Opinie o MPK Kraków w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MPK Kraków. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MPK Kraków o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MPK Kraków w Kraków

były kierman

ile wynosi teraz stawka brutto za godzinę dla nowego kierowcy? którą grupę dają?

pasażer

23.04 działanie MPK to totalny (usunięte przez administratora) brak jakiejkolwiek informacji o zmianie kursu na przystankach jak i w autobusie, jeżdżą jak chcą i dziwnymi trasami, nikt nic nie wie. Kompletne dno

ZTP
@pasażer

Ponieważ ZTP co chwila zmienia trasy i ni potrafi zapanować nad tym to zwalanie tego na MPk nie jest właściwe.

Pracownik zaplecza

Już wysłano autobus zastępczy - przyjechał?

Kadry mpk

Zapytane o dane, krakowskie MPK w oficjalnym piśmie przyznało się do bardzo dużej liczby awarii. Z 12 276 awarii, 8367 usterek dotyczyło autobusów, a 3909 tramwajów. Ta statystyka oznacza, że każdego dnia średnio psują się aż 34 pojazdy komunikacji miejskiej. Aktualnie MPK dysponuje 1015 tramwajami i autobusami. – Jak przemnoży się liczbę pojazdów przez liczbę awarii to wychodzi na to, że przeciętnie każdy skład ulega defektowi raz w miesiącu. W 2022 roku poważnych usterek było łącznie 11 678 (autobusy 8186, tramwaje 3492), więc można zaobserwować pewną tendencję wzrostową!

Pracownik zaplecza
@Kadry mpk

Awarie są i będą. Zestawienie podali wszystkie awarie. Podniecanie się na tym forum tymi danymi to działanie konkurencji która ma braki kadrowe. Proponuje pomyśleć zanim podpiszesz się za kadry MPK udając zatroskanego.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Ciekawie w MPK się zrobi gdy kadencja J.M. wygaśnie i przestanie być prezydentem. Następca zrobi czystki i zapewne wprowadzi swoich ludzi. Ludzie którzy zostali obsadzeni po znajomości zaczynają już trząść portami

@Michał

I na pewno będzie lepiej np. bezpłatna komunikacja, więcej kursów, nowy Tabor.... to obiecuje każdy kandydat na PMK tylko realia są inne

ZAINTERESOWANY

Dzień dobry, Na jakie wynagrodzenie netto może liczyć inspektor dos planowania tras

@ZAINTERESOWANY

Poziom wynagrodzenia zależy od doświadczenia takiej osoby. Zapraszamy do złożenia aplikacji.

Gdzie złożyć aplikacje?

@Ania

Dołączam się. I jakie wynagrodzenie może przysługiwać osobie bez doświadczenia a drugiej z np., dwuletnim? Jak wtedy stawki się różnią?

Wojtek
@Kadry MPK

Po jakim czasie można liczyć na umowę na czas nieokreślony ? Pierwsza umowa jest na 3 mc? Druga może być już na czas nieokreślony ?

@Wojtek

Raczej nie dostaniesz umowy na czas nieokreślony . Ja pracowałem w Bieńczycach i za dosłownie jedną kolizję te (usunięte przez administratora)mi powiedziały że mogą mi dać umowę tylko na 3 miesiące . Powiedziałem żeby się w (usunięte przez administratora) pocałowali i złożyłem wypowiedzenie przed końcem umowy . Także nie licz że tutaj zrobisz długą kariere .

@TomaszWarsiewiczOUT

Podszywanie się pod kierownika zajezdni który zwalnia tylko za lenistwo jest karalne

TomaszWarsiewiczOUT

Nie wiem człowieku o czym ty piszesz ? Może zjedz Snickersa bo za dużo gwiazdorzysz . Ja nick mam taki bo uważam że pan Warsiewicz nie powinien tu pracować i trzeba go zwolnić. Zarzucanie mi że zwolniono mnie za lenistwo jest śmieszne. Ja co dzień wstawałem o 1:00 żeby jechać do pracy i harować jak (usunięte przez administratora) do 14 a nawet trochę później . Podobnie z popołudniówkami . Więc zanim coś napiszesz to zastanów się dwa razy , taka jest moja rada.

@TomaszWarsiewiczOUT

Zjadłem :) . Każdy kto TERAZ pracuje na Bienczycach widzi jak kierownik działa. Kilku ma zmienione grafiki bo nie ma już świętych k... Gdyby nie było Warsiewicza to nadal pracowałyby takie osoby jak ty

Tylko prawda nas wyzwoli

Mpk Kraków to najgorszy przewoźnik na świecie. Dno dna. Typowy (usunięte przez administratora) trans. (usunięte przez administratora) pasażerów notorycznie podnosząc ceny biletów. Jakość usług na żenująco niskim poziomie. Autobusy non stop spóźnione, tramwaje stoją w miejscu zamiast jechać. (usunięte przez administratora) swoich pracowników w wypłatach zaniżając wynagrodzenie.

Kierowca Wola Duchacka

Przeczytalem dzis w internecie ze pan prezes mpk twierdzi ze mamy dobre warunki pracy bo mamy mikrofale i ze cala nagonka na mpk to przez pijakow i cpónow zwolnionych z mpk. To skandaliczna wypowiedz prezesa nadal nic nie rozumie i nadal nie zna warunkow pracy kierowcow w jego firmie. Moze dosc juz rozkladow jazdy 10 godzin i wiecej, moze czas zebysmy mieli prawdziwe przerwy miedzy kursami. Dosc klamstw do mediow a haselka typu na pana miejsce mam 10 za brama wslyszalem osobiscie od kierownika wielokrotnie jak pracuje w firmie. Moze trzeba zrobic anonimowa ankiete wsrod pracownikow na temat zadowolenia z pracy? Pewnie wyszloby ilu jest alkocholikow i cpunow w mpk

30 000 zł netto
@Kierowca Wola Duchacka

Prezes mpk Rafał Świerczyński zarabia miesięcznie 30 000 zł netto! TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY PLN NETTO! A w jaki sposób zarządza swoim przedsiębiorstwem, to niestety widać po powakacyjnych rozkładach jazdy!!!

Roczne zarobki kierownictwa
@Kierowca Wola Duchacka

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji S.A. Rafał Świerczyński, prezes - 408 292 zł Mariusz Szałkowski, wiceprezes - 340 716 zł Grzegorz Dyrkacz, członek zarządu - 334 965 zł Katarzyna Bury - członek zarządu (od 1 IV 2017r.) 196 398 zł

@Kierowca Wola Duchacka

To jest trollowanie. Spółka posiada pelne zaplecze sanitarne. Badanie alkomatem jest codziennie. Zapraszamy do kontaktu i zweryfikowanie osobiście na miejscu warunków pracy. www.mpk.krakow.pl

@30 000 zł netto

Informacja nieprawdziwa. Zarobki zarządu są jawne i podawane sa w kwotach brutto.

Xxx
@Roczne zarobki kierownictwa

Patrząc na zmiany w MPK zwłaszcza zaplecza i taboru nie widzę powodu dobrze płacić zarządowi. Ten poziom nie jest wygórowany jak na spółkę z ponad 3 tys. Pracowników

O co chodzi
@Xxx

Zawsze i każdy może się przyczepić - Nawet do kierowców maja pretensje raz za mało zarabiają a raz za dużo MPK płaci.

Emeryt z DD
@Kierowca Wola Duchacka

Diceprezio Grzegorz (usunięte przez administratora) wyrażnie powiedział że KIerowca jest dla niego tylko numerem służbowym. Kultura typowego kmiota.

Ada
@Emeryt z DD

Emeryt ważne że starasz się zrozumieć to wszystko. Ale jeszcze ważniejsze że już nie pracujesz w MPK. Dziękuję.

janusz
@Kadry MPK

Faktycznie nie 30 a 24 tys. netto....

Xx1

Witam. Jak teraz w 2023 roku będą kształtowały się średnie zarobki netto motorniczego po przyjęciu do pracy? Inna ile jest 1 umowa?

Kadry MPK prawdziwe
@Xx1

4800 netto średnio miesięcznie. Odchylenia wynikają z nominału pracy w miesiącu.

Xx1
@Kadry MPK prawdziwe

Jeśli to prawdziwe kadry MPK to dziękuję za odpowiedź:)

andrzej
@Kadry MPK prawdziwe

4800 netto przy 176 godzinach pracy. Przy stawce 25 zł brutto i 3 pracujących weekendach + 30 % premii pod warunkiem ze nie zostanie zabrana. I tyraniu jak chłopiec na posyłki cały miesiąc od 3 rano do oporu będąc w gotowości do pracy 24h na dobę 31 dni w miesiącu.

jacek

Rozumiem że nikogo nie trzymacie. Ale darujcie sobie tego typu komentarze. Źle to o Was świadczy. Czytam tą odpowiedź i uważam że osoba która to napisała powinna jednak.ugryść się w język. Mam nadzieję że do innych pracowników nie używacie tego tupu odpowiedzi. Żenada .

@andrzej

Andrzej proponujemy zawód piekarza. Zawsze wstajesz o 2.00 w nocy i jesteś przed 8.00 w domu. Nie tyrasz tylko pieczesz, nie na posiłki tylko po posiłki... niestety też 31 dni

janusz
@andrzej

Teoretycznie 176 godzin to jest 20 dni po 8 godzin plus dwa dni w weekend po 8 godzin. A jak to wygląda w realu?

Rufi

Witam.Powiedzcie mi proszę czy jest możliwość dogadania się z osobami od planowania odnośnie zmian tzn.przykladowo zamiast jeździć rano to popołudniu i odwrotnie czy idą w tym temacie na rękę czy z góry ustalają i trzeba sobie radzić samemu.Chodzi o to że żona pracuje w systemie trzyzmianowym i gdy zgramy się zmianami to nie mam opieki nad dzieckiem.Chodzi mi o zajezdnię Wola Duchacka.Dzieki.

@Rufi

Zajezdnia miałaby mieć znaczenie? I tak z ciekawości czy może podjęliście się z żoną kontaktu? Ciekawa po prostu jestem czy po prostu się udało. To byłoby tak że kogoś innego dalby jako podmiankę i tyle? to ze współpracownikiem nie da rady tak się dogadać?

Szofer
@Rufi

Tak. Idzie to zrobić. Przychodzisz wcześniej i ułożą tak.

@Szofer

I to każdy się może tak dogadać czy trzeba mieć jednak solidny argument jak np., ten przytoczony? z czymś jeszcze mogą tu iść tak właściwie na rękę?

Wrocław Wita!

Witam kolegów z Krakowa. Ile zarabia u was początkujący kierowca? Bez nadgodzin,pełen PIT,przy przepracowanych 2 weekendach? Na stronie urzędu pracy jest napisane,że ok 6700 brutto. Ja wiem,że to ciągle za mało,ale u was w porównaniu z innymi zbiornikami w kraju podwyżki były największe.Ja we Wrocławiu mam ok 6900 brutto ale z...7 letnim stażem pracy.Młody ma u nas 5800 brutto tylko.

Mechanik

Witam, czy są tu osoby pracujące na warsztacie? widziałem ogłoszenia i zastanawiam się czy warto? stały grafik? nadgodziny? jak to wygląda?

Wściekły pasażer

Witam czy ktoś może mi udzielić informacje co mam zrobić gdy w dniu wczorajszym chciałem kupić bilet miesięczny na placilem gotówką i nie dostałem potwierdzenie ze bilet jest ważny ani też nie wydało mi reszty

Łukasz

Witam. Mam pytanie do kierowców MPK Kraków odnośnie godzin pracy. Ile dni w tygodniu po ile godzin, jak wyglądają zmiany kiedy zaczynają i kiedy kończą. Jak często jest to 2:30 w nocy. Pozdrawiam

Diclak
@Łukasz

Witaj, w komunikacji miejskiej obowiązuje równoważny grafik pracy a więc nie ile dni tygodniowo a miesięcznie... na etacie jest to 21 dni

Kierowca MPK
@Łukasz

Zmiany od 8 do blisko 11 godzin (np.10 godz. 57min.). Pracujesz 5 dni w tygodniu, 1 dzień wolnego. Dzwoni planista, czy szósty dzień byś nie przyszedł. Zgodzisz się, to będzie wydzwaniał non stop. Nie zgodzisz się przyjść, to przed dniem wolnym skończysz pracę o drugiej w nocy. Będziesz miał dzień wolnego, nie odpoczniesz. Po wolnym zaczniesz poranną zmianę o 2:30.w nocy.

Alojzy
@Kierowca MPK

Ale zarabia się z podobno 6500 netto ! a niektórzy mówią że z premią 10 000 :-)

Klient

Do zarządu naprawcie (usunięte przez administratora) te automaty w autobusach a nie że kierowca na przerwie musi chodzić i naprawiać masakra ...

Gienek
@Klient

To nie zarząd odpowiada za naprawę automatów tyla dział naprawy automatów na Woli. Gdyby automaty były naprawiane a nie odhaczane lub był czas na naprawę to nie musiał byś chodzić i naprawiać na przerwie.

Kierownica

Witajcie, czy ktoś z was wie ile czeka się na podpisanie umowy o kurs na kierowcę autobusu? Zrobiłam badania za które musiałam zapłacić i czekam na jakąś informację od 3 tygodni. Podobno brakuje kierowców i kobiety mile widziane ale chyba nie do końca... Idąc do pracy chce zarabiać pieniądze i pracować, a w tej chwili jestem bez pracy, bez zarobków, bez kursu, bez żadnych informacji. Czyli zapomnieli o mnie? A może nie ma pieniędzy na kursy? Ktoś coś wie na ten temat???

Zorientowany
@Kierownica

Witam! W tej firmie za badania lekarskie okresowe płaci się z własnej kieszeni. Mpk nic nie dopłaca do badań. Kierowców nie brakuje, ponieważ są wprowadzane bardzo duże cięcia w kursowaniu autobusów i tramwajów. Brakuje za to pieniędzy na komunikację miejską. I proszę nie wierzyć w zapewnienia mpk, że tak jest co roku, a pieniądze i tak się znajdą. To nieprawda. Niestety Mpk traktuje kobiety jako prowadzących drugiej kategorii.

@Kierownica

Widzę że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Najpierw rozmowa na zajezdni, wydanie zgody na kurs opłacony przez MPK i skierowanie na badania konkretnie na Brożka.. Po wykonaniu badań do PJ i zgłoszeniu faktu ich uzyskania, cisza.. Nie wiem ile można przygotowywać umowę bo wzór jest jeden i tylko podstawić odpowiednie dane.. ile to może trwać? Jak nie umiesz pisać na komputerze to jakieś 7 minut??? No ale cisza od dwóch tygodni.. Czyżby to tylko nabijanie płatnych klientów ośrodkowi zdrowia M-P-K? Na chwilę obecną mam PPK, PKZ, badania i tyle.. Poza poniesionymi kosztami jedyne co mam to pewna opinię o MPK.. Dam im jeszcze szansę na kontakt, podpisanie umowy bo zależało mi na pracy.. Jeżeli nie będzie kontaktu i podpisanej umowy będę zastanawiał się co dalej..

MM
@Marcin

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, skierowali mnie na badania lekarskie na Brożka, za które zapłaciłem 500 zł z własnej kieszeni. Powiedzieli, że po badaniach na drugi dzień zadzwonią. Minął prawie miesiąc... i do tej pory że strony mpk nie było żadnego kontaktu. Odnoszę wrażenie, że mpk Kraków szuka naiwnych, którzy płacąc za badania lekarskie będą łatali dziurę budżetową na komunikację miejską. Nie tędy droga oszukując kandydatów na pracowników.

@MM

Ja zapłaciłem ustawowe 350zl (200zl badania lekarskie, 150zl psychotesty).. Koszty za badania to jedno, brak kontaktu to drugie. Obiecywanie podpisania umowy, skierowanie na badania (w skierowaniu informacja że są to wstępne co powinno byc bezpłatne) i brak późniejszego podpisania umowy zgodnie z literą prawa jest podstawą dochodzenia zwrotu poniesionych kosztów i zadośćuczynienia za straty moralne i straty finansowe (np rezygnacja z innych ofert pracy). Nie bardzo rozumiem takie postępowanie. Czyżby osoby z ośrodka szkolenia MPK działały na niekorzyść pracodawcy? A może na niekorzyść osób chcących podjąć pracę? Tak czy inaczej jest to sytuacja, która pokazuje jak MPK działa i dlaczego jest taka rotacja pracowników. Dawniej takie zachowanie byłoby nie do pomyślenia.

tbrb
@Zorientowany

Podziękuj bezpłatnym przejazdom dla uchodźców przez 3 miesiące. Majcher szasta cudzymi pieniędzmi. Kiedy zwrot zadłużenia za ten okres? Na badania okresowe kierowców polskich kasy nie ma, na rozdawnictwao obcym już tak ?!?!?

@tbrb

Wiem jedno.. do chwili obecnej nikt się że ma nie kontaktował, ani telefonu ani maila ani pocałuj w "D".. Może czekanie na umowę trwa tak długo, a może nie... Kto to wie.. Wystarczyło iść na rozmowę do innej firmy (na stanowisko kierownik regionalny w fmcg) i po dwóch dniach od rozmowy mam pracę, samochód, pensje podstawową o 2tys wyższa niż w MPK. Więc gdybym czekał to.. pewnie bym się nie doczekał i nie zarabiał.. a życie kosztuje.

sisqxdd

Mam pytanko, czy jeżeli zatrudnia się kierowca autobusu do MPK to musi znać wszystkie trasy każdej lini na pamięć czy są jakieś nawigację GPS? Każdy nowy kierowca jest szkolony indywidualnie czy dopiero jak się tam zbierze z 5 nowych kierowców to dopiero jest szkolenie?

BERNARD
@sisqxdd

Jestem ciekawy jaka będzie odpowiedź A co w momencie pomylenia trasy przez kierowcę

sisqxdd
@BERNARD

Tez jestem ciekawy ;) obecnie mieszkam w Norwegii i tutaj kierowca ma z 10 tras do ogarnięcia i ma nawigację w autobusie. A pytam jak jest w MPK bo przymierzam się do zjazdu do Polski z powodu spraw prywatnych

Migacz
@sisqxdd

Nawet lepiej nie myśl o pracy w mpk sa w Krakowie. Tu masz około pół tysiąca linii. Wszystkie musisz znać. Jeśli pomylisz trasę, to nadzór ruchu weźmie Ci 2000 pln netto z Twojej wypłaty. Krakowskie mpk jest dnem dna. Najgorsza firma to mpk sa w Krakowie. Dobrze Ci radzę odpuść sobie pracę w mpk kraków. Szczerze nie polecam tego pracodawcy.

Paul
@Migacz

Masz nie całe 200 lini autobusowych. 2000 Ci zabrali? To ciekawe skoro tyle nawet nie mogą. Przykre jest to ze piszą to osoby którym na rękę jest że nie będzie nowych pracowników lub po prostu jak w każdej pracy są tacy którym nawet jakby kazano tylko leżeć w to też by narzekali.

@Migacz

Przedmiotowy komentarz to trollowanie. Maksymalne obniżenie premii nie może przekroczyć 500 zł w miesiącu. Pierwsze przewinienie jest bez żadnych konsekwencji. Nie ma kar.

Życie na tak
@sisqxdd

Jeździsz z patronem potem już sam. Rezerwa musi znać linie, na codzień jesteś na tych samych.

O co chodzi
@Migacz

Czemu kłamiesz? Nie można tyle zabrać nawet jeżeli jesteś ajentem.

Migacz
@Kadry MPK

Użytkownicy "Pyton", "O co chodzi" oraz "kadry mpk" są trollami Internetowymi opłacanymi przez Zarząd mpk sa w Krakowie. Ich wypowiedzi nie są wiarygodne i z przykrością stwierdzam, że głównym zadaniem tych użytkowników jest wprowadzanie potencjalnych chętnych na pracę celowo w błąd, jak to w tym krakowskim mpk jest pięknie i kolorowo. Rzeczywistość niestety jest inna: szara i ponura. Obecni pracownicy, którzy pracują dłuższy czas nie dadzą sobie zamydlić oczu. Owszem świeży kierowca przyjdzie, będzie zachwycony, ale tylko do czasu. W mpk już jest źle, a jeśli Zarząd tego przewoźnika wraz z całym kierownictwem nie podda się do dymisji, będzie jeszcze gorzej. Mpk sa w Krakowie grozi ryzyko utraty płynności finansowej, a co za tym idzie nie będzie na podwyżki dla pracowników w styczniu 2023r.

@Migacz

Podwyżki będą od 1 stycznia. Brak zapłaty przez ZTP nie powoduje braku zapłaty dla pracowników. Taka sytuacja jest co roku. Czy Migacz wycofa swoje słowa? Wątpimy. Proszę sprawdzić tego posta, że jest prawdziwy już po 1 stycznia.

@Migacz

Trolla łatwo sprawdzić, czy jego informacja jest prawdziwa. Hasło zwolnić wszystkich tylko Migacze zostaną już nie działa :) szkoda ze nie wszyscy potrafią odejść z honorem jak dostaną art. 52. Życzę wszystkiego dobrego Migacz na tirach.

@Migacz

Migacz życzę zdrowia bo ono jest najważniejsze jak go się nie ma i ... wesołych świąt

Zarzad
@sisqxdd

Tak jest test wielokrotnego wyboru :)

@Migacz

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo. Wreszcie ktoś w końcu napisał całą prawdę o tym (usunięte przez administratora), a większość się mnie czepiała że ja głupoty jakieś wypisuje.

@sisqxdd

Możesz sobie w telefonie otworzyć mapy google i jechać zgodnie z nią albo dzień wcześniej przed robotą na stronie kokon.mpk.krakow.pl tam jest fajna i szczegółowa mapa i możesz sobie przeanalizować trasę jaka będziesz jeździł .

Rufi

Witam Wszystkich.Mam pytanie do nowych kierowców z krótkim stażem o warunki pracy,czy jest to wszystko do ogarnięcia na początku mam na myśli znać trasy gdzie się ma jechać przykładowo następnego dnia czy trzeba to sobie w swoim wolnym czasie samemu sprawdzić.Pozdrawiam.

nowy
@Rufi

Jak jesteś z Krakowa i znasz Kraków to szybko ogarniesz. Na początku masz szkolenie z instruktorem. Poznajesz kilka tras i później jeździsz na nich. Z czasem dostajesz nowe i tutaj twój wolny czas się przyda. Pzd

Kierowca z października
@Rufi

Dzień dobry Tak to wyglądało u mnie: ( mam umowę o pracę ) PRZECZYTAJ DO KOŃCA Zanim podpisałem umowę trwało to ok. 2 miesięcy od złożenia aplikacji. Rozmowa z kierownikiem zajezdni , akceptacja kierownika , wysyłka dokumentów na Brożka potem Pani z kadr (Brożka) przygotowała wniosek do prezesa o akceptację i wreszcie akceptacja i skierowanie na badania i dalej kilka dni oczekiwania na podpis. Szkolenie BHP testy narkotykowe i alkomat ale to normalne. Wreszcie skierowanie do zajezdni. I znowu kadry ( bardzo miłe i pomocne Panie ) , planowanie ( też super goście ) , mistrz ( bardzo pomocny ). Moim zdaniem za dużo informacji jednego dnia dla kogoś kto jest pierwszy dzień jest w pracy. Ja: PANIKA!!!!. "Dom wariatów" ale to ogarnę. I kolejnego dnia szkolenie. Instruktorzy ( kobiety i faceci ) są nazywani " Patronami" Wada: Nie masz jednego instruktora podczas szkolenia tylko kilku ale poznasz trasy , dziury , i wiaty , które są za blisko zatoki abyś nie urwał lusterka. Trasy: planowanie daje trasy po , których się jeździło , a potem systematycznie daje nowe linie ale zawsze można ich poprosić aby nowe trasy były na drugiej zamianie. Na koniec. Dasz radę. Każdy kierowca ( przynajmniej z Płaszowa ) pomoże. Nikt Ci nie powie (usunięte przez administratora) ale żeby poznać specyfikę musisz sam zacząć pracę.

Ziutek

Kiedy MPK organizuje najbliższy kurs na motorniczego? I jak długo on trwa?

Anonimus
@Ziutek

Średnio co kwartał jest nowy nabór.

Teraz trwa nabór

3-4 miesiące

Irena
@Pyton

I za ten kurs normalnie płaca? Czy wynagrodzenie jest niższe, dopiero potem jest coś więcej, jak zacznie się samodzielną pracę? Polecasz w ogóle wziąć udział w naborze?

ZUO
@Irena

Jest możliwość opłacenia kursu przez MPK, w zamian za lojalkę. Wynagrodzenie??? Xddd ... jeszcze czego... A płacił ci ktoś kiedyś za to, że uczestniczysz w kursie na prawo jazdy albo uczysz się angielskiego? Cudów na kiju byście oczekiwali, a nawet myśleć nie umiecie... Pff... Polaczki

Ada
@ZUO

Wszystko darmo

@ZUO

i na ile taka lojalka by była? i jakie ma zasady? chodzi mi o ewentualną karę chyba, że to do ustalenia? ludzie dzięki temu zatrzymują się tu na o wiele dłużej? średnio po ile teraz się tu pracuje?

Aga

Od 20.03 zaczynają trwają Ok 3mc

nikt

czy w MPK jest możliwość pracy na pełny etat od poniedziałku do piątku?

Zostaw merytoryczną opinię o MPK Kraków - Kraków

• Jak się pracuje w MPK Kraków?

Zobacz opinie na temat firmy MPK Kraków tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 117.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK Kraków?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 7 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK Kraków?

Kandydaci do pracy w MPK Kraków napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK Kraków
3.2/5 Na podstawie 324 ocen.
  • św.wawrzyńca 13
    31-060 Kraków