Opinie o Lux-Projekt Paweł Szwędrowski w Kamionka (lubartów, lublin)

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lux-Projekt Paweł Szwędrowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lux-Projekt Paweł Szwędrowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux-Projekt Paweł Szwędrowski w Kamionka (lubartów, lublin)

Borys Nowy wpis

@Dom Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wyjątkowo złośliwy wpis? Konkurencja zainspirowała?

Dom Nowy wpis

Nie polecam ! Zero wiedzy fachowej , nie potrafi doradzić , mówi tylko , ze wszystko będzie najlepsze , nie ustala do końca z klientem szczegółów takich jak chociażby system przesuwania drzwi , tylko określa -„ to jest bardzo drogie „ . Brak opieki posprzedażowej . Jak już dostanie pieniądze to nie dotrzymuje obietnic. U mnie brakuje elementów do drzwi tarasowych, ale pan Paweł zniknął z powierzchni ziemi i nie zamierza dokończyć zobowiązań , a już mija 2 lata od montażu . Montażyści z doskoku, nie szanują nic przy montażu . Okna się obwieszają, rolety zewnętrzne psują , ale nie ma się do kogo już zwrócić bo zapłacone i do widzenia .

xyz Nowy wpis

@Nek czemu od 'oszusta'???

Anatol Nowy wpis

Niepokojące wpisy znalazły się na wątku, jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lux-Projekt Paweł Szwędrowski? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Nek

Uciekajcie jak najszybciej od oszusta!!!

loo

Ten śmieszny człowiek kpi sobie z klientów oraz dyscyplinujących nawet organów państwowych. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM tego człowieczka. żadnych rozliczeń gotówkowych bez potwierdzenia paragonem / fakturą, których nie wystawia w ogóle :) Umowa jest nic nie warta z tym człowieczkiem.

Mikołaj

Dzień dobry nie polecam LUX-PROJEKT. Pan Paweł SZ. realizuje zamówienie w połowie albo w ogóle,bardzo utrudniony jest kontakt, przesiaduje w biurze ale biuro zamknięte, obiecuje dużo i nie dotrzymuje danego słowa nie godny polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux-Projekt Paweł Szwędrowski - Kamionka (lubartów, lublin)

Lux-Projekt Paweł Szwędrowski
  • Planetarna 2
    21-100 Kamionka (lubartów, lublin)

Lux-Projekt Paweł Szwędrowski