyżkach z października. A jak to wygląda na dzień dzisiejszy?

Migacz
@Maniek

Ha, ha , ha!!! Problemy finansowe MPK! A nie mówiłem na tym forum, że nie będzie żadnych podwyżek od stycznia 2023! Miałem sprawdzone informacje! Kadry MPK w swoim wpisie bezczelnie kłamały o podwyżkach! Podwyżki będą, jak się wam przyśnią! Życie na tak, tylko nie w MPK Kraków!!!

Gutek
@Migacz

Zawrzyj się trollu jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia! Ktoś zadał pytanie licząc na konkretną odpowiedź, a ty szczerzysz ryja w uciesze, że masz rację, a nawet nie potrafisz zrozumieć pytania i informacji jakie ktoś przekazuje. Masakra. Jesteś Pan zwykły(usunięte przez administratora) który nie potrafi nawet czytać ze zrozumieniem. Najpierw szkoła, potem internet, a alkohol lepiej odstaw Pan w ogóle, bo w przypadku tak niewielkiej ilości szarych komórek z pewnością nie pomoże. Ja też jestem ciekaw jak kształtują się obecnie zarobki w MPK i chętnie przeczytam jakąś rzeczową odpowiedź na ten temat. Ale jak Pan nie masz żadnej wiedzy na ten temat, to bierz Pan swoje pincet na domową (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)Pan!

4800 netto bez nadgodzin

@Gutek

Dziękujemy !!!

@Migacz

Migacz ty się migasz z prawdą, odpuść, nowy rok ... poszukaj nowej pracy. MPK jakoś się już z tym pogodziło, że niektórych nie ma :)

Alek

???

Anonimus
@Maniek

Podwyżki są zaakceptowane. Czekamy na rejestrację w PIP. Nowe stawki od 1 stycznia 2023.

Ślimak
@Migacz

I widzisz osiołku. Podwyżki są. Od lutego z wyrównaniem od stycznia.

Kadry MPK prawdziwe
@Ślimak

Dostaliście obiecane podwyżki. Niestety brakuje pieniędzy na komunikację miejską. Są cięcia w rozkładach jazdy, a co za tym idzie przygotujcie się na zwolnienia.

Pracownicy
@Kadry MPK prawdziwe

Tak jesteśmy za zwolnieniami, zaczynając od góry. Pamiętajmy iż, na ta firmę zarabiają kierowcy, motorniczowie. Bez biura autobus, tramwaj pojedzie bez kierowcy,motorniczego, mechanika już nie. Tniecie koszty nie tam gdzie trzeba! Jeden przemądrzały prezes co ględzi w kółko to samo, to min 10 pełnowartościowych pracowników budujących tą firmę.

@Kadry MPK prawdziwe

Kolejne podszywanie się pod MPK. Zwolnień nie będzie, bo cięć nie będzie, ale zawsze warto namieszać.

Ogórek

Cięcia to już są

@Kadry MPK prawdziwe

Kolejny podszywający się pod MPK osobnik. Żal gdy odesłali z MPK z wilczym biletem a tu zarobki na rynkowym poziomie. Trzeba na kogoś zwalić swoje żale i podawać się za MPK. Wstyd!

@Maniek

Najlepiej zadzwonić lub przyjść na dyżur na Brożka. Dobry socjal dla rodziny, płaca w terminie i nic pod stołem. Czas pracy normalny, nadgodziny dla chętnych. Polecam

Praca to dramat. Za małe zarobki zbyt duża odpowiedzialność. Karają cię za brak krawata za to że pierdniesz za przeproszeniem. Zero szacunku. Dyspozytor dzwoni ci jak masz wolny dzień czy czasem nie przyjdziesz do pracy. Nie dziwię się że kierowcy po 2 miesiącach odchodzą. Lepiej opłaca się iść na L4 w tej pracy i prawie taką samą kasa co za tyranię.

Jan

Cała prawda nawet przerwy nie ma normalnych i trzeba jeść w trakcie jazdy.

Irena
@Jan

To między kursami nie uda się zrobić jednej dłużej przerwy?

Serio karają za brak krawata? Aż ciężko mi sobie to wyobrazić. W jaki sposób? Co takiego robią?

Jogo

Za brak krawata, za rozpiety wiecej niz jeden guzik w koszuli, za podwiniete dlugie rekawy...

żona kierowcy
@Irena

jakie wolne pomiędzy kursami dobry żart w tej mordowni

Kadry MPK

Zapraszamy chętnych do zweryfikowania tych glupo...t na miejscu. Totalne bzdur...y

@Kadry MPK

Jakie bzdury ?? Siedź na stołeczku, i nie opowiadaj głupot. Zakłamana robota na bilbordach od 4.500 netto na start na pasku 4.500 po 5 latach z nadgodzinami ! Przypada wolne to urywające się telefony z planowania, czy byś nie przyszedł. Przerwy to tylko na rozkładzie. Stan techniczny autobusów to klęska! Łyse opony (nawet teraz w zimę), świecące się kontrolki pozaklejane taśmą by nie raziło, kładące się autobusy na zakrętach. Nawet zmiotka dla kierowcy za kilka złotych to problem dla tej firmy! Brak pełnej kabiny dla kierowcy, cały dzień spędzasz w harmidrze, przeciągu bo jak to pasażer musi pierwszymi drzwiami i tak co przystanek. Pod ciągłą obserwacją z góry kamera z tyłu babcia z dziadkiem, mlaskający na pierwszym siedzeniu wpatrująca się w ciebie. Brak miejsca by odpocząć , wyciszyć się, w autobusie ludzie na punktcie socjalnym harmider, na zewnątrz punkt Informacyjny!. Godziny pracy o roztrój żołądka 4 dni rano(start2-9), 1 woly, 4 popołudnu (start 11-16). Uciążliwe dojazdy na których tracisz dużo czasu. Osobiście nikomu nie polecam tej pracy zwłaszcza osobą które myślą o lojalce, to jak cyrograf z Mpk twoje życie należy do nas , albo odawaj kasę za D

Też tak myślę:))))

Kierowca Płaszów
@Kierowca Mpk

To wszystko jest prawda! Święte krowy z kadr siedzą sobie wygodnie za biurkiem i nie znają specyfiki tej pracy. Pani rekrutująca bardzo nie miła. Zamiast grzecznie że mną rozmawiać, szczekała. Zraziłem się do mpk przez bardzo nieprzyjemny ton rozmowy kwalifikacyjnej. Jak że wszystkimi w ten sposób rozmawia, to ja się nie dziwię, że nie ma kierowców. Nie polecam pracy w tej firmie.

krs
@Kierowca Płaszów

To prawda. Rekrutacja na bardzo,o niskim poziomie

@Kierowca Płaszów

Stanowczo zaprzeczamy takim pomówieniom. Ale rozumiemy rozżalenie po odrzuceniu ofert.

@krs

Niski to czasami jest poziom kandydatów zwłaszcza jak nie skończyli szkoły.

@Kadry MPK

Typowa bezczelność kadry MPK. Uważają się za ważniejszych od kandydatów do pracy. Patrzą na Ciebie z góry. Za tak niskie zarobki, to powinni przyjmować po zawodówce.

Penny
@Ada

Hej,mozesz mi cos wiecej powiedziec o tych zarobkach?sa inne niz obiecuja na reklamach

@Kierowca Mpk

Po co piszesz nieprawdę. Wynagrodzenie jest prawdziwe. Jak ktoś nie lubi kontaktu z ludźmi to powinien pracować np. w kotłowni.

@Ada

Jak skończysz szkołę średnią zapraszamy do MPK.

@Penny

Teraz jeszcze więcej da się zarobić zwłaszcza ajenci. Etatowy za nadgodziny dostaje 68 zł od stycznia,. Ajent 49 zł do 170 godzin i 80 zł za każdą powyżej. Da się żyć:)

Pyton

Po zeszłorocznej awanturze zostały zmienione zasady naliczenia premii. Jest to napisane w oficjalnych dokumentach MPK. Potrąca się premię w przypadku drugiego i kolejnego przewinienia, wszystkie pierwsze wpadki w danym roku są bez konsekwencji - wylatuje się za alkohol, narkotyki. Potrącenia to przeważnie od 100-250 zł / za zdażenie. W danym miesiącu nie można potrącić więcej niż 500 zł BRUTTO. Tak więc pisanie innych informacji na tym forum świadczy że nie robią to pracownicy, tylko .... byli pracownicy. :)

@Pyton

Średnio ajent ma teraz ok. 12tys. Przychodu. Na rękę w zależności od skaka/ryczałt zostaje ok. 10. Da się żyć:)

@Ada

Ada prosze nie podszywaj się pod pracownika MPK bo to razi w oczy jak piszesz takie rzeczy. A to forum wymaga jakiegoś poziomu.

Ada

To dramat co piszesz ale warto coś napisać aby inni myśleli że mądrze to wygląda

Pracownik 10 lat

Dzisiejszy artykuł na lovekrakow.pl mówi o podwyżkach od stycznia 2023 tj. ile??

@Pracownik 10 lat

Tyle wiem że z 44 zł/h na 48,7 zł do 170h a powyżej dopłacają 30 zł do godziny mowa o działalności.

BarKrzy

Długo czekaliście na zgodę od Pana prezesa na prace po rozmowie na zajezdni?

@BarKrzy

Zgoda prezesa jest wydawana w ciągu jednego dnia roboczego jeżeli są wszystkie dokumenty. Najczęściej braki są powodem przedłużenia procedury zwłaszcza brak świadectw pracy.

@Kadry MPK

CZy jeżeli wysłałem maila z dokumentami to ile musze czekać na skierowanie na badania?

@Michał

Trzy miesiące, jeśli do tego czasu się z Tobą nie skontaktujemy, to znaczy, że nie jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.

@Kadry MPK

Dziękuję za odpowiedź. Myślałem, że skoro proszą Państwo o wysłanie dokumentów oznacza to jednoznacznie, że jesteście zainteresowani. Tyle czasu bez wiedzy czy będzie się miało pracę czy nie to bardzo długo.

@Kadry MPK

Bez zgody prezesa i podania błagalnego o zatrudnienie lub przedłużenie, nie zostanie podpisana z tobą umowa o pracę. Jakaś lekka paranoja i przesada rodem z czystej (usunięte przez administratora) :-)

Anonimus
@Michał

W ciągu tygodnia od podpisania umowy

Uwaga nieprawdziwe informacje

Czy jeżeli wysłałem maila z dokumentami to ile musze czekać na skierowanie na badania?

Do trzech miesięcy

@Kadry MPK

Na rozmowie mówili Państwo, że do tygodnia poinformujecie o wyniku rekrutacji.

Kadry MPK prawdziwe
@Michał

Ponieważ ktoś cały czas podpisuje się naszym nickiem prosimy o kontakt telefoniczny. Informacje na www.mpk.krakow.pl

Bartek

Cześć, CV złożone. Ile czekaliście na jakąkolwiek odpowiedz z MPK ?

Masia

Koło 1.5 miesiąca :)

@Masia

ale to dopiero po wysłaniu jakiejś aplikacji czy po rozmowie? zdarza się, że w ogóle nie odpowiedzą?

@Bartek

Prosimy o kontakt. Decyzja w ciągu 3 dni jeżeli komplet dokumentów.

@Ewa

Prosimy o kontakt. Decyzja w ciągu 3 dni jeżeli komplet dokumentów.

Naprawdę da się))

Tydzień

Grzegorz
@Bartek

Do mnie zadzwonili z kadr po tygodniu od wysłania CV na maila.

czekam
@Grzegorz

a do mnie po 2 miesiącach i dalej czekam już po złożeniu dokumentów

Czy są podwyżki w MPK od 1 stycznia 2022 jak zapowiadał prezes? I jakie?

@Adam

Zwiazki ogłosiły że 500 zł od stycznia dla etatowych, ale jak będą zgody korporacyjne, cokolwiek to znaczy.

@Ada

Od 1 stycznia ustalone zostały nowe stawki dka Wszystkich pracowników. Średnia podwyżka wynosi 500 zł. Kierowca i motorniczy zaczynający pracę po miesiącu otrzymuje 4800 zł netto a jeżeli nie płaci podatku 5100 zł netto. Dodatkowo zwiększono pakiet socjalny.

Tu już TVN był wzywany i nikomu nie pomogło !!! O

TVP Kraków :)

@Adam

Ajenci też dostają zmianę stawki. Oczekiwany przychód min. 11.000 można wypracować bez żadnego problemu.

@Kadry MPK

Proszę się nie podszywać pod nasz NICK !! Prosimy uważać na nieprawdziwe informacje podawane przez jakoby Kadry MPK

Kadry MPK

Radzę uważać na ten komentarz. Niestety ktoś się podszył pod nasz NICK. Podwyżki dostaną tylko wybrani i zasłużeni pracownicy. Trzeba pracować minimum sześć miesięcy bez żadnych skarg i raportów, żeby móc myśleć o jakiejkolwiek podwyżce.

Te prawdziwe?

Bee
@Adam

Podobno są ale na kwitku zobaczę to uwierzą

Na etacie

Wszyscy, którzy zastananawiają się czemu muszą czekać na przystankach po kilkadziesiąt minut aż przyjedzie autobus odpowiadam. Jest to spowodowane usunięciem/ drastycznym skróceniem przerw technicznych, które pozwalały zniwelować opóźnienia. Zamiast nich zostały wciśnięte dodatkowe kursy , które nie są wykonywane lub wykonywane w części na dużym opóźnieniu a MPK i tak je rozlicza.

@Na etacie

To jest trollowanie. Od kilku miesięcy w Krakowie nie ma strat z tytułu braku kierowców. Korki, korki i jeszcze raz korki za które MPK nie odpowiada. Czas pracy i przerwy są zgodne z przepisami i logiką.

Xxxx
@Na etacie

Idź do konkurencji tam będziesz miał przerwy, "wysoka" pensję umyjesz autobus sam zatankujesz itd. O tym co jest w MPK inni mogą pomarzyć.

Ok

Korki, korki, korki...
@Kadry MPK

Radny Miasta Krakowa otrzymał od Prezydenta (czyli de facto od ZTP) w odpowiedzi na interpelację nr 4061, zestawienie liczby niezrealizowanych kursów przez operatora za rok 2022: Styczeń: MPK: 322, w tym 92 z winy operatora Luty: MPK: 351, w tym 43 z winy operatora Marzec: MPK: 408, w tym 45 z winy operatora Kwiecień: MPK: 557, w tym 40 z winy operatora Maj: MPK: 2095, w tym 1154 z winy operatora

Korki, korki, korki...
@Korki, korki, korki...

Liczby po lewej stronie to korki, korki i jeszcze raz korki, te po prawej to udokumentowane niewyjazdy z zajezdni. Niestety ten raport nie pokazuje prawdy. Jak wszyscy wiemy MPK sa w Krakowie w sposób bezczelny okłamywało organizatora, czyli ZTP mówiąc zawsze korki, korki i jeszcze raz korki... Liczby po lewej są zawyżone, a te po prawej skandalicznie zaniżone. Korki były w niedzielę rano tak duże, że aż trzy kolejne brygady 139 nie jeździły, a czwarty jeździł 12m KTR.

@Kadry MPK

Korki korkami i do tego nie można mieć pretensji. Tylko dlaczego na pewnych liniach MPK które kursują co godzinę w przypadku wielokrotnego spóźnienia kilku kursów pod rząd.MPK nie daje zapasowych kursów. Kurs ma spóźnienie godzinne, autobus przyjeżdża z 50 minutowym opóźnieniem, pojawia się na pętli końcowej i zamiast jechać zostaje wycofany ! następny kurs znów przyjeżdża z 50 minutowym opóźnieniem i również zostaje wycofany ! Linia zapasowa na tej Lini nie jest podstawiana i trzeba czekać na kolejny kurs ! i cała operacja czekania na autobus trwa 2.5 godziny. Informacja MPK kłamie ! wmawiając że kurs odjechał ( na pętli końcowej stałem wielokrotnie ) ! lub że będzie za 20 minut lub stoi w korkach. I zamiast podstawić kurs zapasowy który zebrał by wszystkich oczekujących pasażerów niestety nie robił tego nagminnie z premedytacją a opóźnione! kursy wycofuje. Taki proceder był nagminny na Lini strefowej i przewoźnik miał w duszy oczekujących pasażerów na jedyny autobus jeżdżący poza miasto kraków. W tym samym czasie z tej samej zajezdni i pętli końcowej kursy innych autobusów były podstawiane w przypadku spóźnienia regularnie a kursowały co 10-15 minut ! Pracowałem w MPK i brak kursów jest spowodowane brakiem kierowców z jakiego powodu ? wystarczy poczytać to forum.

Korki
@Korki, korki, korki...

Teraz setki kursów stracone na korki, żaden nie jest z braku obsługi. Czy ktoś się tym przejmuje ?

Korki
@adam

Kłamiesz. Rezerwy są na awarie, a teraz korki zabijają kursy, wszyscy to wiedzą i ztp i mpk, tylko byli pracownicy chcieliby inaczej. Ale to już było i nie wróci więcej:)

@Korki

Tylko prawda wygra a nie pomówienia

Ja się przejmuję

@Korki

Mobilis już nie wyjeżdża ale ZTP to ukrywa. Gdyby to było MPK to vice maszynista w Urzędzie już dawno by pisał że widzi światło lokomotywy :)

Xyz
@Ada

To jest forum na temat mpk.

Zwalniam cię Na etacie

adrian3
@Kadry MPK

MPK za nic nie odpowiada Ha Ha Ha. Zarobki kiepskie. Lepsze stawki mają tylko pracownicy zatrudnieni po znajomości. ! Nadgodziny mają tylko i wyłącznie kierowcy. Pozostali pracownicy mają tylko ustawowe godziny, są miesiące gdzie jest 152 godzin. Przez pierwszy rok dostajesz gołą pensje bez żadnych dodatków wiec przy niskich stawkach za 1 h nawet 3000 zł nie przekraczasz

tyjjt
@Korki, korki, korki...

Czyli koszty zostały przerzucone na mieszkańców, a rzecznik MPK i ZTP żalą się przed kamerą, że kasy nie ma. C chwile darmowe przejazdy, za które płacą abonamenci MPK. Ciekawe kto wydał zgodę na bezpłatne MPK dla uchodźców? Przestańcie przerzucać koszty waszych błędów na Krawkowian. Zacznijcie płacić z własnej kasy

@adrian3

Prosimy nie pisać informacji które są nieprawdziwe i łatwo je zweryfikiwac

Rem

Na początku roku pracowałem 1.5 miesąca w MPK . Uciekłem z tego (usunięte przez administratora) jak przez 7 godz nie wstawałem z siedzenia i do kibla biegłem z i do autobusu. Nie czułem zdrętwiałego tyłka. Ludzie w pracy ok.

@Rem

Nie każdy się nadaje do pracy jako kierowca lub motorniczy. Lepiej dla wszystkich, że tacy ludzie odchodzą.

Emeryt mpk
@O co chodzi

Teraz i tak macie w firmie niedojdy zwłaszcza w grupie motorniczych są niedouczenia i nieporadni .Popytajcie o opinie starych dinozaurów torowych to się dowiecie w czym tkwi szczegół

@Emeryt mpk

Teraz to mamy extra prowadzących zwłaszcza po odejściu niektórych "bezcennych" pracowników np. Szejków abstynentów,

Dziękujemy za to:))))

@Rem

Tak, to prawda Mpk Kraków łamie podstawowe prawa kierowcy, co kierowca jest zobowiązany prawem zrobić przerwe, której GDR nie chce udzielić !

@Kierowca Mpk

Bzdury piszesz. (usunięte przez administratora) byla juz nawet w tej sprawie dwa miesiące temu, bo jakis pracownik chciał się przysłużyć. I znowu bez uwag. Tylko nie pisz że to zmowa#

@Ada

Nieczytelny jest twój komentarz , nadal pracuję w mpk jako kierowca i nadal nic się nie zmieniło pomimo nagonki medialnej. W sytuacji korków jestem okradany z przerwy! Pomimo sprzeczek z GDR! -Pasażerowie mnie mają w pupie - kierownictwo mnie ma w pupie - władza mnie ma w pupie Jako kierowca czuję się jak mop do podłogi...

@Kierowca Mpk

W firmie są stale kontrole jakoś nie wykazują tego o czym piszesz.

@Kierowca Mpk

Na św. Wawrzyńca 13 Główna Dyspozytornia Ruchu, zamiast w sposób należyty wykonywać swoje obowiązki i dawać regulaminowe przerwy kierowcom, którzy pracują w trudnych warunkach drogowych, to GDR ogląda na służbowych komputerach (usunięte przez administratora)i się (usunięte przez administratora).

@Kierowca Mpk

Ale byłeś już tyle razy w telewizji, ale jak się okazało że to co mówisz jest nieprawda to nie ma zaskoczenia że odcinek był już ostatni

Krak

CV wysłane jak długo czekaliście na odpowiedź zwrotną?

były pracownik MPK Wola
@Krak

Ty weź chłopak odbij od tej firmy , zwolniłem się i mam święty spokój. Lepiej pracować w Biedronce niż tam.. biedronka daje 13 karty przed płacowe Plus paczki dla ciebie i dzieci są jeszcze nagrody roczne. Tutaj możesz sobie jedynie wyobrazić.. tutaj nie dostaniesz żadnej nagrody chociaż byś rok cały był czysty a ostatniego dnia np będziesz musiał zostać z dzieckiem. Daj sobie spokój.. mi mówili to samo jednak (usunięte przez administratora) człowiek poszdyw (usunięte przez administratora)

Bezkarny
@były pracownik MPK Wola

To tyraj sobie w tej biedronce. Widać nadajesz się tylko do takiej pracy.

@były pracownik MPK Wola

Totalne kłamstwa. To jest trollowanie. Zapraszamy do kadr i na zajezdnie. Najlepiej sprawdzić osobiście. Zarobki od 4500-4800 netto. W 2023 zagwarantowane podwyżki. Współpraca również na umowę zlecenie i B2B.

@były pracownik MPK Wola

Rozumiem ze Biedronka szuka pracowników :)

To ja
@Kadry MPK

Nie będzie podwyżek, utrara płynności finansowej

@Kadry MPK

Może wystarczy przesłać umowę z stawkami jakie MPK OFERUJE I WYJDZIE PRAWDA O ZAROBKACH ?

Emeryt mpk
@To ja

Możecie podziękować waszemu zarządowi który ta firma sprowadza na PSY .NISZCZA WSZYSTKO CO ZOSTALO W UBIEGLYCH LATACH OSIAGNIETE . Mam trochę orientacji na ten temat bo przepracowałem tam wiele swoich lat .A tak na marginesie gdzie są wasze związki zawodowe mają klapki na oczach czy są na garnuszku władz mpk

@To ja

Podwyżki będą niezależnie od działań wielkiego maszynisty

@Bezkarny

:)))

@Emeryt mpk

Emeryt gdyby rzeczywiście pracował w MPK to widziałbyś zmiany w zapleczu, taborze ... a nawet w podejciu ostatnio do pracowników. Zawsze można lepiej, ale taka krytyka to już....

@Pyton

Ok

Dzięki

@To ja

MPK ma się dobrze i z kasą i podwyżkami... ale boli co:)

Krakus
@Emeryt mpk

Dziękuję zarządowi za zgodę na bezpłatne przejazdy dla banderowców a ja mam spłacać wasze koszta.

@Krakus

My też dziękujemy że nie jesteś pracownikiem MPK ponieważ gdybys był to wiedziałbyś że to decyzja UMK

Krakus

Mam pytania do Prezesów MPK Kraków i ZTP: 1) Na jakiej podstawie rozszerzyliście przywileje uchodźców ze wschodu wbrew Konwencji Wiedeńskiej? Kto wydał decyzje uprawniające do bezpłatnych przewozów? 2) na jakiej podstawie koszty powyższej decyzji zostały przerzucone na mieszkańców Krakowa strasznie zadłużając Miasto Kraków? 3) Skoro macie dziurę to dlaczego osoby wydające decyzję w sprawie bezpłatnej komunikacji nie zapłacą z własnej kieszeni? Przypominam, nikt o zdanie krakowskiego podatnika nie pytał się 4) na jakiej podstawie w urzędach krakowskich umieszczano flagi niebiesko-żółte? Kto decydował? 5) Umiecie się zadłużyć to umiecie również odpowiedzieć na powyższe pytania. Nie zasłaniajcie się cenzurę ani usuwaniem komentarzy. Dostęp do informacji ma każdy,

@Krakus

MPK jest przewoznikem i nie decyduje o biletach. TAK JEST OD KIEDY ISTNIEJE ZIKIT-ZTP

@Krakus

Z ciebie taki Krakus jak ... Jeżeli piszesz takie rzeczy to znaczy nie wiesz jak to jest w Krakowie.

@Krakus

Pomyśl, zastanów się a potem napisz

Piszą o ograniczeniach w pracy przewozowej w tym roku czy to powoduje że wstrzymują przyjęcia ? Kto coś wie?

@Kandydat

Wręcz przeciwnie są i będą przyjęcia. Chcą zejść z nadgodzin :))

Dominik

(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy nakładają kary na ludzi bez prawnie o z tego żyją a człowiek za darmo pracuje ciężko. Nie polecam. Firmy bajkopisarze że wszystkie nie patrxecie na te kłamstwa ck wypisuje na reklamach czy w internecie . Dziękuję

@Dominik

Podawane informację to kłamstwa. Podejrzewamy nieuczciwą konkurencję. Zapraszamy do zweryfikowania samemu jak pracuje się w NPK Kraków.

@Kadry MPK

Kłamstwem jest to co wy ludziom oferujecie . Niby pieniądze duże , kursy za darmo tylko jak człowiek chce odejść to dają mu 20 tys kary . To jest chore co się (usunięte przez administratora) w tej firmie .

@TomaszWarsiewiczOUT

czy BYŁY pracownik, który musiał odejść bo zabrano przywileje? czy BYŁY pracownik któremu kierownik zmienił harmonogram? czy BYŁY pracownik któremu postawiono ultimatum z uwagi na chorobowe? Która wersja do wyboru :)))

@TomaszWarsiewiczOUT

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia... kierując starym dziadostwem myjąc auto i czekając na pensję z kilku dniowym opóźnieniem. Pozostałych zapraszam do MPK da się żyć i to w dobrych warunkach.

@Dominik

Domini proszę weź witaminy... a potem napisz PRZEPRASZAM - bo siejesz ferment w sieci i na forach.

@TomaszWarsiewiczOUT

20 tys. zł kary - to chyba utracone korzyści jak wywalili cię z MPK :) Kara może być max. 500 zł

@Adam

Skoro ty go bronisz to może to jest jakiś twój kolega, czy nie jesteś robotnikiem w Bieńczycach?, bo jeśli tak to (usunięte przez administratora) sie ode mnie. Ty masz (usunięte przez administratora) do gadania w tej firmie a od kierowców się (usunięte przez administratora)

@TomaszWarsiewiczOUT

Spokojnie widać że już nerwy puszczają, trudno teraz o spokojna i dobrze płatna robote. Może czasami jest ciężko ale chwała kierownikowi że wziął się za "uklady". Teraz płacz i zgrzytanie zębów jak nie na roboty:)))

Xxx
@Dominik

Dominik to my to już dziękujemy, fajnie było ale się skończyło.

TomaszWarsiewiczOUT

Pracowałem w MPK W Bieńczycach przez pół roku i muszę powiedzieć że dobrze że stamtąd uciekłem. A ten kierownik Tomasz Warsiewicz to jakiś niedorozwinięty osobnik . On w ogóle nie nadaje się na kierownika , zresztą powinien wrócić na warsztat (bo to w końcu były mistrz ) bo tam jest jego miejsce i idealne środowisko . Daje wysokie kary dosłownie za błahostki(źle zaparkowany autobus na zajezdni , lekkie zarysowanie) ; i jeszcze dochodzą głupie komentarze że strony robotników którzy pracują na tej zajezdni (komentują w stylu "kto cię nauczył tak parkować, prawo jazdy na autobus to chyba w chipsach wygrałeś ) . TO SIĘ PO PROSTU W GŁOWIE NIE MIEŚCI !!!! Warsiewiczowi dawanie kar sprawia przyjemność . Ja bardziej szanowałem , szanuje i będę szanować kierownika który pełnił obowiązki kiedy ja przyjmowałem się do pracy, mianowicie pana Marka Adamskiego . To jest człowiek któremu najbardziej zależało abym ja mógł się w tej firmie rozwijać .A co do Tomasza Warsiewicza to uważam że trzeba go jak najszybciej (usunięte przez administratora) dyscyplinarnie z tej firmy ponieważ on doprowadza całe to przedsiębiorstwo do ruiny. To tylko kwestia czasu kiedy kolejni kierowcy będą się buntować przeciwko niemu . Powtórzę : on niech wraca na swoje miejsce jakim jest warsztat , bo tam narazie jest jego miejsce a nie zapychać koryto w biurze kierownika.

@TomaszWarsiewiczOUT

Widać byłego pracownika, który nie chciał ale... musiał... odejść bo zabrano przywileje.

@TomaszWarsiewiczOUT

Dobrze ze juz ciebie nie ma nasz kolego. A od kierownika to się o..... Żyj długo i szczęśliwie.

@TomaszWarsiewiczOUT

Po co pisać takie rzeczy jak wszyscy wiedzą w MPK, że to NIEPRAWDA. Kierownik zaczął robić porządki i widać tego pierwsze skutki :))) z takimi komentarzami to (usunięte przez administratora)

GrajmyWotwarteKarty
@TomaszWarsiewiczOUT

Drogi kolego @TomaszWarsiewiczOUT skoro tak Cię zabrało na szczerość i wyrażanie o kimś opini to może porozmawiajmy o tym dlaczego Ty nie pracujesz ? Może opowiedz z kad taka opinia że wygrałeś prawo jazdy w czipsach ? No sorry ale z kosmosu się to nie wzięło i doskonale wszyscy w firmie wiedzą dlaczego nie pracujesz. Ogromny tupet i ego widzę po zamieszczonym przez Ciebie komentarzu a w rzeczywistości jest nieco inaczej ...zwykły trol internetowy...proponuje napisać sprostowanie lub mogą zostać wyciągnięte konsekwencje z tytułu oszczerstw które rzucasz.

Czy MPK finansuje w całości kurs na motorniczego? I na jakich warunkach?

Prosimy o kontakt.

@Kandydat

Tak finansują i stawkę płacą jak wszystkim, a nie niższą jak w firmie M. :(

Zostaw merytoryczną opinię o MPK Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w MPK Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy MPK Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK Kraków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK Kraków?

Kandydaci do pracy w MPK Kraków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK Kraków
3.2/5 Na podstawie 324 ocen.
  • św.wawrzyńca 13
    31-060 Kraków