Opinie o Auto Mark Marcin Baran w Rudniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Mark Marcin Baran. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Mark Marcin Baran o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Mark Marcin Baran w Rudniki

Laura66 Nowy wpis

Opinia Pozytywna. Polecam każdemu ten komis, oraz Sprzedającego Pana Marcina. Mily oraz uśmiechnięty Pan przekazal wszystkie informacje dotyczące Samochodu. Sprawdziliśmy auto na Stacji Diagnostycznej oraz wykonaliśmy przegląd. Wszystko ok. Polecam z czystym sumieniem. L

Kupiec Volvo Nowy wpis

Polecam! Rzetelne podejście do sprawy. Samochód ladnie utrzymany, komplet dokumentów. Zero problemów. Polecamy

Joanna_79 Nowy wpis

Profesjonalne podejście do klienta, wszystkie auta na komisie Czyste i Pachnące, duzy wybór samochodów od małych benzyn do dużych diesli. Z Mężem zdecydowaliśmy się na Renault. Samochód godny polecania, polecam każdemu znajomemu szukanie Samochodu właśnie u Pana Marcina. Pozdrawiamy serdecznie

Krystian_04 Nowy wpis

Polecam sprzedawcę, profesjonalne podejście do sprawy, miła obsługa, komplet dokumentów, auto uzywane w naprawdę dobrym stanie. Polecam!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Auto Mark Marcin Baran? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno
Damian Laskowski

Wszystko ok!! Polecam ten komis każdemu. Fachowe podejście do sprawy, komplet dokumentów i serwisów. Wszystko wytłumaczone od A do Z. Autko jak najbardziej utrzymane w bdb stanie. Polecam

Wiktor85

Samochód Bezwypadkowy a także serwisowany na zachodzie. Wszystko sprawdziłem i wszystko się zgadza, autko czyste i pachnące. Mega polecam ten komis samochodowy. Pozdrawiam

Wojtek

Czy komis sprowadza samochody zza granicy?

Iwona

O co chodzi z tym, że to ich firma? ;p Jazdy testowe to chyba norma, skoro proponujesz?

Dawid Karczyk

Zakupiony samochód na początku tych wakacji okazał się dobrym zakupem! Zrobiłem mondeo już 12tys km trasa i miasto, żadnych problemów, oczywiście pierwszy serwis w kraju został zrobiony tak jak sugerował Pan Marcin. Polecam i na pewno wrócę w przyszłym roku po następny samochodzik, pozdrawiam i polecam z czystym sumieniem komis

Damianos88

Polecam komis Pana Marcina! Jechałem prawie 400km po samochód i nie było żadnego rozczarowania. Wszystko zgodne z opisem, polecam jeszcze raz!

Kazimierz
@Damianos88

Mógłbyś napisać czy komis posiada dużo samochodów? Mają dużo klientów? Nie było żadnych problemów?

Grzesiek Jastrząbka

Chciałbym polecić tego sprzedawcę każdemu. Auto zarezerwowałem przed przyjazdem. Przy odbiorze auta, sprzedawca z uśmiechem wyjaśnił mi wszystko oraz przekazal komplet dokumentów wraz z ubezpieczeniem. Samochód kupiony we wrześniu pokonał już około 10tys km. Wszystko ok! Polecam!

Wojciech_78

Miły, uprzejmy oraz uśmiechnięty właściciel firmy, wytłumaczył wszystko od A do Z dotyczące obsługi samochodu. Komplet dokumentów, dwa kluczyki oraz KS, same pozytywy. Polecam! :)

Kris_Wrobel

Samochód jak nowy, Polecam sprzedawcę!!

@Kris_Wrobel

Widzę, że jesteś osobą, która jest zadowolona z zakupu samochodu za pośrednictwem firmy Auto Mark Marcin Baran. Napisz, proszę, jak to się stało, że w ogóle na tę firmę trafiłeś? Możesz mi wyjaśnić bo bardzo mnie to ciekawi? W takich sytuacjach często właśnie polecenie przez znajomego sprawia, że dokonujemy takiego wyboru. Napisz, czy w Twoim przypadku też tak to wyglądało. Z góry serdeczne dzięki.

Jurek Orzek

Polecam w 100 % Ten Komis samochodowy!

Romek

Polecam!! Wszystko OK

@Romek

Tego typu opinie mało wnoszą do wątku, ponieważ tak naprawdę nie wiadomo co dokładnie polecasz? Może zechcesz rozbudować swoją opinię i napisać co dokładnie miałeś na myśli i jaki to ma związek z pracą w firmie Auto Mark Marcin Baran?

Ona_18

Audi A3, które zakupiłam u Pana Marcina, spisuje się rewelacyjnie. Miłe i profesjonalne podejście do sprawy. Polecam ten komis.

Janek

Wszystko ok! Polecam Komis w 100%

Henryk

Szkoda, że nikt z pracowników nie zagląda na to forum żeby podzielić się opinią o pracy.

Ilona Kronos

Samochód w Super stanie! Polecam ten komis z czystym sumieniem.

Krzysiek W

Polecam w 100%, samochód w stanie idealnym. Miły sprzedawca oraz fachowe podejście do sprawy.

@Krzysiek W

Firma ma dużo pozytywnych opinii na forum. Ty także jesteś zadowolony z transakcji. Czy ten komis prowadzi także naprawy gwarancyjne lub coroczne przeglądy auta, które się u nich zakupiło?

Paweł D

Polecam komis, sprzedawca miły i rzetelny, samochód do tej pory spisuje się znakomicie, oby więcej takich komisow. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Mark Marcin Baran - Rudniki

Auto Mark Marcin Baran